نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 5,425 به 5,432 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    3
    سلام دوستای خوبم. روزه نمازتون قبول باشه. من برای بعد از ماه رمضان یه مهمانی می خوام بدم که حدوداً 25 نفر هستن و از صبح هست تا شب یعنی هم ناهار رو باید تدارک ببینم هم شام رو و یک مشکلی که دارم اینه که بعضی از مهمانهام رژیمی هستن و شام اصلاً برنج نمی خورن و ناهار هم خیلی کم برنج می خورن و بیشتر هم غذاهای سنتی رو می پسندن . به نظرتون من برای این دو وعده چی بپزم . اگه بتونید راهنماییم کنید خیلی خیلی ممنون می شم. با تشکر

2. بانک بند ناف
    ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300
    نقل قول نوشته اصلی توسط dapper نمایش پست ها
    سلام من قراره بعد از ماه رمضا تولد آرشیدا رو جشن بگیرم و کیک غذایی یا الویه رو تزیین کنم
    حالا واسه ماه رمضان میخوام مهمونی دندونی واسش بگیرم البته نه که کادو باشه نه فقط مهمونی واسه خودم و دل خودم و بچم و اینکه جشن دندونی رو واسش گرفته باشم مهمونا روزه هستن 20 نفرمیشن
    میخوام آش رشته باشه و یک چیز دیگه که راحت باشه اما کتلت یا الویه نباشه چون تکراری میشه
    ترحلوا درست کنم خوبه به شکل دندون تزیینش کنم یا چیز دیگه راستش من این اسامی عجیب و غریب رو میبینم اما تا حالا درست نکردم که ببینم چه طعمی دار و خوب میشه و چی هست
    از شما دوستان گل میخوام منو راهنمایی کنید که یک دسر و غذای راحت باشه که با دوبچه بتونم آماده کنم و اذیت نشم و داد شو بره بالا و اینکه باید کمی بیشتر درست کنم که واسه شوهراشون هم بدم و خانواده شوهرم که نیستن تو جمع
    واسه افطار مناسب باشه
    سلام دوست عزیز .خب شما تا غذایی رو درست نکنی نمیدونی چه مزه ای داره سعی کن با اندازه یک چهارم از مواد هر چیزی رو که میدونی خوبه وبه ذائقه تون نزدیک درست کنی تا بترینش رو انتخاب کنی .

به جای سالاد الویه میتونی از سالاد یونانی استفاده کنی .سالاد خوش مزه ای هستش .میتونی به جای آش رشته هم خود آش دندونی رو درست کنی که اینجوری خیلی بهتره .

پیراشکی گوشت وسبزیجات هم خیلی خوب میشه واز روز قبلم میشه تهیه اش کرد وگذاشت فریزر بعد موقع سرو فقط داغش کنی توفر .
    یه لفمه نون حلال

dapper و aydaa این نوشته را پسندیده.
    بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300
    نقل قول نوشته اصلی توسط رز نقره ای نمایش پست ها
    سلام دوستای خوبم. روزه نمازتون قبول باشه. من برای بعد از ماه رمضان یه مهمانی می خوام بدم که حدوداً 25 نفر هستن و از صبح هست تا شب یعنی هم ناهار رو باید تدارک ببینم هم شام رو و یک مشکلی که دارم اینه که بعضی از مهمانهام رژیمی هستن و شام اصلاً برنج نمی خورن و ناهار هم خیلی کم برنج می خورن و بیشتر هم غذاهای سنتی رو می پسندن . به نظرتون من برای این دو وعده چی بپزم . اگه بتونید راهنماییم کنید خیلی خیلی ممنون می شم. با تشکر
    برای نهار برنج وکباب دورنگ یا چنچه همراه با خورشت قیمه درست کن .برای شب حلقه ی مرغ وریحون یا کاسترول بادمجون درست کن یا دلمه ی برگ انگور که سبک باشه با سوپ ورمیشل
    همراه با مخلفات سفره
    یه لفمه نون حلال

dapper, aydaa و رز نقره ای این نوشته را پسندیده.

Maryam 71 آواتار ها
    میزان امتیاز
    38
    پسند شده
    5613
    پسند کرده
    3574
    سلام دوستای گلم
    ما 15 تیر مهمون داریم 80 نفر میخوام ببینم چه غذایی بزاریم خوبه؟ البته برنج و کباب و سوپ میزاریم اما دسر اگه به جای فرنی پان اسپانیا بزارم خوبه؟ یا اگه دسر دیگه ای مدنظرتونه که واسه ماه رمضون خوبه بهم پیشنهاد بدین
    و اینکه به غیر دلمه و کتلت چه چیزی بزارم خوبه؟ میخوام جایگزین کتلت و دلمه کنم
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    دوستای گلم کار خمیرچینی انجام میدم اگه سفارشی داشتین بهم پیام خصوصی بزنین ممنون

پنجه طلایی آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    218
    پسند شده
    5966
    پسند کرده
    3909
    سلام خانومهای گل نمازوروزه تون قبول
    من براهفته ی بعد مهمون داریم ببینین اینا خوبن :سوپ سفید.ته چین یاجوجه کباب بایه خورشت که آبکی باشه پدرم غذای خشک دوست نداره دلمه.شله زردیاشله زردحذف کنم یه دسر دیگه بذارم کلا موندم چی بپزم هم تکراری نباشه هم همه بپسندن
    قورمه سبزی

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300
    نقل قول نوشته اصلی توسط setare shab نمایش پست ها
    سلام دوستای گلم
    ما 15 تیر مهمون داریم 80 نفر میخوام ببینم چه غذایی بزاریم خوبه؟ البته برنج و کباب و سوپ میزاریم اما دسر اگه به جای فرنی پان اسپانیا بزارم خوبه؟ یا اگه دسر دیگه ای مدنظرتونه که واسه ماه رمضون خوبه بهم پیشنهاد بدین
    و اینکه به غیر دلمه و کتلت چه چیزی بزارم خوبه؟ میخوام جایگزین کتلت و دلمه کنم
    ممنون میشم راهنماییم کنین

سلام خانومی ان شاالله مورد قبول حق تعالی قرار بگیرد.

به نظر من کباب آدم رو خیلی تشنه میکنه .سوپ عالیه .اگر میخوای غذای دیگه ای داشته باشی کوبه هم جایگزین خوبی برای کتلت ودلمه میتونه باشه

این رو ببین :

کوبه مرغ - به سبک الی...

میتونی خورشت ماست درست کنین که هم غذاست وهم دسر هم سرد سرو میشه

برای دسر هم من فرنی سه رنگ رو پیشنهاد میدم. پان کمی سنگین هست برای افطار .

لوز نارگیل مسقطی کاسه ای هم گزینه های خوبی هستند .
    در نهایت چون تعداد مهموناتون زیاد هستش من ترجیح میدم ران مرغ درسته برای هر نفر تهیه وآماده بشه .چلو مرغ گزینه ی خوبیه .با تزئین زرشک وزعفرون خلال پسته عالی میشه
    انواع سالاد فصل وزیتون وماست ونوشیدنی وسبزی خوردن وپنیر وخرما زولبیا بامیه (بر طبق ذائقه)

در انتها هم دوست خوبم یادت باشه کسانی هستند که شاید چشمشون به دست من وشما نباشه اما ما میتونیم اون ها رو سر سفره ی خودمون شریک کنیم واجر وپاداشش رو از خدای بزرگ طلب کنیم. اونها رو هم فراموش نکنیم .
    یه لفمه نون حلال

پنجه طلایی و Maryam 71 این نوشته را پسندیده.

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300
    نقل قول نوشته اصلی توسط پنجه طلایی نمایش پست ها
    سلام خانومهای گل نمازوروزه تون قبول
    من براهفته ی بعد مهمون داریم ببینین اینا خوبن :سوپ سفید.ته چین یاجوجه کباب بایه خورشت که آبکی باشه پدرم غذای خشک دوست نداره دلمه.شله زردیاشله زردحذف کنم یه دسر دیگه بذارم کلا موندم چی بپزم هم تکراری نباشه هم همه بپسندن
    سلام دوست عزیز نظر من اینه

سوپ سفید
    ته چین
    جوجه کباب (دم افطار نباشه بهتره)
    دلمه
    خورشت کرفس یا آلو اسفناج

شله زرد عالیه برای افطار اما اگر سبک تر بخوای من فرنی رو همونطور که به دوست قبلیمون پیشنهاد دادم به شما هم پیشنهاد میدم.
    میتونی رولت حلوا درست کنی تو سایز کوچولو .
    یه لفمه نون حلال

پنجه طلایی این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط ostooreh نمایش پست ها
    برای نهار برنج وکباب دورنگ یا چنچه همراه با خورشت قیمه درست کن .برای شب حلقه ی مرغ وریحون یا کاسترول بادمجون درست کن یا دلمه ی برگ انگور که سبک باشه با سوپ ورمیشل
    همراه با مخلفات سفره
    خیلی ممنون که جوابم رو دادین. خیلی لطف کردین. راستش خودم هم به دلمه برگ فکر کرده بودم ولی اگه دلمه برگ و سوپ درست کنم فقط کم نیست ؟ یا دلمه برگ و مرغ و ریحون رو با هم درست کنم خوبه؟ دسر چی؟ برای ناهار و شام چی درست کنم خوبه؟ خودم به ژله تزریقی فکر کردم ولی فکر می کنم تکراریه نه؟ بازم از لطفتون ممنون