نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 3,833 به 3,840 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط tina_sheytoonak
    سلام دوستان.منم هفته دیگه پنجشنبه تولد شوهرمه و خانوادش و احتمالا خانوادم هستن. که اگه اونجوری حساب کنم 10 نفر ادم بزرگ و یه شیطون 5 ساله داریم.میخوام همه نو و جدید باشه و بقول دوستمون هانایی چند مدل هم نشه زیاد چون وقتی چند مدل میشه نه تنها تعریف نمیکنن بلکه تو ذوقت هم میزنن.میخوام 2 مدل باشه اما از هر کدوم کم بذارم که زیاد هم نیاد.و میخوام جوری هم باشه که تا قبل از رسیدنشون تموم شده باشه.یعنی اصلا تو اشپزخونه نباشم.حالا چی پیشنهاد میدید برا سفره و نهار یا شام.معلوم نیست کی بشه.خودم کرم شکلاتی و ژله رولی یا رنگین کمان برا دسر در نظرمه و نوشیدنی هم که اب و دلستر.غذای اصلی رو هنوز بهش فکر نکردم.سالاد هم توپی یا فصل در نظر گرفتم با ماست و خیار .برا پیش غذا هم گفتم قارچ شکم پر بد نیست یا کشک بادمجون.حالا نظرتونو بهم بگید ممنون میشم.راستی کیک هم خودم میخوام درست کنم.با کیک چی بخورن؟ چای خوبه یا چیز دیگه؟ برا میوه چه فکری دارید؟
    عزیزم شما تعیین کن نهار یا شام و یه منو پیشنهاد بده که راحتی باهاش. بعد ما نظرمون رو بگیم
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    662
    پسند کرده
    562

مرسی دوستان اخه ممکنه تا دقیقه 90 متوجه نشم نهاره یا شام.همه چیز بستگی به کار برادر شوهرم داره که چه ساعتی بیان برا پرواز دنبالش.ایدا جون منظورم از 2 نوع کلا هستش.1 نوع پیش غذا و 1 نوع غذا.خودم میوه اسلایس خیلی دوسدارم اما گفتم شاید باب طبع همه نباشه.چون بعد غذا هم کیک داریم میخوام غذاهام جوری باشه که سنگینشون نکنه برا کیک نتونن بخورن.سرد و گرم هم فرقی نداره فقط نمیخوام اصلا تو اشپزخونه باشم وقتی مهمونام هستن
    ماکارونی

زندگی رسم خوشایندی ست...............

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

قبلا یه بار عنوان کردم کسی کمک نکرد
    دوستای همسرم با خانوماشون برای اولین بار میخان بیان خونمون...کلا 4نفرن....زوج جوون بدون بچه...من تازه عروسی کردم...توی دوارن عقد رفتم خونشون
    حالا میخام سنگ تموم بذارممم.....چی درست کنم؟؟؟غذای اصلیو دسرو سالادو پیش غذا و ....
    پیشنهاد بدین

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

mina sham bayaf sonaty bashe be nazaram soup jo bezar ba zereshk polo ba morgh va ghormesabzi
    va jhele ba barani esfanaj va salad va...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    63
    پسند کرده
    76

سلام مینا جون به نظر من سوپ جو - کدو رو به شکل کفش دربیار و توش رو با کشک و بادمجان پر کن - کیک مرغ و گردو- سالاد توپی - سلاد فصل توی برگهای کلم - فلفل دلمه ای های رنگی رو به شکل سبد دربیار و توش رو با سالاد شیرازی پرکن شوید باقلا با ماهیچه -مرغ رو یا سرخ کن و با سس سرو کن یا درسته بذار(بریانی)یا مرغ شکم پر- ماهی - انواع دلمه ها
    برای دسر هم ژله رولتی - پان اسپانیا (مینا جان لزومی نداره از همه اینا به مقدار تعداد مهمانات درست کنی از هرکدوم به مقدار کم درحدی که سفره ات رنگین باشه ولی یه غذا رو به انتخاب خودت مثلا شوید باقلا با ماهیچه رو به عنوان غذای اصلی بیشتر درست کن بقیه در حدی باشه که تست کنن

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300

نقل قول نوشته اصلی توسط mina69
    دوستای همسرم با خانوماشون برای اولین بار میخان بیان خونمون...کلا 4نفرن....زوج جوون بدون بچه...من تازه عروسی کردم...توی دوارن عقد رفتم خونشون
    حالا میخام سنگ تموم بذارممم.....چی درست کنم؟؟؟غذای اصلیو دسرو سالادو پیش غذا و ....
    پیشنهاد بدین

پیش غذا رو رولت بذار

اردور هم خیلی خوبه کم ولی متنوع

سینی مزه هم خوب میشه بستگی داره چی توش بذاری .

حلقه ی مرغ وریحون خیلی خوب میشه

کیک مرغ خوبه ولی هر کسی نمیپسنده

برای غذای اصلی ته چین مرغ درست کن وبعد برش بزن وبا تزئین مثل شیرینی تر ببر سر میز

برنج سفید با خورشت کرفس جا افتاده یا خورشت قیمه

سالاد توپی وسالاد فصل ماست با تزئین سبزی خوردن آب دلستر دوغ

ژله زاویه دار پارفه کیک خونگی تارت توت فرنگی یه چیز کیک توت فرنگی
    یه لفمه نون حلال

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

asma shiraz آواتار ها
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2076
    پسند کرده
    3252

نقل قول نوشته اصلی توسط ostooreh
    نقل قول نوشته اصلی توسط mina69
    پیشنهاد بدین

واسه ورود ي نوشيدني خوشمزه و سرد... مثه ميلك شيك طالبي...
    مهسا جوون كشك و بادمجون يا رولت پنير و سبزي، همونطور كه دوستمون گفتن كاناپ ؛ سالاد يوناني، سالاد كلم،

غذاي اصلي اگه رسمي باشه بهتره ميتوني ي غذاي رسمي مثه باقالي پلو با گوشت يا انواع خورشتا بزاري، ميگوي سوخاري...كنارشم ي غذاي شيك مثه حلقه مرغ
    يا كاسترول بادمجان يا پيراشكي خودت پز . چيكن استراگانف و ....

دسر هم كه كلي چيزاي خوشمزه و خوشگل هست ... چيز كيك ... تيراميسو...... پان اسپانيا....ژله رنگين كمان.... شارلوت....
    مگه میشه باشی و تنها بمونم
    محاله بذاری محاله بتونم

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

مهربونا من فرداشب یک عدد زوج مهمون دارم باهاشون رودربایستی ندارم...قبلا هم پذیرایی مفصل کردم ...حالا دیگه میخوام راحت تر مهمونی بدم. خیلی نمیخوام سخت بگیرم...ی نوع غذا و ی پیش غذا میخوام...سوپ نمیشه چون اینجا خیلی گرمه...اصلا مغزم راه نمیده..گفتم سالاد یونانی همسرم گفت نه..چیکن استرو گانف گفت نه...قبلا خوراک زبان...مرغ مکزیکی لازانیا و کشک بادمجون درست کردم..ترجیحا غذا برنجی نباشه...نمیدونم چی باشه...ممنونم از همتون

اها راستی یبار باهم جایی مهمان بودیم میزبان ی ظرف کوچولو موساکا درست کرده بود خیلی خوشمزه نبود اما خانمی که قراره مهمون من باشه خیلی خوشش اومد میخواستم درست کنم گفتم حالا فکر میکنن میخواستم بگم موساکای اصل اینه
    درست کنم ایا؟
    طپش بر این گرفتگی گذر مگر نمیکند؟!