نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 401 به 408 از 5484
صفحه 51 از 686 نخستنخست ... 414849505152535461 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    70
    پسند کرده
    55

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

خانمای هنرمند کمک یالا کمک
    هفته بعد مامانیم یه مهمونی داره تویه یه باغ البته مهمونیه افطاری و غذا قراره از بیرون بیاد و مهمونی بصورت میزهای چند نفره چیده میشه ....مامانی اصرار داره زیادی تشریفاتی نباشه و قراره منوی غذا سوپ و چلوکباب و سالاد باشه و سبزی و نون و پنیر و میوه خود باغ که شامل چندین مدل میوه
    ولی من اصرار دارم زیادی ساده نباشه و قرار شده یکم دسر درست کنم حالا پیشنهاد می خوام برای حدود 100 نفر چی درست کنم ؟؟؟؟و اینکه اینم در نظر بگیرین که من از یه شهر دیگه باید دسرها رو ببرم به یه شهر دیگه
    خودم فکر می کنم رولت حلوا و خرمارو بصورت تزینی درست کنم مثلا چه مدلی پیشنهاد بدین؟؟؟؟
    یه دسر هم بگین؟؟؟؟که بصورت ظروف پیرکس باشه که بتونم چندین ظرف پیرکس رو بذارم تویه ماشین و ببرم
    یه مدل سالاد مثل یونانی هم می خوام که باز بشه بردش
    راستی شما فکر می کنین برای هر میز 5 یا 6 نفره پنیر و خرما و نون و سبزی و اینارو چجوری تزیین کنم
    سال قبل از این ظرفای یکبار مصرف چند خانه ای خریدم و گذاشتم توش حالا چجوری بذارم خوشگلتره؟؟؟؟
    یادگیری مداوم شرط لازم موفقیت در هر زمینه ای هست...

2. بانک بند ناف
    کاربر میهمان

Re: سفره ی رمضان

[quote="anahel"]بچه ها سلام خسته نباشید یک سوال دارم لطفا راهنمایی کنید
    یا اصلا شاید با هم جور نباشن اخه کله پاچه خودش یک جوریه
    برای دسر هم یکیش رنگینگ میخوام درست کنم ولی دیگه نمیدونم چه دسری درست کنم که کسی
    رودل نکنه ؟
    ا

سلام عزيزم من اصفهان زندگي مي كنم عاشق كله پاچه هم هستم در مورد دسر بهت بگم اينجا همون كله پاچه پزي ها يه چيزي مي فروشن به اسم پاچه پلو كه يه نوع دسر مخصوص كله پاچه است البته خودش به اسمش اصلاً نمي خوره چون نه پاچه داره نه پلو يه چيزيه كه با خرماي فراوان و پودر دارچين درست ميشه ديگه نمي دونم چه طوري درستش مي كنن فقط مي دونم خيلي طعم خرما قالبه . براي همين پيشنهاد مي كنم همون رنگينگ يا حلواي خرما بذاري نبايد دسر با كله پاچه خيلي با كلاس باشه بايد يه كمي سنتي باشه اگه همه كله پاچه دوست دارند غذاي ديگه اي كنارش نذار همون كفايت ميكنه مي توني سبزي هاي خوشگل گلدون پيازچه و پياز سر سفره بذاري

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10422
    پسند کرده
    11789

Re: سفره ی رمضان

نقل قول نوشته اصلی توسط anahel
    بچه ها سلام خسته نباشید یک سوال دارم لطفا راهنمایی کنید
    من میخوام یک شب افطار به مهمونا کله پاچه بدم ( البته به در خواست خودشون چون هوس کردن )
    به نظرم کله پاچه تنها سفره خیلی خالی به نظر میاد در کنارش هم میخوام کتلت درست کنم
    حالا مشکل با دسر و سالاد و اینها دارم به نظر شما کسی که کله پاچه میزنه دیگه سالاد بعد یا قبلش
    میتونه بخوره یا نه ؟ یا اصلا شاید با هم جور نباشن اخه کله پاچه خودش یک جوریه
    برای دسر هم یکیش رنگینگ میخوام درست کنم ولی دیگه نمیدونم چه دسری درست کنم که کسی
    رودل نکنه ؟
    اگه شما تجربه ای در رابطه به این کله پاچه محترم دارید راهنمایی کنید . ممنون میشم
    در ضمن همه مهمونا کله خور حرفه ای هستن
    عزيزم وقتي خودشون سفارش كله پاچه دادن يعني فقط ميخوان كله پاچه باشه چه كاريه كه خودتو به زحمت بندازي و مطمئن باش اونقدر كله پاچه سير كننده هست كه ادم ميلش به چيز ديگه اي نره
    شما همون نون و پنير و گردو و خرما و زولبيا باميه بزار حلوا هم خوبه درست كني
    كله پاچه چون يه غذاي سنتي هست اگه شما ژله توي سفره بزاري به نظر من اصلا جالب نيست حلوا خودش يه دسره يا حتي اگه بتوني به مقدار خيلي كم شله زرد يا فرني درست كني خوبه

و با كله پاچه سبزي خوردن و ليمو ترش ميچسبه ديگه نيازي به سالاد نيست البته بد نيست سالاد شيرازي ام درست كني چون پياز و ابغوره داره با كله پاچه خوشمزس اما سالاد فصل اصلا نميچسبه

راستي بعد از شام هم چاي رو با نبات سرو كن كه سرديشون نشه

goli banoo آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    515
    پسند کرده
    159

بچه ها اگه بخوام واسه مهمونی افطارم یکی از غذاهام کباب نگینی باشه ، چه جوری باید گرم نگهشون دارم ؟ توی فر بزارم که داغ بشن خشک نمیشه ؟

بادمجون شکم پر واسه تعداد زیاد مهمون سخته ؟ له نمیشه وقتی میخوام به ظرف اصلی منتقل کنم ؟

سالادهای سرد مثل الویه واسه افطار خوبه یا بهتره غذاها گرم باشن ؟

ممنون از همگی

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    151
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ترانـــــــه
    خانمای هنرمند کمک یالا کمک
    هفته بعد مامانیم یه مهمونی داره تویه یه باغ البته مهمونیه افطاری و غذا قراره از بیرون بیاد و مهمونی بصورت میزهای چند نفره چیده میشه ....مامانی اصرار داره زیادی تشریفاتی نباشه و قراره منوی غذا سوپ و چلوکباب و سالاد باشه و سبزی و نون و پنیر و میوه خود باغ که شامل چندین مدل میوه
    ولی من اصرار دارم زیادی ساده نباشه و قرار شده یکم دسر درست کنم حالا پیشنهاد می خوام برای حدود 100 نفر چی درست کنم ؟؟؟؟و اینکه اینم در نظر بگیرین که من از یه شهر دیگه باید دسرها رو ببرم به یه شهر دیگه
    خودم فکر می کنم رولت حلوا و خرمارو بصورت تزینی درست کنم مثلا چه مدلی پیشنهاد بدین؟؟؟؟
    یه دسر هم بگین؟؟؟؟که بصورت ظروف پیرکس باشه که بتونم چندین ظرف پیرکس رو بذارم تویه ماشین و ببرم
    یه مدل سالاد مثل یونانی هم می خوام که باز بشه بردش
    راستی شما فکر می کنین برای هر میز 5 یا 6 نفره پنیر و خرما و نون و سبزی و اینارو چجوری تزیین کنم
    سال قبل از این ظرفای یکبار مصرف چند خانه ای خریدم و گذاشتم توش حالا چجوری بذارم خوشگلتره؟؟؟؟
    ترانه جان تیرامیسو به خاطر طعم قهوه و پنیر همه پسند نیست البته در جواب د سوالی که تو قسمت تیرامیسو پرسیده بودی آره خیلی خوب برش میخوره . شما میتونید پان اسپانیا درست کنید توی رنگهای سفید و شکلاتی و نسکافهای. شما یا مجبورید یه میز بچینید و دسرهاتونو حالت سرو سرویس بچینید و یا اینکه دسرها رو سر هر میز ببرید و تعارف کنید ولی اینکه بخواین روی هر میز بزارید خیلی دسر میخواد و اینکه تعارف کردنش هم جالب نیست دست خورده و تیکه پاره میره سر میزها و قشنگ نیست.
    و یا میتونید کاسترد درست کنید با ژله های مختلف که تنوع رنگ داشته باشه و احتیاج به برگردوندنم نداره.توی ژله هار هم چند تیکه میوه یا مغز بریزید.
    خطا از من است! از من که سالهاست گفته ام- ایاک نعبد - اما به دیگران دلسپرده ام، از من که سالها گفته ام - ایاک نستعین - اما به دیگران تکیه کرده ام.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام به همه دوستان
    من هفته بعد یک مهمانی افطار دارم با تعداد تقریبا 25 نفر که بیشترشون هم طرفدار غذای سنتی هستند روی غذاهای جدید نمی تونم ریسک کنم چون کارمند هم هستم وقتم خیلی کمه منوی که تا حالا فکرش را کردم شامل
    سوپ جو رولت نان و پنیر و بقیه مخلفات افطار
    برای شام هم مرصع پلو خورشت قیمه یا باقالی پلو با گوشت (البته پارسال اینو درست کردم ) پیراشکی گوشت یا کباب نگینی با دسر
    اگر لطف کنید نظر بدید خیلی ممنون می شم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    27
    پسند کرده
    0

سه گل عزیز پیراشکی گوشت رو در اندازه های کوچک برای افطار بزار بهتره حالت لقمه ای وکوچک داشته باشه
    کباب نگینی وته چین یا چلو گوشت ویا خورشت کرفس یا قورمه سبزی برای شام
    دسر هم ژله رنگین کمان یا سورپرایز

دوستت دارم خیییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییلی بیشتر از اونی که میبینی

mahbanou آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    438
    پسند کرده
    516

دوستان عزیز یه سوال داشتم .
    می خواستم بپرسم اگه برای شما مهمون سرزده بیاد چه غذاهایی درست می کنید که زود آماده بشه و برای مهمون هم مناسب باشه ؟ برای من زیاد پیش میاد و اغلب هم زرشک پلو بامرغ و یا کباب ماهیتابه ای درست می کنم .
    می خواستم از پیشنهادهای شما هم استفاده کنم . چون میدونم که شما خیلی کدبانو و هنرمندیدو حتما برای شما هم زیاد پیش اومده. لطفا در مورد دسر هم راهنمایی کنید.
    ممنون

صبـــــــــــر كن
    «صبـــــــــــر»
    اوج احترام به حكمت خداست

صفحه 51 از 686 نخستنخست ... 414849505152535461 ... آخرینآخرین