نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 577 به 584 از 5484
صفحه 73 از 686 نخستنخست ... 637071727374757683 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط nedayi
    liveعزیز خب ته چین با مرغ درست میکنم دیگه و سبزی پلو با ماهی بد میشه؟؟؟خب خانم که ماهی نمیخوره ته چین بخوره دیگه
    شما میگی ته چین بذارم مرغم جدا بذارم جفتش میشه مرغ
    بچه ها لطفا کمک کنید من واقعا نمیدونم ته چین رو میشه از 2 ساعت قبل آماده کرد و بعد دوباره گرم کرد یا نه
    عزیزم به نظر من ماهی رو حدف کن. من خودم ماهی خور نیستم و اگه جایی ماهی باشه حتی بوش اذیتم می کنه . حالا نمی دونم اون خانومه محترم چقدر ماهی دوست نداره ولی خب بوی ماهی سر سفره معمولا برا کسهایی که نمی خورن اذیت کننده هست. تازه وقتی 2 تا مهمون داری که یکیش ماهی دوست نداره و تازه درست کردن همزمان ماهی با ته چین اینقدر برات سخته چه اصراریه به ماهی . یه بار دیگه فقط برا خودت و همسریت درست کن. بجاش یه غذای خورشتی مثل قیمه یا قرمه بزار .
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    151
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خانومی
    liveعزیز خب ته چین با مرغ درست میکنم دیگه و سبزی پلو با ماهی بد میشه؟؟؟خب خانم که ماهی نمیخوره ته چین بخوره دیگه
    شما میگی ته چین بذارم مرغم جدا بذارم جفتش میشه مرغ
    بچه ها لطفا کمک کنید من واقعا نمیدونم ته چین رو میشه از 2 ساعت قبل آماده کرد و بعد دوباره گرم کرد یا نه
    عزیزم به نظر من ماهی رو حدف کن. من خودم ماهی خور نیستم و اگه جایی ماهی باشه حتی بوش اذیتم می کنه . حالا نمی دونم اون خانومه محترم چقدر ماهی دوست نداره ولی خب بوی ماهی سر سفره معمولا برا کسهایی که نمی خورن اذیت کننده هست. تازه وقتی 2 تا مهمون داری که یکیش ماهی دوست نداره و تازه درست کردن همزمان ماهی با ته چین اینقدر برات سخته چه اصراریه به ماهی . یه بار دیگه فقط برا خودت و همسریت درست کن. بجاش یه غذای خورشتی مثل قیمه یا قرمه بزار .

منم با خانومی موافقم وقتی دو تا مهمون داری و میدونی یکیشون ماهی دوست نداره یک کم بی احترامیه و خوب هردو غذا خشکه یه تجدید نظر کوچولو بفرما اگه اصرار داری آقارو تحویل بگیری علاوه بر ته چین و ماهی پس یه چیز دیگه هم باید بزاری
    خطا از من است! از من که سالهاست گفته ام- ایاک نعبد - اما به دیگران دلسپرده ام، از من که سالها گفته ام - ایاک نستعین - اما به دیگران تکیه کرده ام.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    0

وایییییییییییییییییی مرسی از همگی واقعا ممنونم خیلی خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم اینقدر کمکم کردین مرسی یچه ها واقعا
    مامان روناک عزیز اشکال نداره ته چین و ماهی همزمان توی فر باشن؟؟؟ته چین بو نمیگیره؟؟؟البته من همیشه فویل میکشم
    آخه آقا خودش سفارش ماهی داده درست کنم واسش
    خانمشم خیلی نمیشناسم گفتم تهچین همه تقربا دوست دارن واقعا نمیدونم چی درست کنم
    نمیخوام غذای دیگه ای اضاف کنم فقط 2مدل تازه کلی قول گرفتن که خیلی ساده باشه
    حتی در بن بست هم راه آسمان باز است

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10414
    پسند کرده
    11787

وایییییییییییییییییی مرسی از همگی واقعا ممنونم خیلی خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم اینقدر کمکم کردین مرسی یچه ها واقعا
    مامان روناک عزیز اشکال نداره ته چین و ماهی همزمان توی فر باشن؟؟؟ته چین بو نمیگیره؟؟؟البته من همیشه فویل میکشم

ندايي جون به نظر من حالا كه آقا خودش سفارش ماهي داده و شما هم ميخواييد درست كنيد يه پيشنهاد دارم

كلا ته چين رو حذف كن به چند دليل 1- اگه توي فر بزاري همزمان ممكنه يكيشون خراب بشه چون زمان پخت فرق داره 2- ممكنه ته چين بوي ماهي بگيره 3- همينطور ته چين دركنار ماهي جالب نيست

منو اين باشه
    ماهي
    2 تا ران مرغ سرخ شده
    پلوي سفيد كه وقتي توي ديس كشيديد روي يكيش زعفران بديد
    و روي يه ديس زرشك و خلال پسته و زعفران

اينجوري زحمتت كمتره و هر كي غذاي باب ميلشو ميخوره

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    164
    پسند کرده
    55

با سلام به خدمت گل خانمهای عزیز:
    برای یک میهمانی نهار ، فامیلی ، خانومانه که از بچه یه ساله تا خانم هفتاد ساله ،مهمونم هستند ، لطفاً پیشنهاد بدهید.
    لطفاً دسر هم باشد و غذاها خیلی سخت و وقت گیر نباشد چون نمی خوام اونقدر خسته و عصبی بشم که هیچ چی از مهمونی نفهمم!!!
    بـیا بـبار و مرا خیس عطر بــاران کن
    بدون یــاد تــو قـلبم کویر خواهد شـد ....

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3303
    پسند کرده
    1346

چند ساعت قبل ماهی رو در فر بپز و بعد از پخت نیم ساعتی در فر رو باز بگذار تا بوی ماهی بره، ته چین چون باید گرم سرو بشه و یک الی دوساعت قبل از سرو شام میره توی فر، پس وقتی ته چینت پخت و از فر در اومد، ماهی رو بگذار داخلش تا 15 دقیقه گرم و دوباره ترد بشه

حالا که ماهی داری پس سبزی پلو هم داری، ته چینت هم که باید با مرغ باشه، میتونی وسط ته چین مرغ ندی و به جاش یکی دو ظرف مرغ کنار غذات سرو کنی
    اینجوری مدل غذاهاتم زیاد نشده

امیدوارم خوش بگذره
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    164
    پسند کرده
    55

بچه ها هیچ کسی نمی خواد منو راهنمایی کنه؟؟

چون مهمونام یه جورایی بزرگترهای فامیلن(البته به همراه بچه و نوه هاشون) که من همیشه پیششون بچه بودم و خیلی خیلی هم کم پیش میاد که بیان خونمون دوست دارم یه پذیرایی توام با احترام داشته باشم و یه خاطره خوب براشون بمونه !! البته از ریخت و پاش بی خود و تجملات زیادی خوشم نمیاد ولی دوست دارم همه چیز خوشمزه و زیبا باشه.
    برای غذاها فعلاً فقط رشته پلو مد نظرمه !!!! چون یه غذای سنتی تقریباً منقرض شده توی فامیل ماست و من خودم اونو با دستوری که عفیفه جونم داده درست کردم و خیلی خوب شد !!شاید که پخت اون کمی حس نوستالژیک به همراه بیاره و باعث احیای مجددش بشه.
    و خوب البته یه جور خورشت(؟؟؟) هم باید بپزم و یه مدل غذای مدرن که شاید لازانیا باشه و یه جور سالاد نشاسته ای(؟؟)

لطفاً مرا با پیشنهاداتان یاری بنمایید.
    بـیا بـبار و مرا خیس عطر بــاران کن
    بدون یــاد تــو قـلبم کویر خواهد شـد ....

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10414
    پسند کرده
    11787

نقل قول نوشته اصلی توسط mami parastoo
    بچه ها هیچ کسی نمی خواد منو راهنمایی کنه؟؟

چون مهمونام یه جورایی بزرگترهای فامیلن(البته به همراه بچه و نوه هاشون) که من همیشه پیششون بچه بودم و خیلی خیلی هم کم پیش میاد که بیان خونمون دوست دارم یه پذیرایی توام با احترام داشته باشم و یه خاطره خوب براشون بمونه !! البته از ریخت و پاش بی خود و تجملات زیادی خوشم نمیاد ولی دوست دارم همه چیز خوشمزه و زیبا باشه.
    برای غذاها فعلاً فقط رشته پلو مد نظرمه !!!! چون یه غذای سنتی تقریباً منقرض شده توی فامیل ماست و من خودم اونو با دستوری که عفیفه جونم داده درست کردم و خیلی خوب شد !!شاید که پخت اون کمی حس نوستالژیک به همراه بیاره و باعث احیای مجددش بشه.
    و خوب البته یه جور خورشت(؟؟؟) هم باید بپزم و یه مدل غذای مدرن که شاید لازانیا باشه و یه جور سالاد نشاسته ای(؟؟)

لطفاً مرا با پیشنهاداتان یاری بنمایید.

عزيزم خوب شما بايد يه منو بدي كه ما هم نظر بديم و مهمونا چند نفرن ؟

رشته پلو رو با چي ميخواييد درست كنيد خالي يا با مرغ ؟

دسر هم ميخواي داشته باشي ؟

صفحه 73 از 686 نخستنخست ... 637071727374757683 ... آخرینآخرین