نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 4,713 به 4,720 از 5484
    مدیر انجمن
    شیرین بیان آواتار ها
    CGN
    میزان امتیاز
    92
    پسند شده
    2970
    پسند کرده
    6618
    نقل قول نوشته اصلی توسط beverly نمایش پست ها
    عزیزم یلداتون مبارک پیشاپیش یک فضولی هم بکنم ناراحت نشی از دستم اگه ما درت اومدن که چه بهتر مادرشوهرتم بگو شاید اونم بنده خدا دلش بخواد کنار پسرش باشه دنیا خیلیییییییییی کوچیکه با هم بودن شاید زمان محدودی امکان پذیر باشه انشالله سالیان طولانی جمعتون جمع باشه
    راجع به غذا ماهی که عالیه ولی بزرگترا اگه پلویی میخورن کنارش سبزی پلو هم بذار وگرنه که خودش خوبه سوپ هم که تو هوای سرد عالیه البته میتونی تبدیل به اشش هم بکنی اگه اجیل یا هندونه برش خورده هم بذاری خوبه چایی با نبات هم برای رفع این همه سردی خوبه یا خرما و کشمش راسی فال حافظ یلدت نره تمام لطف شب چله به اونه جمعتون همیشه سبز
    دریا جون ممنون ازت چرا باید ناراحت بشم عزیزم اینجا وقتی خودمون نظزبقیه رو میخوایم پس ناراحت شدن دلیلی نداره
    راستش اونروز چون معلوم نیس کی هس کی نیس کی کجاس برای همین فعلا نمیدونم خودمونم کجاییم وگرنه منمشکلی با مادر شوهرم ندارم شکر خدا بهقول شما شاید همه روگفتم بیان خونه ما

این فال حافظو خوب اومدی اصلا یادم نبود
    مریم مرسی پفک هندی وپاپ کورن خوبه

ناز گل بانو جان منمبگم
    به نظر من توپ سیبزمینی روبردار به جاش یه سالاد انار یا فصل بزار
    ذرت مکزیکی پان و هات چاکلت هم رو هم بردار خیلی سنگین میشه دیگه چون لبو و باقالی هم هست
    beverly و ناز گل بانو این نوشته را پسندیده.

از اینکه خودم هستم خوشحالم. شاید کامل نباشم اما صادق، دوست داشتنی و خوشبختم.

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    145
    پسند شده
    4266
    پسند کرده
    5312
    نقل قول نوشته اصلی توسط aydaa نمایش پست ها
    انار پلو میتونی درست کنی .با حال وهوای این روز ها هم جوره هم چون فصل انار هست
    به نظر من ( ببخشید معذرت میخوام ) اگر با مهمونت تو آشپزخونه باشی بهتر از اینه که غذای فریز شده به مهمونات بدی .من اگر ببینم جایی مهمونم وغذای فریزری برام گرم کنن در خوش بینانه ترین حالت فکر میکنم فوقش از یه مهمونی دیگه اضافه مونده که حالا برای من گرم میشه .بعدش هم هیچ چیزی غذای تازه وگرم نمیشه

این پست من نقل قول داشت نمیدونم چرا نقل قولش نمیاد نقل قوله اسطوره جونم

ایلا جونم نه...کلا خودمون مخالف فریزر کردنیم..وفقط گوشت و مرغ رو فریزر میکنم..حتی ماهی رو هم روزانه میخرم...(.بازار ماهی نزدیکمه.)..منظورم این بود که مثلا تارتها رو درست کنم ... دوروز زودتر خمیر کاسترول رو حاضر کنم...یا مثلا واسه منوی شام غذایی درست کنم که نخوام خیلی بالای سرش بایستم...مثلا بتونم موادش رو گاز بزارم و بیام بشینم..مثل سس گوشتی ماکارونی...یا پیراشکی تو فر...مثلا خودم خیلی دوست دارم فلافل درست کنم..خب واسه همین فلافل هم اگه بخوام همون روز درستش کنم خیلی وقت گیره..با توجه به اینکه اینجا هوا خوبه باید بیرون و دریا هم باهاشون برم..
    حالا به نظرتون اگه همون مواد گوشتی رو درست کنم مثلا امروز که مهمونام هستن و ی مقدارزیادتر درست کنم فردا ش بادمجون سرخ شده تو بقیه اش بزنم بزارم تو خمیر کاسترول هم بازم بده؟فریزر نمیزارما..همین تو یخچال؟
    سلام آیدای عزیزم .

اینجور که شما میگی بله خیلی بهتره .

من خودم کاسترول تا به حال درست نکردم .نمیدونم خمیرش چطور میمونه .اگر قبلا درست کردی مشکلی برای موادش نیست .

اما برای پیراشکی میتونی همه چیزش رو آماده کنی بپیچی بعد بذاری توی فر بپزه .تو این مدت هم فکر میکنم میتونی توی یخچال توی ظرف های دربدار محکم نگهداریشون کنی .

نگران نباش عزیزم مهمونی که سه روز خونه کسی بمونه خودشون صاحب خونه هستند .کمکت میکنند هههههههههه
    سالادوسبزیجات

beverly و aydaa این نوشته را پسندیده.
    بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

beverly آواتار ها
    دریا
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    813
    پسند کرده
    906
    ..
    ویرایش توسط beverly : ۱۳۹۲/۰۹/۲۳ در ساعت ۱۱:۴۸ قبل از ظهر
    خوبی کن حتی اگر سپاست نمیگویند تو جاودانه خواهی شد

beverly آواتار ها
    دریا
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    813
    پسند کرده
    906
    خانما اگه ممکنه به منم کمک کنید چند تا دختر و پسر مجرد مهمونمن اونا همشون در حد این که مثلا از بیرون شنیسل بگیرن سرخ کنن بوده مهمونیاشون یعنی میخوام بگم خودشون اشپزی نمیکنن ولی خیلی علاقمند هستن به اشپزی و اینکه میگن کاش ماهم اشپزی بلد بودیمو این حرفا حالا با این تفاسیر بنظرتون منومو چی بذارم فست فودی؟ سنتی؟ فینگر فودی؟موندم بخدا خودم فکر کردم لازانیا بذارم با چیکن استروگانوف چیز کیکم حتمن باید باشه همشون طرفدارشن دیگه چی؟ اگه بازم اضافه کنم منورو بد نیست؟ ناراحت نمیشن؟ یا کلا منم از بیرون بیفتک بگیرم سرخ کنم با دورچین و حداکثر یک نون سیر؟؟؟ لطفا به این بنده گیج کمک بنمایید
    پی نوشت مهمونی شبه و اولین باره میان خونمون منم یک وروجک شیطون در منزل دارم با تشکر
    ostooreh این نوشته را پسندیده.

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    145
    پسند شده
    4266
    پسند کرده
    5312
    نقل قول نوشته اصلی توسط beverly نمایش پست ها
    خانما اگه ممکنه به منم کمک کنید چند تا دختر و پسر مجرد مهمونمن اونا همشون در حد این که مثلا از بیرون شنیسل بگیرن سرخ کنن بوده مهمونیاشون یعنی میخوام بگم خودشون اشپزی نمیکنن ولی خیلی علاقمند هستن به اشپزی و اینکه میگن کاش ماهم اشپزی بلد بودیمو این حرفا حالا با این تفاسیر بنظرتون منومو چی بذارم فست فودی؟ سنتی؟ فینگر فودی؟موندم بخدا خودم فکر کردم لازانیا بذارم با چیکن استروگانوف چیز کیکم حتمن باید باشه همشون طرفدارشن دیگه چی؟ اگه بازم اضافه کنم منورو بد نیست؟ ناراحت نمیشن؟ یا کلا منم از بیرون بیفتک بگیرم سرخ کنم با دورچین و حداکثر یک نون سیر؟؟؟ لطفا به این بنده گیج کمک بنمایید
    پی نوشت مهمونی شبه و اولین باره میان خونمون منم یک وروجک شیطون در منزل دارم با تشکر
    دوست خوبم بیا ویه کار راحت کن .اگر واقعا دلشون غذای سنتی ایرانی میخواد یه دیزی دبش بار بذار پرملات وخوش مزه .

به قول خودتون اینقدر که غذای خشک خوردن مطمئنا خوششون میاد .میتونی برای قبلش هم یه مقدار فینگر فود درست کنی .

اگر میدونی ذائقه شون با آبگوشت جور میشه وخوششون میاد فکر میکنم گزینه ی خوبی باشه .

اگر هم که نه دوست ندارند

لازانیا خوبه .سالاد ماکارانی خوبه .چیکن وبیف مناسبه .

میتونی دلمه هم درست کنی .دلمه های متنوع ورنگارنگ .

برگ قارچ کدو گوجه فلفل کلم

نون سیر هم عالیه اگر سیر دوست داشته باشند .من یه بار درست کردم برای مهمون هیچ کدومشون نخوردن گفتن فشارمون میاد پایین .

پیاز سوخاری قارچ سوخاری پاچین سوخاری معمولا طرفدار زیادی داره بین جوونها .

پیتزا تارت هم خوب میشه .

اگر این غذاهای خشک رو درست کردی ودوست داشتی یه آش رشته سنتی بذار کنارش هههههههه

تو هوای سرد خیلی میچسبه .
    سالادوسبزیجات

beverly این نوشته را پسندیده.
    بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

beverly آواتار ها
    دریا
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    813
    پسند کرده
    906
    نقل قول نوشته اصلی توسط ostooreh نمایش پست ها
    دوست خوبم بیا ویه کار راحت کن .اگر واقعا دلشون غذای سنتی ایرانی میخواد یه دیزی دبش بار بذار پرملات وخوش مزه .

به قول خودتون اینقدر که غذای خشک خوردن مطمئنا خوششون میاد .میتونی برای قبلش هم یه مقدار فینگر فود درست کنی .

اگر میدونی ذائقه شون با آبگوشت جور میشه وخوششون میاد فکر میکنم گزینه ی خوبی باشه .

اگر هم که نه دوست ندارند

لازانیا خوبه .سالاد ماکارانی خوبه .چیکن وبیف مناسبه .

میتونی دلمه هم درست کنی .دلمه های متنوع ورنگارنگ .

برگ قارچ کدو گوجه فلفل کلم

نون سیر هم عالیه اگر سیر دوست داشته باشند .من یه بار درست کردم برای مهمون هیچ کدومشون نخوردن گفتن فشارمون میاد پایین .

پیاز سوخاری قارچ سوخاری پاچین سوخاری معمولا طرفدار زیادی داره بین جوونها .

پیتزا تارت هم خوب میشه .

اگر این غذاهای خشک رو درست کردی ودوست داشتی یه آش رشته سنتی بذار کنارش هههههههه

تو هوای سرد خیلی میچسبه .
    اسطوره جان ممنون از کمکت عزیزم ابگوشت دوست دارن دیدم میخورن ولی فقط ناهار ولی البته منویی که دادی خیلی خوبه دلمه رو یادم نبود اگه بشه حتمن درست میکنم خودم عاشق دامه برگ مو هستم اش رشترو همه جوره خودمم پایم مرسی که یاداوری کردی
    ostooreh و aydaa این نوشته را پسندیده.

فرفر1 آواتار ها
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    66
    پسند شده
    914
    پسند کرده
    1027
    دوستان سلام یه منوی خوب میخوام واسه یه مهمونی که برام مهمه خوب باشه همه چیز اولین باره میان خونم و چون اینجا غریبم سیستم پذیرایی اینجا واسه شام عبارت است از مرغ محلی اردک محلی ماهی حالا یه نوع خورشت یعنی هر جایی رفتم همین بوده حالا من نه بلدم نه میخوام این مدلی درست کنم میخوام تنوع بشه هم برا خودم هم برای اونایی که میان چون دقیقا خونه هر کدومشون رفتم دقیقا منوی بالا بود از طرفی میخوام منو سنگین باشه خودم گفتم باقالی پلو با گوشت ته چین با فسنجون خوراک مرغ و زرشک پلو کباب نگینی بورنی کدو حلواییبورانی بادمجون سالاد کلم ترشی بچه ها این منو به نظرتون خوبه؟ سنگین هست یا فقط الکی شلوغه خودم دلم میخواد ماهی سفید شکم پر هم باشه ولی نمیدونم کدوم رو حذف کنم جاش
    ostooreh این نوشته را پسندیده.
    یا صاحب الزمان فرزندم را نذر یاری قیام تو کرده ام
    یا مسیح حسین ادرکنی

فرفر1 آواتار ها
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    66
    پسند شده
    914
    پسند کرده
    1027
    راستی یه سوال دیگه اینکه دیدم اینا ماست رو توی ظرفهای تک نفره سرو کردن حالا من که دو مدل ماست دارم به نظرتون بده ماست رو تو ظرف بزرگ جا کنم و کاسه کوچیک بذارم
    یا صاحب الزمان فرزندم را نذر یاری قیام تو کرده ام
    یا مسیح حسین ادرکنی