نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 5,433 به 5,440 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    eshgheasemani آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    730
    پسند کرده
    1075
    دوستان برای تزیین میز شام عروس و داماد چه غذا- پیش غذا ودسرهایی مناسب هست که شیک و راحت باشه؟ من قصد دارم میز شام عروسی داداشم رو خودم طراحی و تزیین کنم. منو غذای مهمونا نهایتا 3 نوع غذا هست . واسه همین دوست دارم میز شام عروس و داماد متفاوت و خیلی شیک باشه . ممنون میشم پیشنهادا تون رو بذارید ؟

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300
    نقل قول نوشته اصلی توسط رز نقره ای نمایش پست ها
    خیلی ممنون که جوابم رو دادین. خیلی لطف کردین. راستش خودم هم به دلمه برگ فکر کرده بودم ولی اگه دلمه برگ و سوپ درست کنم فقط کم نیست ؟ یا دلمه برگ و مرغ و ریحون رو با هم درست کنم خوبه؟ دسر چی؟ برای ناهار و شام چی درست کنم خوبه؟ خودم به ژله تزریقی فکر کردم ولی فکر می کنم تکراریه نه؟ بازم از لطفتون ممنون
    خواهش میکنم عزیز .
    اگر تعارف نداری با مهمون هات برای اینکه اسراف نشه اگر غذایی از ظهر اضافه اومده کنار غذات گرم کن وبیار ولی اگر تعارف داری آره میتونی حلقه ی مرغ وریحون درست کنی .
    برای دسر میتونی ترایفل درست کنی که خیلی کم خامه باشه .کرم کارامل هم خوب میشه برای نهار
    برای شام هم کرم هلو یا چیز کیک هلو درست کن یا چیز کیک گیلاس
    ژله تزریقی خیلی قشنگ میشه اگر میتونی وکارت خوبه میتونی یه طرح خاص روش بندازی که جلوه داشته باشه.
    یه لفمه نون حلال

رز نقره ای این نوشته را پسندیده.
    بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

(ziba) آواتار ها
    زيبا
    نوشته های وبلاگ
    25
    میزان امتیاز
    470
    پسند شده
    18101
    پسند کرده
    17204
    نقل قول نوشته اصلی توسط eshgheasemani نمایش پست ها
    دوستان برای تزیین میز شام عروس و داماد چه غذا- پیش غذا ودسرهایی مناسب هست که شیک و راحت باشه؟ من قصد دارم میز شام عروسی داداشم رو خودم طراحی و تزیین کنم. منو غذای مهمونا نهایتا 3 نوع غذا هست . واسه همین دوست دارم میز شام عروس و داماد متفاوت و خیلی شیک باشه . ممنون میشم پیشنهادا تون رو بذارید ؟
    براي غذا پيشنهادي ندارم ولي بعنوان دسر ژله تصويري خيلي خوشگل ميشه
    بر آنچه گذشت، آنچه شكست و آنچه نشد، حسرت نخور
    زندگي اگر آسان بود با گريه آغاز نمي شد . (دكتر شريعتي)

میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    382
    پسند کرده
    147
    سلام دوستان. میخوام خانواده همسری و پدر و مادر خودم رو برای افطاری دعوت کنم. لطفا در مورد منوی من نظر بدید. ممنون.
    برای افطار: نان و پنیر و سبزی و زولبیا و حلوا رولی و نان خرما پیچ و سوپ و دسر پان که به صورت دیسی سرو بشه
    شام: فقط ته چین مرغ! البته میخواستم کاسترول بادمجان هم اضافه کنم ولی دیدم اینطوری هر دو غذا قالبی و مثل هم میشه. با خوشحالی پدیرای پیشنهاداتتون هستم

موش خرما آواتار ها
    مریم
    کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    19
    پسند شده
    4604
    پسند کرده
    2933
    سلام دوستان عزیز
    اگه خدا بخاد، بعد ماه رمضون تولد همسری رو میخام جشن بگیرم!شام! اولین ساله ازدواجمونه و دومین بار میشه که من میخام فامیل همسری رو دعوت کنم
    خونه ما کوچیکه و تعداد زیاد میشه، میخام عذاهام با این شرایط وفق داشته باشن و از طرفی بشه ازقبل تهیه بشن
    ۱- کیک عذایی، مواد داخلش و از روز قبل حاضر میکنم ولی نمیدونم برای روز جشن کی خمیرش و حاضر کنم و تو فر بزارم تا تازه و گرم بمونه
    ۲- سالاد الویه که باز روز قبل حاضر شه و برای این که شکم سیر کن باشه
    ۳- دسر شارلوت با خمیر دکر که دستورش تو همین سایته
    ۴- سالاد ماکارونی، اینو دوست دارم عوض کنم به نظرم شبیه سالاد الویه است! نیست؟!!(سری پیش موسکا و پان و جوجه مدیترانه ای و پیراشکی میکری بود، گفتم که تکراری نشه)
    کیک هم که انشالله خودم درست میکنم! برای اولین بار!میخام با شکلات عکسشو کار کنم ، صرفا برای اینکه میشه یه هفته قبل این کارو انجام داد و اینکه برای اونها جدیده!!
    به نظرتون کافیه؟!منو از پیشنهادات خوبتون محروم نکنید
    راستی میوه باید حتما چندجور باشه یا مثلا هندونه کفایت میکنه؟!!

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10422
    پسند کرده
    11789
    نقل قول نوشته اصلی توسط eshgheasemani نمایش پست ها
    عزیزم با توجه به اینکه خواهر داماد هستی و باید ارایشگاه بری و کارای متفرقه دیگه ای هم داری به نظر من قبول مسئولیت تزیین میز عروس و داماد برات مشکله یعنی یا اونجوری که دوست داری نمیتونی یا اینکه به خودت نمیتونی برسی
    اگه تزییناتی هست که از قبل بتونی براشون انجام بدی که خوبه
    در کل دسر هایی مثل خورده شیشه یا ژله رنگین کمان و ژله تزریقی یا ژله اکواریوم برای زیبایی میز عروس و داماد مناسب هستن
    الویه توی نون قیفی

و دیس مزه که میتونه ترکیبی از انواع خوراکی ها باشه که البته مهم تزیین اوناس

سالاد میوه هم شیک میشه ( خیار + کمپوت اناناس + کمپوت البالو + کمپوت الوورا + سیب قرمز + موز + ماست میوه ای )

میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    382
    پسند کرده
    147
    نقل قول نوشته اصلی توسط موش خرما نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    اگه خدا بخاد، بعد ماه رمضون تولد همسری رو میخام جشن بگیرم!شام! اولین ساله ازدواجمونه و دومین بار میشه که من میخام فامیل همسری رو دعوت کنم
    خونه ما کوچیکه و تعداد زیاد میشه، میخام عذاهام با این شرایط وفق داشته باشن و از طرفی بشه ازقبل تهیه بشن
    ۱- کیک عذایی، مواد داخلش و از روز قبل حاضر میکنم ولی نمیدونم برای روز جشن کی خمیرش و حاضر کنم و تو فر بزارم تا تازه و گرم بمونه
    ۲- سالاد الویه که باز روز قبل حاضر شه و برای این که شکم سیر کن باشه
    ۳- دسر شارلوت با خمیر دکر که دستورش تو همین سایته
    ۴- سالاد ماکارونی، اینو دوست دارم عوض کنم به نظرم شبیه سالاد الویه است! نیست؟!!(سری پیش موسکا و پان و جوجه مدیترانه ای و پیراشکی میکری بود، گفتم که تکراری نشه)
    کیک هم که انشالله خودم درست میکنم! برای اولین بار!میخام با شکلات عکسشو کار کنم ، صرفا برای اینکه میشه یه هفته قبل این کارو انجام داد و اینکه برای اونها جدیده!!
    به نظرتون کافیه؟!منو از پیشنهادات خوبتون محروم نکنید
    راستی میوه باید حتما چندجور باشه یا مثلا هندونه کفایت میکنه؟!!
    سلام دوست جونم به نظر من میتونی لازانیای رولی هم به عنوان غدای گرم و جوون پسند درست کنی از قبل همه کاراش رو بکن فقط موقعی که مهمونا اومدن بزار تو فر. من سالاد توپی هم درست کردم یه بار برای خانواده همسری که خیلی استقبال شد البته موادش دقیقا مثل الویه است تو میتونی اولویه رو به صورت توپی سرو کنی

موش خرما آواتار ها
    مریم
    کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    19
    پسند شده
    4604
    پسند کرده
    2933
    نقل قول نوشته اصلی توسط olmaz$ نمایش پست ها
    سلام دوست جونم به نظر من میتونی لازانیای رولی هم به عنوان غدای گرم و جوون پسند درست کنی از قبل همه کاراش رو بکن فقط موقعی که مهمونا اومدن بزار تو فر. من سالاد توپی هم درست کردم یه بار برای خانواده همسری که خیلی استقبال شد البته موادش دقیقا مثل الویه است تو میتونی اولویه رو به صورت توپی سرو کنی
    مرسی سولماز جون، اول توپی تو ذهنم بود بعد احساس کردم ممکنه برام دردسر درست کنه که توپ ها به تعداد باشن، چند نفر یه طعمش و بیشتر پسندن،...
    در مورد لازانیا هم ایده خوبیه، منظورت اینه که چای چیزی باشه یا به لیست اضافه شه؟!چون شبیه موسکای سری پیش میشه کمی نمیخام جایگزین کیک غذا بشه!
    راستش تو ذهنم اینه که همه چی شبیه کیک بشه
    مرسی عزیزم
    دوستان منتظرم
    مخصوصا در مورد تایم پخت کیک غذا

• بانک بند ناف