نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 369 به 376 از 5484
صفحه 47 از 686 نخستنخست ... 374445464748495057 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    39
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط rahil-moshiri
    ما تا حالا توی مهمونی های رسمی و غیر رسمی مون افطار جدا و شام جدا نداشتیم. ولی خب شاید رسم شماها فرق می کنه. ولی خب برا ما رسم اینطوریه که با هم شروع میکنیم.
    ولی خب اگه بخواهم رو منوی شما نظر خودم رو بگیم :
    حتما زولبیا بزار. تارت حلوا هم خوبه البته. می تونی فرنی 2 رنگ هم بزاری. یا آش رسته خوشمزه ..
    آلبالو پلو خیلی خاصه. من خودم مثلا دوست ندارم. یه غذای کم ریسک انتخاب کن بهتره. مثل باقالی پلو یا لوبیا پلو یا هم مثلا قیمه همیشه تو اینجور جاها خوب جواب میده. البته من بیشتر موافقم همیشه غذای خورشتی برا افطار باشه تا زیاد خشک نباشه . دسر ژله ای خیلی خوبه. ولی پان اسپانیا هم خوبه. با چایی خیلی می چسبه
    خانمی به نظرت سوپ بهتره یا آش رشته؟ سوپ شیک تر نیست؟ لوبیا پلو غیر رسمی نیست؟ نظرت در مورد ته چین ماهی چیه؟ یا اصلا ماهی بریان شده در فر با سبزی پلو؟ ولی می ترسم یکی پیدا بشه ماهی دوست نداشته باشه. البته یکی از این زوج ها شمالی هستن پس حتما ماهی دوست دارن بقیه رو نمی دونم.
    خودم و همسری فرنی زیاد نمی دوستیم به نظرت مشکوفی یا مسقطی بهتر نیست؟ اونم میشه دو رنگش کرد. مثلا زعفرونی و کاکاوویی.[/quote]

راحیل جان ببخشید پریدم وسط ها به نظر من دسر اگه باب میل همه هم نبود خیلی مهم نیست در عوض میزتو قشنگ میکنه و هر کی هم دوس نداشت از بقیه چیزا میخوره ولی غذای اصلیتو یه چیز مطمئن بذار .
    آمده ایم که با زندگی کردن قیمت پیدا کنیم ٬ نه اینکه به هر قیمتی زندگی کنیم

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    184
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط atousa
    سلام دوستان برای تزئین خرما ها چیکار کنم یک کار راحت باشه و قشنگم باشه؟
    قسمت تزئین خرمارو نگاه کردم اما نمیدونم کدوم کار قشنگ میشه و خوشمزه با توجه به اینکه اولین باریم هست که میخوام درست کنم

کسی نیست کمکم کنه ؟
    [HIGHLIGHT=#ffffff]وبلاگم
    http://chefatousa.blogsky.com/
    [/HIGHLIGHT]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    36
    پسند کرده
    0

به نظر من توی تابستون فسنجون غذای جالبی نیست و هم اینکه غذای سنگینی هست
    پیشنهاد خودشون : حلیم ، حلوای هویج ، برای شام هم باقالی پلو با مرغ
    فکر نمی کنم بشه گفت جمع خیلی رسمی دارند ولی خوب تعداد مهمونها زیاد هستند حدود 30 نفر
    تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی ! یکی دیروز و یکی فردا . ولی امروز بهترین روز واسه دوست داشتن هست

میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    583
    پسند کرده
    677

نقل قول نوشته اصلی توسط ایلار
    دوستان منم مهمونی دارم و فقط یه روز قبلش و روز خود مهمونی رو وقت دارم لطفا منو راهنمایی کنید کدوم یکی از غذاها و دسرها رو میتونم روز قبل اماده کنم یا قبلا درست کنم و فریز کنم؟ممنون
    سوپ ورمیشل . نون پنیری . نون خرمایی . حلوا کفگیری . پودینگ سه رنگ . کشک و بادمجان . خاگینه به شکل گل ساران جون . لازانیا. رولت کالباس . . سالاد فصل . ادویه پلو با مرغ و مخافات افطار

دوستان لطفا به منم کمک کنید

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    151
    پسند کرده
    0

سلام دوستان برای تزئین خرما ها چیکار کنم یک کار راحت باشه و قشنگم باشه؟
    قسمت تزئین خرمارو نگاه کردم اما نمیدونم کدوم کار قشنگ میشه و خوشمزه با توجه به اینکه اولین باریم هست که میخوام درست کنم

کسی نیست کمکم کنه ؟
    آتوسا جان به نظر من توی یه خلال دندون یه دونه خرما و یه دونه بامیه بزن خراماهاتو هستشو در بیار و با مغز پرکن نخواستی هم همونطور ساده و خلال دندوناتو توی یه سیب یا پرتغال که با فویل پیچوندی ثابت کن چون واسه مهمونی میخواین فکر کنم بهتره به تعداد زیاد میتونید توی سفره بذارید و روی توپ رو با گل طبیعی تزئین کن یا با سبزی
    خطا از من است! از من که سالهاست گفته ام- ایاک نعبد - اما به دیگران دلسپرده ام، از من که سالها گفته ام - ایاک نستعین - اما به دیگران تکیه کرده ام.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    151
    پسند کرده
    0

[quote=ایلار]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "ایلار":1ryw7nc8
    دوستان منم مهمونی دارم و فقط یه روز قبلش و روز خود مهمونی رو وقت دارم لطفا منو راهنمایی کنید کدوم یکی از غذاها و دسرها رو میتونم روز قبل اماده کنم یا قبلا درست کنم و فریز کنم؟ممنون
    سوپ ورمیشل . نون پنیری . نون خرمایی . حلوا کفگیری . پودینگ سه رنگ . کشک و بادمجان . خاگینه به شکل گل ساران جون . لازانیا. رولت کالباس . . سالاد فصل . ادویه پلو با مرغ و مخافات افطار

دوستان لطفا به منم کمک کنید[/quote:1ryw7nc8]
    آیلار جون من نمیدونم حلوا کفگیری چیه . در مورد خاگینه ساران من یه بار درست کردم برای مهمونیم ولی اصلاً به اون قطر نشد و اگه تبحر دارید درست کنید وگرنه برای بار اول اینکارو نکنید و اینکه مزش هم مزه نیمرو میده و به نظر خودم اصلاً به دردسر و حیف کردن مواد نمی ارزید. لازانیا برای افطار سنگینه البته به نظر من، ولی شاید باشن کسایی که حال خوردن ماکارونی و خانوادشو داشته باشن.شرمنده ادویه پلو هم همینطور نمیدونم چیه ولی قاعدتاً وقتی میخواین برنج مخلوط بزارید حتماً باید یه برنج ساده هم کنارش باشه. کشک بادمجان هم شوره مادر با این روزهای گرم و بلند روز بعدش بنده های خدا خفه میشن از تشنگی. ولی بقیه چیزهات خوبه . عزیزم بازهم هر چی خودتون صلاح میدونید قبلاً هم گفتم هیچکس بهتر از خودمون سلیقه مهمونهامون رو نمیدونه
    خطا از من است! از من که سالهاست گفته ام- ایاک نعبد - اما به دیگران دلسپرده ام، از من که سالها گفته ام - ایاک نستعین - اما به دیگران تکیه کرده ام.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    151
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط asal91
    ما تا حالا توی مهمونی های رسمی و غیر رسمی مون افطار جدا و شام جدا نداشتیم. ولی خب شاید رسم شماها فرق می کنه. ولی خب برا ما رسم اینطوریه که با هم شروع میکنیم.
    حتما زولبیا بزار. تارت حلوا هم خوبه البته. می تونی فرنی 2 رنگ هم بزاری. یا آش رسته خوشمزه ..
    آلبالو پلو خیلی خاصه. من خودم مثلا دوست ندارم. یه غذای کم ریسک انتخاب کن بهتره. مثل باقالی پلو یا لوبیا پلو یا هم مثلا قیمه همیشه تو اینجور جاها خوب جواب میده. البته من بیشتر موافقم همیشه غذای خورشتی برا افطار باشه تا زیاد خشک نباشه . دسر ژله ای خیلی خوبه. ولی پان اسپانیا هم خوبه. با چایی خیلی می چسبه
    خانمی به نظرت سوپ بهتره یا آش رشته؟ سوپ شیک تر نیست؟ لوبیا پلو غیر رسمی نیست؟ نظرت در مورد ته چین ماهی چیه؟ یا اصلا ماهی بریان شده در فر با سبزی پلو؟ ولی می ترسم یکی پیدا بشه ماهی دوست نداشته باشه. البته یکی از این زوج ها شمالی هستن پس حتما ماهی دوست دارن بقیه رو نمی دونم.
    خودم و همسری فرنی زیاد نمی دوستیم به نظرت مشکوفی یا مسقطی بهتر نیست؟ اونم میشه دو رنگش کرد. مثلا زعفرونی و کاکاوویی.

راحیل جان منم با بچه ها موافقم شما که ضامن بهشت و جهنم نیستی که مطمئن باش مهمونات توقع اینکه غذاتو جدا سرو کنی ندارن و خسته میشن و معذب بعدشم بنده های خدا میخوان برن به سحریشون برسن. درمورد آش یا سوپ شک نکن سوپ بذار چون سوپ سبکه و معده رو گرم میکنه و جای چیزهای دیگه رو نمیگیره ولی آش سنگینه و به آنی باد میکنن و غذاهات رو دستت میمونه لوبیا پلو هرگز و آلبالو پلو اصلاً اولی چون رسمی نیست دومی همه پسند نیست و ماهی ! دم افطار کی حال و حوصله تیغ درآوردن و کثیف کاریهاشو داره فدات شم چرا خودتو اذیت میکنی؟ واسه یه همچین مهمونی که هنوز با هم رفت و آمد نداشتید که سلایق هم دستتون بیاد یه غذای روتین مثل مرغ و ماهیچه بذار واگه میخوای متنوعش کنی با یه برنج مخلوط آخه نمیدونم یه جا میگی نمیخوای سنگین بگیریدر مورد دسر هم به نظر من دسر سفرتو شیک میکنه اشتباه نکن یکی دو تا ظرف دسر کوچولو بذار ولی حتماً بذار در مورد پان به نظر من باید ساعتهای آخر درست کنی که بیسکوییتش خمیر نشه و کلاً من خیلی نمیدوستم ولی خودت میدونی.

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

خودم و همسری فرنی زیاد نمی دوستیم به نظرت مشکوفی یا مسقطی بهتر نیست؟ اونم میشه دو رنگش کرد. مثلا زعفرونی و کاکاوویی.
    به نظر من چون مهمونی افطاره آش و سوپ در یه حد هستن. مخصوصا که اگه بخوای افطار و شام رو جدا جدا بدی اون وقت آش شکم سیر کن تر از سوپه . باز هر طور به دل خودت میشینه اونطوری کن
    در مورد لوبیا پلو هم خب آره. راست میگی. اگه خیلیی رسمی هست مهمونیت نذار. نظرت در مورد زرشک پلو با مرغ چیه ؟ اون هم خوب میشه. حالا می خوای ماهی هم بزاری کنارش سرخ کن . ولی ماهی هم خاصه. من خودم و همسریم دوست نداریم مثلا . غذاهای عام پسند بزار که ریسکش کمه. مثلا گوشت قرمز یا مرغ همیشه اینجور وقتها جئاب میده .
    خب فرنی دوست ندارین نزار . مسقطی بزار . دو رنگ. بزار سفره ات خوشگل دیده شه. اگه هم نخوردن خب برا خودتون می مونه. بیرون ریخته نمیشه که
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

صفحه 47 از 686 نخستنخست ... 374445464748495057 ... آخرینآخرین