نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 4,161 به 4,168 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

سلام دوستان طاعاتتون قبول
    یه کمک فوری میخوام خواهش میکنم هر چی به ذهنتون میرسه بگین یه هفته دیگه مهمونیه پاگشا داریم واسه افطار حدود 100 نفر مهمون داریم تو سالن واسه دسر چی درست کنم که هم شیک باشه و جدید هم آسون بیصبرانه منتظر جواب هستم

2. بانک بند ناف
    aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

به نظرم پای و تارت میوه خیلی خوبه هم اسونه و هم شیک و خوشگل البته فکر کنم تک نفره درس بشه به صرفه تره...
    میتونی توی تارت رو با کاستارد یا هر کرم دیگه ایی پر کنی بعد با میوه تزیین کنی..درست کردن تارتای کوچولو راحته و می تونی از یکی دو روز قبل درس کنی...روز مهمانی فقط تزیین کنی..
    طپش بر این گرفتگی گذر مگر نمیکند؟!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

سلام دوستان
    عبادات همگی قبول
    جمعه این هفته به امید خدا من یه مهمونی دارم حدود 20 نفر که قراره برای تنوع توی پارک بگیرم البته افطار و شام
    شام قراره جوجه کباب با برنج بدم و جوجه رو همونجا درست کنیم حالا لطفا برای افطار و پیش غذا بهم پیشنهاد بدین که هم بردنش توی پارک راحت باشه هم خوردنش!!!
    ممنون دوستان

(ziba) آواتار ها
    زيبا
    نوشته های وبلاگ
    25
    میزان امتیاز
    473
    پسند شده
    18105
    پسند کرده
    17214

ما پارسال یه بار افطاری بردیم پارک برای همون حدودای 20 نفر تجربه امو میگم شاید به دردت بخوره
    من میخواستم اسلایس خرمای شف طیبه رو درست کنم که چون خیلی چسبناک بود تبدیل شد به توپک خرمایی با همون مواد اولیه که خیلی عالی استقبال شد هم شیک بود هم خوردنش راحت بود هم نگهداریش نیاز به یخچال نداشت
    پان اسپانیا هم بردم که اونم خوب بود ولی اشتباه کروم قاشق یه بار مصرف نبردم یه ذره از این بابت در مضیقه بودیم
    فلاسکم کوچیک بود باید بزرگتر تهیه می کردم
    شامی رشتی درست کرده بودم که اونم خوب بود
    از الویه و سالاد ماکارونی کمتر استقبال شد چون هوا گرم بود می ترسیدن بخورن
    شله زرد تو ظرفهای کوچیک یه بار مصرف خیلی استقبال شد
    بر آنچه گذشت، آنچه شكست و آنچه نشد، حسرت نخور
    زندگي اگر آسان بود با گريه آغاز نمي شد . (دكتر شريعتي)

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان سامین
    دوستان یه سوال دیگه:دعوام نکنیداااا

دسر مناسب که سنگین نباشه واسه بعداز شامو افطار شما چی پیشنهاد میکنید؟
    1:واسه مهمونی میخوام
    2:میخوام تک نفره سرو کنم

ممنون از همتون
    به نظر من بستنی مناسبه .هم سبکه و هم تو این هوا خیلی میچسبه سرو یه نفره ش هم آسونه

یکی قشنگیه منظره رو می بینه یکی کثیفیه پنجره رو.بیایم حتی از پشت پنجره ی کثیف قشنگیه منظره رو ببینیم...
    زندگی میتونه خیلی قشنگ باشه

نگین 31 آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    49
    پسند کرده
    7

سلام دوستان طاعات و عباداتتون قبول باشه
    من جمعه مهمون دارم عمه همسرم با دختر و دامادش . بار اول هست که میان منزلمون پدرشوهر و مادرشوهرم و خواهرشوهرام هم هستن اکثرا روزه هستن اما دختر عمه همسرم که بارداره روزه نیست سه چهار نفر دیگه هم بخاطر مشکل پزشکی روزه نیستن

افطار و شام میخوام یه دفعه بدم چون خونمون کوچیکه مادرشوهرم که طبقه پایین ما زندگی میکنن گفتن که برای شام سفره رو منزل اونا بندازم
    میشه برای پیش غذا و غذای اصلی و دسر و نوشیدنی پیشنهاد بدید

خودم برای دسر: فروماژ نسکافه- ژله شطرنجی شاااایدم فرنی با نون تست (عیش السرایا) در نظر دارم
    برای پیش غذا: سوپ ذرت و پنیر یا یه سوپ سبکتر- کوکو سبزی تو نون باکت سرخ کنم یا کیک مرغ
    برای شامم: قیمه بادمجون و خورشت مرغ ( یه مدل غذای مرغی) - نوشیدنی هم دوغ و شربت بهار نارنج یا .... خودم مخالف نوشابه ام اما خانواده همسرم نوشابه خیلی میخورن متاسفانه

افطارم که نون پنیر کره عسل خامه و گردو و خرما ( یا رول نون پنیر سبزی) چای

نظرتون چیه خوبه؟ اگه ایده بهتری دارید ممنون میشم کمک کنید
    راستی اگه بخوام کوکوسبزی تو نون باکت سرخ کنم کی باید آمادش کنم ؟
    " من چه سبزم امروز
    و چه اندازه تنم هوشيار است!
    نکند اندوهی ، سر رسد از پس کوه .

عسل 10266 آواتار ها
    عسل
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    378
    پسند کرده
    1206

نقل قول نوشته اصلی توسط دلارام 20
    سلام دوستان
    عبادات همگی قبول
    جمعه این هفته به امید خدا من یه مهمونی دارم حدود 20 نفر که قراره برای تنوع توی پارک بگیرم البته افطار و شام
    شام قراره جوجه کباب با برنج بدم و جوجه رو همونجا درست کنیم حالا لطفا برای افطار و پیش غذا بهم پیشنهاد بدین که هم بردنش توی پارک راحت باشه هم خوردنش!!!
    ممنون دوستان
    دلارام جان سلام منم این هفته افطاری برای تولد گل پسر داشتم مهمونام حدود 20 نفر بود الان می دونم چقدر کار داری امیدوارم موفق باشی چند تا نظر دارم امیدوارم به دردتون بخوره
    برای افطار بهتره که اگه می تونید یه سوپ ساده درست کنید چون تا کبابها حاضر بشه مهمون هاتون گرسنه نمونن و یه فعه هم کباب بخورن فکر می کنم یه کم سنگین باشه در کنارشم می تونید به تعداد افراد رول نون پنیر درست کنید که هم حملش راحتره هم فکر میکنم مورد استقبال قرار بگیره خرماهاتونم می تونید خرما توپی کنید خیلی تو سفره با کلاسه برای دسر هم چون بیرون هستید بهترین چیز فکر می کنم میوه باشه چون الان تو این فصل هم تنوع زیادی داره هم بردنش راحته چون ماه رمضونه چیز دیگه ای خورده نمی شه مال من که اینطوری بود ژله درست کردم ولی حتی بچه ها هم که قبلا دوست داشتن و می خوردن تمایلی براش نداشتن برای ظرفهاتم بهتره تا جایی که می تونی یک بار مصرف بگیر بردنش راحتره و بر تگردوندنش از اون راحتر موفق باشی عزیزم

خدایا نگویم دستم بگیر
    عمریست گرفته ای
    مبادا رها کنی

عسل 10266 آواتار ها
    عسل
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    378
    پسند کرده
    1206

نقل قول نوشته اصلی توسط نگین 31
    سلام دوستان طاعات و عباداتتون قبول باشه
    من جمعه مهمون دارم عمه همسرم با دختر و دامادش . بار اول هست که میان منزلمون پدرشوهر و مادرشوهرم و خواهرشوهرام هم هستن اکثرا روزه هستن اما دختر عمه همسرم که بارداره روزه نیست سه چهار نفر دیگه هم بخاطر مشکل پزشکی روزه نیستن

افطار و شام میخوام یه دفعه بدم چون خونمون کوچیکه مادرشوهرم که طبقه پایین ما زندگی میکنن گفتن که برای شام سفره رو منزل اونا بندازم
    میشه برای پیش غذا و غذای اصلی و دسر و نوشیدنی پیشنهاد بدید

خودم برای دسر: فروماژ نسکافه- ژله شطرنجی شاااایدم فرنی با نون تست (عیش السرایا) در نظر دارم
    برای پیش غذا: سوپ ذرت و پنیر یا یه سوپ سبکتر- کوکو سبزی تو نون باکت سرخ کنم یا کیک مرغ
    برای شامم: قیمه بادمجون و خورشت مرغ ( یه مدل غذای مرغی) - نوشیدنی هم دوغ و شربت بهار نارنج یا .... خودم مخالف نوشابه ام اما خانواده همسرم نوشابه خیلی میخورن متاسفانه

افطارم که نون پنیر کره عسل خامه و گردو و خرما ( یا رول نون پنیر سبزی) چای

نظرتون چیه خوبه؟ اگه ایده بهتری دارید ممنون میشم کمک کنید
    راستی اگه بخوام کوکوسبزی تو نون باکت سرخ کنم کی باید آمادش کنم ؟
    سلام عزیزم به نظر من چون روزه هستن یه دسر سبک تر بده چون افطار و شام هم هست دسر فقط در حد رنگین کردن سفره بکار میره مثلا یه مدل ژله مثل رنگین کمون یا خورده شیشه برش بزن داخل کپسول بزار برای پیش غذا یا حالا همون افطار بهتره یه سوپ شیر با جو پرک درست کنی فکر میکنم بهتر خورده بشه غذاهاتونم بهتر چون یه مدل غذای مرغی دارید و صد درصد رب می زنید و قرمز میشه در کنار قیمه بادمجون خیلی به چشم نمی یاد بهتره در کنار مرغ مثلا فسنجون یا خورش کرفس درست کنید از لحاظ هارمونی رنگی جالب تر می شه البته در حد یه نظره هر طور خودتون سلاح می دونید در مورد افطار هم بهتره رول نون پنیر باشه چون جای کمتری رو تو سفره میگیره یه چیز جدیدی هم هست موفق باشی عزیزم

خدایا نگویم دستم بگیر
    عمریست گرفته ای
    مبادا رها کنی