نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 4,569 به 4,576 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    shaparia_m آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    266
    پسند کرده
    62
    نقل قول نوشته اصلی توسط بانوی دریا نمایش پست ها
    دوستان مهربونم خواهشا کمک

یه مهمونی پا گشا دارم برا جاری کوچیکه

اصلا تو این مهمونی نمی دونم چی درست کنم اولین بارمه اینقدر تو منوی مهمونی موندم...

فقط فکر تزیینات غذا کردم ولی اصل منو هی تو ذهنم عوض میشه(این منوی که دیشب کلی براش فکر کردم)

خوب پیش غذا سوپ جو
    غذای اصلی باقالی پلو با ماهیچه ویکی دیگه رو نمی دونم شاید(زرشک پلو و خورشت مرغ با بادمجون شکم پر)
    دسرم نمی دونم
    سالاد فصل و سالاد توپی
    مخلفات هم بورانی بادمجان و لبو با زیتون پرورده
    پذیرایی اولیه ام چی باشه خوبه
    دوست عزیز بهتره یه غذا با گوشت قرمز، یه غذا با مرغ، و یه غذای سبزیجاتی داشته باشید. باقالی پلو با ماهیچه خوبه، مرغ هم اگه خورشی درست میکنید خوبه (ممکنه بعضیا دلشون غذای آبکی بخواد و اگه همه غذاها خشک باشه میلشون نکشه). سالاد فصل هم خوبه. به جای سالاد توپی میتونید سالاد کلم کشمش درست کنید و توی قالب پرس کنید.
    دسر هم میتونید ژله آکواریوم، کرم کارامل، ژله ی راه راه شکلاتی یا تیرامیسو درست کنید.
    به نظرم پذیرایی قبل شام خیلی مفصل نباشه تا اشتهای مهمونا کم نشه. چای و پشمک لقمه ای و بعد اون انار دون شده. شیرینی و آجیل و میوه های دیگه اگه خواستید باشه بذارید بعد از شام.
    LOVE SEPEHR, هستی ساغر و بانوی دریا این نوشته را پسندیده.
    من میتوانم ...

2. بانک بند ناف
    beverly آواتار ها
    دریا
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    813
    پسند کرده
    906
    نقل قول نوشته اصلی توسط بانوی دریا نمایش پست ها
    دوستان مهربونم خواهشا کمک

یه مهمونی پا گشا دارم برا جاری کوچیکه

اصلا تو این مهمونی نمی دونم چی درست کنم اولین بارمه اینقدر تو منوی مهمونی موندم...

فقط فکر تزیینات غذا کردم ولی اصل منو هی تو ذهنم عوض میشه(این منوی که دیشب کلی براش فکر کردم)

خوب پیش غذا سوپ جو
    غذای اصلی باقالی پلو با ماهیچه ویکی دیگه رو نمی دونم شاید(زرشک پلو و خورشت مرغ با بادمجون شکم پر)
    دسرم نمی دونم
    سالاد فصل و سالاد توپی
    مخلفات هم بورانی بادمجان و لبو با زیتون پرورده
    پذیرایی اولیه ام چی باشه خوبه
    دوست خوبم چون مراسمتون پاگشا هست یکم رسمی باشه بهتره و از منو فانتزی حتی الامکان نباشه منوی خودتون خوبه سوپ جو خوبه بخصوص تو هوای بارونی و سرد الان میچسبه من کشک بادمجون یا حلیم بادمجونم بنظرم هرکدومشون باشن خوبه برای پیش غذا *غذای اصلیم باقالی پلو با ماهیچه که گفتی عالیه یک غذا هم با مرغ باشه جوجه کباب تو فر هم عالی میشه هم میتونی با چلو سرو کنی یا با همون باقالی پلو بخورن در کنارش میتونی یک غذای فرنگی یکم رسمی هم مثل لازانیا یا موساکا بذاری که اینا هم چون از قبل میشه درستشون کرد زیاد سخت نیستن سالاد هم بنظرم همون سالاد فصل کافیه انرزیتو بذار رو غذای اصلی و دسر که بیشتر از همه تو چشمن* دسر زله موزاییک هم راحته و قلق خاصی نداره هم معمولن همه خوششون میاد اگه میتونی کنارش یک کیک یا شیرینی که خودت زحمتشو کشیدی بذاری بهتره هم بیشتر به چشم میاد هم میتونن بعد غذا با چای یا قهوه بخورن
    پذیرایی اولیه هم چای که جزئ ملزوماته اگه باقلوا یا شیرینای یکم رسمی سرو بشه عالیه در بدو ورودم ولکام درینکت میتونه شیر نسکافه داغ باشه
    راستی بعد از شام کادوی جاری یادت نره که زحمتات به باد بره
    موفق باشی و مهمونیت به بهترین نحو برگزار شه
    LOVE SEPEHR, هستی ساغر و بانوی دریا این نوشته را پسندیده.
    خوبی کن حتی اگر سپاست نمیگویند تو جاودانه خواهی شد

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73
    خب اول از همه طی کنم که لطفااااااااااااااااااااا جوابمو بدین ..خخخخخخخخ
    برا توبد دخترم منوی عصرونه می خوام. مهمونهام 25 نفر اند .. مشکل اینه همه رو می خوام تو شهر خودمون درست کنم و تو کلمن یخ ببرم شهر مامانم اینها که فرداش تولد هست. یعنی باید 48 ساعت قبل درست کنم .. نمی دونم . خودم میگم مایه پیراشکی درست کنم ببرم اونجا بدم به یه نون فانتری برام پیراشکی کنه و یکی هم سالاد الویه درست کنم. ولی اصلاااااا به دلم نمی چسبه . اولین تولد دخترم هست و چون تا الان هیچکاری براش نتونستم بکنم می خوام جبران کرده باشم.
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

ملکه 22 آواتار ها
    ملکه
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    49
    پسند کرده
    366
    سلام خانوما من این هفته برای جمع0 حدود 60 نفر مهمون دارم .میخوام غذاهای زیر را درست کنم.
    سوپ عدس سالاد فصل. دلمه برگ مو .دلمه قالبی کلم.کشک بادمجان.کوکوی لوبیا.سالاد یونانی .کوکوی سبزی تو نون باگت
    ته چین و باقالی پلو
    برای دسر هم میخوام پان اسپانیا بدرستم.این غذاها را به این خاطر انتخاب کردم که میشه بیشترشون را یک روز قبل درست کرد.در ضمن میخوام پلو حداکثر برای 30 نفر درست کنم.چ.ن غذا زیاده و فکر نمیکنم برنج زیاد خورده بشه.ممنون میشم اگه ر اهنمایی کنین
    در ضمن ژله نیمرو و ژله گلدار چندین بار درست کردم دیگه نمیخوام درست کنم.اگه یک دسر شیک سراغ دارین معرفی کنین که زیاد هم سخت نباشه

زهرا
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    42
    پسند کرده
    58
    نقل قول نوشته اصلی توسط خانومی نمایش پست ها
    برا توبد دخترم منوی عصرونه می خوام. مهمونهام 25 نفر اند .. مشکل اینه همه رو می خوام تو شهر خودمون درست کنم و تو کلمن یخ ببرم شهر مامانم اینها که فرداش تولد هست. یعنی باید 48 ساعت قبل درست کنم .. نمی دونم . خودم میگم مایه پیراشکی درست کنم ببرم اونجا بدم به یه نون فانتری برام پیراشکی کنه و یکی هم سالاد الویه درست کنم. ولی اصلاااااا به دلم نمی چسبه . اولین تولد دخترم هست و چون تا الان هیچکاری براش نتونستم بکنم می خوام جبران کرده باشم.
    خانومی چرا نمیری خونه مامانت چیزایی رو که میخوای درست کنی؟
    خانومی این نوشته را پسندیده.

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300
    نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه 22 نمایش پست ها
    سلام خانوما من این هفته برای جمع0 حدود 60 نفر مهمون دارم .میخوام غذاهای زیر را درست کنم.
    سوپ عدس سالاد فصل. دلمه برگ مو .دلمه قالبی کلم.کشک بادمجان.کوکوی لوبیا.سالاد یونانی .کوکوی سبزی تو نون باگت
    ته چین و باقالی پلو
    برای دسر هم میخوام پان اسپانیا بدرستم.این غذاها را به این خاطر انتخاب کردم که میشه بیشترشون را یک روز قبل درست کرد.در ضمن میخوام پلو حداکثر برای 30 نفر درست کنم.چ.ن غذا زیاده و فکر نمیکنم برنج زیاد خورده بشه.ممنون میشم اگه ر اهنمایی کنین
    در ضمن ژله نیمرو و ژله گلدار چندین بار درست کردم دیگه نمیخوام درست کنم.اگه یک دسر شیک سراغ دارین معرفی کنین که زیاد هم سخت نباشه
    خانومی به نظر من یه مقدار توی منوت تغییرات بده چون همه ی غذاهات نفاخ هستند ومشکل ساز میشه .

به جای سوپ عدس سوپ ورمیشل یا مرغ درست کن که مجلسی تره .

دلمه هات خوبه .کوکوی لوبیا سبز رو حذف کن .کوکوسبزی وکسک بادمجون خوبه .ته چین چی میخوای بذاری ؟ مرغ یا گوشت لطفا توش بادمجون نزن .
    باقالی پلو هم خوبه با گوشت ماهیچه یا مرغ ؟

برای دسر پاناکوتا انار درست کن. ژله بستنی پرتقال .

برای نوشیدنی حتما اوسکول نبات کنار چای بعد شام داشته باش .
    درمورد پلو شما هم ته چین داری هم باقالی پلو از هرکدوم میخوای برای 30 نفر درست کنی ؟
    یه لفمه نون حلال

هستی ساغر و ملکه 22 این نوشته را پسندیده.
    بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300
    نقل قول نوشته اصلی توسط خانومی نمایش پست ها
    خانومی جون به فکر مهمونات باش خواهر 48 ساعت زودتر میخوای غذا درست کنی که چی بشه بهترین خاطره ی زندگی خودت وخانواده ات رو تلخ نکن با این تصمیم.
    اگر هم بتونی کاری بکنی وغذاببری به نظرت غذای دوروز پیش مونده کیفیت غذای تازه رو داره ؟

به نظر من همه چیز رو خونه ی مامانتون فراهم کنین .یا از بیرون آماده بخرین یا وسایل رو بگیرین وتازه به تازه تهیه کنین.

اشتباه نکن عزیزم .اگر نمیتونی ومعذوریت داری بذار برای سال های بعد چون مطمئن باش امسال خودت وبچه خیلی اذیت میشین همیشه اولین تولد برای بچه های یک ساله خیلی دردسر داره .

بازم خودت هرطور صلاح میدونی عزیز
    یه لفمه نون حلال

zardin, خانومی و fafa2 این نوشته را پسندیده.
    بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

مدیر انجمن
    Behjat آواتار ها
    میزان امتیاز
    944
    پسند شده
    28902
    پسند کرده
    17243

ویترین مدال ها

دوستهای گلم من برای آخر هفته یه مهمونی پاگشا دارم .مهمونهام 27 نفرن و اکثرا میانسال چند تا هم جوان و 3 تا هم
    بچه اند.
    منویی که خودم در نظر دارم:
    پذیرایی اولیه چیز کیک شکلاتی و شیر قهوه
    پیش غذا :سوپ جو ،پیتزا لقمه ای
    غذای اصلی:زرشک پلو با مرغ،خورشت بادمجان و یه خورشت دیگه که هنوز تصمیمی نگرفتم
    سالاد :سالاد فصل ، سالاد اسفناج و سالاد یونانی
    دسر :ژله خرده شیشه ،پاناکوتای انار ،شارلوت یا پان اسپانیا
    نوشیدنی:دوغ ،دلستر،نوشابه
    ترشی ،سبزی خوردن،انواع بورانی(لبو ،اسفناج ،بادمجان)
    میوه و شیرینی خشک برای بعد از شام
    خوشحال میشم اگه ایرادی داره یا پیشنهاد دیگه ای دارین بهم بگین ممنون
    pariya505, *ARMITA*, ostooreh و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    خداوندا آرامشی عطا فرما
    تا بپذیرم آن چه را نمی توانم تغییر دهم
    شهامتی که تغییر دهم آن چه را که می توانم
    و دانشی که تفاوت این دو را بدانم
    آمین