نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 4,441 به 4,448 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    خاله زهره آواتار ها
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    2244
    پسند کرده
    2587
    نقل قول نوشته اصلی توسط eshgham mohammad نمایش پست ها
    بچه هامن واسه بار اول میخوام مادر شوهرم اینارو دعوت کنم.راستش تو انتخاب غذای اصلی موندم.میشه کمکم کنید.باقالی پلو با ماهیچه،زرشک پلو با مرغ،فسنجون.یکی از این 3 تارو میخوام حذف کنم ولی نمیدونم کدومش؟

زرشك پلو با مرغ حذف كن و فسنجون با مرغ بپز
    Raha27 این نوشته را پسندیده.
    http://honarhayerooz.blogfa.com/

2. بانک بند ناف
    آهو مشکی پوش آواتار ها
    پــگاه آهو
    میزان امتیاز
    792
    پسند شده
    24432
    پسند کرده
    13954
    دوستان شوهرم یه مدته حسابی داره درس میخونه و خستس دلم میخواد یه سوپرایز بشه فردا که شبه عید غدیره یه شام خوب و پر خاطره درست کنم میشه بهم کمک کنید ؟
    .

اینستا: pegah.ahoo24

shaparia_m آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    280
    پسند کرده
    62
    نقل قول نوشته اصلی توسط آهو مشکی پوش نمایش پست ها
    دوستان شوهرم یه مدته حسابی داره درس میخونه و خستس دلم میخواد یه سوپرایز بشه فردا که شبه عید غدیره یه شام خوب و پر خاطره درست کنم میشه بهم کمک کنید ؟
    عزیزم یکی دو تا غذایی رو که دوست داره و کمتر میپزی یا یه غذای جدید که فکر میکنی با ذائقه ش جوره بپز و حسابی تزیینش کن. فسنجون و مرصع پلو خوبه. پیش غذا هم به همین صورت، من خودم یه سوپ سبک رو پیشنهاد میدم. سالاد کلم و کشمش هم باشه توی منو خوبه. برای دسر هم میتونی سان شاین، ژله ی آکواریوم تک نفره یا سالاد میوه که میوه هاشو قالب زدی درست کنی. به نظرم سالاد میوه بهتر باشه.
    آهو مشکی پوش و Negara این نوشته را پسندیده.
    من میتوانم ...

samantha آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    33
    پسند کرده
    151
    بچه ها من واسه آخر هفته یه مهمونی دوستانه دارم که همشون زوجهای جوون تو سن و سال خودمونن. واسه شام سوپ، سالاد الویه، کتلت و سیب زمینی سرخ شده به همراه سالاد و بورانی بادمجون در نظر گرفتم. بعد از شام هم پذیرایی با چیز کیک و چاییه. نظرتون چیه؟
    خودم یکم رو کتلت شک دارم جون سرپا وایستادنش زیاده. البته نمی خوام ریسک کنم و غذایی هم درست کنم که تا به حال نپختم.
    لطفاً نظرتون رو بگید. مرسی

atoosa92 آواتار ها
    آتوسا...
    میزان امتیاز
    474
    پسند شده
    13222
    پسند کرده
    8985

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samantha نمایش پست ها
    بچه ها من واسه آخر هفته یه مهمونی دوستانه دارم که همشون زوجهای جوون تو سن و سال خودمونن. واسه شام سوپ، سالاد الویه، کتلت و سیب زمینی سرخ شده به همراه سالاد و بورانی بادمجون در نظر گرفتم. بعد از شام هم پذیرایی با چیز کیک و چاییه. نظرتون چیه؟
    خودم یکم رو کتلت شک دارم جون سرپا وایستادنش زیاده. البته نمی خوام ریسک کنم و غذایی هم درست کنم که تا به حال نپختم.
    لطفاً نظرتون رو بگید. مرسی
    دوست عزيز به نظرم كتلت خيلي دردسر داره،هم اينكه بايد كلي پاي گاز وايسي همين كه وقتي سرد ميشه خيلي مزه خوبي ندارهالبته اين نظرمنه فكركنم بجاي كتلت اگه لازانيا درست كني بهتره چون ميشه ازقبل آمادش كرد و قبل از سرو فقط 20 دقيقه زمان ميخواد البته اگه پلو وخورش نمي خواين درست كنين چون در اونصورت ميشه به گزينه هاي ديگه اي هم فكركرد
    samantha این نوشته را پسندیده.

azmil آواتار ها
    اعظم
    میزان امتیاز
    147
    پسند شده
    6798
    پسند کرده
    11886
    برای مهمونی آخر هفته تولد شوشو این منوی مورد نظرمه

سوپ جو- کوکوی مرغ قالبی - ته چین گوشت و بادمجان-کاسترول بادمجان - بیف استروگانف و یه نوع سالاد فعلا نمیدونم چی با زیتون و ترشی و نوشیدنی

برای دسر هم کیک تولد که خودم میپزم با چای و ژله رولی در دو رنگ و کرم موز قالبی

لطفا نظرتونو بگید .میخوام بدونم این غذاها در کنار هم خوبه آیا؟

اگه نه کدومو حذف کنم و جایگزینش چی باشه
    اینم بگم که برای شام اصلا برنج نمیخورن فقط برای تنوع خواستم ته چین بزارم و برش بزنم که هرکسی یه برش بخوره.البته رو اینکه ته چین مرغ باشه یا گوشت دو دلم.اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
    live این نوشته را پسندیده.

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10422
    پسند کرده
    11789
    نقل قول نوشته اصلی توسط azmil نمایش پست ها
    برای مهمونی آخر هفته تولد شوشو این منوی مورد نظرمه

سوپ جو- کوکوی مرغ قالبی - ته چین گوشت و بادمجان-کاسترول بادمجان - بیف استروگانف و یه نوع سالاد فعلا نمیدونم چی با زیتون و ترشی و نوشیدنی

برای دسر هم کیک تولد که خودم میپزم با چای و ژله رولی در دو رنگ و کرم موز قالبی

لطفا نظرتونو بگید .میخوام بدونم این غذاها در کنار هم خوبه آیا؟

اگه نه کدومو حذف کنم و جایگزینش چی باشه
    اینم بگم که برای شام اصلا برنج نمیخورن فقط برای تنوع خواستم ته چین بزارم و برش بزنم که هرکسی یه برش بخوره.البته رو اینکه ته چین مرغ باشه یا گوشت دو دلم.اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

اعظم جون به نظر من الان توی منوت هم گوشت هست هم مرغ هم بادمجون
    دیگه ته چین بادمجون و گوشت شاید لازم نباشه اگه حتما میخوای ته چین باشه یا ساده درست کن یا ته چین مرغ بزار یا ته چین گوشت و قارچ
    اگه میتونی حذفش کنی کلا به جاش یه نوع سالاد بزار مثل سالاد پاستا یا سالاد یونانی یا یه سالاد دیگه که خودم دوست دارم موادشو میگم شاید دوست داشتی
    ( کنسرو لوبیا + کنسرو ذرت + سیب زمینی اب پز نگینی خرد شده + سس مایونز+ نمک و فلفل و اویشن + کاهو + کالباس )

باقی منوت خیلی خوبه
    تولد شوهرت هزاران بار مبارک
    *شمیم*, aydaa و azmil این نوشته را پسندیده.

samantha آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    33
    پسند کرده
    151
    دوست عزيز به نظرم كتلت خيلي دردسر داره،هم اينكه بايد كلي پاي گاز وايسي همين كه وقتي سرد ميشه خيلي مزه خوبي ندارهالبته اين نظرمنه فكركنم بجاي كتلت اگه لازانيا درست كني بهتره چون ميشه ازقبل آمادش كرد و قبل از سرو فقط 20 دقيقه زمان ميخواد البته اگه پلو وخورش نمي خواين درست كنين چون در اونصورت ميشه به گزينه هاي ديگه اي هم فكركرد

مرسی عزیزم از جوابت.
    متاسفانه لازانیا تو این جمع چند بار قبلاً درست شده و لازمه غذای جدیدی سرو کنم.
    راستش به پلو خورشت هم فکر نمی کنم چون با جمعی که هستیم همخونی نداره.
    بازم مرسی از کمکت.