آپلود عکس مامی سایت
سیبیتا
Like Tree1117Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف

نمایش نتایج: از 4,593 به 4,600 از 5248
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    آزاده2013* آواتار ها
    ازاده-
    میزان امتیاز
    31
    پسند شده
    5995
    پسند کرده
    1534
    نقل قول نوشته اصلی توسط miss69 نمایش پست ها
    دوستان خوب سلاممم بعد از ماه صفر مهمونی پاگشا دارم... دخترخاله ی همسرمو... جمعا 14نفریم من خودم تازه عروسم..دوس دارم هنرنمایی کنم سفرم خوشگل باشهه غذای اصلی: زرشک پلو با مرغ با ته چین... خورش قرمه سبزی... میخام بادمجون رو هم لقمه ای کنم کنار دیسای مرغ بذارم دورچین مرغ سیب زمینی سرخ کرده و قارچ سوخاری و جعفری و هویج سرخ کرده خلالی پیش غذا:پیتزا لقمه ای...سوپ رو مرددم.... دسر:ژله قهوه موزاییکی ذیگه چیزی به ذهنم نمیادددد راهنماییییییییییییییییییی ییییییییییییی
    عزیزم منوت خوبه چون هوا سرد پیش غذا سوپ به نظر من عالیه
    می تونی واسه دسر از ژله سورپرایز یا رولی و پان اسپانیا هر کدوم دوست داری استفاده کنی
    موفق باشی
    تاخیالت بسرم میزنه گریم میگیره آروم آروم دل تنگم داره بی تو می میره

beverly آواتار ها
    دریا
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    798
    پسند کرده
    931
    دوستان خوب سلاممم بعد از ماه صفر مهمونی پاگشا دارم... دخترخاله ی همسرمو... جمعا 14نفریم من خودم تازه عروسم..دوس دارم هنرنمایی کنم سفرم خوشگل باشهه غذای اصلی: زرشک پلو با مرغ با ته چین... خورش قرمه سبزی... میخام بادمجون رو هم لقمه ای کنم کنار دیسای مرغ بذارم دورچین مرغ سیب زمینی سرخ کرده و قارچ سوخاری و جعفری و هویج سرخ کرده خلالی پیش غذا:پیتزا لقمه ای...سوپ رو مرددم.... دسر:ژله قهوه موزاییکی ذیگه چیزی به ذهنم نمیادددد راهنماییییییییییییییییییی ییییییییییییی
    دوست عزیز سلام با اجازت منم چند تا نظر برات بذارم عزیزم زرشک پلو و قرمه سبزی برای غذای اصلی خوبن اما برای دورچین مرغ اگر بادمجان و سبزیجات داری قارچ سوخاری دیگه نذار همخونی نداره با بقیه میشه برای مجلل تر کردن سفرت باقالی پلو با ماهیچه هم بگذاری که اکثریت هم دوست دارن * برای پیش غذا هم سوپ خیلی عالیه چون هوا سرده و میچسبه حسابی البته سوپهای همه پسند مثلا سوپ جو مجلسی و دیگه اینکه پیش غذای دیگه هم میتونه انواع بورانی یا کشک بادمجون باشه با توجه به اینکه منوت سنتیه و مسلما از پیتزا لقمه ای هم راحتتر هستن و کمتر وقتتو میگیرن دسر هم علاوه بر موزاییک میتونی کرم کارامل بذاری یا انواع کرم های دیگه که حتی امادشون هم بصورت پودری در بازار هست کیک شیر ساده با یک تزیین خونگی هم بعد از شام با چایی عالیه شک نکن * موفق باشی
    خوبی کن حتی اگر سپاست نمیگویند تو جاودانه خواهی شد

mami saghar2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    342
    پسند کرده
    127
    مهمونام یه 15 نفری هستن....اکثرا میانسال اند....چی تو نظرم نیست....اما نمیخوام خیلی شلوغش کنم....راستش اصلا حال ریخت و پاش زیادی ندارم در ضمن خیلی غریبه هم نیستن باهاشون راحتن....مثلا اش بگیرم با یه چیزا دیگه....پلیز کمکککک
    خدای نازم منو ببین...

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    750
    پسند کرده
    915
    نقل قول نوشته اصلی توسط mami saghar2 نمایش پست ها
    مهمونام یه 15 نفری هستن....اکثرا میانسال اند....چی تو نظرم نیست....اما نمیخوام خیلی شلوغش کنم....راستش اصلا حال ریخت و پاش زیادی ندارم در ضمن خیلی غریبه هم نیستن باهاشون راحتن....مثلا اش بگیرم با یه چیزا دیگه....پلیز کمکککک
    خانومی مهمونیت عصرونه است ؟شام؟ نهار؟
    گاهـی آدم دلـــــش میخواهد کفش هایش را در بیاورد،
    یواشکـی نوکــ پا، نوکـ پا از خودش دور شــود،
    بعد بزند به چاکـــ ... فرار کند از خودشــــ !!!

mami saghar2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    342
    پسند کرده
    127
    عصرونه عزیزم
    خدای نازم منو ببین...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    255
    پسند کرده
    70
    به نظر من منوت عالیه . با اینکه تازه عروسی معلومه که چند سال بعد همه مثالت می زنن . به نظرمن برا دورچینت از کلم بروکلی هم می تونی استفاده کنی. من دیدم یه جا که دورچینشون مثل برا تو بود ولی بروکلی هم گذاشته بودن . به من که خیلی چسبید .
    به نظر من اینقدر منوت رسمی هست سوپ و بزارو به جای پیتزا لقمه ای یه چیز دیگه بزار . خیلی اسپرت هست نسبت به بقیه منو . میتونی کشک بادمجون بزاری . خیلی راحته . یا اصلا سالاد مرغ و کرفس یا یه همچین چیزی ...
    mina14 این نوشته را پسندیده.
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    0
    سلام دوستان
    جمعه این هفته خانواده شوشو برای ناهاردعوت دارن حدود 12 نفر هستیم منوی خودم برای ناهار و عصرونه اینه اگر شما هم پیشنهادی دارین ممنون میشم بگین
    ناهار:
    زرشک پلو با مرغ زعفرونی
    یه دیس کوچیک هویج پلو با مرغ ریش ریش شده
    خورش فسنجون با گوشت چرخ کرده
    سالاد انار یا سالاد فصل+بورانی لبو+ترشی فلفل+نوشابه
    عصرانه:
    کیک پرتقال با قهوه
    میوه

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    750
    پسند کرده
    915
    نقل قول نوشته اصلی توسط mami saghar2 نمایش پست ها
    خب آش برای عصرونه خیلی خوبه در کنارش میتونی کتلت ویا کوکوسبزی هم بذاری .یه مقدار ماست چکیده .خیار وگوجه وسبزی خوردن .

اگر خواستی کمی هم سالاد ماکارونی بد نیست .

چای با اوسکول نبات که طعمهای مختلف هم داره بعد این عصرونه خوب میچسبه
    ویرایش توسط ostooreh : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶ در ساعت ۱۲:۲۲ قبل از ظهر
    گاهـی آدم دلـــــش میخواهد کفش هایش را در بیاورد،
    یواشکـی نوکــ پا، نوکـ پا از خودش دور شــود،
    بعد بزند به چاکـــ ... فرار کند از خودشــــ !!!