نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 4,585 به 4,592 از 5484
    مدیر انجمن
    Behjat آواتار ها
    میزان امتیاز
    944
    پسند شده
    28906
    پسند کرده
    17243

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fafa2 نمایش پست ها
    سلام استاد گرامی
    منو عالی انتخاب کردین.جای من را هم تو پذیرایی اولیه تون خالی کنین!
    اول شرمنده که خیلی رک حرف میزنم.خیلی دوستتون دارم و فوق العاده احترام براتون قائل هستم.
    شما برای سالاد و مخلفات و دسر یه عالمه تنوع گذاشتین اما غذاهای اصلی چنگی به دل نمیزنه! به قول همسرم همونایی هست که تو منوی معمولی هفتگیمون میخوریم دیگه!
    شما که اینهمه هنرمندی و واقعا در حد استاد هستی.چرا غذاهای جالب و جدید را تو منوت دخالت نمیدی؟ مثلا مثلا کاسترول .برای ما تکراریه اما غذای جدیدی محسوب میشه خصوصا که میتونی حالت قلب بزنی یا روش را نوشته قلبی بندازی با خمیر.
    اگر هم اصرار به غذای برنجی دارین.فکر کنم یه پلوی ساده بگذارین با تزیینات مربوطه و مرغ مجلسی زعفرونی شف طیبه را درست کنین و مخلفاتش را.و یه خورشت هم باشه.خورشت تره فرنگی را امتحان کردین؟یا مرغ پفکی که تو سایت هم هستش!یا فیله مرغ کریسپی!
    یه تم خیلی ساده رنگ یا قلب را تو تزییناتت بندازین هم بد نمیشه.مثلا رو دسرهاتون.یا دسر سورپرایز قلبی یا رو پاناکوتا را تصویری بندازین.یا رو هر اسلایس چیز کیک قلب بندازین با شکلات یا فقط برای عروس داماد را این کار را انجام بدین.حتی روی فنجون شیر قهوه را با کاکائو طرح قلب بندازین فقط برای تازه عروس داماد!که تو سینی که دارین میچرخونین تک باشن!
    شرمنده ها!ولی پان برای شام با اینهمه خوراکیش خیلی سنگینه! اصلا خورده نمیشه.خصوصا که قبلش هم چیز کیک خورده شده .
    فافا جون ممنون از لطفت
    عزیزم دشمنت شرمنده خیلی هم خوشحال شدم از نظرات خوبی که دادی
    راستش خودم هم از غذای اصلیم راضی نیستم ولی طوری هستش که برنج حتما باید باشه مرغ رو هم برای این گذاشتم که معمولا همه میخورن
    چون یه سری از مهمونها دفعه اولشون هست میان و خیلی با ذائقه شون آشنایی ندارم.
    فامیلها هم خیلی اهل غذا های جدید نیستن.
    یه مشکلی هم که دارم اینکه فاصله اومدن سری اول مهمونها تا آخریها تقریبا 2 تا 3 ساعت هستش و این یعنی اینکه به سری از غذا ها که باید بلافاصله بعد از پخت باید سرو بشه رو نمیتونم درست کنم.
    برای تم هم اتفاقعا خودم هم تو فکرش بودم عروس خانوم عاشق رنگ صورتیه
    ولی درباره پان شرمنده اخلاق ورزشکاریتم حتما باید باشه چون درخواست زیاد داره
    اول میخواستم بصورت تکنفره درست کنم ولی فکر کردم کارش زیاده و بعضی ها هم ممکنه چند قاشق بخورن و بقیه دست خورده بشه ،برای همین تو یه ظرف درست میکنم که اگه هم موند بشه بعدا استفاده کرد.
    باز م ممنون که وقت گذاشتی
    دریا دل جون از شما هم ممنونم
    DARYA DEL, chick, (ziba) و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    خداوندا آرامشی عطا فرما
    تا بپذیرم آن چه را نمی توانم تغییر دهم
    شهامتی که تغییر دهم آن چه را که می توانم
    و دانشی که تفاوت این دو را بدانم
    آمین

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    mami saghar2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    342
    پسند کرده
    127
    سلام دخترااااا
    یه منو میخوام واسه عصرونه پاییزی....خیلی شلوغ نباشه .....
    مرسی از همتون
    خدای نازم منو ببین...

(ziba) آواتار ها
    زيبا
    نوشته های وبلاگ
    25
    میزان امتیاز
    470
    پسند شده
    18101
    پسند کرده
    17204
    نقل قول نوشته اصلی توسط mami saghar2 نمایش پست ها
    سلام دخترااااا
    یه منو میخوام واسه عصرونه پاییزی....خیلی شلوغ نباشه .....
    مرسی از همتون
    اين عصرونه پاييزي براي چند نفر هست؟؟ رنج سني؟ علايق و ... اين موارد رو يه ذره توضيح بده تا دوستان كمك كنن
    ostooreh این نوشته را پسندیده.
    بر آنچه گذشت، آنچه شكست و آنچه نشد، حسرت نخور
    زندگي اگر آسان بود با گريه آغاز نمي شد . (دكتر شريعتي)

مدیر انجمن
    * الهه * آواتار ها
    الهــــــــــه
    نوشته های وبلاگ
    2
    میزان امتیاز
    205
    پسند شده
    11483
    پسند کرده
    7659

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Behjat نمایش پست ها
    دوستهای گلم من برای آخر هفته یه مهمونی پاگشا دارم .مهمونهام 27 نفرن و اکثرا میانسال چند تا هم جوان و 3 تا هم
    بچه اند.
    منویی که خودم در نظر دارم:
    پذیرایی اولیه چیز کیک شکلاتی و شیر قهوه
    پیش غذا :سوپ جو ،پیتزا لقمه ای
    غذای اصلی:زرشک پلو با مرغ،خورشت بادمجان و یه خورشت دیگه که هنوز تصمیمی نگرفتم
    سالاد :سالاد فصل ، سالاد اسفناج و سالاد یونانی
    دسر :ژله خرده شیشه ،پاناکوتای انار ،شارلوت یا پان اسپانیا
    نوشیدنی:دوغ ،دلستر،نوشابه
    ترشی ،سبزی خوردن،انواع بورانی(لبو ،اسفناج ،بادمجان)
    میوه و شیرینی خشک برای بعد از شام
    خوشحال میشم اگه ایرادی داره یا پیشنهاد دیگه ای دارین بهم بگین ممنون
    به به.. خوش بحال عروس خانوم که بهجت خانم هنرمند دارن براشون پاگشا می کنن.. خوشبخت باشن. ایشالا عروسی گل دخترای خودتون.
    بهجت جون به نظر من منوتون کامل و خیلی متنوع هم هست.. فقط برای غذای اصلیتون من یه پیشنهاد داشتم. چرا به غذاهاتون یه نوع غذای کبابی اضافه نمی کنین؟
    مثلا جوجه کباب؟ یا کباب نگینی؟ یا هر نوع کباب دیگه که خودتون دوست داشتین.. می تونید ازسیخ چوبی استفاده کنید. همسر محترمتون هم از قبل زحمت پختش رو بکشن و شما فقط موقع سرو شام یه کوچولو بذارید تو ماکرو.. تا همه غذاهاتون خورشتی نباشه..
    راستی می تونین دو سه تا ماهی شکم پر هم درست کنید که سفره تون رو رنگین تر نشون بده..

امیدوارم سفره تون همیشه به شادی باز باشه..
    aydaa و Behjat این نوشته را پسندیده.
    هوا ســــرد است..

یک استکان چــــــای داغ مهمان من باش..

چای رفاقت من همیشه تــــــــازه دم است.. ♥♥♥

مدیر انجمن
    *مریم* آواتار ها
    میزان امتیاز
    21
    پسند شده
    1706
    پسند کرده
    1527
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behjat نمایش پست ها
    دوستهای گلم من برای آخر هفته یه مهمونی پاگشا دارم .مهمونهام 27 نفرن و اکثرا میانسال چند تا هم جوان و 3 تا هم
    بچه اند.
    منویی که خودم در نظر دارم:
    پذیرایی اولیه چیز کیک شکلاتی و شیر قهوه
    پیش غذا :سوپ جو ،پیتزا لقمه ای
    غذای اصلی:زرشک پلو با مرغ،خورشت بادمجان و یه خورشت دیگه که هنوز تصمیمی نگرفتم
    سالاد :سالاد فصل ، سالاد اسفناج و سالاد یونانی
    دسر :ژله خرده شیشه ،پاناکوتای انار ،شارلوت یا پان اسپانیا
    نوشیدنی:دوغ ،دلستر،نوشابه
    ترشی ،سبزی خوردن،انواع بورانی(لبو ،اسفناج ،بادمجان)
    میوه و شیرینی خشک برای بعد از شام
    خوشحال میشم اگه ایرادی داره یا پیشنهاد دیگه ای دارین بهم بگین ممنون
    سلام بهجت جون
    در مورد غذای اصلی منم با الهه موافقم . بهتره اگرکه میخواید چیزی اضافه کنید دو یا سه تا ماهی قزل شکم پر خوشمل درست کنید . سفره رو خیلی قشنگ میکنه . میتونید مقداری هم سبزی پلو کنارش درست کنید.
    بادمجان رو هم میتونید شکم پر ، به صورت مسمی یا رول درست کنید که یه حالت مجلسی و شیک پیدا کنه .
    درمورد چیزکیکی که اول با شیرقهوه میخواید سرو کنید ، با توجه به اینکه به ذائقه مهمونها هم آشنانیستید و چیزکیک هم یه دسرسنگین هستش، فک میکنم اگر از یه نوع کوکی شکلاتی استفاده کنید خیلی بهتر باشه . نوتلا لاوا کوکی خیلی خوب میتونه باشه . چیزکیک رو میتونید برای دسر سرو کنید.

موفق باشین
    khale leila, aydaa, Behjat و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    خداوند نور است و جایی که نور هست تاریکی نیست
    چشم و دلتان روشن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    38
    پسند کرده
    27
    دوستان خوب سلاممم بعد از ماه صفر مهمونی پاگشا دارم... دخترخاله ی همسرمو... جمعا 14نفریم من خودم تازه عروسم..دوس دارم هنرنمایی کنم سفرم خوشگل باشهه غذای اصلی: زرشک پلو با مرغ با ته چین... خورش قرمه سبزی... میخام بادمجون رو هم لقمه ای کنم کنار دیسای مرغ بذارم دورچین مرغ سیب زمینی سرخ کرده و قارچ سوخاری و جعفری و هویج سرخ کرده خلالی پیش غذا:پیتزا لقمه ای...سوپ رو مرددم.... دسر:ژله قهوه موزاییکی ذیگه چیزی به ذهنم نمیادددد راهنماییییییییییییییییییی ییییییییییییی
    ویرایش توسط miss69 : ۱۳۹۲/۰۹/۰۴ در ساعت ۱۱:۵۹ قبل از ظهر

آزاده2013* آواتار ها
    ازاده-
    میزان امتیاز
    45
    پسند شده
    7410
    پسند کرده
    1993
    نقل قول نوشته اصلی توسط miss69 نمایش پست ها
    دوستان خوب سلاممم بعد از ماه صفر مهمونی پاگشا دارم... دخترخاله ی همسرمو... جمعا 14نفریم من خودم تازه عروسم..دوس دارم هنرنمایی کنم سفرم خوشگل باشهه غذای اصلی: زرشک پلو با مرغ با ته چین... خورش قرمه سبزی... میخام بادمجون رو هم لقمه ای کنم کنار دیسای مرغ بذارم دورچین مرغ سیب زمینی سرخ کرده و قارچ سوخاری و جعفری و هویج سرخ کرده خلالی پیش غذا:پیتزا لقمه ای...سوپ رو مرددم.... دسر:ژله قهوه موزاییکی ذیگه چیزی به ذهنم نمیادددد راهنماییییییییییییییییییی ییییییییییییی
    عزیزم منوت خوبه چون هوا سرد پیش غذا سوپ به نظر من عالیه
    می تونی واسه دسر از ژله سورپرایز یا رولی و پان اسپانیا هر کدوم دوست داری استفاده کنی
    موفق باشی
    تاخیالت بسرم میزنه گریم میگیره آروم آروم دل تنگم داره بی تو می میره

beverly آواتار ها
    دریا
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    813
    پسند کرده
    906
    نقل قول نوشته اصلی توسط miss69 نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام با اجازت منم چند تا نظر برات بذارم عزیزم زرشک پلو و قرمه سبزی برای غذای اصلی خوبن اما برای دورچین مرغ اگر بادمجان و سبزیجات داری قارچ سوخاری دیگه نذار همخونی نداره با بقیه میشه برای مجلل تر کردن سفرت باقالی پلو با ماهیچه هم بگذاری که اکثریت هم دوست دارن * برای پیش غذا هم سوپ خیلی عالیه چون هوا سرده و میچسبه حسابی البته سوپهای همه پسند مثلا سوپ جو مجلسی و دیگه اینکه پیش غذای دیگه هم میتونه انواع بورانی یا کشک بادمجون باشه با توجه به اینکه منوت سنتیه و مسلما از پیتزا لقمه ای هم راحتتر هستن و کمتر وقتتو میگیرن دسر هم علاوه بر موزاییک میتونی کرم کارامل بذاری یا انواع کرم های دیگه که حتی امادشون هم بصورت پودری در بازار هست کیک شیر ساده با یک تزیین خونگی هم بعد از شام با چایی عالیه شک نکن * موفق باشی
    خوبی کن حتی اگر سپاست نمیگویند تو جاودانه خواهی شد