نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 5,009 به 5,016 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    gandom آواتار ها
    میزان امتیاز
    192
    پسند شده
    4095
    پسند کرده
    5715
    نقل قول نوشته اصلی توسط پنجه طلایی نمایش پست ها
    خیلی ممنون ازنظرتون من یه سوال بپرسم بهم نخندیدکشک بادمجون یاهرپیش غذای که شماخانومها چه جوری سرو میکنید سردنمیشه؟بانون باگت سرومیکنید؟هرکی یه خورده میکشه تو بشقاب میره میشینه بانون لقمه میگره اگه یه توضیح بدین ممنون میشم
    عزیزم من که اینکار رو میکنم. کشک بادمجون رو درست میکنم و لی با نعنا داغ تزیین نمیکنم. وقتی دارم میز رو میچینم کشک بادمجون رو گرم میکنم و روش رو با نعنا داغ و گردو پیاز داغ تزیین میکنم و میبرم.
    بله با نون باگت تو مهمونی ها سرو میشه. ولی با هر نونی میشه مشکلی نیست. بسته به مهمونی داره.
    هرکی یکم میکشه تو بشقابش حالا دوست داش با نون میخوره دوست نداشت همینطور خالی و بدون نون میخوره.
    من ارگ بم و خشت به خشتم متلاشی
    تو نقش جهان ، هر وجبت ترمه و کاشی

2. بانک بند ناف
    ZR79 آواتار ها
    میزان امتیاز
    98
    پسند شده
    2892
    پسند کرده
    3342
    نقل قول نوشته اصلی توسط پنجه طلایی نمایش پست ها
    خیلی ممنون ازنظرتون من یه سوال بپرسم بهم نخندیدکشک بادمجون یاهرپیش غذای که شماخانومها چه جوری سرو میکنید سردنمیشه؟بانون باگت سرومیکنید؟هرکی یه خورده میکشه تو بشقاب میره میشینه بانون لقمه میگره اگه یه توضیح بدین ممنون میشم
    عزىزم به نظر من هم لقمه اى درست كن كه هم بچه ها وهم بزرگترها راحت باشن حتى ميتونى بصورت تارت هم سرو بكنى

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    1
    دوستان من هفته دیگه تولد دخترم با تم کیتی است می خوام یه سری غذا با تم درست کنم که هم خوشمزه باشه هم چشم و چال در آر برای 30 نفر لطفا یه منو برای دسر و غذا بهم بدین که با تم هم هماهنگ باشه پیشاپیش هم از تمام کمک هایی که تا حالا در این سایت به من کردید تشکر می کنم

Donya007 آواتار ها
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    675
    پسند کرده
    723

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim6865 نمایش پست ها
    دوستان من هفته دیگه تولد دخترم با تم کیتی است می خوام یه سری غذا با تم درست کنم که هم خوشمزه باشه هم چشم و چال در آر برای 30 نفر لطفا یه منو برای دسر و غذا بهم بدین که با تم هم هماهنگ باشه پیشاپیش هم از تمام کمک هایی که تا حالا در این سایت به من کردید تشکر می کنم
    تا اساتید بیان و نظر بدن،منم پیشنهادهامو بگم
    به نظرم سالاد الویه را راحت میشه شکل کیتی تزئین کنید،
    تزئین روی کیکتون هم همینطور با تکنین طراحی با شکلات و ...
    درباره غذای اصلی چیزی نگفتید اما من خودم غیر پلویی را ترجیح میدم :) کیک مرغ(با نون تست)،الویه،کشک بادمجون،کلاپ ها و ... کاسترول بادمجون(به شکل پاپیون )
    و اینکه برا دسر هم پودینگهای صورتی رنگ را انتخاب کنید،یا خرده شیشه بیس سفید با خرده ژله فقط قرمز :) اگه اهل بیسکوئیت درست کردن هستید ایده خوبیه چندتا برا تزئین درست کنید

اگه قالب دارید ، البته بدون قالب هم خیلی سخت نیست، نون تست هم به صورت صورت کیتی میشه قالب بزنید،و روش سوسیس،کالباس،زیتون و غیره با خلال دندون بذارید،به تعداد به صورت تک نفره :)
    با پودرهایی مثل کاکائو و دارچین هم راحت میشه شکل کیتی رو درآورد :) چه کنار ظرف چه روی غذا و دسر
    رو کشک بادمجون هم میشه با کشک و کیسه فریزر یه کیتی خوشگل بکشید،
    با مربا البالو و آب انار و .. میتونید خامه و کشک و غیره را صورتی کنید که ازش تو تزئینات استفاده کنید
    امیدوارم این دوتا عکس هم بهتون کمک کنه
    نام: imagesCAIAHJ5G.jpg نمایش: 303 اندازه: 9.5 کیلو بایتنام: Hello-Kitty-Dessert-Hello-Kitty-Resaurant-Food-Blog.jpg نمایش: 493 اندازه: 41.2 کیلو بایت
    پنجه طلایی و ostooreh این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    1
    عزیزم از ایده هات خیلی استفاده کردم منتظر نظرات بقیه دوستان هم هستم منم غذاهای فانتزی را بیشتر ترجیح می دم مثل منویی که شما دادید ولی ترجیح می دم الویه نباشه آخه همه جایی هست شابلون کیتی مثل اینکه شما گذاشتید یا قالب های دیگه کیتی یا قالب ژله کیتی کسی می دونه کجا دارن منکه هرچی می گردم نیست حتی اگه کسی می دونه کجا دارن حاضرم بخره هزینشو بدم
    Donya007 این نوشته را پسندیده.

atoosa92 آواتار ها
    آتوسا...
    میزان امتیاز
    474
    پسند شده
    13220
    پسند کرده
    8985

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim6865 نمایش پست ها
    عزیزم از ایده هات خیلی استفاده کردم منتظر نظرات بقیه دوستان هم هستم منم غذاهای فانتزی را بیشتر ترجیح می دم مثل منویی که شما دادید ولی ترجیح می دم الویه نباشه آخه همه جایی هست شابلون کیتی مثل اینکه شما گذاشتید یا قالب های دیگه کیتی یا قالب ژله کیتی کسی می دونه کجا دارن منکه هرچی می گردم نیست حتی اگه کسی می دونه کجا دارن حاضرم بخره هزینشو بدم
    دوست عزیز نیازی نیست که حتما قالب یا شابلون کیتی رو بخرید میتونید عکس مورد نظرتون رو پرینت بگیرید و خودتون شابلون درست کنید یا کوکی هاتون رو از روش ببرید یا کیکتون رو و ............
    من یه کیک درست کردم که کیتی رویه رو با همین روش درست کردم؛ اینم لینکش
    آموزش کیکهایی که خودمان درست کردیم (همراه عکس و لینک دستور)-آرشیو
    شاید بهتون کمک کنه موفق باشید
    ویرایش توسط atoosa92 : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶ در ساعت ۱۰:۳۹ بعد از ظهر
    ostooreh و Donya007 این نوشته را پسندیده.
    پروردگارا ! یاری کن ، آنچه دانسته یا ندانسته می شکنیم ، دل نباشد.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0
    سلام دوستان،
    من برای یه مناسبت خاص ۶۰ نفر مهمان دارم که ۴۰ تاشون ایرانی نیستن. می خوام فینگر فود درست کنم که ترجیحا ایرانی باشه تا مهمونای غیر ایرانی با آشپزی ما آشنا بشن. نمیدونم چی درست کنم که بشه آسون سرو کرد. بتونم از روز قبل درست کنم، چون دست تنها هستم. در ضمن یه چیزیی اگه باشه که قیافشم خوب باشه دیگه عالی می شه. می دونم یه کم کارو سخت کردم با این همه شرط، ولی برای همین سختی هاست که از شما دوستان کمک می خوام که نظر بدین.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    116
    پسند کرده
    3245
    نقل قول نوشته اصلی توسط mana_64 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من برای یه مناسبت خاص ۶۰ نفر مهمان دارم که ۴۰ تاشون ایرانی نیستن. می خوام فینگر فود درست کنم که ترجیحا ایرانی باشه تا مهمونای غیر ایرانی با آشپزی ما آشنا بشن. نمیدونم چی درست کنم که بشه آسون سرو کرد. بتونم از روز قبل درست کنم، چون دست تنها هستم. در ضمن یه چیزیی اگه باشه که قیافشم خوب باشه دیگه عالی می شه. می دونم یه کم کارو سخت کردم با این همه شرط، ولی برای همین سختی هاست که از شما دوستان کمک می خوام که نظر بدین.
    اين را نميشه فينگر فود محسوب كرد
    اما پيش غذاهاي لقمه اي شايد بشه گفت
    كشك بادمجان را بصوت لقمه اي اماده كن.در ميمهاني هاي ما عاشق سينه چاك زياد داره
    ميتوني همه مواد را از روز قبل اماده كني.حتي نانها ها هم از قبل برش بدي دو سه سات قبل از سرو مونتاژ كني
    نون را به شكل يه قيف كوچولو در ميارم ته قيف را تا ميكنم ه مواد ازش بيرون نريزه روش هم تزيينات ديگه
    نام: 08647368566503047140.jpg نمایش: 394 اندازه: 46.1 کیلو بایت

سالاد الويه به شكل سالاد توپي
    كوكوسبزي را بصورت رولتي در بياريد
    رولت نان و پنير و سبزي
    بازم اگه پيش ذي اصيلي به ذهنم برسه ميام