نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 3,769 به 3,776 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

نعیمه
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    65
    پسند کرده
    184

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimak
    دوستیای خوبم من یه هفته ی دیگه تولدمه میخوام دوستامو جمع کنم بریم چیتگر اما برای پذیرایی تولدم یکم فکرم درگیره
    نمیخوام جوجه و اینا بپزیم میخوام از خونه غذا ببریم لازانیا که حتما میبرم چون از الان سفارش دادن اما واسه ادامه ی کار مغزم کار نمیکنه
    6 نفر دختر و پسر هستیم میشه از فکرای قشنگتون به منم بگید مرسیییییییی
    من می تونم پیشنهاد بدم کوکو در نان باگت یا نان تست هم درست کنی هم شیکه هم تمیز و راحت واسه بیرون بردن. من واسه تولدم دوستامو بردم سینما واسه هر کدوم تو یک بسته بندی چند تا خوراکی گذاشتم که یکیش هم این بود خیلی خوششون اومد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام دوستان من هفته اینده 15 نفر مهمان (از فامیل شوهرم ) واسه شام دارم که 6 نفر بالای 50 سال و بقیه زیر 30 سال هستن ...اولین بارم هست مهمونی می دم واینکه یکی از مهمونها که اقا هم هستن خیلی ایرادگیر هستن ... به نظرتون چی درست کنم؟....اینم بگم که فر ندارم ولی ماکروفر هست که زیاد وارد نیستم بهش و هربار توش چیزی درست کردم خیلی جالب نشده....ترجیحا غذاها برنجی نباشن..با این اوصاف ممنون می شم چند تا غذا بگید به تنهایی از پسش بر بیام.....

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    504
    پسند کرده
    181

سلام قراره همکارام برای اولین بار بیان خونم دوره داریم خونه هر کسی هم رفتم کیک درست کرده بود برای 12 نفر چه پیشنهادی دارید؟اگه بخوام کیک درست کنم چی خوبه؟راستی مهمونییه عصرونه ست
    يك نفر فاتح دعواست يقينا اما عشق جنگي ست كه در آن دو نفر حق دارد

nasimak آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    1940
    پسند کرده
    2517

[quote=مریم(مامان رها)]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "مریم(مامان رها)":1yx5ue1s
    سلام دوستان
    من 5شنبه یعنی شب روز پدر مهمونی دارم که دوتا از خاله هام هستن و مامانم اینا کلا میشیم 12نفر که دختر منو دختر خالم بچه هستن بقیه بزرگ سالن
    برای چهارشنبش یه سری تزئینات اماده کردم با ترکیب رنگ ابی و قرمز و جملهhappy fathers day و بادکنک اینا که میخوام خونه و قبل اومدم همسری اماده کنم چون 5شنبه و جمعه خونس نمیشه سورپرایزش کرد
    تصمیم دارم تزئینات رو بزارم بمونه برای شب مهمونی نمیدونم زشت نیست یه نظرتون موندن تزئینات البته با مهمونهام خیلی راحتیم
    برای شام هم هیچ ایده ای ندار جز سالاد یونانی یه نوع پاستا گوجه فرنگی و ژله خورده شیشه با ترکیب ابی و قرمز که خرده هاش رو قالب میزنم
    لطفا بگین به نظرتون چی درست کنم هم سنتی بگین هم فست فودی
    راستی میخوام برای بعد شام بهشون پیشنهاد بدم که بریم پارکی جایی چایی ببریم با میوه و بستنی چطوره؟؟؟؟
    تصميم گرفتم باقالى پلو بزارم با چيكن استراگانف و دلمه برگ و فلفل و گوجه اگه بادمجون هم باشه اونم ميزارم با سالاد فصل و كلم و ماست سبزى و ژله و دسر هم اماده ميخرم از قنادى چطوره[/quote:1yx5ue1s]

یه مرغ بزرگ بریون که توی فر آماده کردید
    با مثلا کشک و بادمجون و لازانیا یا یه خورشت دوست مهربونم من این به ذهنم میرسه
    بعضی ﻫﺎ ﺭﻭ ﺧﯿﻠﯽ ﺭﺍﺣﺖ ﻣﯿﺒﺨﺸﯽ ،

ﭼﻮﻥ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯼ، ﺑﺎﺯﻡ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯿﺖ ﺑﺎﺷﻦ !

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

نقل قول نوشته اصلی توسط sara333
    سلام دوستان من هفته اینده 15 نفر مهمان (از فامیل شوهرم ) واسه شام دارم که 6 نفر بالای 50 سال و بقیه زیر 30 سال هستن ...اولین بارم هست مهمونی می دم واینکه یکی از مهمونها که اقا هم هستن خیلی ایرادگیر هستن ... به نظرتون چی درست کنم؟....اینم بگم که فر ندارم ولی ماکروفر هست که زیاد وارد نیستم بهش و هربار توش چیزی درست کردم خیلی جالب نشده....ترجیحا غذاها برنجی نباشن..با این اوصاف ممنون می شم چند تا غذا بگید به تنهایی از پسش بر بیام.....
    گلم تجربه من میگه کسی که ایراد گیره هر چی هم که همه چی عالی باشه باز ی ایرادی میگیره..پس اصلا فکرت رو مشغول اون اقا نکن با اعتماد به نفس کامل به مهمونیت برس..حالا اگه غذاها برنجی نباشن و تو فری هم نباشن ...باید غذاهات خوراک باشن...با دور چین های شیک و خوشگل یا ساندویچی من چندتا غذا واست میزارم خودت انتخاب کن...خوراک زبان گوساله با دور چین سیب زمینی و هویج.و جعفری و برشهای لیمو ترش..چیکن استروگانف بیف استروگانف...مرغ مکزیکی...سالاد یونانی .سالاد اندونزی سالاد ماکارونی...رولت گوشت و رولت مرغ (تو ماهی تابه تفت بدی)انواع کوفته ها ودلمه ها ...کشک و بادمجون حلیم بادمجون ...دسر هم پان اسپانیا تیرامیسو خورده شیشه...ژله و بستنی و میوه..شارلوت...کرم کارامل و کرمهای شکلاتی اماده
    پودینگهای اماده رو هم میتونی تو چند طعم بگیری با لایه لایه تو ظرف بریزی و با میوه و خامه تزیین کنی
    طپش بر این گرفتگی گذر مگر نمیکند؟!

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

نقل قول نوشته اصلی توسط MAMAN ZAHRA
    سلام قراره همکارام برای اولین بار بیان خونم دوره داریم خونه هر کسی هم رفتم کیک درست کرده بود برای 12 نفر چه پیشنهادی دارید؟اگه بخوام کیک درست کنم چی خوبه؟راستی مهمونییه عصرونه ست
    گلم کیک سیب و دارچین شهرزاد کیک هویج کیک گردویی سامره و کیک رولت و نون خامه ایی...کیک شیقون که برش بزنی وبا خامه و میوه تزیین کنی به صورت تک نفره...کیک باقلوا..
    همشون گزینه های خوبین
    طپش بر این گرفتگی گذر مگر نمیکند؟!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    19
    پسند کرده
    162

ممنون میشم نظر بدین من خواهرممیخواد خانواده شوهرش دعوت کنه به عنوان عصرونه و مجلس زنونه هستش همه جور سنی هستن مهموناش .به من گفته واسش لیست بدم من بهش پیشنهاد مرغ مکزیکی و سمبوسه رولی و سوسیس بندری دادم و سالاد کلم و دسر ژله خرده شیشه چون نو عروسه ومنم بیتجربه تر از اون گفتیم زیاد سخت ووقت گیر نباشه وتکراری به نظرتون چطوره؟
    خداروشکررررر

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    325
    پسند کرده
    447

نقل قول نوشته اصلی توسط لیلا حا
    ممنون میشم نظر بدین من خواهرممیخواد خانواده شوهرش دعوت کنه به عنوان عصرونه و مجلس زنونه هستش همه جور سنی هستن مهموناش .به من گفته واسش لیست بدم من بهش پیشنهاد مرغ مکزیکی و سمبوسه رولی و سوسیس بندری دادم و سالاد کلم و دسر ژله خرده شیشه چون نو عروسه ومنم بیتجربه تر از اون گفتیم زیاد سخت ووقت گیر نباشه وتکراری به نظرتون چطوره؟
    خانمی به نظر من منو ی خوبی ولی بهتر توی دسرهایتان پان یا چیزکیک را هم اضافه می کردید.
    دردناكترين اشكها آنهايي نيستند كه از چشمهايتان جاري مي شوند و صورتتان را مي پوشانند بلكه آنهايي هستند كه از قلبتان جاري مي شوند و روحتان را مي پوشانند

• بانک بند ناف