نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 3,937 به 3,944 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    562

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط خانومی
    نقل قول نوشته اصلی توسط manamana
    یک مهمونی عصرونه دارم که زنونه است و می خوان واسه اولین بار بیان خونمونو ببینند، تعدادشون زیاد (حدود 50 نفر) به نظرتون چیا درست کنم، خودم نظرم اینه که یک سینی اردور، کیک مرغ، دسر پان، شارلوت، کیک شیفون ، باواریا توت فرنگی وچیز کیک شکلاتی غروب جونو درست کنم، به اضافه چای، میوه، شیرینی که به صورت سلف سرویس سرو بشه، می شه نظرتونو بگید؟
    به نظر من منوت رو تست شیرین خیلی زیاد مانور میده. 5 جور کیک و دسر میزاری بعد دوباره می خوای شیرینی هم سرو کنی. ضمنا از اونجا که اردوها رو نمیشه زیاد از قبل درست کرد برا تعداد 50 نفر برات خیلی مشکل میشه .

حلیم بادمجون درست کن . یا دلمه . کیک مرغ هم سخت میشه ولی اگه خواستی درست کن. 2 ظرف سالاد ماکارونی یا یونانی درست کن. از استراگانف ها هم هر کدوم رو خواستی می تونی درست کنی . از کیش ها هم می تونی درست کنی.

مرسی عزیزم که نظر دادی، فقط اگه استرگانف، دلمه و حلیم بادمجون بذارم منوم منوی شام نمی شه؟ پس شیرینی، شارلوت، اردو رو حذف کنم خیلی کم نمی شه؟ موندم چه کار کنم دفعه اول هم هست دارن می آن خونمون

2. بانک بند ناف
    مامی مهدیار جون آواتار ها
    فهیمه
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    464
    پسند کرده
    765

نقل قول نوشته اصلی توسط MooniYa
    سلام دوستان
    یک کمک فکری به من میکنید ؟

برای یک مهمونی نامزدی دسرهای زیر رو در نظر دارم
    ژله رنگین کمان
    ژله خرده شیشه
    ژله سورپرایز
    پان اسپانیا
    ژله گلدار

حالا یک دسر دیگه هم میخوام که توش ژله نباشه
    پینهادم چیز کیک بود که کنسل شد

به جز ژله شکلاتی راه راه و تیرامیسو ، چه دسر دیگه ای پیشنهاد میدید که هم خوشگل باشه هم خوشمزه

ممنون
    مونا جون من خودم اگه نخوام از ژله استفاده کنم کرم موز یا کرم شکلات یا کرم فندق و یا از همه شیکتر لاوانتین رو درست میکنم
    حالا شما ببین کدومش کمتر وقتت رو میگیره چون این همه دسر مخصوصا"اگه تنها باشی خیلی زحمت داره

آیدا پس چرا واسه من پیشنهاد غذا ندادی ها

"اندکی آن سوتر دوستی دارم
    همرنگ بهار.هر کجا هست به هر حال. به هر کار. به هر فکر .عزیز است
    خدایا تو خودت غرق سعادت دارش"

مامی مهدیار جون آواتار ها
    فهیمه
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    464
    پسند کرده
    765

یک مهمونی عصرونه دارم که زنونه است و می خوان واسه اولین بار بیان خونمونو ببینند، تعدادشون زیاد (حدود 50 نفر) به نظرتون چیا درست کنم، خودم نظرم اینه که یک سینی اردور، کیک مرغ، دسر پان، شارلوت، کیک شیفون ، باواریا توت فرنگی وچیز کیک شکلاتی غروب جونو درست کنم، به اضافه چای، میوه، شیرینی که به صورت سلف سرویس سرو بشه، می شه نظرتونو بگید؟
    به نظر من منوت رو تست شیرین خیلی زیاد مانور میده. 5 جور کیک و دسر میزاری بعد دوباره می خوای شیرینی هم سرو کنی. ضمنا از اونجا که اردوها رو نمیشه زیاد از قبل درست کرد برا تعداد 50 نفر برات خیلی مشکل میشه .

حلیم بادمجون درست کن . یا دلمه . کیک مرغ هم سخت میشه ولی اگه خواستی درست کن. 2 ظرف سالاد ماکارونی یا یونانی درست کن. از استراگانف ها هم هر کدوم رو خواستی می تونی درست کنی . از کیش ها هم می تونی درست کنی.

مرسی عزیزم که نظر دادی، فقط اگه استرگانف، دلمه و حلیم بادمجون بذارم منوم منوی شام نمی شه؟ پس شیرینی، شارلوت، اردو رو حذف کنم خیلی کم نمی شه؟ موندم چه کار کنم دفعه اول هم هست دارن می آن خونمون [/quote

مانا جون اتفاقا" به نظر من داره شبیه شام میشه دیگه عصرونه نیست که

"اندکی آن سوتر دوستی دارم
    همرنگ بهار.هر کجا هست به هر حال. به هر کار. به هر فکر .عزیز است
    خدایا تو خودت غرق سعادت دارش"

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

مرسی عزیزم که نظر دادی، فقط اگه استرگانف، دلمه و حلیم بادمجون بذارم منوم منوی شام نمی شه؟ پس شیرینی، شارلوت، اردو رو حذف کنم خیلی کم نمی شه؟ موندم چه کار کنم دفعه اول هم هست دارن می آن خونمون

خب هر طور راحتتری اونجوری کن . ببین ما عصرونه میدیم تو مهمونی های زنونه و دوره ها مون. من بر اساس اون گفتم . شاید ما تشریفاتی می کنیم ولی حداقل منویی که برا عصرونه میدیم اینه. اینطور بگم همونطور که سینی اردو و کیک مرغ به عنوان پیش غذا محسوب می شه دلمه و حلیم بادمجون هم همونطوره خب . حتی بعضی ها آش رشته هم میدن که حسابی میچسبه ولی بخاطر گرما نگفتم من. ولی اگه می خوای اردو بزاری. اگه فقط 1 نوع بزاری باید برا هر کی حداقل 2 تا در نظر بگیری . ولی اگه تنوع داشته باشی مطمئن باش برا تست هم شده همه از همش بر می دارن.
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

آیدا پس چرا واسه من پیشنهاد غذا ندادی ها [/quote]

فهیمه اخه هر چی رو که میخواستم پیشنهاد بدم ایلار جون پیشنهاد داده بود خب منم پای پستش تشکر زدم خووووو
    یعنی منم پیشنهاد دادم دیگه
    طپش بر این گرفتگی گذر مگر نمیکند؟!

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

گلم سینی اردور رو پر وپیمون درست کن..مثلا از کوکو سبزی یا کوکوی دو رنگ توش میتونی استفاده کنی.میتونی از دلمه برگ هم استفاده کنی...کیک مرغ رو میتونی تک نفره درست کنی...یا به جاش سالاد یونانی تو چند تا ظرف درست کنی..
    پان رو داشته باش درست کردنش راحت تر از شیفون واسه 50 نفره..چون شیرینی هم داری فکر نمیکنم دیگه به بقیه احتیاجی باشه
    میتونی از یکی دو ظرف کرم استفاده کنی. به صورت سلف سرویس . کرم کاستارد و ژله تو سه رنگ خیلی قشنگه بالا و پایین ژله وسط کاستارد..
    کرم ژله و موز هم خیلی راحته هم خوشمزه..
    طپش بر این گرفتگی گذر مگر نمیکند؟!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    562

نقل قول نوشته اصلی توسط aydaa
    گلم سینی اردور رو پر وپیمون درست کن..مثلا از کوکو سبزی یا کوکوی دو رنگ توش میتونی استفاده کنی.میتونی از دلمه برگ هم استفاده کنی...کیک مرغ رو میتونی تک نفره درست کنی...یا به جاش سالاد یونانی تو چند تا ظرف درست کنی..
    پان رو داشته باش درست کردنش راحت تر از شیفون واسه 50 نفره..چون شیرینی هم داری فکر نمیکنم دیگه به بقیه احتیاجی باشه
    میتونی از یکی دو ظرف کرم استفاده کنی. به صورت سلف سرویس . کرم کاستارد و ژله تو سه رنگ خیلی قشنگه بالا و پایین ژله وسط کاستارد..
    کرم ژله و موز هم خیلی راحته هم خوشمزه..
    وای مرسی از راهنماییاتون واقعا قوت قلبید برام، می بخشید کرم ژله و موز چه جوری درست می شه؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

سلام خانمهای هنرمند.
    از کمکتون واقعا ممنونم.من یه تولده 20 نفره داشتم که گروه سنی 20 تا 30 سال بودنو همه مجرد.
    بودجه ی محدودی دارمو دست تنهام.
    منوم رو با هم فکری شما عزیزا تغییر دادمو میخوام نظرتون رو درباره ی این منو بدونم.
    خوراک سوسیس بندری یا کوتکل سرخ شده به همراه گوجه .و خیار شور و مخلفات (باید ببینم کدوم مناسب تر برام در میاد)
    الویه یا سالاد یونانی و کیک مرغ و ژله ی تخم مرغ و کرم کارامل و نوشابه
    حالا سوالم اینه: چه سالاد یا همراه غذایی بذارم که به منوم بیادو میزم رو رنگین کنه؟
    منوم به نظرم خیلی خالی و کمه .میشه پیشنهاداتون رو بازم بدین؟
    راستی کیک رو از بیرون میخرم.میوه هم سرو میکنم و آب میوه.مشکلم فقط منوی شاممه

یکی قشنگیه منظره رو می بینه یکی کثیفیه پنجره رو.بیایم حتی از پشت پنجره ی کثیف قشنگیه منظره رو ببینیم...
    زندگی میتونه خیلی قشنگ باشه