نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 5,049 به 5,056 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    zohre.a آواتار ها
    زهره
    نوشته های وبلاگ
    63
    میزان امتیاز
    292
    پسند شده
    17051
    پسند کرده
    12101
    نقل قول نوشته اصلی توسط pariya505 نمایش پست ها
    سلاممم کدبانوهای گرامی
    من واسه پنج شنبه ی دو هفته ی دیگه کلی مهمون دارم.از نوع سختش و فامیل شوهرمعمولا" سالی یه بار دعوتشون میکنم.که این بار از یه سال بیشتر شده.این منو ی منه.خوشحال میشم اشکالاشو بهم بگید.
    برای شام باقالی پلو با ماهیچه و گردن
    برنج سفید با مرغ که مدلشو نمیدونم(جوجه یا مرغ درسته تو فر یا سرخ شده؟)
    یه چیز بادمجون دار ( کشک بادمجون یا حلیم؟)
    سوپ و ته چین.
    براس سالاد هم فصل و شاید یونانی/ بورانی اسفناج / سبزی و ترشی.
    دسر هم رنگین کمان و پان احتمالا".
    پریا جون،به نظرم منوتون خوبه.برای مرغ به نظرم مرغ مجلسی درست کنید بهتره.یعنی مرغتونو سرخ کنید و رب هم با زعفران و نمک فلفل تفت بدید و با آب بریزید رو مرغا تا بپزه.به جای اینکه ته چین جدا درست کنید،به نظرم ته دیگ برنج سفیدتونو ته چین کنید.دسر و سالادتونم خیلی خوبه!
    خوش باشید.
    pariya505, (ziba), sheida sheida و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    ای خدا! من به تو رو کرده ام بر آستانت سر نهادم......دوست دارم بندگی را , با همه شرمندگی ها!

nazi15 آواتار ها
    میزان امتیاز
    50
    پسند شده
    1724
    پسند کرده
    2390
    سلاممم کدبانوهای گرامی
    من واسه پنج شنبه ی دو هفته ی دیگه کلی مهمون دارم.از نوع سختش و فامیل شوهرمعمولا" سالی یه بار دعوتشون میکنم.که این بار از یه سال بیشتر شده.این منو ی منه.خوشحال میشم اشکالاشو بهم بگید.
    سوپ و ته چین.
    حالا یک چیز من بگم آیا ؟ منو که دادید خوب خیلی خوبه و کامل اما ببخشید خیلی عادی . عادی به این معنی که خیلی مواقع در مهمانیها از این دست غذا میدهند . مهمانهای شما که سالی یکبار میایند بد نیست ، حداقل یک چیز نو ببیند ممکنه که مثلا جز دسر باشه این ، اما خیلی بچشم میاید . شما با احوالاتی که از سلائق مهمانها دارید میتوانید بسوی یک نو اوری پیش بروید . بنظر من این باعث میشه که سفره شما چشم گیر تر هم باشد . کلا من خیلی به ایده های نو وطرحهای نو ایمان دارم یک جورائی بخود آدم انرژ ی بیشتر میده . خیلیییییییی به همگی خووووووووووووووووووووش بگذره
    aydaa این نوشته را پسندیده.
    مردان اسید بدست و زنان بی دفاع . این است واقعیت تلخ ما !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083
    سلاممم کدبانوهای گرامی
    سوپ و ته چین.
    پریا جون به نظر من هم منوتون خوبه البته منم موافق ی چیز جدید هستم مثلا میتونین به جای ته چین لازانیای رولی با اسفناج درست کنین
    یا میتونین کیک مرغ یا کیک گوشت یا حتی چیکن استرو گانف رو انتخاب کنین رو انتخاب کنین که در این صورت پیش غذا همون سوپ کافیه منو به نظرم با بادمجون خیلی سنگین میشه
    من با سالا د یونانی به عنوان سالاد موافق نیستم به نظرم بسته به خوراک مهمونا میتونه هم پیش غذا باشه هم غذای اصلی
    طپش بر این گرفتگی گذر مگر نمیکند؟!

taravatjoon آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    19
    سلام به همه خانومای کدبانو،گلیا به من راهنمایی نمیدید؟من خیلی منتظر نظراتتون هستم

remy آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    28
    پسند کرده
    19
    دوستای عزیز کسی نظری نمیده ؟ من هنوز منتظر کمکتون هستم

Donya007 آواتار ها
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    675
    پسند کرده
    723

ویترین مدال ها

سلام دوستان،کمــــــــــــــک
    اگه مهمون شب خواب 4 نفر برای حدود 10 روز(برای بار اول هست که میان+منم بار اولم هست که مهمون شب خواب دارم!)..روزهای عید، داشته باشید، میشه بگید چیا درست میکنید؟ (شما مهمون هارو خانواده عزیز همسرم رو در نظر بگیرید)
    یه جوری باشه که همش تو آشپزخونه نباشم و به گردش و تفریح هم برسیم :) کثیف کاریش زیاد نباشه، راحت و متنوع و خوشمزه و شیک هم باشه (همه چیزهای خوب رو باهم میخوام گویا!شرمنده)
    پذیرای نظرات شما از کله صبح که پا میشیم برای صبجوووونه تا نهار و آخر شب و بعد از شام و عصرونه و .. هستم :)
    لطفا" همتون نظر بدید دوستای خوبم،مرسی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    30
    پسند کرده
    39
    نقل قول نوشته اصلی توسط Donya007 نمایش پست ها
    سلام دوستان،کمــــــــــــــک
    اگه مهمون شب خواب 4 نفر برای حدود 10 روز(برای بار اول هست که میان+منم بار اولم هست که مهمون شب خواب دارم!)..روزهای عید، داشته باشید، میشه بگید چیا درست میکنید؟ (شما مهمون هارو خانواده عزیز همسرم رو در نظر بگیرید)
    یه جوری باشه که همش تو آشپزخونه نباشم و به گردش و تفریح هم برسیم :) کثیف کاریش زیاد نباشه، راحت و متنوع و خوشمزه و شیک هم باشه (همه چیزهای خوب رو باهم میخوام گویا!شرمنده)
    پذیرای نظرات شما از کله صبح که پا میشیم برای صبجوووونه تا نهار و آخر شب و بعد از شام و عصرونه و .. هستم :)
    لطفا" همتون نظر بدید دوستای خوبم،مرسی

دنیا جان به نظر من چند نوع مربا آماده داشته باش، کرم شکلات، ارده و هر چیزی که مناسب برای صبحونه اس حتی پنیر های خوشمزه تا تو این چند روز صبحونه تکراری نباشه. کارهایی که میتونی از قبل انجام بدی و فریز کنی و باید نزدیک اومدنشون اماده کنی( البته من کلا با فریزر مخالفم و حتی سبزی و هم تازه دوس دارم) پیراشکی، مایه کتلت و... می تونی فریز کنی و اینکه تو ایام عید چون شیرینی و آجیل و غذاهای رستورانی زیادتر مصرف میشه سعی کن غذاهات خیلی سنگین نباشن. سبزی خوردن و کاهو تازه هر دو روز یه بار بگیر و سر میز با ماست تازه استفاده کن مناسب با غذات از زیتون و ترشی های مختلف هم کمک بگیر. با توجه به اینکه چه غذاهایی مد نظرت هست بسته بندی فریزرتو اماده کن مثلا گوشت مناسب برای بیف یا چیکن استروگانف یا بادمجون ورقه ای یا... هویج و فلفل دلمه نگینی و هم میتونی فریز کنی. خلال نیمه آماده سیب زمینی بگیر و اماده داشته باش هم گزینه مناسبی برای ساید دیش هس هم میتونه عصرونه خوشمزه ای باشه بازهم اگه سوالی داشتی بپرس
    Donya007 و حسرت الملوک این نوشته را پسندیده.

beverly آواتار ها
    دریا
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    813
    پسند کرده
    906
    نقل قول نوشته اصلی توسط Donya007 نمایش پست ها
    سلام دوستان،کمــــــــــــــک اگه مهمون شب خواب 4 نفر برای حدود 10 روز(برای بار اول هست که میان+منم بار اولم هست که مهمون شب خواب دارم!)..روزهای عید، داشته باشید، میشه بگید چیا درست میکنید؟ (شما مهمون هارو خانواده عزیز همسرم رو در نظر بگیرید) یه جوری باشه که همش تو آشپزخونه نباشم و به گردش و تفریح هم برسیم :) کثیف کاریش زیاد نباشه، راحت و متنوع و خوشمزه و شیک هم باشه (همه چیزهای خوب رو باهم میخوام گویا!شرمنده) پذیرای نظرات شما از کله صبح که پا میشیم برای صبجوووونه تا نهار و آخر شب و بعد از شام و عصرونه و .. هستم :) لطفا" همتون نظر بدید دوستای خوبم،مرسی
    دنیا جون بنظرم منوی شامتو سعی کن تا جاییکه میتونی از غذاهایی که از قبل میشه اماده کرد یا بصورت حاضر در بازار هست بگذاری چون معمولا تو عید عصرا بیرون میرن تا برگردید بیاید شده شبو احتمالا نرسی شام حاضر کنی اولا سخت نگیر موضوعو تا استرس نگیری ثانیا این غذاها میتونه شامل انواع پاستا (ماکارونی لازانیا که از قبل گوشتشون اماده کنی) بیف یا چیکن استرگانوف که برای بیف میتونی از قبل گوشتشو اماده کنی سسشو اخر بزنی پیراشکی یا سمبوسه کتلت دلمه ( که میشه از قبل تهیه کرد و فریز کرد) انواع کوکو شنیسل مرغ یا گوشت که در سوپرهای گوشت اماده وجود داره و ... ناهارم پلو و خورشتی بذاری تو زودپز سریع میپزه حتی انواع پلوهای مخلوط مثل عدس پلو یا لوبیا پلو ... اگه از قبل موادشونو اماده کنی سریعن
    خوبی کن حتی اگر سپاست نمیگویند تو جاودانه خواهی شد

• بانک بند ناف