نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 3,889 به 3,896 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    aram25 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    579
    پسند کرده
    440

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

دوستای عزیزم سلام من تازه با این تاپیک اشنا شدم ممنون میشم به منم کمک کنین
    من میخوام 2 هفته دیگه خواهرمو پاگشا کنم که در واقع هم عروسم هم میشه!!!! لطفا منو کمکم کنید میخوام سنگ تموم بزارم البته غذای اصلیم 2 نوع بیشتر نمیخوام باشه ولی خوب زیاد تو دسرمهارت ندارم یعنی فقط تزیینام بد نیست مرسییییی

2. بانک بند ناف
    aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

عزیزم شما بگو چه غذاهایی مد نظرته ؟چند نفر مهمون داری؟ مهمونی ناهاره یا شام؟ رنج سنی مهموناتون چنده؟فقط از همین حالا بگم من ی دسر تصوی پیشنهاد دارم..حالا هر کدوم که راحت تری اما تصویری
    طپش بر این گرفتگی گذر مگر نمیکند؟!

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

نقل قول نوشته اصلی توسط eshgheasemani
    سلام دوستان . من 23 خرداد تولدم هست . و تصمیم دارم واسه امسال تولدم رو به صورت پیک نیک برگزار کنم. دوست دارم تولدم تم داشته باشه اما مناسب یه دختر 30 ساله هم باشه.

دوستام حدود 30 نفر هستن. کیک و غذا و پیش غذا و دسر هم میخوام خودم درست کنم که عصرانه هست در واقع . هیچ ایدی هم ندارم راجب غذا و دسر . چون ماشین ندارم میخوام پیشنهاداتی که میدین بر این اساس باشه که حملش برام راحت باشه. هزینه ش هم زیاد نباشه.

میوه هم میخوام باشه به نظرتون چه میوه هایی و سروش به چه شکل باشه؟. راجب کیکم هم ایدی بدین که چه جوری باشه؟. چون کیک خامه ای که قطعا تو مسیر یک ساعته اب میشه. و شکلش بهم میریزه. نوع کیک و تزیینش با چی باشه؟.

حدودا یک هفته وقت دارم. برای غذا مرغ مکزیکی چون راحت هست و فکر کردم برای سروش میتونم تو نون باگت بذارم و ببرم فقط فکر کردم. دلمه برگ مو به نظرتون چطوره؟
    مرسی
    چند روزه دارم رو منوت فکر میکنم عزیزم فعلا به این نتیجه رسیدم که فوندات واسه کیکت بهترین گزینه اس...یا اینکه از کیک سیب و دارچین یا گردویی استفاده کنی که زیاد تزیین نخواد...دلمه هم خوبه...مرغ مگزیکی نباید زیاد سرد شه سسش میماسه..سالاد الویه یا یونانی هم خوبه...واسه دسر میتونی رنگین کمان درست کنی تو ظرف پیرکس و نخوای برگردونی که حملش هم ست باشه ..یکم ژلاتین بزن که سفت تر بشه...میوه هم که میوه های تابستون رو بگیر گیلاس و زردالو و انگور م حملشون راحته هم احتیاج به تزیین خاصی نداره همه رو بریز تو ی سبد خوشگل یکم رو چیدمانش کار کن..سلفون بکش رو دسته سبد هم ی پاپیون خوشگل ببند..

mahi59 آواتار ها
    مهدیه پاک اسکویی
    میزان امتیاز
    20
    پسند شده
    2784
    پسند کرده
    6583

سلام سلام. یک منوی ساده میخوام 2 تا از دوستای دوران دانشگاهم شنبه میان . 6 نفریم 3تا بزرگ و 4 تا بچه 1 تا 7 سال یه کوچولوی زیر 1 سال برای ناهار ممنون اگه زودی جواب بدین. بوس
    مهدیم من که مرا گرمی بازاری نیست
    بهتر از یوسفم و هیچ خریداری نیست
    همه گویند که در حسرت دیدار من اند
    لیک در گفته این طایفه کرداری نیست

aram25 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    579
    پسند کرده
    440

نقل قول نوشته اصلی توسط aydaa
    عزیزم شما بگو چه غذاهایی مد نظرته ؟چند نفر مهمون داری؟ مهمونی ناهاره یا شام؟ رنج سنی مهموناتون چنده؟فقط از همین حالا بگم من ی دسر تصوی پیشنهاد دارم..حالا هر کدوم که راحت تری اما تصویری

عزیزم با خودم و همسری 14 نفریم. 2 تا بچه 8 تا جوون و 4 تا هم مامان باباها که بین 50-60 سالشونه همه چیزم میخورن البته مهمونی شام هست و میخوام غذای اصلی برنج باشه یکیشو که انتخاب کردم مرغ شکم پر با پلو سفید ولی غذای دومم نمیدونم چی باشه دسرامم میخوام توپ باشن که کف کنن همه حتی نحوه پذیرایی قبل از شامم میخوام خاص باشه چکار کنم

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

ارام جون مرغ شکم پر با پلو به نظرم غذای خشکیه...بهتره غذای دوم خورشتی باشه ..من خورشت الو اسفناج و یا خورش بادمجون شکم پر رو بهت پیشنهاد میدم..
    دسر هم میتونی پان تصویری داشته باشی..واسه بچه ها هم ژله اکواریوم...میتونی ی دسر گلدونی هم بزاری
    پذیرایت میتونه با اب میوه و نوشیدنی خنک مثل شربت البالو شربت خاکشیر و تخم شربتی باشه...من کلا قبل از شام زیاد از مهمونام پذیرایی نمیکنم که سیر نشن اما همیشه شربت و ابمیوه رو دارم اماده...ولی وقتی پیشنهاد میدم معمولا چایی میخوان..حتی اینجا که هوا گرمه..چایی رو با شکلاتای کوچولو یا باقلوا و شیرینی ریز میدم ...ولی خیلی حواسم هست که سیر نشن..

aram25 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    579
    پسند کرده
    440

آیدای عزیزم این خوروشا رو که من بلد نیستم پان تصویری هم که بلد نیستم ژله آکواریوم هم قبلا واسشون درست کردن تکراری میشه خورش بادمجان چطوره؟ این دسر گلدونیه راحته بنظرت؟ وای اعتماد بنفسمو از دست دادم...........

(ziba) آواتار ها
    زيبا
    نوشته های وبلاگ
    25
    میزان امتیاز
    473
    پسند شده
    18106
    پسند کرده
    17214

نقل قول نوشته اصلی توسط mahi59
    سلام سلام. یک منوی ساده میخوام 2 تا از دوستای دوران دانشگاهم شنبه میان . 6 نفریم 3تا بزرگ و 4 تا بچه 1 تا 7 سال یه کوچولوی زیر 1 سال برای ناهار ممنون اگه زودی جواب بدین. بوس
    نگفتی که میخوای پلو هم داشته باشی یا نه
    به هر حال چون بچه همراهشونه حتما یه سوپ ساده بزار یه مدل خورش هم خوبه
    یه غذای فانتزی هم مثلا پیتزا یا مرغ مکزیکی

برای دسر هم بسته به مهارت خودت پان تیرامیسو یا هر چیز دیگه
    خوبی این دوتا اینه ته میشه از روز قبل درستشون کرد
    پروين این نوشته را پسندیده.
    بر آنچه گذشت، آنچه شكست و آنچه نشد، حسرت نخور
    زندگي اگر آسان بود با گريه آغاز نمي شد . (دكتر شريعتي)