نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 393 به 400 از 5484
صفحه 50 از 686 نخستنخست ... 404748495051525360 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    18
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

دوست جونا الان بهم خبر دادن که واسه شام 6 نفر مهمان دارم با خودمون میشیم 8 نفر
    امروز تا ساعت 3 سرکارم
    می خوام این منو رو درست کنم:
    سالاد یونانی
    حلقه مرغ و ریحون
    ناگت اماده
    سوسیس بندری
    سیب زمینی نیمه سرخ شده آماده
    ژله آلوورا با تکه ها ی میوه
    ماست و نوشابه
    بنظرتون واسه این وقت کم خوبه؟

مدیر انجمن
    پرپرک آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    10
    میزان امتیاز
    246
    پسند شده
    21270
    پسند کرده
    15605

ویترین مدال ها

آفرین بر سمیه خانم
    کلی به دوگولم فشار آوردم که چه حلوایی برای شبنم پیشنهاد بدم

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10422
    پسند کرده
    11789

نقل قول نوشته اصلی توسط غریب آشنا
    دوست جونا الان بهم خبر دادن که واسه شام 6 نفر مهمان دارم با خودمون میشیم 8 نفر
    امروز تا ساعت 3 سرکارم
    می خوام این منو رو درست کنم:
    سالاد یونانی
    حلقه مرغ و ریحون
    ناگت اماده
    سوسیس بندری
    سیب زمینی نیمه سرخ شده آماده
    ژله آلوورا با تکه ها ی میوه
    ماست و نوشابه
    بنظرتون واسه این وقت کم خوبه؟

عزيزم به نظر من اين غذاهاي شما اصلا مناسب ماه رمضان نيستن اگه مهمونات روزه هستن بهتره يه تجديد نظري كني

اگه من بودم زرشك پلو با مرغ درست ميكردم همه هم دوست دارن و خورده ميشه با زرشك و زعفران و خلال پسته ام تزيين ميكني و زود حاضر ميشه

يك يا دوبسته سوپ جو آماده بگير دوليوان شير هم بهش اضافه كن و كمي ورميشل و اخر كار كه خواستي توي ظرف بكشي ابليمو هم اضافه كن

يه سوپ خوشمزه خواهي داشت كه توي 20 دقيقه حاضر ميشه و كسي ام شك نميكنه حاضري باشه

سالاد يوناني هم خوبه اگه ميدوني كه با سير مشكلي ندارن اگه شك داري سالاد ماكاروني درست كن كه سريع ترم حاضر ميشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    18
    پسند کرده
    0

live عزیز مهمونام روزه نیست و واسه شام دارن میان و تیپ جون هم هستن خواستم غذاها بقول معروف یه کم فست فودی باشه بنظرت خوبه؟ یا عوضشون کنم؟

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10422
    پسند کرده
    11789

نقل قول نوشته اصلی توسط غریب آشنا
    live عزیز مهمونام روزه نیست و واسه شام دارن میان و تیپ جون هم هستن خواستم غذاها بقول معروف یه کم فست فودی باشه بنظرت خوبه؟ یا عوضشون کنم؟

عزيزم من فكر كردم برا افطار دعوت كردي
    پس حالا كه مهمونات جوون هستن و برا شامه منوت خوبه

برا پذيرايي اوليه هم اب طالبي رو پيشنهاد ميدم من اگه وقت نداشته باشم به شوهرم ميگم از كافه بستني برام ميگيره فقط زحمت ميكشم يه قالب يخ ميندازم توش اما خيلي مناسبه اين فصله و ميچسبه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    70
    پسند کرده
    0

Re: سفره ی رمضان

بچه ها سلام خسته نباشید یک سوال دارم لطفا راهنمایی کنید
    من میخوام یک شب افطار به مهمونا کله پاچه بدم ( البته به در خواست خودشون چون هوس کردن )
    به نظرم کله پاچه تنها سفره خیلی خالی به نظر میاد در کنارش هم میخوام کتلت درست کنم
    حالا مشکل با دسر و سالاد و اینها دارم به نظر شما کسی که کله پاچه میزنه دیگه سالاد بعد یا قبلش
    میتونه بخوره یا نه ؟ یا اصلا شاید با هم جور نباشن اخه کله پاچه خودش یک جوریه
    برای دسر هم یکیش رنگینگ میخوام درست کنم ولی دیگه نمیدونم چه دسری درست کنم که کسی
    رودل نکنه ؟
    اگه شما تجربه ای در رابطه به این کله پاچه محترم دارید راهنمایی کنید . ممنون میشم
    در ضمن همه مهمونا کله خور حرفه ای هستن

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    300
    پسند کرده
    0

اناهل عزیز من که اصلا اهل کله پاچه نیستم اما مامانم معمولا هر سال ماه رمضون یه بار یه مهمونی که مخصوص دوستای بابامه میده و کله پاچه براشون میگیره. اول نون و پنیر و سبزی و خرما و زولبیا و سوپ یا اش اینا رو میچینیم و روزمون رو باز میکنیم و هر کس سوپی یا نون و پنیری دوست داره میخوره بعد اونا رو جمع میکنیم و کله پاچه محترم رو میاریم سر سفره . اما چون همیشه کسایی مثل من هم هستند که از این غذا خوششون نمیاد همیشه مامانم یه غذای دیگه مثل زرشک پلو یا باقالی پلو هم کنارش میذاره با سالاد و سبزی و ژله. اما اگه مهمونای شما همه کله پاچه خور باشن که دیگه لازم نیست غذای دیگه ای بذاری . سالاد هم که با کله پاچه جور نیست . فقط دسر بزار . اونم هر چی دوست داری چون دیگه بعد از نون و پنیرو سوپ و کله پاچه فکر نکنم کسی جا داشته باشه دسر هم نوش جان کنه. ولی یک یا دو مدل دسر بزار گلم. سفره اتم قشنگتر میشه.
    باور نمیکنم... خالق دانه های انار زندگی مرا........ بی نظم چیده باشد.

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2854
    پسند کرده
    1065

نقل قول نوشته اصلی توسط anahel
    بچه ها سلام خسته نباشید یک سوال دارم لطفا راهنمایی کنید
    من میخوام یک شب افطار به مهمونا کله پاچه بدم ( البته به در خواست خودشون چون هوس کردن )
    به نظرم کله پاچه تنها سفره خیلی خالی به نظر میاد در کنارش هم میخوام کتلت درست کنم
    حالا مشکل با دسر و سالاد و اینها دارم به نظر شما کسی که کله پاچه میزنه دیگه سالاد بعد یا قبلش
    میتونه بخوره یا نه ؟ یا اصلا شاید با هم جور نباشن اخه کله پاچه خودش یک جوریه
    برای دسر هم یکیش رنگینگ میخوام درست کنم ولی دیگه نمیدونم چه دسری درست کنم که کسی
    رودل نکنه ؟
    اگه شما تجربه ای در رابطه به این کله پاچه محترم دارید راهنمایی کنید . ممنون میشم
    در ضمن همه مهمونا کله خور حرفه ای هستن
    اناهل جان سلام.اول بگم كه بد هوسي كله پاچه كردي منو!!
    در مورد غذاي كنارش فكر كنم كتلت سنگين باشه.چون سرخ كردنيه و چرب و با كله پاچه سنگينتر هم ميشه.يه سوپ گرم يا يه جور برنج مخلوط يا سالاد قالبي مثل يوناني يا هر چي ولي تو مقدار كم فكر كنم خوب باشه.البته همون كتلت هم زياد بدك نيست ها!
    دسر هم يه چيز راحت الحلقوم شيرين درست كن.چون كله پاچه با انواع ترشيجات مصرف ميشه تو ماه رمضوني يه چيز شيرين ميخواد كه فشار مهموناي محترم پايين نياد و چون كله پاچه خودش شكمشون را سير كرده درنتيجه دسرش نون و خمير و كيك و اينجورچيزا نبايد داشته باشه.مثل شارلوت و كيك بستني وچيز كيك و ...
    من فكر كنم پودينگ يا موس يا يه كرم طعمدار خوب باشه.
    ولي تا جاداره دوغ و نوشيدني درست كن سر سفره با چاي بعدش كه مهمونا از عطش كلافه نشن.
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

صفحه 50 از 686 نخستنخست ... 404748495051525360 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف