نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 3,761 به 3,768 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    nasimak آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    1940
    پسند کرده
    2517

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط mina69
    سلام دوستانن
    من میخام دوستای شوهرمو با خانوماشون دعوت کنم...کلا 4نفرن..جوونن...برای بار اول..بعد عروسیمون...پیشنهاد چی میدین؟
    من یه بار یه جا بعد شام یه چی خوردم نمیدونم چی بود..فک کنم ترایفل بود..حالا میخام بعد شام دسر بیارم چی پیشنهاد میدین؟

دوسته خوبم دسر خورده شیشه هم هم قشنگ میشه هم خوشمزه اونم میتونی امتحان کنیا
    بعضی ﻫﺎ ﺭﻭ ﺧﯿﻠﯽ ﺭﺍﺣﺖ ﻣﯿﺒﺨﺸﯽ ،

ﭼﻮﻥ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯼ، ﺑﺎﺯﻡ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯿﺖ ﺑﺎﺷﻦ !

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    مانی بهار آواتار ها
    زهرا
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    1488
    پسند کرده
    1163

نقل قول نوشته اصلی توسط mina69
    سلام دوستانن
    من میخام دوستای شوهرمو با خانوماشون دعوت کنم...کلا 4نفرن..جوونن...برای بار اول..بعد عروسیمون...پیشنهاد چی میدین؟
    من یه بار یه جا بعد شام یه چی خوردم نمیدونم چی بود..فک کنم ترایفل بود..حالا میخام بعد شام دسر بیارم چی پیشنهاد میدین؟
    برای دسر بسته به روحیه شون اگر با جنبه هستند ژله نیمرو یا دسر گلدونی و یا اکواریوم را پیشنهاد می کنم
    عکس العمل بعضی از مهمونام خیلی خوب بود. ولی خارشورم و جاری م اصلا لب به اونا نزدن ولی بقیه مهونی هام همه یه جورایی احساسات خودشون رو نشون می دادن
    غذا

بهار ای دختر ناز طبیعت لباس سبز گلدارت مبارک

کالاهای من
    3
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    131
    پسند کرده
    0

سلام دوستان
    من 5شنبه یعنی شب روز پدر مهمونی دارم که دوتا از خاله هام هستن و مامانم اینا کلا میشیم 12نفر که دختر منو دختر خالم بچه هستن بقیه بزرگ سالن
    برای چهارشنبش یه سری تزئینات اماده کردم با ترکیب رنگ ابی و قرمز و جملهhappy fathers day و بادکنک اینا که میخوام خونه و قبل اومدم همسری اماده کنم چون 5شنبه و جمعه خونس نمیشه سورپرایزش کرد
    تصمیم دارم تزئینات رو بزارم بمونه برای شب مهمونی نمیدونم زشت نیست یه نظرتون موندن تزئینات البته با مهمونهام خیلی راحتیم
    برای شام هم هیچ ایده ای ندار جز سالاد یونانی یه نوع پاستا گوجه فرنگی و ژله خورده شیشه با ترکیب ابی و قرمز که خرده هاش رو قالب میزنم
    لطفا بگین به نظرتون چی درست کنم هم سنتی بگین هم فست فودی
    راستی میخوام برای بعد شام بهشون پیشنهاد بدم که بریم پارکی جایی چایی ببریم با میوه و بستنی چطوره؟؟؟؟
    خداوندا! پناهم باش و يارم باش... جهان تاريكي محض است
    ميترسم ! كنارم باش!

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    184
    پسند کرده
    0

سلام ما 2 هفته دیگه مهمونی داریم تعداد مهمونا 30نفرن تصمیم گرفتیم عصرونه کشک بادمجون بدیم و کیکی موغ و یک چیز دیگه که نمیدونم چی باشه کهدرست کردنشم خوب باشه

فقط یک سوال واسم پیش اومده میتونم کشک بادمجان از روز قبل درست کنیم و تزئین کنیم بعد فرداش تو ماکروفر یا روی گاز با دمای خیلی کم رو شعله پخش کن بزاریم تا گرم بشه تزئینیاتش خراب نمیشه اخه ما فقط ماکروفر داریم که اونم ممکنه توش نشه همه چی باهم گرم کرد ؟
    [HIGHLIGHT=#ffffff]وبلاگم
    http://chefatousa.blogsky.com/
    [/HIGHLIGHT]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    147
    پسند کرده
    41

آتوسا جان من کشک بادمجون رو از قبل درست کردم و تو فر گرم کردم.تزئیناتش خوب موند.البته کشک رو از قبل برای تزئینش نریز چون خشک میشه و ترک میخوره:)
    البته من فویل کشیدم روش گذاشتم توی فر
    باقلا قاتق - چلو
    گوشت

کالاهای من
    3
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    131
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم(مامان رها)
    سلام دوستان
    من 5شنبه یعنی شب روز پدر مهمونی دارم که دوتا از خاله هام هستن و مامانم اینا کلا میشیم 12نفر که دختر منو دختر خالم بچه هستن بقیه بزرگ سالن
    برای چهارشنبش یه سری تزئینات اماده کردم با ترکیب رنگ ابی و قرمز و جملهhappy fathers day و بادکنک اینا که میخوام خونه و قبل اومدم همسری اماده کنم چون 5شنبه و جمعه خونس نمیشه سورپرایزش کرد
    تصمیم دارم تزئینات رو بزارم بمونه برای شب مهمونی نمیدونم زشت نیست یه نظرتون موندن تزئینات البته با مهمونهام خیلی راحتیم
    برای شام هم هیچ ایده ای ندار جز سالاد یونانی یه نوع پاستا گوجه فرنگی و ژله خورده شیشه با ترکیب ابی و قرمز که خرده هاش رو قالب میزنم
    لطفا بگین به نظرتون چی درست کنم هم سنتی بگین هم فست فودی
    راستی میخوام برای بعد شام بهشون پیشنهاد بدم که بریم پارکی جایی چایی ببریم با میوه و بستنی چطوره؟؟؟؟
    تصميم گرفتم باقالى پلو بزارم با چيكن استراگانف و دلمه برگ و فلفل و گوجه اگه بادمجون هم باشه اونم ميزارم با سالاد فصل و كلم و ماست سبزى و ژله و دسر هم اماده ميخرم از قنادى چطوره
    خداوندا! پناهم باش و يارم باش... جهان تاريكي محض است
    ميترسم ! كنارم باش!

مدیر انجمن
    مانی بهار آواتار ها
    زهرا
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    1488
    پسند کرده
    1163

دوستان کلی فکر کردم برای جنگل حالا دوستک زنگ زده می گه خونه باشه چون من نمی تونم بیام

حالا میشه منو بدید؟
    کلا ذهنم delete شده
    غذا

بهار ای دختر ناز طبیعت لباس سبز گلدارت مبارک

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    28
    پسند کرده
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط atousa
    سلام ما 2 هفته دیگه مهمونی داریم تعداد مهمونا 30نفرن تصمیم گرفتیم عصرونه کشک بادمجون بدیم و کیکی موغ و یک چیز دیگه که نمیدونم چی باشه کهدرست کردنشم خوب باشه

فقط یک سوال واسم پیش اومده میتونم کشک بادمجان از روز قبل درست کنیم و تزئین کنیم بعد فرداش تو ماکروفر یا روی گاز با دمای خیلی کم رو شعله پخش کن بزاریم تا گرم بشه تزئینیاتش خراب نمیشه اخه ما فقط ماکروفر داریم که اونم ممکنه توش نشه همه چی باهم گرم کرد ؟
    خانومی به راحتی میتونی روز قبل درست کنی حتی تزیینش هم کنی فقط جهت تزیین کشک نریز . قبل از اینکه روز مهمونی بذاری گرم بشه با کشک تزیین کن به همین راحتی