نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 585 به 592 از 5484
صفحه 74 از 686 نخستنخست ... 647172737475767784 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    164
    پسند کرده
    55

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

ستاره - ستاره - چشمک نزن دیگه!!!

بابا من که توی همین که نقل قول کردی یه پیشنهاداتی هم داده ام!!!!
    توی پست قبلی هم گفته ام که دسر هم بگویید!!!
    رشته پلو هم با مرغ و زعفران و کشمش هست...
    بـیا بـبار و مرا خیس عطر بــاران کن
    بدون یــاد تــو قـلبم کویر خواهد شـد ....

2. بانک بند ناف

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10416
    پسند کرده
    11787

نقل قول نوشته اصلی توسط mami parastoo
    ستاره - ستاره - چشمک نزن دیگه!!!

بابا من که توی همین که نقل قول کردی یه پیشنهاداتی هم داده ام!!!!
    توی پست قبلی هم گفته ام که دسر هم بگویید!!!
    رشته پلو هم با مرغ و زعفران و کشمش هست...

آره پيشنهاداتتون رو ديدم خانمي اما نفهميدم رشته پلو با مرغ منظورتونه

تازه نگفتي چه خورشتي ؟
    تازه تر از اون نگفتي چند نفرن ؟ پس من حق داشتم بپرسم

گلم به نظر من كه رشته با مرغ عاليه هم سفرت خوشگل ميشه هم خوشمزس

سالاد يوناني خيلي خوشمزه هست و ميتوني از قبل درستش كني چون هر چي بيشتر توي يخچال بمونه خوشمزه تر ميشه اما سيرشو كمتر بريز شايد همه سير دوست نداشته باشن و در ضمن وقتي كه ميمونه بوي سير بيشتر خودشو نشون ميده

خورشت هم به نظر من خورشت قيمه بادمجون يا قورمه سبزي يا خلال بادام يا قيمه سيب زميني درست كن اينا رو معمولا همه دوست دارن

چون گفتي نميخواي تجملاتي باشه و وقت گير هم نباشه پس لازانيا رو حذف كن

و اگه ميخواي لازانيا باشه پس خورشت رو حذف كن چون براي خورشت بايد پلو سفيدم درست كني پس خيلي سرت شلوغ ميشه و چون مهموني براي نهاره وقت كمتري داري

دسر خورده شيشه هم خوشمزه هست هم خوشگل
    يا پودينگ شكلاتي و كاراملي توي دو ظرف درست كن هم خيلي زود اماده ميشه و دردسر خورده شيشه رو نداره هم خوشمزه هست و همه ميخورن

سالاد فصل هم حتما داشته باش جهت زيبايي سفره و اينكه مناسبه همه نوع سني هست

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    164
    پسند کرده
    55

فدای مهربونیت ستاره جونم !!

تعدادشون رو هنوز چرتکه ننداختم ولی حدود 20 نفر هستیم!
    با سالاد یونانی موافقم ، اما خورشت رو نمی تونم حذف کنم چون رشته پلو همه پسند نیست ! مخصوصاً بچه ها که ادا هم دارن! باید یه جور برنج ساده به همراه چیزی شبیه خورشت باشه ، خودم دوست داشتم نعناع جعفری باشه با کنگر یا کرفس یا گوجه سبز ولی هیچ کدومش رو ندارم و کرفسهای الان هم که خیلی خوب نیستن!

لازانیا رو هم چون بدون آبکشی درست می کنم خیلی دردسر نداره و جوونهای فامیل هم بالاخره باید لحاظ بشن یه جورایی دیگه!!
    تازه فکر کنم باید یه کمی سوپ هم بپزم برای نی نیامون!!
    دسر هم احتمالاً یک ظرف کوچک بمب بستنی درست می کنم ، می چسبه راحت هم هست + یک ظرف دسر گلدانی+ شاید ژله گلدار
    بازم دوست دارم پیشنهاداتتون رو بدونم

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10416
    پسند کرده
    11787

با سالاد یونانی موافقم ، اما خورشت رو نمی تونم حذف کنم چون رشته پلو همه پسند نیست ! مخصوصاً بچه ها که ادا هم دارن! باید یه جور برنج ساده به همراه چیزی شبیه خورشت باشه ، خودم دوست داشتم نعناع جعفری باشه با کنگر یا کرفس یا گوجه سبز ولی هیچ کدومش رو ندارم و کرفسهای الان هم که خیلی خوب نیستن!

لازانیا رو هم چون بدون آبکشی درست می کنم خیلی دردسر نداره و جوونهای فامیل هم بالاخره باید لحاظ بشن یه جورایی دیگه!!
    دسر هم احتمالاً یک ظرف کوچک بمب بستنی درست می کنم ، می چسبه راحت هم هست + یک ظرف دسر گلدانی+ شاید ژله گلدار

خانمي اين كه تجملاتي شد تازه خيلي خسته ميشي اين مقدار غذا رو براي وعده نهار درست كني

به نظر من حالا كه لازانيا داري و سالاد يوناني ديگه خورشتو حذف كن

دسر گلداني ام در صورتي خوشگله كه به تعداد مهمونها درست بشه من يه جايي ديدم كه توي يه ظرف بزرگ درست كرده بودن براي نفرات اوليه خوب بود اما وقتي چند نفر قاشق ميزنن توش ديگه يه جوري ميشه من كه دوست نداشتم بخورم

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    164
    پسند کرده
    55

با این خورشت من گیر بدی مهمونامو که گشنه موندن می فرستم خونتون ها!!!!

دسر گلدونی رو توی یه گلدون متوسط درست می کنم که زیاد ریختش به هم نمی ریزه ،حجمش به اندازه ایه که چهار نفر سیر ازش بخورن و چون ارتفاعش زیاده فکر نکنم زیاد به هم بریزه....

نه عزیزم در این حد زیاد تجملاتی نیست !! من در مقابل کارهای دوستان گفتم که برای یه مهمونی عصرونه دو سه نفره خوراکیهایی هرگز ندیده و نخورده درست می کنن که ما حسرت به جگرمان تا آخر عمر می ماند.
    حالا جدای از شوخی این یه دوره است که قبلیا هم کمتر از این درست نکردن !! چه کنم منم آرزو دارم!!

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

منم با live موافقم. بهتره منوی پیشنهادی خودتون رو مرتب پست کنین تا ما هم راحتتر بتونیم نظر بدیم .
    اونجور که من متوجه شدم :
    20 نفر مهمونداری از تمام رده های سنی
    منو شامل :
    سوپ + رشته پلو با مرغ + پلو ساده با خورشت + سالاد یونانی + لازانیا + بمب بستنی + دسر گلدانی + ژله گلدار

به نظر من اگه خورشت رو برا بچه ها میزاری بهتره خورشت کنگر و کرفس نباشه خب. چون اینجور خورشتها معمولا آقا پسند و بچه پسند نیستن. خورشت معمولی تر بزار مثل قیمه یا قرمه سبزی که باب طبع همه باشه.
    دسر هم گلدانی در صورتی خوبه که به تعداد باشه. اون رو حذف کن . دسر های پیشنهادی ستاره خیلی خوب بودن. اونها رو جایگزین کنی بهتر میشه فکر کنم
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    36
    پسند کرده
    0

سلام خانوما من هم دارم آروم آروم لیست غذای مهمونی پاگشارو مینویسم.حدوده 10 نفر مهمون دارم و میخوام غذاهای زیر رو درست کنم.لطفا نظر بدین.سوپ عدس،دلمه قارچ،کیک مرغ،کاسترول بادمجان،حلقه مرغ،قورمه سبزی و برای دسر هم شارلوت و ژله گل.به نظر شما خوبه؟سالاد چی درست کتم؟میشه چندتا اردور خوب معرفی کنین؟
    فقط برای امروز انسان بهتری باش

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط aysal_araz
    سلام خانوما من هم دارم آروم آروم لیست غذای مهمونی پاگشارو مینویسم.حدوده 10 نفر مهمون دارم و میخوام غذاهای زیر رو درست کنم.لطفا نظر بدین.سوپ عدس،دلمه قارچ،کیک مرغ،کاسترول بادمجان،حلقه مرغ،قورمه سبزی و برای دسر هم شارلوت و ژله گل.به نظر شما خوبه؟سالاد چی درست کتم؟میشه چندتا اردور خوب معرفی کنین؟
    گلم منوت خوبه به نظر من. ولی حلقه مرغ رو حذف کن. چون کیک مرغ داری. به جاش اگه دوست داری اردو بزار. اگه هم نه که همین خیلی خوبه. دسر ها هم مناسبه.
    برای اردو می تونی کاناپ درست کنی و یه سینی کاناپ بزاری. من یه بار سینی کاناپ درست کردم به این ترتیب که خیلییی هم شیک شده بود :
    تخم مرغ ابپز که از وسط نصف کردم و زرده رو با کره آب شده به فرم گل داخلش گذاشته بودم و روشون خاویار ایرانی ریخته بودم.
    نان تست قالب زده شده و با کره و سیر تست شده و روش ژامبون و خیارشور حلقه شده و زیتنون گذاشته بودم
    نان تست قالب زده شده و با کره و سیر تست شده و روش پنیر پارمزان کمی ریخته و گریل کرده بودم که فقط آب شه
    نان تست قالب زده شده و با پنیر مزه دار شده و گردو گذاشته بودم
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

صفحه 74 از 686 نخستنخست ... 647172737475767784 ... آخرینآخرین