نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 4,665 به 4,672 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    DARYA DEL آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    47
    میزان امتیاز
    59
    پسند شده
    13934
    پسند کرده
    4737
    نقل قول نوشته اصلی توسط malihejoon773 نمایش پست ها
    بالاخره منو ام رو انتخاب کردم. خوشحال میشم راجع بهش نظر بدین و اگه ایراد یا کم و کسری داره بهم بگین. این مهمونی فوق العاده برام مهمه. مسئله حیثیتیه

پذیرایی اولیه: دسر پان اسپانیا. شیرینی نخودچی و برنجی خودساز.دسر ترایفل که توی جام های تک نفره سرو میشه. میوه و آجیل

پیش غذا: سوپ خامه. مینی پیتزا . سینی سرد اردور

غذای اصلی :مرصع پلو

دسر: پاناکونای انار(لایه لایه ژله و میوه و پاناکوتا). ژله ی خرده شیشه از اینا که خورده شیشه هاشو خوشگل قالب میزنن.

نوشیدنی: لیموناد و نوشابه
    سالاد: سالاد فصل. سالاد ماکارانی

میشه نظرتون رو بگین
    ملیحه جون عالیه و انشالله میهمانی همون طور که دوست داری " برگزار بشه .
    فقط خانمی چای فراموش نشه که با اون شیرینی های خوشمزه خیلی میچسبه

موفق باشی
    malihejoon773 این نوشته را پسندیده.
    هدف زندگی "
    زندگی بخشیدن به هدف هاست.....

2. بانک بند ناف
    zohre.a آواتار ها
    زهره
    نوشته های وبلاگ
    63
    میزان امتیاز
    292
    پسند شده
    17051
    پسند کرده
    12101
    نقل قول نوشته اصلی توسط malihejoon773 نمایش پست ها
    بالاخره منو ام رو انتخاب کردم. خوشحال میشم راجع بهش نظر بدین و اگه ایراد یا کم و کسری داره بهم بگین. این مهمونی فوق العاده برام مهمه. مسئله حیثیتیه

پذیرایی اولیه: دسر پان اسپانیا. شیرینی نخودچی و برنجی خودساز.دسر ترایفل که توی جام های تک نفره سرو میشه. میوه و آجیل

پیش غذا: سوپ خامه. مینی پیتزا . سینی سرد اردور

غذای اصلی :مرصع پلو

دسر: پاناکونای انار(لایه لایه ژله و میوه و پاناکوتا). ژله ی خرده شیشه از اینا که خورده شیشه هاشو خوشگل قالب میزنن.

نوشیدنی: لیموناد و نوشابه
    سالاد: سالاد فصل. سالاد ماکارانی

میشه نظرتون رو بگین
    ملیحه جون با عرض معذرت من چند تا نظر کوچولو دارم!
    به نظر من پان اسپانیا برای قبل از شام سنگینه!مگر اینکه فاصله پذیرایی اولیه تون با شام زیاد باشه.به نظرمن قبل از شام همون شیرینیهای کوچولو با چای و میوه کافیه!
    دیگه اینکه،به نظرم یکی از پیش غذاهاتو به جز سوپ ،کم کن.در عوض یه غذای خورشی به غذای اصلی اضافه کن.
    و دیگه اینکه ،اگه مهمونیتون مناسبتی نیست!یعنی تولد و سالگرد ازدواج و ...،به نظر من این همه دسر لزومی نداره.همه هنرا رو یه جا رو نکن ملیحه جون!یواش یواش قربونت!
    چقدر نظر دادم!ببخشید امیدوارم ناراحت نشی عزیزم!
    ای خدا! من به تو رو کرده ام بر آستانت سر نهادم......دوست دارم بندگی را , با همه شرمندگی ها!

zohre.a آواتار ها
    زهره
    نوشته های وبلاگ
    63
    میزان امتیاز
    292
    پسند شده
    17051
    پسند کرده
    12101
    راستی ملیحه جون،به نظرم برای بعد از شام تدارک یه دمنوش ببین،که تو این هوا خیلی میچسبه!مثل سیب و دارچین!
    ای خدا! من به تو رو کرده ام بر آستانت سر نهادم......دوست دارم بندگی را , با همه شرمندگی ها!

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300
    ملیحه جون سلام
    منم نظرم رو بگم .

دسر ترایفل وپان با هم آجیل وشیرینی نون برنجی وشیرینی نخودچی ؟؟؟؟؟؟ خودت ببین اگر اینها رو با هم بخوری جا برای شام داری ؟

به نظر من زمانش رو تغییر بده .

ترایفل تک نفره کم خامه با نخوچی وبرنجی خوبه با یه نوشیدنی .ترایفل چون میوه داره عالیه .(یکی از بچه ها دعوامون کرد که حتما میوه روقبل شام بخورین ما هم میگیم چشم)ههههههههههههه

برای پیش غذا سوپ رو عوض کن چون ترایفل خامه داره اونم خامه دار چرب میشه حسابی .
    سوپ شیر یا قارچ بهتره.
    مینی پیتزا رو و همون سینی اردورت میتونی بچینی البته نوشتی اردور سرد .........میشه بگی شامل چه چیز هاییه ؟

برای غذای اصلی هم مرصع پلو فووریت همه کس نیست .بر خلاف ظاهر زیبا وخاصیت غذا مورد پسند همگان نیست اگر میدونی ومطمئنی که مهمونات میخورند درست کن .اگر خواستی یه مدل غذای دیگه کنارش بذار خورشتی باشه چه بهتر.

سالاد مارکارانی هم سنگینه به نظر من بودنش زیاد ضروری نیست اما اگر درست کردی کم درست کن .جاری من همیشه تو پیاله های کوچیک آجیل (بزرگتر از ماست خوری)میریزه و اندازه اش خوبه .اینجوری بهتره برای هر نفر همونقدر در نظر بگیرین کافیه .

برای بعد شام هم دو نوع دسر ژلاتینی لازم نیست .پان وبروکن گلس خوبه .آجیل ومیوه هم که داری .

دمنوش هم که دوستمون گفتن خیلی خوبه .دمنوش زنجبیل ونعنا ولیمو ترش هم عاااااااااااااااللللللللل لللللییییییییه

موفق باشی دوست عزیز
    یه لفمه نون حلال

malihejoon773 و bakh این نوشته را پسندیده.
    بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

shaparia_m آواتار ها
    میزان امتیاز
    11
    پسند شده
    275
    پسند کرده
    62
    سلام دوستان. شب یلدا 20 نفری مهمون دارم. به نظرتون این منو چطوره
    قبل از شام: شیر کاکائو و هندونه و آجیل و پشمک
    شام: قرمه سبزی و ته چین مرغ و قارچ و سوپ جو و کشک بادمجون یا حمص بالحمه همراه با سالاد فصل
    بعد از شام: دسر انار (یه چیزی شبیه فرنیه همراه با انار ولی بدون شیر. دستور از شف طیبه ی عزیز) و چیزکیک

کمممممککککککک
    من میتوانم ...

romina joon آواتار ها
    میزان امتیاز
    82
    پسند شده
    6311
    پسند کرده
    6050
    نقل قول نوشته اصلی توسط shaparia_m نمایش پست ها
    سلام دوستان. شب یلدا 20 نفری مهمون دارم. به نظرتون این منو چطوره
    قبل از شام: شیر کاکائو و هندونه و آجیل و پشمک
    شام: قرمه سبزی و ته چین مرغ و قارچ و سوپ جو و کشک بادمجون یا حمص بالحمه همراه با سالاد فصل
    بعد از شام: دسر انار (یه چیزی شبیه فرنیه همراه با انار ولی بدون شیر. دستور از شف طیبه ی عزیز) و چیزکیک

کمممممککککککک
    با احترام.عزیزم منوت خوبه ولی اون شیرکاکائو رو من نپسندیدم اگه میخواید متفاوت با چای باشه در بدو ورود میتونید از قهوه یا کافی میکس استفاده کنید.درضمن هندوانه و آجیل و پشمک قبل از شام دیگه اشتها رو از بین میبره تنقلات رو به بعد از شام منتقل کن و قبل از شام فقط نوشیدنی و یه شیرینی یا کیک کوچک سرو کن.
    shaparia_m و aydaa این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    بچه ها واسه جشن دندونی دخترم میخوام مراسم بگیرم حدود 30الی 40تا مهمان دارم حدود یکماه وقت دارم در ضمن آشپزیم اصلا خوب نیست خیلی این مهمانی واسم مهمه میخوام بترکونم به نظرتون چی درست بکنم سالاد ماکارونی با سالاد الویه خوبه دسرم میخوام داشته باشم نمیدانم چی باشه لطفا کمکم کنید در ضمن آموزشش غذا هم میخوام

*zohre* آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    670
    پسند کرده
    516
    سلام به همه ي هنرمندا
    كمممككككككك ديشب پدر همسري تماس گرفتند گفتند براي جمعه ناهار تشريف ميارن به همراه خواهر شوهر كوچيكه و همسرش ، خواهر شوهر بزرگه و همسر و پسرش ، جاري و برادر شوهر
    حالا كمك ميخوام واسه منو
    چي درست كنم خوب باشه ؟ جوجه كباب و پان اسپانيا حتما هست بقيه اشو كمك كنين .كلا 11 نفر ميشيم .واي خدا استرس دارممممم
    قرمه سبزی