نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 5,193 به 5,200 از 5484
    مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504
    نقل قول نوشته اصلی توسط ترانـــــــه نمایش پست ها
    دوستان هنرمند سلام
    مدتهاست از قافله عقب موندم بزودی عروسی برادرم و قرار جشنشون تو سالن باشه به تعداد 400 الی 500 نفر مهمون برای شامشون کنار میز شام یه میز دسر هم می خواییم خودمون ترتیب بدیم پیشنهادات در مورد پیش غذا و دسر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟میشه دسر رو بصورت هایی که ارائه دادین تو جشنها بگین و کمک کنین
    ترانه جان من تجربه انجامش رو ندارم اما در تاپیک تزیینات میزهای مهمونی، دسرهایی که الهه عزیز برای عروسی خودشون و خانواده شون تهیه کرده اند رو ببینید.
    من روی میز دسر اکثر عروسی ها چندین ظرف ژله چند رنگ (مثلا 2-3 لایه) ساده همراه با یه لایه مات دیده ام، پلمبیر همیشه هست، کرم کارمل هم همیشه هست، گاهی کاسترد قالبی ساده و شکلاتی هم هست. خود کیک عروسی رو هم دیده ام که برشی توی بشقاب می ذارن بعد از ماجراهای رقص چاقو و... که هر کی بخواد به عنوان دسر برداره.
    (ziba), aydaa و ترانـــــــه این نوشته را پسندیده.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    14
    پسند کرده
    0
    سلام دوستای خوبم میشه یه منوی عصرانه فانتزی و شیک برا تولد دخترم بدید؟ممنون میشم.

(ziba) آواتار ها
    زيبا
    نوشته های وبلاگ
    25
    میزان امتیاز
    470
    پسند شده
    18101
    پسند کرده
    17204
    نقل قول نوشته اصلی توسط sardune نمایش پست ها
    سلام دوستای خوبم میشه یه منوی عصرانه فانتزی و شیک برا تولد دخترم بدید؟ممنون میشم.
    مهموناتون چندنفرن؟
    بچه ان يا بزرگن؟
    چقدر ميخواي هزينه كني
    تو چه مايه هايي ميخواي باشه
    سرد يا گرم؟
    بر آنچه گذشت، آنچه شكست و آنچه نشد، حسرت نخور
    زندگي اگر آسان بود با گريه آغاز نمي شد . (دكتر شريعتي)

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10422
    پسند کرده
    11789
    نقل قول نوشته اصلی توسط ترانـــــــه نمایش پست ها
    دوستان هنرمند سلام
    مدتهاست از قافله عقب موندم بزودی عروسی برادرم و قرار جشنشون تو سالن باشه به تعداد 400 الی 500 نفر مهمون برای شامشون کنار میز شام یه میز دسر هم می خواییم خودمون ترتیب بدیم پیشنهادات در مورد پیش غذا و دسر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟میشه دسر رو بصورت هایی که ارائه دادین تو جشنها بگین و کمک کنین
    سلام ترانه جون تبریک میگم

پیشنهاد من اینه اگه قراره میز دسر داشته باشی بهتره که موسسات بسپاری چون حمل و نقل و تهیه و نگهداری دسر برای افراد درجه اول عروس و داماد و برای 500 نفر !! بسیار سخته مخصوصا شما که خواهر دامادی و بچه کوچیکم داری یعنی باید از ساعت ارایش و عکس و ..... خودت بزنی تازه کلی ام خسته کنندس
    اما در کل اگه به وبلاگ مریم گلی سر بزنی میز دسر نمونه داره که ازش ایده بگیری
    (ziba) و ترانـــــــه این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    14
    پسند کرده
    0
    حدود 50 نفر.هم بزرگ داریم و هم بچه.هزینش مهم نیست.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    354
    پسند کرده
    282
    سلام دوستان هنرمندم.
    من به زودی حدود 10 نفر مهمون (همه بزرگسالن، فقط دو تا پسر 10 و 14 ساله بینشون هست) دارم که همه اصالتا تبریزی هستن و اولین باره که خونه من و همسرم میان. میخوام یه منوی اصیل مناسب با ذائقه و البته اصالتشون که آذری هستن داشته باشم. فکر نمیکنم اهل غذاهای فانتزی و خیلی جینگولی باشن (نهایتا فقط از دو تا دسر،یکیش رو جینگولی و مدرن بذارم). منزل خودشون که رفتیم ناهار باقالی پلو با مرغ،قیمه بادمجون بود. یه خاگینه تبریزی هم داشتن که روش گردو داشت و شیرین بود (یه اسم ترکی داشت که والا من نمیدونم) یه دسر هم داشتن فکر میکنم مسقطی بود. خلاصه همش سنتی اینا بود دیگه.
    حالا لطفا به منم یه منوی خوب و چشم نواز پیشنهاد بدین چون همه تعریف دستپخت و هنرهای بنده(!) رو شنیدن منتظرن ببینن تو پخت غذاها مشکلی ندارم، یعنی از پسشون برمیام فوقش یه بار امتحان میکنم. فقط ترجیحا کوفته تبریزی نباشه چون به شکل اصیلش، تخصص مادر شوهر عزیز هست و ممکنه فکر کنه خواستم رقابت کنم و از این داستان ها دیگه
    آها راستی حسابی هم اهل غذاهای پر گوشت هستن یعنی اصلا غذای بدون گوشت یا کم گوشت رو غذا حساب نمیکنن
    اگه دوستانی که با غذاها و پیش غذا و دسرهای تبریزی اشنایی دارن راهنمایی کنن که چه چیزهایی باب میل و مناسب هست، ممنون میشم

آتامان آواتار ها
    آتامان
    میزان امتیاز
    943
    پسند شده
    25512
    پسند کرده
    20934
    نقل قول نوشته اصلی توسط maheli نمایش پست ها
    سلام دوستان هنرمندم.
    من به زودی حدود 10 نفر مهمون (همه بزرگسالن، فقط دو تا پسر 10 و 14 ساله بینشون هست) دارم که همه اصالتا تبریزی هستن و اولین باره که خونه من و همسرم میان. میخوام یه منوی اصیل مناسب با ذائقه و البته اصالتشون که آذری هستن داشته باشم. فکر نمیکنم اهل غذاهای فانتزی و خیلی جینگولی باشن (نهایتا فقط از دو تا دسر،یکیش رو جینگولی و مدرن بذارم). منزل خودشون که رفتیم ناهار باقالی پلو با مرغ،قیمه بادمجون بود. یه خاگینه تبریزی هم داشتن که روش گردو داشت و شیرین بود (یه اسم ترکی داشت که والا من نمیدونم) یه دسر هم داشتن فکر میکنم مسقطی بود. خلاصه همش سنتی اینا بود دیگه.
    حالا لطفا به منم یه منوی خوب و چشم نواز پیشنهاد بدین چون همه تعریف دستپخت و هنرهای بنده(!) رو شنیدن منتظرن ببینن تو پخت غذاها مشکلی ندارم، یعنی از پسشون برمیام فوقش یه بار امتحان میکنم. فقط ترجیحا کوفته تبریزی نباشه چون به شکل اصیلش، تخصص مادر شوهر عزیز هست و ممکنه فکر کنه خواستم رقابت کنم و از این داستان ها دیگه
    آها راستی حسابی هم اهل غذاهای پر گوشت هستن یعنی اصلا غذای بدون گوشت یا کم گوشت رو غذا حساب نمیکنن
    اگه دوستانی که با غذاها و پیش غذا و دسرهای تبریزی اشنایی دارن راهنمایی کنن که چه چیزهایی باب میل و مناسب هست، ممنون میشم

کوکو لوبیای سبز تبریزی ، دلمه برگ مو ، فسنجون ، و خورش هویچ تبریزی , جوجه کباب نگینی هم خوبه دستورش همین جا هست سوپ شیر و خامه و اگر همه دیزی را دو ست داشته باشن و امکانش براتون باشه دیزی توی ظروف مخصوص سفالی (دیزی سنگی ) بی نظیر خواهد بود با ترشی و سبزی و دوغ محلی و سنگک فرد اعلا و.......

فعلا اینا تا بعدا باز اضافه کنم البته چون سنتی و آذری گقته بودین اینا را گفتم والا بقیه غذاهای معمول هم خوبه

دسر هم
    پالدا(دسر سنتی تبریز) و خاگینه تبریزی که اسمش قایقاناخ هست که ایچلی قایقاناخ رولتی بسیار شیک و بســــــــــــــــــــیار مورد پسند و خوردنی
    والبته بقیه دسرهای معمول تو مهمونی ها

❤ خورش هویج ❤

aydaa و maheli این نوشته را پسندیده.

فالگیر آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    117
    پسند کرده
    32
    نقل قول نوشته اصلی توسط maheli نمایش پست ها
    سلام دوستان هنرمندم.
    سلام عزیزم
    حلوای هویج یه دسر اردبیلی هست که با ذائقه آذریا خیلی جوره.
    کلا آذریا خیلی غذاهای شیرین و پر گوشت دوست دارن.

عزیزم حتما یوفکا بگیر و باهاش پیراشکی ترکیه درست کن که خیلی خیلی مورد علاقشونه و توی بیشتر مهمونیاشون هست.
    آش گوجه هم یه غذای محبوبشونه که به عنوان پیش غذا براشون مناسبه.
    برای غذای اصلی هم ته چین مرغ، مرغ شکم پر، چلوگوشت و این جور غذاها مناسبه

این دستور حلوای هویج
    دسر | حلوای هویج - طرز تهیه حلوای هویج خانگی
    maheli این نوشته را پسندیده.
    خدا رو شکر
    مامان شدم
    مامان السا کوچولوی ناز