نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 5,057 به 5,064 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    Rozalina j آواتار ها
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    748
    پسند کرده
    81
    سلام دوستای گلم

ببینین من الان با یه پسر کوچولوی شیطون و بلا دارم دست و پنجه نرم میکنم تا یه ناهار سرهم کنم و برم سرکار پس تا حدودی مشخص شد واستون که تو خونه ما چی میگذره حالا عیدنوروز ما رسم داریم البته فقط تو فامیل خودم دیدوبازدید عید از ناهار ظهر شروع میشه تا عصری که قرار باشه خونه کسی بریم عید دیدنی سال 92 که الان اخراشه من به زور دگنک با تقسیم بندی گروه به 2 گروه 16-17 نفره شام مفصلی ترتیب دادم مثل 2 سال گذشته اما امسال باورکنین با این خوشمل مامان که 21 ماهش میشه نمیتونم مهمونی شام یا ناهار ترتیب بدم حالا به نظرتون زشته امسال فقط بریم بخوریم و مهمونی عصرانه بازدید بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دل من پشت سرت کاسه اب شد و ریخت
    کی شود پیش قدمهای تو اسفند شوم؟

2. بانک بند ناف
    aurora آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    48
    پسند کرده
    6
    سلام
    خانمهای عزیز
    من تازه عروس هستم و دور از خانواده خودم و همسرم زندگی میکنم تا حالا مهمونی ندادم (میترسم خراب کاری کنم )ولی مهمونی دادن رو دوست دارم میتونید کمکم کنید منم راه بیفتم من غداهای کمی بلدم بپزم البته دارم به کمک اینترنت غذا های متنوع یاد میگیرم
    lady baran این نوشته را پسندیده.
    زندگی زیباست ای زیبای پسند زنده اندیشان به زیبای رسند

DARYA DEL آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    47
    میزان امتیاز
    59
    پسند شده
    13934
    پسند کرده
    4737
    نقل قول نوشته اصلی توسط aurora نمایش پست ها
    سلام
    خانمهای عزیز
    من تازه عروس هستم و دور از خانواده خودم و همسرم زندگی میکنم تا حالا مهمونی ندادم (میترسم خراب کاری کنم )ولی مهمونی دادن رو دوست دارم میتونید کمکم کنید منم راه بیفتم من غداهای کمی بلدم بپزم البته دارم به کمک اینترنت غذا های متنوع یاد میگیرم
    سلام دوست عزیز
    مبارک باشه انشالله خوشبخت باشی .
    اصلا نترس . غذا درست کردن هیچ کاری نداره و مطمئن باش اگر علاقه داشته باشی به زودی میتونی هر غذایی رو با بهترین طعم و رنگ وعطر و بو تهیه کنی .

تازه شما که بازم یه کم غذا بلد هستی و اول راه نیستی .
    من که اول ازدواجم به جز نیمرو هیچ غذای دیگه ای بلد نبودم .

بهترین کار هم اینه که قبل میهمانیت حداقل 99 درصد کارهات رو کرده باشی و فقط یه کارهایی مثل دم کردن برنج مونده باشه .
    این طوری هم آرامش داری و هم وقت بیشتری رو با میهمانت میگذرونی .

موفق باشی
    zohre.a, anjelina, nora1 و 3 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    هدف زندگی "
    زندگی بخشیدن به هدف هاست.....

ملکه 22 آواتار ها
    ملکه
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    49
    پسند کرده
    366
    همسایه ها یاری کنین تا من مهمون داری کنم.من برای پس فردا مهمون عصرونه دارم و اولین باره که میان خونمون.خیلی هم مهمون جینگول مستون هستن و من چون تا امسال جای غریب بودم و این اولین باره که میخوام مهمونی عصرونه بدم.نمیدونم چی درست کنم که هم شیک باشه و هم زیاد سنگین نباشه.خودم به نظرم میرسه که کیک مرغ و کوکو سبزی تو نون باگت درست کنم.ژله آکواریوم برای بچه ها و چون ژله گلدار درست کردم یه دسر دیگه میخوام درست کنم ولی نمیدونم چی.کیک هویج هم تا حالا درست نکردم به نظرتون شیک میشه؟
    لوفا لوفا کمک کنین
    فقط برای امروز انسان بهتری باش!

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    287
    پسند کرده
    145
    سلام دوستان
    تولد پسرم توی فروردین ماه هست هفتم فروردین!!!!

و من میخوام تولد بگیرم- مهمونهام 7 تا بچه هستن 4-7 سال******* و مابقی 30 نفر بزرگ!!
    ببینید منوی انتخابیم چطوره؟؟
    شام: سوپ شیر- ته چین مرغ (سه تا قالب که هرکدوم با چهار پیمانه برنج درست بشه)- کاپ پیتزا 60 عدد- لقمه کشک بادمجان 60 عدد- لازانیا رولی 60 عدد-
    دسر: هنوز فکر نکردم راجع بهش اما یه مدل ژله میذارم یا رنگین کمان یا خرده شیشه و یه مدل هم پان یا چیزی در این حدود...
    نوشابه هم که هست.
    بعد به نظرتون سالاد کاهو بذارم؟ یا کلم پیچ
    بورانی اسفناج هم بذارم؟

کلن دوستان لطف کنین و بهم یاری بدین!!
    من مقادیر و تعداد مهمونا رو گفتم که ببینین کم نباشه؟!
    یه نکته اینکه چون قالبم دوازده تایی هست با خودم قرار گذاشتم 5 بار ازش استفاده کنم برای تهیه لقمه ها
    و مثلن تخمین زدم توی سینی فرم برای یکبار استفاده میتونم 60تا رول لازانیا حاضر کنم...
    البته مثلن میخوام سوپ و مرغ ته چین و کشک بادمجان و نون هاش و کاپ پیتزا و پیچیدن رولهای لازانیا رو از قبل انجام بدم و شب فقط حاضر آماده شون کنم برای سرو!!
    و نکته دیگه اینکه چون تو نوروز هست نمیتونم از کسی کمک بگیرم بهرحال هرکی دنبال مهمونی خودش هست!!
    در بین تمامی مردم تنهاعقل است که به عدالت تقسیم شده، زیرا همه فکر میکنند به اندازه کافی عاقلند.

yalda bano آواتار ها
    یلدا رضایی
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    187
    پسند کرده
    232
    نقل قول نوشته اصلی توسط aurora نمایش پست ها
    سلام
    خانمهای عزیز
    سلام عزیزم.منم از خانواده خودم دورم.اما خانواده شوشو اینجان.من خونه بابام دست به سیاه و سفید نزده بودم.از شب پاتختیمم مهمون داشتم.هرچیم یاد گرفتم از اینترنت بوده.فقط نترسیدم.همچین که به کسی میگفتم تا قبل ازدواج کارنمیکردم باور نمیکرد.شما هم اعتمادبه نفس داشته باشو نترس مطمعنم هر کی بیاد خونت انگشت به دهن میمونه عزیزم
    کاش بودی تا دلم تنها نبود

yalda bano آواتار ها
    یلدا رضایی
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    187
    پسند کرده
    232
    نقل قول نوشته اصلی توسط mami moeen نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تولد پسرم توی فروردین ماه هست هفتم فروردین!!!!

و من میخوام تولد بگیرم- مهمونهام 7 تا بچه هستن 4-7 سال******* و مابقی 30 نفر بزرگ!!
    ببینید منوی انتخابیم چطوره؟؟
    شام: سوپ شیر- ته چین مرغ (سه تا قالب که هرکدوم با چهار پیمانه برنج درست بشه)- کاپ پیتزا 60 عدد- لقمه کشک بادمجان 60 عدد- لازانیا رولی 60 عدد-
    دسر: هنوز فکر نکردم راجع بهش اما یه مدل ژله میذارم یا رنگین کمان یا خرده شیشه و یه مدل هم پان یا چیزی در این حدود...
    نوشابه هم که هست.
    بعد به نظرتون سالاد کاهو بذارم؟ یا کلم پیچ
    بورانی اسفناج هم بذارم؟

کلن دوستان لطف کنین و بهم یاری بدین!!
    من مقادیر و تعداد مهمونا رو گفتم که ببینین کم نباشه؟!
    یه نکته اینکه چون قالبم دوازده تایی هست با خودم قرار گذاشتم 5 بار ازش استفاده کنم برای تهیه لقمه ها
    و مثلن تخمین زدم توی سینی فرم برای یکبار استفاده میتونم 60تا رول لازانیا حاضر کنم...
    البته مثلن میخوام سوپ و مرغ ته چین و کشک بادمجان و نون هاش و کاپ پیتزا و پیچیدن رولهای لازانیا رو از قبل انجام بدم و شب فقط حاضر آماده شون کنم برای سرو!!
    و نکته دیگه اینکه چون تو نوروز هست نمیتونم از کسی کمک بگیرم بهرحال هرکی دنبال مهمونی خودش هست!!
    به نظر من سالاد توپی بزار هم میتونی از قبل درست کنی هم خیلی شیکه.معمولنم کسی ندیده.دسرم پان عالیه شک نکن.

yalda bano آواتار ها
    یلدا رضایی
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    187
    پسند کرده
    232
    سلام خانمهای هنرمند.من تو این ماه یه مهمونی دوره دارم مهمونام 20 نفرن احتمالا هم ناهار باشن هم شام.پس بهتره غذا اضافه بیاد چون حال ندارم وقتی همه دارن کیف میکنن من کوزت باشمغذام به قورمه سبزی وته چین فکر کردم.این دوستام خیلی خونم اومدن و فکر میکنم همه غذاهام تکراریه.جز این 2 تا واسه دسرم تا حالا همش پان درست کردم دلم یه دسر توپ میخواد.میدونین یه جورایی فک اندازونه.تورو خدا به منه بی هنر کمک کنید