نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 3,865 به 3,872 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    29
    پسند کرده
    27

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

سلام خانوما .... من حدود 20 نفر مهمون دارم که دوستام هستند و رنج سنی 23 تا 25 می خوام سالاد ماکارونی و سوپ و پیراشکی درست کنم اما احساس می کنم کمه از طرفی هم نمی خوام غذای سختی باشه که مامان جان به زحمت بیفته ... کمکم کنید پیشنهاد بدین لطفا

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

دوستان من چهارشنبه 10 نفر مهمون دارم که البته برای اولین بار می خوام برای این گروه منو رو ساده تر در نظر بگیرم.

غذاهام فسنجون با مرغه و لازانیای رولی (هر دوش فیکسه و توسط خواهرم ویار شده!)
    دسرم هم میکس ژله خامه موز و دنته

حالا سوال اول: میخوام تنبلی کنم و حوصله کاهو شستن ندارم. اگر سالاد شیرازی درست کنم بده؟ به منوم نمیاد؟

و سوال دوم:
    سرویس بشقابهایی که می خوام استفاده کنم از تعداد مهمونها دوتا کمتره و مشکی رنگه و گیرم نمیاد به این سرعت پیدا کنم اضافه بخرم...بقیه بشقابایی که دارم قرمزه. چیکار کنم ضایع نباشه؟ ما شام رو دور میز می خوریم سلف سرویس و اینا نیست. در ضمن دوتا از مهمونا بچه اند ولی می ترسم بد باشه برای اونا بشقاب متفاوت بذارم. برای خودمون دوتا بذارم؟ چیکار کنم؟
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

نگارا جون سالاد کلم و هویج خیلی بهتره...و خیلی هم ساده و راحته.در مورد ظرف هم واسه بچه ها متفاوت بذار من واسه خودمون همین کارو میکنم تازه بچه ها که خیلی هم خوششون اومده بود..توی بشقابشون یک چیز متفاوت بذار بستگی به سن و جنسیتشون داره...مثلا دستمال رو فانتزی براشون درست کن...بهد هم بگو این ظرفا ویژه هستن و من به مهمون کوچولوهام تقدیمشون میکنم و توی همین مایه ها...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    21
    پسند کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshid.gh
    سلام خانم های عزیز.
    چند وقت دیگه تولد همسرم هستو میخوام سورپرایزش کنم. 20 نفر مهمون دارم که رنج سنی بین 20 تا 30 هست.یه جورایی شبیه به یه پارتی شبانه س میشه برای منو کمکم کنین؟نمیخوام زیاد سخت باشه و پر هزینه چون همه ی خرجش با خودمه و همسرم در جریان نیست و دست تنها هم هستم.
    به نظزتون این منو خوبه:
    ماکارونی . کیک مرغ . سالاد الویه . ژله رولی . ژله تخم مرغی . سالاد فصل .نوشابه و دوغ
    برای پذیرایی هم چیپس و پفک و پف فیل و میوه هایی که کوچولو کوچولو برش دادم و تو سیخ چوبی کردم و آب میوه
    به نظر خیلی ساده و کمه..میشه کمکم کنین؟ فقط بازم میگم نمیخوام سخت و پر هزینه باشه
    عزیزم تنوع در مزه ها باشه باعث می شه تا وقت شام همه سیر بشند .بعد هم که دیگه همه اینقدر خوردند نمی فهمند چی به چیه . ولی چیزای خنک درست کن پند جور ماست بگذار باز اگه خواستی خصوصی بگو دقیق می گم بهت چی به چیه
    وقتی عشق فرمان می دهد،

« محال» سر تسلیم فرود می آورد

(ziba) آواتار ها
    زيبا
    نوشته های وبلاگ
    25
    میزان امتیاز
    470
    پسند شده
    18101
    پسند کرده
    17204

نقل قول نوشته اصلی توسط Negara
    دوستان من چهارشنبه 10 نفر مهمون دارم که البته برای اولین بار می خوام برای این گروه منو رو ساده تر در نظر بگیرم.

حالا سوال اول: میخوام تنبلی کنم و حوصله کاهو شستن ندارم. اگر سالاد شیرازی درست کنم بده؟ به منوم نمیاد؟

و سوال دوم:
    سرویس بشقابهایی که می خوام استفاده کنم از تعداد مهمونها دوتا کمتره و مشکی رنگه و گیرم نمیاد به این سرعت پیدا کنم اضافه بخرم...بقیه بشقابایی که دارم قرمزه. چیکار کنم ضایع نباشه؟ ما شام رو دور میز می خوریم سلف سرویس و اینا نیست. در ضمن دوتا از مهمونا بچه اند ولی می ترسم بد باشه برای اونا بشقاب متفاوت بذارم. برای خودمون دوتا بذارم؟ چیکار کنم؟

نگاراي عزيز
    هيچ اشكالي نداره كه براي بچه ها بشقاب متفاوت بزاري اتفاقا قرمز براي بچه ها جذاب تره
    سالاد شيرازي با فسنجون نمي خونه
    به نظر من ماست و خيار بزار چون با هر دو غذات جور در مياد و اين كه فسنجون غذاييه كه طبيعتش گرمه و ماست كنارش باشه خيلي خوبه
    بر آنچه گذشت، آنچه شكست و آنچه نشد، حسرت نخور
    زندگي اگر آسان بود با گريه آغاز نمي شد . (دكتر شريعتي)

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

نقل قول نوشته اصلی توسط minoojoojoo
    سلام خانوما .... من حدود 20 نفر مهمون دارم که دوستام هستند و رنج سنی 23 تا 25 می خوام سالاد ماکارونی و سوپ و پیراشکی درست کنم اما احساس می کنم کمه از طرفی هم نمی خوام غذای سختی باشه که مامان جان به زحمت بیفته ... کمکم کنید پیشنهاد بدین لطفا
    میتونیین ی سینی کاناپ درست کنین...یا کوکو سبزی و سیب زمینی...یا سوسیس بندری ولی به نظرم منوت خوبه...
    طپش بر این گرفتگی گذر مگر نمیکند؟!

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

نقل قول نوشته اصلی توسط Negara

و سوال دوم:
    نگار به نظر من هم واسه بچه ها بزار و ایده دوستمون هم که میگه توش ی چیز خاص بزاری واسه بچه ها خیلی خوبه....من سالاد شیرازی رو خیلی دوس دارم و تقریبا با همه غذاهام هم میخورمش به نظرم به غذا هات میاد...سالاد شیرازی خنکه...البته ایده ماست و خیار هم خوبه ...
    طپش بر این گرفتگی گذر مگر نمیکند؟!

خاله ی یونا آواتار ها
    زهرا
    میزان امتیاز
    109
    پسند شده
    2645
    پسند کرده
    4007

دوستان عزیز تو این سایت ی سری ی چیزی دیدم ک با پنیر صبحانه فتا درست میشد .نمیدونم دسر بود ؟کیک بود ؟ چی بود ؟
    شما میدونید چیه؟ اگه میدونید لینکشو واسم میذارین!
    نگران فردایت نباش،خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست.ما اولین بار است که بندگی میکنیم اما او قرن ها و قرن هاست که خدایی میکند.