نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 3,825 به 3,832 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط بانوی دریا
    سلام دوستان عزیز

من برای اخر ماه می خوام برای دخترام تولد بگیرم ..خوب تولدم عصره پس نمی خوام غذا درست کنم30 نفر مهمان دارم

چند تا دسر انتخاب کردم :

پارافه نگین جون

ژله رنگین کمان یا ژله میوه ای

چیز کیک شکلاتی

دسرگلدونی

پان

با شربت و چای و قهوه

با تنقلات و پاستیل و میوه و کیک

این منو خوبه یا نه .اگه خوبه به نظرتون از کی شروع کنم.برای دست کردنشون ؟تولد دخترام 30خرداده به نظرتون از 25 شروع کنم خوبه نه؟
    عزیزم من پیشنهاد میدم 2 جور سالاد اینها درست کن حتما. من تا حالا تولدی نرفتم که هیچی به عنوان عصرونه ندن . بجای اینکه این همه هزینه و زحمت دسر بکشی 2 جور سالاد بزار و 2 جور دسر . هم سالادها رو از روز قبل می تونی درست کنی و هم دسر رو و در نتیجه روز مهمونی کار خاصی نخواهی داشت. باز خودت می دونی
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام خانوما من فردا واسه اولین بار خاله و داماد خاله همسرم رو دعوت کردم. ما تازه ازدواج کردیم و این خاله خیلی ذوق داره بیاد خونه ما!
    من نمیخوام 100 مدل غذا و دسر درست کنم چون همیشه میگن ساده برگزار کنین که ادم معذب نشه.. ینی غر میزنن که چرا چند مدل غذا درست کردی!
    حالا منوی ساده من به نظرتون چطوره:
    باقالی پلو با مرغ زعفرونی- لازانیا
    دسر هم ژله خرده شیشه
    پذیرایی هم با اب طالبی و شیرینی تر و میوه و چای و گز...
    چطوره به نظرتون؟ لطفا نظر بدین.. من اینجا تو این شهر تنهام و باید همه کارام رو خودم انجام بدم.. مرسی از همکاریتون

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط هانايي
    سلام خانوما من فردا واسه اولین بار خاله و داماد خاله همسرم رو دعوت کردم. ما تازه ازدواج کردیم و این خاله خیلی ذوق داره بیاد خونه ما!
    من نمیخوام 100 مدل غذا و دسر درست کنم چون همیشه میگن ساده برگزار کنین که ادم معذب نشه.. ینی غر میزنن که چرا چند مدل غذا درست کردی!
    حالا منوی ساده من به نظرتون چطوره:
    باقالی پلو با مرغ زعفرونی- لازانیا
    دسر هم ژله خرده شیشه
    پذیرایی هم با اب طالبی و شیرینی تر و میوه و چای و گز...
    چطوره به نظرتون؟ لطفا نظر بدین.. من اینجا تو این شهر تنهام و باید همه کارام رو خودم انجام بدم.. مرسی از همکاریتون
    من اگه جات بودم کمی سوپ میزاشتم حتما. به هر حال مهمونی رسمی هست. به جای لازانیا هم مثلا میرزاقاسمی یا یه همچین پیش غذای سنتی میزاشتم. یا یه سالاد انتخاب می کردم. دسر خوبه .
    نیم ساعته دارم به این فکر می کنم . سوپ بزار . باقالا پلو بزار. سالاد فصل بزار با خورده شیشه
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

مرسی خانومی. ببین ما کلا 8 نفریم که 4 نفر زیر 30 سال و 3 نفر 50 به بالا و یه بجه هست. واسه همین لازانیا انتخاب کردم. اون بالای 50 هم فقط سنشون زیاد نشون میده وگرنه ادمای سنتی و اینا نیستن. با سوپ موافقم فقط چون گرم شده هوا کنسلش کردم. کاناپ ژامبونم راستی میخوام بذارم. سالاد فصل که جز جدا نشدنی خونه ماست حالا باز نظر بدین خوشحال میشم.

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

عزیزم به نظر من منوتون خوبه ..هر چند که منم با سوپ موافقم اما اگه خیلی اونجا گرمه که کنسلش کنین...به نظر من کاناپ ژامبون دیگه ضروری نیست به خصوص که میخواین ساده برگزار کنین...اما اگه بخواین میتونین لازانیا رو با کیک مرغ جا به جا کنین که دو نوع کاملا متفاوت غذا داشته باشین و دیگه در این صورت به نظرم نیاز به سوپ کمتر میشه...اگه نخواستین چیزی رو عوض کنین پس به مخلفاتتون سبزی خوردن و ترشی هم اضافه کنین...
    طپش بر این گرفتگی گذر مگر نمیکند؟!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    63
    پسند کرده
    76

هانایی جان به نظر من برای بار اول هر هرچی بلدی درست کن و اگر گفتن چرا تشریفات کردی بگو بار اول بود انشااله از دفعه بعد ساده میگیرم چون با اینکه به آدم میگن ساده بگیرید ولی اگر سفره کاملی بندازید پشت سرتون از سلیقه خوبتون تعریف میکنن
    (البته این تجربه خودم بود)

میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    662
    پسند کرده
    562

سلام دوستان.منم هفته دیگه پنجشنبه تولد شوهرمه و خانوادش و احتمالا خانوادم هستن. که اگه اونجوری حساب کنم 10 نفر ادم بزرگ و یه شیطون 5 ساله داریم.میخوام همه نو و جدید باشه و بقول دوستمون هانایی چند مدل هم نشه زیاد چون وقتی چند مدل میشه نه تنها تعریف نمیکنن بلکه تو ذوقت هم میزنن.میخوام 2 مدل باشه اما از هر کدوم کم بذارم که زیاد هم نیاد.و میخوام جوری هم باشه که تا قبل از رسیدنشون تموم شده باشه.یعنی اصلا تو اشپزخونه نباشم.حالا چی پیشنهاد میدید برا سفره و نهار یا شام.معلوم نیست کی بشه.خودم کرم شکلاتی و ژله رولی یا رنگین کمان برا دسر در نظرمه و نوشیدنی هم که اب و دلستر.غذای اصلی رو هنوز بهش فکر نکردم.سالاد هم توپی یا فصل در نظر گرفتم با ماست و خیار .برا پیش غذا هم گفتم قارچ شکم پر بد نیست یا کشک بادمجون.حالا نظرتونو بهم بگید ممنون میشم.راستی کیک هم خودم میخوام درست کنم.با کیک چی بخورن؟ چای خوبه یا چیز دیگه؟ برا میوه چه فکری دارید؟
    ماکارونی

زندگی رسم خوشایندی ست...............

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

عزیزم من متوجه نشدم شما میخواین دونوع غذای اصلی داشته باشین و پیش غذا هم جداگانه...یا همه با هم دونوع؟گلم منوی مهمانی شام با ناهار فرق میکنه به نظرم...پذیراییش هم فرق میکنه...مهمونای شام دو سه ساعت بیشتر نیستن اما مهمونای ناهار امکان داره تا عصر بمونن...
    شما میخوایین غذاهاتون سرد باشه یا گرم؟اگه مشخص کنین که ناهار هست یا شام بهتره...راحت تر میتونیم راهنماییتون کنیم
    من شخصا میوه رو ساده دوس دارم با میوه سیخی یا اسلایس شده موافق نیستم به خصوص که مهموناتون زیاد نیستن و غریبه هم نیست پس پذیرایی سخت نیست...من همیشه با کیک چایی یا نسکافه رو ترجیح میدم ...اما خیلی ها با اب میوه دوس دارن...اگه مهمونی ناهار باشه که فکر میکنم واسه پذیرایی اب میوه لازمه حالا یا اب طالبی یا شربت البالو مثلا...با کرمها به عنوان دسر شدیدا موافقم
    طپش بر این گرفتگی گذر مگر نمیکند؟!

• بانک بند ناف