نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 5,145 به 5,152 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    382
    پسند کرده
    147
    سلام دوست جان ها یه سوال بنیادی دارم
    غداهای جدید مثل کیک مرغ/ چیکن استراگانف/ انواع سالاد (توپی یا یونانی) باید حتما روی میز سرو بشن؟ یا میشه سفره پهن کرد؟
    راستش من خیلی دوست دارم غذا رو روی میز و بصورت سلف سرویسی سرو کنم اما الان که فکر میکنم میبینم که صندلی به اندازه کافی نداریم و تعدادی از مهمونا رو روی زمین میشینن برای همین فکر میکنم که سفره پهن کنم بهتره. نظر شما چیه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

2. بانک بند ناف
    fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2853
    پسند کرده
    1065
    نقل قول نوشته اصلی توسط olmaz$ نمایش پست ها
    سلام دوست جان ها یه سوال بنیادی دارم
    غداهای جدید مثل کیک مرغ/ چیکن استراگانف/ انواع سالاد (توپی یا یونانی) باید حتما روی میز سرو بشن؟ یا میشه سفره پهن کرد؟
    راستش من خیلی دوست دارم غذا رو روی میز و بصورت سلف سرویسی سرو کنم اما الان که فکر میکنم میبینم که صندلی به اندازه کافی نداریم و تعدادی از مهمونا رو روی زمین میشینن برای همین فکر میکنم که سفره پهن کنم بهتره. نظر شما چیه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام دوستم.اصلا ربطی به جدید و قدیمی نداره.اگه به تعداد سر میز یا سفره باشه همه چی میشه سرو کرد! سر میز یه دیس کیک مرغ میگذاری باید سر سفره مثل برنج چند تا دیس باشه یا بشقابهای کوچیک باشه که همه بتونن دسترسی داشته باشن.همین!!
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    354
    پسند کرده
    282
    سلام دوست جونا. من چند روز دیگه برای شام مهمون دارم. جوون و میانسال و یه بچه کوچیک. کلا 12 نفریم. همه تیپ غذایی هم میخورن. اما از اونجایی که تو رفت و آمد این چند روز، هی سر میز غذا گفتن ما برنج کم میخوریم، دیگه زیاد برنج نمیخوریم و از این حرفا، تصمیم گرفتم منوم رو تغییر بدم و غذای برنجی فقط یه ته چین مرغ کوچیک بذارم و بقیه غذاها پلو خورشی اینا نباشه. خودم از قبل حلقه مرغ و ریحونم در نظر داشتم و همینطور احتمالا سالاد اندونزی. حالا شما لطف کنین راهنماییم کنین دیگه چی بذارم. بعضی هاشون دفعه اوله میان خونم. از خودم تعریف نباشه، تعریف دستپخت و تنوع و جدیدی غذاهام تو مهمونیا همیشه بوده. ضمن اینکه خونه این فامیل هم که رفتیم ازمون خوب پذیرایی شده.
    آها واسه دسر هم تصمیم گرفتم ژله چرخشی باشه. غذاها رو هم سلف سرویس میذارم. ممنون میشم راهنمایی کنین

گل آفتابگردان آواتار ها
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    2793
    پسند کرده
    522
    نقل قول نوشته اصلی توسط shaparia_m نمایش پست ها
    پان اسپانيا، تيراميسو، كرم كارامل، ژله خرده شيشه
    پان اسپانیا همون دسر پتی بور خودمون نیست؟ تیرامیسو رو چون قهوه داره نمیپسندن عید فطر درست کردم زیاد دوست نداشتن همون ژله خورده شیشه رو پسندیدن.کرم کارامل آماده بگیرم یا دستوری چیزی داره آدرسش رو هم بگین لطفا. میخوام سه نوع ژله درست کنم از تاپیک ژله انتخاب کردم ژله کج و یه ژله سه رنگ مات که ما بینشون ژله آلوئوورا داره که وسط ژله های رنگی رو نامرئی کرده خیلی خوشگله با ژله خرده شیشه
    آدم های ساده را
    نمیتوانی ورق بزنی...
    ساده اند،
    فقط یک رو دارند

malihejoon773 آواتار ها
    ملیحه
    نوشته های وبلاگ
    15
    میزان امتیاز
    486
    پسند شده
    9713
    پسند کرده
    6470
    سلام دوستان. این منوی مهمانی برای شام برای اقوام همسری و مادربزرگ و پدربزرگمه. که شدیدا باهاشون رو در بایستی دارم. در حدی که توصیفش غیر ممکنه

حالا این منو رو انتخاب کردم. نصفشون عشق فست فودند. نصفشون هم عشق آبگوشت و کله پاچه

پیش غذا : سوپ شیر و خامه و مافین پیتزا

غذای اصلی : زرشک پلو با مرغ (حتما باید برنج و مرغ باشه چون پدربزرگ و مادربزرگم چیز دیگه رو غذا نمیدوننن)

دسر : یه ژله ی خوشگل یه مدل کرم شکلاتی ( شاید هم آماده)

سالاد : سالاد فصل و سالاد ماکارانی

غذای ژیگولی و تفننی : شاید کیک مرغ در برش های کوچیک که سیرشون نکنه

نوشیدنی : لیموناد و نوشابه

و چون عید هم هست قطعا میوه و شیرینی و شکلات هم هست دیگه خوب.

و اینکه برای پذیرایی آخر شب( شاید هم قبل از شام ) هم دسر پان اسپانیای تک نفره تدارک ببینم.
    نظرتون چیه؟ آبرو داری میشه جلوی قوم الظالمین؟

نرن حرف در بیارن چیزی نپخته بود.
    تو رو خدا هر ایرادی داره بگین ها.

مسئله وحشتناک حیثیتیه در حد مرگ و زندگی
    آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

زمر 36

***samira*** آواتار ها
    سمیرا
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4333
    پسند کرده
    2945
    سلام خانومها سال نوتون مبارک
    عزیزا 7 فروردین سالگرد عقد من و همسریه ( اولین سالگرد بعد ازدواجمون، شهریور امسال ازدواج کردیم بعد 2 سال و نیم نامزدی )
    میخواستیم دو تا خونواده رو برای شام دعوت کنیم البته چون همسری 6 ام تا 14 شیفت کاریشه باید بره، ما تصمیم گرفتیم فردا رو (دوروز قبل) دوعوتشون کنیم.
    چه منویی بهم پیشنهاد میدین ؟ البته زیاد وسایل جدید نخواد چون اصلا فرصتشو ندارم که برم بازار و تهیه اش کنم و پ ر ی هم هستم اصلا حال ندارم. منتظرم دوستای گلم
    راستی
    جاریم هم هست که زیاد صمیمی نیستیم و اینکه یه جورایی اولین باره قراره دست پختمو بخوره و اواین باره میاد مهمنی خونمون
    خدایا من اینجا دلم سخت معجزه میخواهد ...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    342
    پسند کرده
    156
    دوستان شما وقتی تو ی ظرف زله درست میکنید چطوری سرو میکنید؟مثلا اکه 4،5تا مهمون داشته باشید یا مثلا 7،8تا چطوری سرو میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خدایا منو وهمسرمو تنها نذار

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    354
    پسند کرده
    282
    نقل قول نوشته اصلی توسط مگنولیا نمایش پست ها
    دوستان شما وقتی تو ی ظرف زله درست میکنید چطوری سرو میکنید؟مثلا اکه 4،5تا مهمون داشته باشید یا مثلا 7،8تا چطوری سرو میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من به تعداد مهمونا پیش دستی یا کاسه کوچیک با قاشق کوچیک میذارم.یه قاشق بزرگم میذارم تو ظرف ژله. هر کی هر چقدر خواست واسه خودش تو پیش دستیش میکشه
    Negara این نوشته را پسندیده.