نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 5,033 به 5,040 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    remy آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    28
    پسند کرده
    19
    دوستای عزیز قرار دوستام که با خودم 6 نفر هستیم ناهار ببرم پیک نیک.پیشنهادتون برای غذا چیه ؟ ترجیجا میخواستم چیزی باشه که سرد هم بشه سرو کرد.ممنوم میشم

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    212
    پسند کرده
    60
    سلام دوستای گلم
    من هفته اینده 10 نفر مهمون دارم که از دوستانمون هستن، همه تقریبا هم سن هستیم
    برای شام میخوام لیستم جوری باشه که بیشتر کارارو بتونم روزای قبلش انجام بدم و میخوام خاص باشه چون دوتا از زوج هایی که دعوتن دفعه ی اول هست میان و تازه هم ازدواج کردن.
    فقط میدونم سینی اردور میخوام داشته باشم و یکی از دسرام اگه بتونم انجامش بدم ژله سه بعدی خواهد بود
    حالا میشه راهنماییم کنید از چه غذاهایی میتونم استفاده کنم
    میسی

Donya007 آواتار ها
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    675
    پسند کرده
    723

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zibayi نمایش پست ها
    سلام دوستای گلم
    من هفته اینده 10 نفر مهمون دارم که از دوستانمون هستن، همه تقریبا هم سن هستیم
    برای شام میخوام لیستم جوری باشه که بیشتر کارارو بتونم روزای قبلش انجام بدم و میخوام خاص باشه چون دوتا از زوج هایی که دعوتن دفعه ی اول هست میان و تازه هم ازدواج کردن.
    فقط میدونم سینی اردور میخوام داشته باشم و یکی از دسرام اگه بتونم انجامش بدم ژله سه بعدی خواهد بود
    حالا میشه راهنماییم کنید از چه غذاهایی میتونم استفاده کنم
    میسی
    سلام دوستم امیدوارم بهتون خوش بگذره،
    دسر از روز قبل،چی بهتر از پان اسپانیا؟طعمش رو اگه تجربه کرده باشید عالیه! :) چیز کیک و تیرامیسو هم خوبه، ژله سه بعدی...خیلی خیلی قشنگه اما هم وقت گیره هم فکر نکنم قد بقیه خوش مزه باشه :)
    غذا هم به نظرم شیک و راحت و خوشمزه چیکن استروگانف هست،که البته بخاطر سسش باید همون موقع قبل از سرو تازه و داغ درست کنید :)
    بقیه رو هم دوستان بگن :دی
    zibayi این نوشته را پسندیده.

taravatjoon آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    19
    سلام خانومای خوش سلیقه و گل،منم ازتون راهنمایی میخوام،من حدودا 25 نفر مهمون دارم که خانم و آقاهای جوون هستن و دفعه اوله که میان خونه ما،برای شام دعوتشون میکنم و دلم میخواد پذیراییم خیلی خوب باشه،منو مد نظرم را میگم و ممنون میشم اگر برای بهتر شدنش راهنماییم کنید،میخوام 3 طبقه ته چین درست کنم ولی نمیدونم همش ساده باشه یا مثلا لای یکیش بادمجون بذارم یا اصلا هر طبقش یه لایه میانی داشته باشه؟البته تاحالا خودم فقط ته چین ساده و ته چین مرغ درست کردم،یه دیس هم باقالی پلو یا اگر باقالی گیرم نیومد شوید پلو،یه ژیگو(اگر میگید کمه 2 تا رون میگیرم)10تا سر دست برای خوراک ماهیچ که یا زیگو را رب میزنم یا سردستها رو،5تا نیمچه(مرغ کوچبک)درسته و یه ظرف هم کشک بادمجون و سوپ قارچ و سالاد،البته کلا این جمع اولین بار هست که خونه کسی جمع میشن چون ما همکلاسی هستیم البته در کلاسهای روانشناسی نه کلاس رسمی،و البته از روی ظاهر حدس میزنم 3 تا از آقایون خوش اشتها باشن!برای دسر فکری ندارم چون اصولا خودم اهل دسر نیستم اما اگر به نظرتون لازمه غیر از ژله که خودم اصلا دوسش ندارم یه پیشنهاد خوب بهم بدید ممنونتون میشم

taravatjoon آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    19
    راستی به نظرتون لازمه یه ظرف لازانیا هم درست کنم؟و یه سوال دیگه،ته چین را اگر صبحش آماده کنم تا شب بد میشه؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    3
    سلام عزیزم به نظرم اگه جداگونه مرغ میذاری دیگه نمیخواد لای ته چین چیزی بذاری یا حداقل خیلی کم ملات بذار
    به نظرم یا کشک بادمجون بذار یا لازانیا
    دسر هم اگه میتونی بذار اگه ژله دوست نداری یا پان بذار یا تیرامیسو

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    212
    پسند کرده
    60
    هیچکس دیگه منو راهنمایی نمیکنه؟؟؟؟

مدیر انجمن
    *مریم* آواتار ها
    میزان امتیاز
    21
    پسند شده
    1706
    پسند کرده
    1527
    zibayi

عزیزم در مورد ژله ( ژله خرده شیشه ( که برش میزنی برای سرو تک نفره،)، ژله رولی، ....) ، اگر توی منوت داشته باشی از دوروز قبل هم میتونی درست کنی و روز مهمونی از قالب خارجش کنی . دسرهایی مث تیرامیسو و پان که اصن باید از روز قبل تهیه بشن تا حداقل 8-7 ساعت توی یخچال بمونن تا مزه کرم به خورد کیک و یا بیسکوییت بره . هردوشون هم انتخاب خوب هستن . خصوصا اگرکه ظرف مناسب برای سرو تک نفره هم داشته باشی که خیلی شیک میشه .
    برای غذای اصلی ، لازانیا یکی از بهترین گزینه هاست از روز قبل میتونی درستش کنی سلفون بکشی و بگذاری توی یخچال و روز مهمونی سس سفیدشو بدی و بگذاری توی فر تا پخته بشه .
    مرغ سرخ شده ، یه مقدار خورش یا مسمای بادمجان یا بیف استراگانف + زرشک پلوی زعفرونی .
    جوجه کباب ، خورش آلوچه یا قزل آلای سرخ شده . + شوید باقالا پلو با ماهیچه
    سالاد ، سالاد فصل + سالاد توپی
    پیش غذا هم سوپ قارچ و ذرت یا سوپ جو که موقع سرو یکی دو ق خامه بهش اضافه میکنی . خیلی از بچه ها دیدم کشک بادمجان رو هم کنار پیش غذاشون میگذارن . اگه دوست داشته باشین خیلی خوبه .
    از غذاهای فانتزی هم حلقه مرغ و ریحان خیلی طرفدار داره، پیراشکی با خمیر معرکه ( خمیری که درست کردنش راحته ) یا خمیرهای آماده .

موفق باشی گلم
    zahra_ p و zibayi این نوشته را پسندیده.
    خداوند نور است و جایی که نور هست تاریکی نیست
    چشم و دلتان روشن