نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 553 به 560 از 5484
صفحه 70 از 686 نخستنخست ... 606768697071727380 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

سلام به همه ی خانم های هنرمند:
    یه سوال داشتم.
    من قراره چند روز دیگه یه عده از قوم همسری رو واسه اولین بار دعوت کنم. دسر می خوام ژله رنگین کمون بذارم با یه چیز دیگه. با توجه به اینکه ماه رمضونه و غذای نونی و خورشتم هم دو نوعند , به نظرتون پان اسپانیا بذارم یا پارافه موز نجما جون.
    جفتش خوبه. فقط همش فکر می کنم پان اسپانیا یه کم واسه بعد افطار سنگینه؟؟؟
    برایت دعا می کنم که ای کاش خدا از تو بگیرد
    هر آنچه را که خدا را از تو می گیرد

2. بانک بند ناف

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط ترانـــــــه
    سلام خانمای هنرمند و هنردوست و هنرپرور بالاخره هر چی هنر داره توش
    من جمعه یه مهمونی دارم تویه یه هتلی که چندین مدل هستش بعضی ها تویه رستوران مثل همه جا بعضی ها تویه آلاچیق مدل نمد و متکا و سنتی دیگه!!! بعضیهاشم تویه محوطه باز و داخل آلاچیق و صندلی که ما سنتیش رو رزرو کردیم
    مهمونام 20 نفرن
    و می خوام سنگ تموم بذارم
    منوی غذای خود اونجا چلوکباب مخصوص و سوپ سالاد فصل و چایی و دوغ و آب
    خوب حالا خودم چی درست کنم؟؟؟نظر خودم بر اینه :
    خرمای توپکی که تویه تزئینات خرما هستش
    کیک حلوا که تصمیم دارم این دو مورد رو به تعداد نهایتا چند تا بیشتر که بشه با چای هم خورد داخل یه ظرف بچینم
    سینی سبزی خوردن تزئین شده با تربچه فراوان
    رول پنیر و گردو و خامه و سبزی که تویه تاپیک اردور هستش
    کشک بادمجون داخل یه ظرف
    کاسترول بادمجون که واقعا خوشمزه هستش اونم به تعداد برش می زنم یا اینکه چند تیکه بیشتر
    (نمی دونم کشک بادمجون و کاسترول بادمجون کنار هم خوبه یا نه؟؟؟؟راستش دو تاش رو هم من دوست دارم و از هر کدوم یه مقدار کمی می خوام درست کنم )

خاگینه گل ساران عزیز

دسر هم :

یه ظرف تیرامیسو که می خوام برش بزنم و بچینم

و یه ظرف سیلیکونی ژله و کرم کاستارد که عشق داداشمه که از خارج اومده و بنده خدا اونور آب دسترسی به این دسر مورده علاقه اش نداره
    بخاطر مدل انتخاب مکانمون یعنی همون آلاچیق سنتی باعث میشه تا شب اونجا دور هم بشینیم
    آخر شب میوه هم خربزه و همراه چایی و غیره
    نظرتون میوه فل هم بذارم یا نه ؟؟؟
    در مورد اضافه یا کم کردن منو حتما بهم بگین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    منم به live موافقم. خیلییییییی زیاده منوت. من بودم خرما رو حدف می کردم. از بین کشک بادمجون و کسترول هم یکی رو انتخاب می کردم. هر دو پیش غذات بادمجونیه . حداقل یه چیز دیگه بزار . فکر کن تو برا 20 نفر 4 نوع دسر داری ..... تازه میوه و ... رو هم دسر حساب نکنی ....
    مگه چند ساعت می خواهین اونجا بشینین که این همه مفصل گذاشتی ؟؟ البته باز نظر خودت مهمتره.
    به نظرم اگه می خوای سنگ تموم بزاری خب رو کیفیت رستورانت و تزیینهای میز هات و ... کلاس کاری رو معلوم کن.
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان حسین
    سلام به همه ی خانم های هنرمند:
    یه سوال داشتم.
    من قراره چند روز دیگه یه عده از قوم همسری رو واسه اولین بار دعوت کنم. دسر می خوام ژله رنگین کمون بذارم با یه چیز دیگه. با توجه به اینکه ماه رمضونه و غذای نونی و خورشتم هم دو نوعند , به نظرتون پان اسپانیا بذارم یا پارافه موز نجما جون.
    جفتش خوبه. فقط همش فکر می کنم پان اسپانیا یه کم واسه بعد افطار سنگینه؟؟؟
    پارافه موز شاید همه دوست نذاشته باشن.رنگین کمون اتفاقا خیلی هم خوبه . پان اسپانیا هوبه فکر کنم. ولی اگه تا حالا یکیشون رو درست کردی اینبار اون یکی رو بزار

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    70
    پسند کرده
    55

[quote=خانومی]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "ترانـــــــه":3jqvthl6
    سلام خانمای هنرمند و هنردوست و هنرپرور بالاخره هر چی هنر داره توش
    من جمعه یه مهمونی دارم تویه یه هتلی که چندین مدل هستش بعضی ها تویه رستوران مثل همه جا بعضی ها تویه آلاچیق مدل نمد و متکا و سنتی دیگه!!! بعضیهاشم تویه محوطه باز و داخل آلاچیق و صندلی که ما سنتیش رو رزرو کردیم
    مهمونام 20 نفرن
    و می خوام سنگ تموم بذارم
    منوی غذای خود اونجا چلوکباب مخصوص و سوپ سالاد فصل و چایی و دوغ و آب
    خوب حالا خودم چی درست کنم؟؟؟نظر خودم بر اینه :
    خرمای توپکی که تویه تزئینات خرما هستش
    کیک حلوا که تصمیم دارم این دو مورد رو به تعداد نهایتا چند تا بیشتر که بشه با چای هم خورد داخل یه ظرف بچینم
    سینی سبزی خوردن تزئین شده با تربچه فراوان
    رول پنیر و گردو و خامه و سبزی که تویه تاپیک اردور هستش
    کشک بادمجون داخل یه ظرف
    کاسترول بادمجون که واقعا خوشمزه هستش اونم به تعداد برش می زنم یا اینکه چند تیکه بیشتر
    (نمی دونم کشک بادمجون و کاسترول بادمجون کنار هم خوبه یا نه؟؟؟؟راستش دو تاش رو هم من دوست دارم و از هر کدوم یه مقدار کمی می خوام درست کنم )

خاگینه گل ساران عزیز

دسر هم :

یه ظرف تیرامیسو که می خوام برش بزنم و بچینم

و یه ظرف سیلیکونی ژله و کرم کاستارد که عشق داداشمه که از خارج اومده و بنده خدا اونور آب دسترسی به این دسر مورده علاقه اش نداره
    بخاطر مدل انتخاب مکانمون یعنی همون آلاچیق سنتی باعث میشه تا شب اونجا دور هم بشینیم
    آخر شب میوه هم خربزه و همراه چایی و غیره
    نظرتون میوه فل هم بذارم یا نه ؟؟؟
    در مورد اضافه یا کم کردن منو حتما بهم بگین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    منم به live موافقم. خیلییییییی زیاده منوت. من بودم خرما رو حدف می کردم. از بین کشک بادمجون و کسترول هم یکی رو انتخاب می کردم. هر دو پیش غذات بادمجونیه . حداقل یه چیز دیگه بزار . فکر کن تو برا 20 نفر 4 نوع دسر داری ..... تازه میوه و ... رو هم دسر حساب نکنی ....
    مگه چند ساعت می خواهین اونجا بشینین که این همه مفصل گذاشتی ؟؟ البته باز نظر خودت مهمتره.
    به نظرم اگه می خوای سنگ تموم بزاری خب رو کیفیت رستورانت و تزیینهای میز هات و ... کلاس کاری رو معلوم کن.[/quote:3jqvthl6]
    درسته خانمی بنظر خودمم خیلی زیادیه!!!واقعا نصف اینارو هم نمیشه خورد
    آره اینکه هردوتاشون بادمجونیه نظر خودمم هست پس کشک بادمجون رو حذف می کنم بنا به دو دلیلی اینکه خیلی چربه!!!!و اینکه قبلا براشون درست کردم و تکراریه!!!
    خرما رو نمی شه حذف کرد چون ماه مبارکه!!!
    در مورد رستوران و اینا هم خانمی بهترین جا و گرونترین مکان رو بصورت سنتی انتخاب کردیم ....بحث کلاس گذاشتن نیست بحث اینه این فقط یبار همچین مهمونی براشون برگزار می کنم واسه همین !!!
    وگرنه کی برای پدر و مادر خودش و همسریش میاد کلاس بذاره البته یه چند نفر دیگه اقوام درجه دو هستن و دو نفر هم دوست ...
    چون سالاد فصل هست سبزی خوردن هم حذف می کنم چون حوصله پاک کردنش نیست
    یادگیری مداوم شرط لازم موفقیت در هر زمینه ای هست...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    36
    پسند کرده
    0

سلام خانوما،من قراره بعد از ماه رمضان یه مهمونی پاگشا برای عروس بدم و برای اولین باره که این کارو میکنم.قضیه حیثیتیه و باید همه چیز عالی باشه تا کمی چشم و چال در بیاره.خانما خواهش میکنم کمک کنید.کمممممممممممممک
    فقط برای امروز انسان بهتری باش

ملکه جون تو که خیلی با سلیقه ای...بعدم به چشم وچال فکر نکن چون استرس می گیردت کارت خراب میشه...به این فکر کن که خودت لذت می بری از هنرت.... یک زله گلدار بذار..اگه تا حالا درست نکردی وقت داری می تونی تمرین کنی...با کیک بستنی یا شارلوت خوشمزه(اینا رو چونخودم دوست دارم می گم)
    سالادت توی نون بستنی سرو کن به تعداد نفرات درست کن اینمی تونی دو روز قبل هم آماده کنی....غذا هر چی حالت کشید...مهم خوشمزه بودنش...نه تعدادش..
    لطفا مطالعه کنید:
    http://mamisite.com/forum/t4234.html

hengamehh آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    2
    میزان امتیاز
    581
    پسند شده
    36153
    پسند کرده
    55051

نقل قول نوشته اصلی توسط aysal_araz
    سلام خانوما،من قراره بعد از ماه رمضان یه مهمونی پاگشا برای عروس بدم و برای اولین باره که این کارو میکنم.قضیه حیثیتیه و باید همه چیز عالی باشه تا کمی چشم و چال در بیاره.خانما خواهش میکنم کمک کنید.کمممممممممممممک
    سلام ملکه خانم
    برنامه ریزی کن حتی روزها را هم بنویس و تعیین کن در چه روزی چه کارهایی انجام باید بدهی حتی خرده ریزها
    اینطوری شاید برخی از کارها زود انجام شود اما از استرست کمتر می شود.
    اعتماد به نفس کامل داشته باش هر روز بگو همه چی خیلی عالی می شود.

خدایا
    شکرت
    نی نی های من پر کشیدن پیش خودت

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط aysal_araz
    به نظر من اول منوت رو انتخاب کن. بعد رو اون مانور بدیم و نهاییش کنیم. منو رو طوری انتخاب کن که تو فشار نیفتی زیاد . مثلا 2 تا غذای چش و چال درکن انتخاب کن بعد اونها رو تا روز مهمونی حداقل 1 بار تمرین کن. چون برا بار اول هم هست احتمال خطا زیاده . من برا یکی از فامیلها می خواستم کادو کیک بدم. آقا همون کیک ووشیرینی هایی که همیشهههه می پزم و عکس می گیرم و خیلی هم خوشگل میشه اونقدر بد میشد که 3 روز تمام هر روز یه چیزی درست کردم ولی هیچکدوم اونی که می خواستم نشد

صفحه 70 از 686 نخستنخست ... 606768697071727380 ... آخرینآخرین