نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 4,929 به 4,936 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    196
    پسند کرده
    155
    نقل قول نوشته اصلی توسط عروس ملوس نمایش پست ها
    سلامممم ..من کلی به کمکتون نیاز دارم ..مامانم میخواد پاگشام کنه حدود 30 تا مهمون داره من گفتم پیش غذا و دسر و خودم به عهده میگیرم درست کنم ...میشه چند تا منوی خوب بدین فقط پیش غذا و دسر..
    خودم تو نظرم اینا بود حالا یا با کمکتون عوضش میکتم یا بهبود میبخشیم..

1-برای پیش غذا الویه ولی نمیدونم مدل توپی درست کنم یا تو قیف ( آخه 30 تا زیاده بخوام قیف درست کنم حس میکنم خورده نمیشه ) یا اگه راهکار دیگه ای دارین بگین

2- میخواستم با خمیر و مواد پیتزا اشترودل درست کنم اما یکم سایزش بزرگه ...پیراشکی هم دنمیخوام چون پاگشای قبلی درست کرده بودیم ..نمیدونم چه مدلی درش بیارم ؟

3- یه پیش غذای دیگه هم میخوام اما نمیدونم چی دیگه؟ مثلا رول کاالباس خوبه ؟؟؟

4- برای دسر میخوام از این ظررف تک نفری های پلاستیکی بگیرم حالا توشو چی پر کنم؟ کرم . شکلات و زله ؟ واسه مواد داخلش شک دارم په ترکیبی بهتر میشه ( تیرامیسو نمیخوام چون لیدی فینگر ندارم )

5- یه دسر دیگه هم میخوام که تک نفره سرو نشه ...2 تا درست کنم وسط میز برای اقایان و خانوما ..اون چی باشه ؟؟؟ دسر گلدونی خیلی دوست دارم اما ظرفشو نمیدونم چی باید باشه ؟ از کجا ظرفی بخرم هم مث گلدون باشه هم مشکلی نداشته باشه مواد غذایی توش بریزم ؟

6- هر ایده ی دیگه ای داشته باشین و بگین خیلی خوشحالم میکنین وقتم کمه
    خیلی دوست دارم دسر و پیش غذا شیک و مرتب باشن چون اولین باره جاری هام شام منزلمون میان...دوستای با سلیقه کمک بفرمایین
    lady baran این نوشته را پسندیده.

2. بانک بند ناف
    lady of shalott آواتار ها
    میزان امتیاز
    101
    پسند شده
    7300
    پسند کرده
    4775
    نقل قول نوشته اصلی توسط fafa2 نمایش پست ها
    دوستان جان من هر سال برای عید یه پذیرایی جالب هم میگذارم.نمیخوام مث همه خونه های دیگه باشه!
    فا فا جون میتونی کوکیز فرانسوی درست کنی با تزیین رویال آیسینگ خیلی رنگی رنگی و جذابه...مثلا میتونی همون ایده خودت روشون اجرا کنی و اسم هر خانواده ای بنویسی روشون و وقتی اومدن جلوشون بزاری...

من پارسال درست کردم انقد طرفدار داشت که خیلی ها با خودشون برمیداشتن میبردن خونه هاشون!!!
    fafa2 و (ziba) این نوشته را پسندیده.
    [url=http://lilypie.com]

میزان امتیاز
    101
    پسند شده
    7300
    پسند کرده
    4775
    نقل قول نوشته اصلی توسط مریم ش نمایش پست ها
    بچه ها من جمعه مهمون دارم( برادر شوهرم )برا ناهار نمیدونم چی درست کنم براشون کمکم کنییییییید لدفن البته بگم که من شاغلم و نمیخوام خودمو خیلی به زحمت بندازم
    مریم جون اگر میخوای زیاد اذیت نشی قورمه سبزی درست کن با مثلا باقالی پلو با مرغ کنارشم سبزی و سالاد و ماست و ترشی بچین ساده و آبرو مند و بی درده سر
    maryam mohammad این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    101
    پسند شده
    7300
    پسند کرده
    4775
    عزیزم اولا تبریک میگم ایشالا که خوشبخت باشین

1. الویه رو تک نفره سرو نکن توی 4 تا ظرف بهش شکل بده مثلا طرح کلاه بهشون بده و با سس و گلای گوجه ای المیرا جون تزیینش کن
    2. میتونی تارت پیتزا درست کنی یا کاسترول بادمجون تک نفره البته کاسترول قشنگتره چون روشم پوشیدست میتونی هر تزیینی که میخوای با خکیر روش پیاده کنی
    3. برای یه پا غذای دیگه میتونی کرپ درست کنی که سبکه و هر چیزیم میتونی لاش بزاری البته من پیشنهاد میکنم اگر پیتزا یا کاسترول درست میکنی چون گوشت چرخ کرده دارن میتونی توی کرپات فیلینگ مرغ بریزی
    4. توی اون ظرفای تک نفره که میخوای بخری خیلی چیزا میتونی درست کنی ساده هاش ژله رنگین کمون و ژله خرده شیشه و پان اسپانیاست و یکم وقت گیر ترش میتونی ترایفل انگلیسی درست کنی
    5. برای ظرف دسر گلدونی هرچیزی میتونی استفاده کنی من خودم از یه گلفروشی یه گلدون پلاستیکی مستعطیلی نو گرفتم که البته تهش سوراخ نیست و وقتی هم سره سفره میذارم همه لذت میبرن و خیلی هم قشنگ میشه
    6. در کل سعی کن به سفرت یه تم رنگی بدی مثلا میتونی چون پاگشاست از رنگای قرمز و سفید استفاده کنی به نظرم حتما یه دسر یا ژله تصویری هم درست کن و یه عکس عشقولانه روش بزن
    بهارسادات این نوشته را پسندیده.

... رضوان ... آواتار ها
    industry1387
    میزان امتیاز
    58
    پسند شده
    7040
    پسند کرده
    6866
    دوستان جان من هر سال برای عید یه پذیرایی جالب هم میگذارم.نمیخوام مث همه خونه های دیگه باشه!
    میخوام پشمک چوبی که بیرون میفروشن.از اونها هم بدم به خلق الله ... دستگاه صنعتیش را دارم میخرم
    سلام
    فافا جون شرمنده یک سوال فنی:
    مثلا شما اگه 4 نفر مهمون داشته باشی این منو بازت چجور میشه؟
    ازشون میپرسی چی میخورن همون رو میاری یا از هرکدوم 4 تا میاری؟چجوری میشه؟
    منم به مهمونام اکثرا چایی سیاه نمیدم ولی از ایده منو باز خوشم اومد میخوام واسه عید پیادش کنم راهنمایی کن لطفا

شوید پلو تبریزی

ما چله نشین شب یلدای حسینیم
    ماتم زدگان غم عظمای حسینیم

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2854
    پسند کرده
    1065
    نقل قول نوشته اصلی توسط lady of shalott نمایش پست ها
    فا فا جون میتونی کوکیز فرانسوی درست کنی با تزیین رویال آیسینگ خیلی رنگی رنگی و جذابه...مثلا میتونی همون ایده خودت روشون اجرا کنی و اسم هر خانواده ای بنویسی روشون و وقتی اومدن جلوشون بزاری...

من پارسال درست کردم انقد طرفدار داشت که خیلی ها با خودشون برمیداشتن میبردن خونه هاشون!!!
    مرسی گلم.خیلی خوبه.اما نگهداریشون چی؟دو هفته میمونه؟!
    هیچ ایده ای برای فیلینگ خمیر دکور ندارین؟
    lady of shalott این نوشته را پسندیده.
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

میزان امتیاز
    101
    پسند شده
    7300
    پسند کرده
    4775
    مرسی گلم.خیلی خوبه.اما نگهداریشون چی؟دو هفته میمونه؟!
    هیچ ایده ای برای فیلینگ خمیر دکور ندارین؟
    من کوکیز فرانسوی بهارگل عزیزو یکماهم نگه داشتم خراب که نمیشه هیچی طعمش میشه گفت بهترم میشه!! فقط توی ظرفای دربسته توی یخچال نگهداری کنید حتما...
    خمیر دکور باید یه چیزی روش بیاد مثل کیک یا کاپ کیک...کاپ کیک که نمیشه چون برنمیگرده و طرحتون اون زیر میمونه کیکم خیلی بزرگه و نمیخورن و میمونه عملا مقداریش...تجربه خودم واسه عید اینه که هرچی خوراکی ها سبک تر و کوچولو تر باشن بیشتر خورده میشن
    (ziba) و fafa2 این نوشته را پسندیده.

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2854
    پسند کرده
    1065
    نقل قول نوشته اصلی توسط industry1387 نمایش پست ها
    سلام
    فافا جون شرمنده یک سوال فنی:
    مثلا شما اگه 4 نفر مهمون داشته باشی این منو بازت چجور میشه؟
    ازشون میپرسی چی میخورن همون رو میاری یا از هرکدوم 4 تا میاری؟چجوری میشه؟
    منم به مهمونام اکثرا چایی سیاه نمیدم ولی از ایده منو باز خوشم اومد میخوام واسه عید پیادش کنم راهنمایی کن لطفا

دشمنتون شرمنده!
    شما از این کارها با مهموناتون نکنین.ما هنوز بعد دو سال با شوهرم خودمونو مسخره میکنیم.
    من سر اپن وایمیستادم و میگفتم خونه ما هر چی بخواین سرو میکنیم دیگه تکراری درکار نیست.هر چی میل دارین بفرمایین.چای سیاه سبز هات چاکلت ... همینجوری اسم میبردم.بعد مهمونها هم نامردی نمیکردن! هر کدوم هر چی میل داشتن میگفتن.میشد من تو یه فنجون چند تا مدل مختلف میبردم براشون.
    تازه مهمونهای من چهارتایی نمیان که ... مورچه ای میان! شنیدی جکشو؟(به سلامتی مورچه ها که اینقدر با معرفتن هرکوفتی پیدا میکنن همه را خبر میکنن تا بیان!!)
    10 12 تایی میان.بعد فامیل شوهرم باشن مادرشوهرم اینا هم میان تا دوباره همدیگه را ببینن.دلشون تنگ میشه برا هم!!!
    بعد تازه چی ... با فاصله میان دو ساعت بیشتر هم میمونن یعنی این کار را باید دوبار تکرار میکردم.خلاصه که من همش پای ظرفشویی داشتم فنجون میشستم.ولی خداییش حال میکردم.خوشم میاد از پذیرایی عجیب و باحال!

اما بعد فکر کردیم دیدیم میشه این کاررا مثل هتلها انجام داد.چای کیسه ای با طعمها مختلف و کافی میکس و هات چاکلت و ... را توی یه ظرف مخصوص گذاشت و با اب جوش تعارف مهمونها کرد.هر کی هر چی میخواد برمیداشت.
    ولی مشکل حرف دراوردن را داشتیم که کارشون را راحت کردن و چای کیسه ای دادن دستمون!
    lady of shalott و ... رضوان ... این نوشته را پسندیده.
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد