نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 4,377 به 4,384 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    29
    پسند کرده
    27
    سلام سلام خانوم های خوشگل
    خانوم ها مامان می خواد واسه من و خواهری جشن فارق التحصیلی بگیره .... حدود 30 نفر مهمان داریم که اکثرا هم سن بالا هستند
    شما چه منویی رو پیشنهاد می کنید؟؟؟ ما واقعا موندیم چی بدیم شام
    در ضمن سفره و میز نهار خوری نداریم قرار بچینیم رو اپن یا یک میز از خودشون پذیرایی کنند اینه که یه خرده کارو سخت می کنه که چی درست کنیم که بندگان خدا در خوردنش راحت باشن

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط minoojoojoo نمایش پست ها
    خانوم ها مامان می خواد واسه من و خواهری جشن فارق التحصیلی بگیره .... حدود 30 نفر مهمان داریم که اکثرا هم سن بالا هستند
    در ضمن سفره و میز نهار خوری نداریم قرار بچینیم رو اپن یا یک میز از خودشون پذیرایی کنند اینه که یه خرده کارو سخت می کنه که چی درست کنیم که بندگان خدا در خوردنش راحت باشن
    باید یه چیزی باشه که راحت باشن،چون شامه سبک باشه بهتره
    سوپ هر چی بود اما اگه بتونید سوپ فنجانی سرو کنید خوبه قبل از شام تا برای شام حاضر شن
    کوکو لوبیا ، کیک غذایی مثل مرغ یا سیب زمینی، لازانیا یا قالبی یا لقمه ای، مافین غذایی، کشک بادمجون و دسر هم خواستید ژله با تزیین تصویری درس کنید و روش یه عکس کلاه فارغ التحصیلی رسم کنید
    ویرایش توسط negarvamin : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰ در ساعت ۰۷:۴۸ بعد از ظهر
    minoojoojoo این نوشته را پسندیده.

خانوم گلی آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    464
    پسند کرده
    2404
    نقل قول نوشته اصلی توسط minoojoojoo نمایش پست ها

عزیزم برای شام میتونید از ته چین های قالبی تک نفره استفاده کنید شیک و مجلسی هم هست ..جوجه پاچینی که با کتف مرغ سوخاری میشه هم خوبه ....انواع کوکو که توی نون باگت سرخ میشه یا دلمه برگ مو ..... برای دسر هم میتونید به صورت تکنفره تو لیوانهای دسر درست کنید از انواع ژله ها مثل رنگین کمان یا موزاییکی یا شکلاتی راه راه یا ترایفل استفاده کنید یا به صورت قالبی کرم کارامل یا همون رنگین کمان و موزاییکی رو تصویریش کنید ......
    ilovebaking.blogfa.com

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    287
    پسند کرده
    145
    دوستان من جمعه گذشته یه مهمونی داشتم که چون از این سایت استفاده کردم، خواستم تجربیاتم رو بگم برا استفاده ...
    البت میدونم که دوستان اینجا همشون کدبانو هستند...
    من 30 تا مهمون بزرگ! ( از 15 تا 50 سال) و 5 تا بچه داشتم...
    و مهمونا به صرف ناهار دعوت شده بودن باغ توی روستا..
    برای ناهار 25 تا رون مرغ گرفتم که با پوست شستمشون از شب قبل و روشون نمک و زردچووبه و فلفل سیاه پاشیدم گذاشتم توی یخچال.. صبح کف قابلمه پیاز حلقه شده گذاشتم مرغها رو روش چیدم و لابه لا و روشون پیاز خرد شده و فلفل دلمه و هویج ریختم... و یه دوتا لیوان آب ریختم زیرش رو زیاد کردم جوش اومد یه 20 دقیقه ای جوشید.. بعد سس درست کردم با زردچوبه و فلفل سیاه و پودر سیر و نمک و رب گوجه تفت داده شده و زعفرون و یه دوتا لیوان آب دیگه هم ریختم و روی مرغها دادم و در قابلمه فویل کشیدم و درش رو گذاشتم و زیرش رو کم کردم تا بپزه... بعد که مامانم اومد و دید گفت آبش زیاده واسه همین یه کم زیادش کرد و درش رو برداشت تا آبش اندازه شد---------- به گفته مهمونا خیلی خوش طعم و خوب پخته بود و بوی بد هم نداشت.
    برا پلو هم از صبح 35 تا پیمانه پلوپز برنج دانه بلند هندی( به جهت سهولت در امر پخت) خیس دادم و بعد دوساعت نمک هم اضافه کردم ونزدیک ناهار توسط آقایون پزیده شد.
    و یک و نیم کیلو گوشت گوساله هم خریدم و شب خلالی نازک خورد کردم، صبح کله سحر سویا سس زدم و 3 ساعت بعد پیاز خلالی رو تفت دادم و گوشت رو اضافه کردم و در ظرف رو گذاشتم ، وقتی آبش کشیده شد دیدم یه کم سفته دوتا لیوان آبجوش ریختم تا خوب پخته شد. بعد نیم کیلو قارچ تفت داده شده داشتم که ریختم روش و 3 تا قاشق پر آرد و 2 تا بسته هم خامه... بیف استروگانف هم حاضر بود و مورد پسند همه...
    و سالاد کلم داشتم که صبح قبل اومدن مهمونا خیلی ریز خوردش کردم و شستم و همیج رو هم رنده ریز زدم ... نزدیک ناهار قاطی کردم و سس زدم و تو ظرف ریختم.
    و دسر هم دوروز قبل تو خونه رنگین کمان درست کرده بودم...

شرمنده که اینقدر جزئیات رو گفتم آخه خودم بار اولم بود دست تنها و بیرون خونه خودم! داشتم غذای زیاد آماده میکردم. شاید این آمار و ارقام به درد کسی خورد...
    ویرایش توسط mami moeen : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱ در ساعت ۱۲:۴۸ بعد از ظهر
    Maryam53, خانوم گلی, anar1390 و 5 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    در بین تمامی مردم تنهاعقل است که به عدالت تقسیم شده، زیرا همه فکر میکنند به اندازه کافی عاقلند.

الهه(مامان النا) آواتار ها
    الهه
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    1390
    پسند کرده
    147
    مینو جان به نظر من پیتزا هم برا مهمونی شما خوبه ..چون قراره سفره ای نباشه ..پیتزا رو هم میتونن راحت بخورن
    هر چه دلم را خالی میکنم باز پر میشود از تو!!!
    عجب برکتی دارد دوست داشتنت!!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    29
    پسند کرده
    27
    دوستان پیرو همین مهمونی که کمکم کردید یه سوال دیگه
    من می خوام طبقه پایین خونه که تازگی خالی شده سه شنبه مهمونی بگیرم به نظرتون چه نوشیدنی می تونم بدم که نیاز به گاز و یخچال نباشه؟؟ چون هیچ امکاناتی نیست

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    42
    پسند کرده
    1
    سلام دوستاي عزيز، من تو اين چند وقت كلي مهموني بايد بدم، پاگشاي خواهر و خواهر شوهرم در اولويته، اولم از خواهرمو مي دم، كه اگه خرابكاري شد اشكال نداشته باشه، حالا به نظرتون منو چي باشه؟؟
    غذاي اصلي را خودم قرمه سبزي يا قيمه و مرغ مد نظرمه، كشك و بادمجونم و لازانيا هم باشه، بقيشم نمي دونم، فقط دسرها آسون باشه....

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    38
    پسند کرده
    27
    قراره دوستای همسریو دعوتکنم با خانوماشون 4نفرن با خودمون میشیم 6تا
    بعد عروسی اولین باره میخان بیان
    چی بذارم؟
    غذای اصلی زرشک پلو با مرغههه