نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 4,169 به 4,176 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    mahi59 آواتار ها
    مهدیه پاک اسکویی
    میزان امتیاز
    20
    پسند شده
    2783
    پسند کرده
    6573

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

سلام. طاعات قبول . برای افطاری 15 نفر این منوی منه لطفا نظر بدین:
    سوپ ، خاگینه هویج ، نون که خودم می پزم و پنیر گردو خرما سبزی خوردن، بادنجان شکم پاره ( گارنی یاریخ ) ، ته چین مرغ ، سالاد کلم هویج گردو کشمش ، دسر هم کاستر یا کاستارد ( نمی دونم کدوم درسته ) با تزیینات . فقط قربون دستتون مقدار مواد ته چینو برای این تعداد بگین .
    مهدیم من که مرا گرمی بازاری نیست
    بهتر از یوسفم و هیچ خریداری نیست
    همه گویند که در حسرت دیدار من اند
    لیک در گفته این طایفه کرداری نیست

2. بانک بند ناف
    eshgheasemani آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    730
    پسند کرده
    1075

دوستای گلم طاعاتتون مقبول.
    راستش ما عید فطر برای عروسمون میخوایم عیدی ببریم. و خانواده عروس مون عید فطر رو خیلی سنگین برگزار میکنند. و من پیشنهاد دادم چون عروسمون شهرستانن و تا حالا هم با خانوادشون زیاد معاشرتی نداشتیم یه مهمونی بگیریم که خواهر و زن داداشاشون و بچه هاشون هستن و به احتمال زیاد فقط در مهمونی خانمها هستند. از یه طرف هم چون منزل عروس میمونیم خوب طبعا مثه خونه خودمون نیست که بخوام زیاد ریخت و پاش کنم.

و بیشتر منویی که تو ذهنمه خوراکیایی هستند که به عنوان عیدی میخوام براش درست کنم و مهمونا با همونا پذیرایی بشن . تعدادم حدودا 15 الی 17 نفریم که هم دختر خانم ای جوون هستند .هم خانمای مسن و میانسال. خانواده عروسمون اهل غذاهای سنتی و محلی هستند و فکر نکنم از غذاهای جدید استقبال کنند. ضمنا تو شیراز مرسومه عید فطر خوراکیایی که ماه رمضون تناول میشه درست میکنن و برای عروس میبرن.

منو یی که برای عیدی مد نظر خودمه اینا هستند: رول نون پنیر سبزی- حلوای هویج یا کیک حلوا- آش رشته -ترحلوا- توپک خرما و هویج- رنگینک یا یه دسر که با خرما درست بشه - زولبیا و بامیه- خرما با تزیین - یه کیک که نمیدونم چی باشه بهتره با توجه به همه صحبتام چون میخوام تزیینی مناسبتی هم داشته باشه و راحت هم باشه تزیینش - ژله گل دار - ژله تصویری . اینا چه طور هستن؟
    تزییناتش با توجه به اینکه برای عروس هست چه جوری باشه مناسبتی ؟یا مثلا برای ژله تصویری عشقولانه و... ممنون

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    169
    پسند کرده
    121

نقل قول نوشته اصلی توسط eshgheasemani
    دوستای گلم طاعاتتون مقبول.
    راستش ما عید فطر برای عروسمون میخوایم عیدی ببریم. و خانواده عروس مون عید فطر رو خیلی سنگین برگزار میکنند. و من پیشنهاد دادم چون عروسمون شهرستانن و تا حالا هم با خانوادشون زیاد معاشرتی نداشتیم یه مهمونی بگیریم که خواهر و زن داداشاشون و بچه هاشون هستن و به احتمال زیاد فقط در مهمونی خانمها هستند. از یه طرف هم چون منزل عروس میمونیم خوب طبعا مثه خونه خودمون نیست که بخوام زیاد ریخت و پاش کنم.

و بیشتر منویی که تو ذهنمه خوراکیایی هستند که به عنوان عیدی میخوام براش درست کنم و مهمونا با همونا پذیرایی بشن . تعدادم حدودا 15 الی 17 نفریم که هم دختر خانم ای جوون هستند .هم خانمای مسن و میانسال. خانواده عروسمون اهل غذاهای سنتی و محلی هستند و فکر نکنم از غذاهای جدید استقبال کنند. ضمنا تو شیراز مرسومه عید فطر خوراکیایی که ماه رمضون تناول میشه درست میکنن و برای عروس میبرن.

منو یی که برای عیدی مد نظر خودمه اینا هستند: رول نون پنیر سبزی- حلوای هویج یا کیک حلوا- آش رشته -ترحلوا- توپک خرما و هویج- رنگینک یا یه دسر که با خرما درست بشه - زولبیا و بامیه- خرما با تزیین - یه کیک که نمیدونم چی باشه بهتره با توجه به همه صحبتام چون میخوام تزیینی مناسبتی هم داشته باشه و راحت هم باشه تزیینش - ژله گل دار - ژله تصویری . اینا چه طور هستن؟
    تزییناتش با توجه به اینکه برای عروس هست چه جوری باشه مناسبتی ؟یا مثلا برای ژله تصویری عشقولانه و... ممنون
    من راجع به کیکیت نظرم اینه که کیک شربتی شف طیبه رو درست کنی مناسب این ایام هستش
    حتما ژله تصویری بزار که کلی چشمگیر هستش میتونی یه تصویر عروس داماد واسمشون رو بزنی یا بزنی عید فطر مبارک
    [HIGHLIGHT=#31859b]حتی در بن بست ها هم راه اسمان باز است باید پروازرا بلد بود![/HIGHLIGHT]

lady of shalott آواتار ها
    میزان امتیاز
    101
    پسند شده
    7299
    پسند کرده
    4775

سلام دوستام!

برای یه افطاری خودمونی با جمعیت 26 نفر این منو چطوره؟ در ضمن یه سئوال دیگه آیا به افطاری میشه تم داد؟ واضح تر بگم آیا ماه رمضون تم خاصی داره؟

افطار: چای+ آب جوش و لیمو، خرما و زولبیا بامیه، نون سنگک و پنیر و سبزی و گردو، سوپ

شام: مرغ درسته، خورش قیمه بادمجان، کاسترول بادمجان، کلم پلو، توپ های سیب زمینی ،الویه

دسر: پان + ژله سه بعدی

پذیرایی بعد از شام: میوه + آب طالبی
    [url=http://lilypie.com]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    147
    پسند کرده
    41

لیدی جان من نمیدونم اشتهای مهمونا شما چطوره ولی اکثرا بخاطر روزه داری میلی به این همه غذا نخواهند داشت.به نظر من شام اصلی ات زیاده.قیمه بادمجون در کنارشم یکی از دو گزینه دیگه یعنی کلم پلو یا مرغ درسته کفایت میکنه.از بین الویه و کاسترول و توپ سیبز مینی هم یک مورد رو انتخابکن.توپ سیب زمینی مزه اش شبیه الویه است میشه یکی اش رو حذف کرد
    برای دسر هم اگر میخوای هردو باشه در حجم کمتر درست کن.
    ضمنا اگر خواستی همه غذاها رو بپزی که تو منوی خودت هست،ظرف یکبار مصرف بگیر که اگر خیلی اضافه موند برای سحری بدی ببرن:))))))
    باقلا قاتق - چلو
    گوشت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    30
    پسند کرده
    65

سلام میشه لطفا بهم کمک کنید امشب خانواده شوشو میان خونم جمعا" 9 نفر میشیم . تا ساعت 5 بعداظهر هم سر کارم .
    چی درست کنم با این وقت اندک،خسته و زبون روز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    147
    پسند کرده
    41

حلما جان برای افطار میخوای
    باقلا قاتق - چلو
    گوشت