نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 3,945 به 3,952 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    Mom of 1 Son آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    854
    پسند کرده
    102

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط Mom of 1 Son
    دوستان عزیز چند دفعه با راهنمایی های شما منو خیلی خوبی برای مهمونی ها انتخاب کردم.

این بار برای شام و پذیرایی تولد پسرم (آخر هفته) سوال دارم. چند مورد رو میگم که راحتتر بتونید پیشنهاد بدین:

- تم تولد احتمالن لودر، کامیون و اینجور چیزهاست که ترکیب رنگ زرد، نارنجی و مشکی میشه

- مهمون کوچولو ندارم، یک جمع خصوصی جوان هستیم

- ترجیحا غذایی که سیر داشته باشه نمی خوام

- غذاهایی که با خمیر درست میشن نباشه

- میخوام غذاهام با فصل گرم هم ربط داشته باشند

- بخاطر داشتن یک نی نی کوچولوی عزیز تا جایی میشه بتونم غذاها رو روز قبل درست کنم

لطفن برای اسنک، پیش غذا، شام و بقیه مخلفات بگید چی باشه

اما گزینه هایی که خودم مد نظرم هستند:

فالوده کرمانی، سالاد ماکارونی(با ترکیب ماکارونی، کالباس، ذرت، خیار شور)، سالاد فصل، دسر گلدانی (به دلیل داشتن خاک و ...)

غذای اصلی فعلن هیچ گزینه ای ندارم

کیک هم که پای ثابت تولد هست، احتمالن خودم درست میکنم و یکی دو روز از وقتم صرف اون میشه

پیشاپیش ممنون

مژگان جون ممنون از راهنماییت
    دوستان میشه باز پیشنهاد بدین، به غیر از لازانیا دیگه چی میشه درست کرد ؟
    مثلن سوفله مرغ چطوره؟ میشه روز قبل موادش رو آماده کنم و قبل از سرو تو فر بزارم؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    36
    پسند کرده
    0

سلام دوستان مهرماه اگه خدا قسمت کنه مامانم اینا برای حج تمتع مشرف میشن و من از حالا دارم دنبال پیش غذا ودسر میگردم تا برای مهمونیشون اگه بلد نیستم یاد بگیرم و اگه بلدم بذارم تولیست.من تنها دخترم و میخوام دسرهایی رو انتخاب کنم که بشه از چند روز قبل درست کرد و گذاشت تو فریزر.همین طور پیش غذا ها رو.ولی راستش نمیدونم چه چیزایی تو این شرایط هست.برای دسر خودم ژله گلدار و ژله رنگین کمان را در نظر گرفتم ولی میخوام دو تا دسر شیک و خوشمزه دیگه هم درست کنم ولی زیاد اطلاع ندارم.اگه میشه مساعدت فرمایید
    (پی نوشت:مهمونی تو تالار هست ولی ما چون توی شهرستان هستیم از این کارا ندارن که دسر و پیش غذا و جینگولی مینگولی بدنٰ خودمون باید انجام بدیم.تعداد مهمون 500 نفر.برای هر میز از هر چیز باید یکی درست کنم)
    فقط برای امروز انسان بهتری باش

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

نقل قول نوشته اصلی توسط manamana
    نقل قول نوشته اصلی توسط aydaa
    نقل قول نوشته اصلی توسط manamana
    یک مهمونی عصرونه دارم که زنونه است و می خوان واسه اولین بار بیان خونمونو ببینند، تعدادشون زیاد (حدود 50 نفر) به نظرتون چیا درست کنم، خودم نظرم اینه که یک سینی اردور، کیک مرغ، دسر پان، شارلوت، کیک شیفون ، باواریا توت فرنگی وچیز کیک شکلاتی غروب جونو درست کنم، به اضافه چای، میوه، شیرینی که به صورت سلف سرویس سرو بشه، می شه نظرتونو بگید؟

وای مرسی از راهنماییاتون واقعا قوت قلبید برام، می بخشید کرم ژله و موز چه جوری درست می شه؟

post53945.html#p53945
    طپش بر این گرفتگی گذر مگر نمیکند؟!

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

[quote=Mom of 1 Son]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "Mom of 1 Son":3263xfca
    دوستان عزیز چند دفعه با راهنمایی های شما منو خیلی خوبی برای مهمونی ها انتخاب کردم.

این بار برای شام و پذیرایی تولد پسرم (آخر هفته) سوال دارم. چند مورد رو میگم که راحتتر بتونید پیشنهاد بدین:

- تم تولد احتمالن لودر، کامیون و اینجور چیزهاست که ترکیب رنگ زرد، نارنجی و مشکی میشه

- مهمون کوچولو ندارم، یک جمع خصوصی جوان هستیم

- ترجیحا غذایی که سیر داشته باشه نمی خوام

- غذاهایی که با خمیر درست میشن نباشه

- میخوام غذاهام با فصل گرم هم ربط داشته باشند

- بخاطر داشتن یک نی نی کوچولوی عزیز تا جایی میشه بتونم غذاها رو روز قبل درست کنم

لطفن برای اسنک، پیش غذا، شام و بقیه مخلفات بگید چی باشه

اما گزینه هایی که خودم مد نظرم هستند:

فالوده کرمانی، سالاد ماکارونی(با ترکیب ماکارونی، کالباس، ذرت، خیار شور)، سالاد فصل، دسر گلدانی (به دلیل داشتن خاک و ...)

غذای اصلی فعلن هیچ گزینه ای ندارم

کیک هم که پای ثابت تولد هست، احتمالن خودم درست میکنم و یکی دو روز از وقتم صرف اون میشه

پیشاپیش ممنون

مژگان جون ممنون از راهنماییت
    دوستان میشه باز پیشنهاد بدین، به غیر از لازانیا دیگه چی میشه درست کرد ؟
    مثلن سوفله مرغ چطوره؟ میشه روز قبل موادش رو آماده کنم و قبل از سرو تو فر بزارم؟[/quote:3263xfca]

گلی جونم...مرغ ی روز تو یخچال بمونه طعمش عوض میشه...میتونی برنجی درست کنی؟اگه اره که ته چین گوشت و بادمجان به نظرم خوبه همه موادش رو هم از روز قبل حاضر کنی..رنگش هم به تم تولد میاد

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

نقل قول نوشته اصلی توسط aysal_araz
    سلام دوستان مهرماه اگه خدا قسمت کنه مامانم اینا برای حج تمتع مشرف میشن و من از حالا دارم دنبال پیش غذا ودسر میگردم تا برای مهمونیشون اگه بلد نیستم یاد بگیرم و اگه بلدم بذارم تولیست.من تنها دخترم و میخوام دسرهایی رو انتخاب کنم که بشه از چند روز قبل درست کرد و گذاشت تو فریزر.همین طور پیش غذا ها رو.ولی راستش نمیدونم چه چیزایی تو این شرایط هست.برای دسر خودم ژله گلدار و ژله رنگین کمان را در نظر گرفتم ولی میخوام دو تا دسر شیک و خوشمزه دیگه هم درست کنم ولی زیاد اطلاع ندارم.اگه میشه مساعدت فرمایید
    (پی نوشت:مهمونی تو تالار هست ولی ما چون توی شهرستان هستیم از این کارا ندارن که دسر و پیش غذا و جینگولی مینگولی بدنٰ خودمون باید انجام بدیم.تعداد مهمون 500 نفر.برای هر میز از هر چیز باید یکی درست کنم)
    گلم کلی دسرهای خوشگل میتونی درست کنی...پان و تیرامیسو تصویری..انواع کرم و پودینگ...انواع موس
    فقط مساله اینجاست که بیشتر دسرهایی که من میدونم رو نمیشه چند روز گذاشت تو فریزر تو یخچال میشه یکی دو روز گذاشت ..اما تو فریزر یخ میزنه..
    به نظرم دسرها بهتره که یکی ژلاتینه مثل رنگین کمان یا خرده شیشه باشه ...یکی پودینگی مثل کارامل یا پودینگ شکلاتی..یکی هم چیزی مثل پان یا تیرامیسو که ( میتونی تصویری درستش کنی.). ویا چیز کیک..میتونی ی دسر گلدار کوچولو هم واسه هر میز بزاری به عنوان تزیین...(منظورم اینه اندازش خیلی مهم نیست)

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshid.gh
    سلام خانمهای هنرمند.
    از کمکتون واقعا ممنونم.من یه تولده 20 نفره داشتم که گروه سنی 20 تا 30 سال بودنو همه مجرد.
    بودجه ی محدودی دارمو دست تنهام.
    منوم رو با هم فکری شما عزیزا تغییر دادمو میخوام نظرتون رو درباره ی این منو بدونم.
    خوراک سوسیس بندری یا کوتکل سرخ شده به همراه گوجه .و خیار شور و مخلفات (باید ببینم کدوم مناسب تر برام در میاد)
    الویه یا سالاد یونانی و کیک مرغ و ژله ی تخم مرغ و کرم کارامل و نوشابه
    حالا سوالم اینه: چه سالاد یا همراه غذایی بذارم که به منوم بیادو میزم رو رنگین کنه؟
    منوم به نظرم خیلی خالی و کمه .میشه پیشنهاداتون رو بازم بدین؟
    راستی کیک رو از بیرون میخرم.میوه هم سرو میکنم و آب میوه.مشکلم فقط منوی شاممه
    گلم میتونی سالاد ماکارونی رنگی رو جایگزین یکی از غذاهات کنی(کیک مرغ یا الویه یا یونانی)این سه تا موادشون خیلی شبیه همه...در ضمن یالاد ماکارونی میزت رو رنگی نشون میده میتونی ار تن ماهی که روغنش رو گرفتی یا تکه های مرغ واسه موادش استفاده کنی..میتونی از خوراک لوبیا و تن هم استفاده کنی به جای سوسیس بندری
    به نظرم بقیه منوت خوبه ..
    post220351.html#p220351

narjes12 آواتار ها
    میزان امتیاز
    105
    پسند شده
    4271
    پسند کرده
    4408

ویترین مدال ها

منم یه منو میخوام برای سالگرد ازدواج مون، (وارد 4 سال میشیم) ضمن اینکه همسری روز پدر رفت اعتکاف و کاری براش نکردم.

حالا برای یه مهمونی سه نفره چی پیشنهاد میدین؟

نکته اینکه یه پسر کوچولوی شیطون دارم که نمیذاره تمام وقت اشپزی کنم!! ضمنا برام بهتره که بتونم یه سری چیزا رو از روز قبلش اماده کنم!

پیشاپیش از کمک تون ممنونم
    اش دندوني

اللهم عرفني حجتک، فانک ان لم تعرّفني حجتک، ضللت عن ديني

خدايا حجتت را به من بشناسان، زيرا اگر حجتت را نشناسم، از دين خود منحرف و گمراه میگردم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

17 نفرن . همشون بزرگسالن . میشه کمکم کنید واسه انتخاب منو غذا پیش غذا و دسر ؟

• بانک بند ناف