نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 361 به 368 از 5484
صفحه 46 از 686 نخستنخست ... 364344454647484956 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط rahil-moshiri
    سلام به همه کدبانوها. می خوام انشالا هفته دیگه همکاران همسری رو دعوت کنم. سه تا زوج هستن. بدون بچه. جمعا 8 نفریم. یکی از این زوج ها مسن هستن. راستی یکی از این زوج ها هم تازه ازدواج کرده اند. جو هم تقریبا رسمی هستش و هیچکدوم هم تا حالا خونه ما نیومدند. من الان حدود یکسال و چند ماهه که ازدواج کردم. تا حالا هم مهمونی اینجوری نداشتم. چون اقوام ما اینجا نیستن. مهمونی هام تا حالا خیلی غیر رسمی بوده. به نظرتون واسه شام و افطاری چی درست کنم؟

عزیزم. من فکر می کنم جدا نده . با هم سرو کن .
    منوی پیشنهادی خودت رو با توجه به تواناییت و فرصتت تعیین کن. ما روش مانور بدیم. اینجوری بهتره
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    184
    پسند کرده
    0

سلام دوستان برای تزئین خرما ها چیکار کنم یک کار راحت باشه و قشنگم باشه؟
    قسمت تزئین خرمارو نگاه کردم اما نمیدونم کدوم کار قشنگ میشه و خوشمزه با توجه به اینکه اولین باریم هست که میخوام درست کنم
    [HIGHLIGHT=#ffffff]وبلاگم
    http://chefatousa.blogsky.com/
    [/HIGHLIGHT]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

ممنون که وقت گذاشتین جوابم رو دادید. به نظر خودم هم نمیشه تا دیروقت نگهشون داشت. اما آخه آدم نمی تونه بعد از 16 ساعت گرسنگی یهو افطاری و شام با هم بخوره. معده اش هنگ می کنه خب!
    ولی به نظر خودم واسه افطاری چای و خرما و پنیر و کره مربا، سوپ جو با سس سفید و تارت حلوا
    واسه شام هم یه سالاد سبک با حلقه مرغ و آلبالو پلوی قالبی واسه دسر هم یه دسر سبک فکر کنم ژله ای خوب باشه. خودم پان اسپانیا دوست دارم ولی اگه قرار باشه افطار و شام با هم باشه دیگه زیادی سنگینه. پیشنهاد شما چیه؟
    البته اگه منو ام یه کم خلوته به خاطر اینه که دوست دارم محور مهمونی دید و بازدید باشه نه چیز دیگه. بعدم فکر می کنم شاید مهمونم در توانش نباشه بعدا بخواد اونجوری جبران کنه. نه که منظورم مالی باشه منظورم کاریه. نمی دونم نظر شما چیه.
    سلام بنظر من آلبالو پلو رو همه دوست ندارن.مثله فسنجونه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    36
    پسند کرده
    0

بچه ها به منم کمک کنید خواهر شوشو از من راهنمایی خواسته می خواد جاریمو دعوت کنه با خانواده اش از من نظر خواسته و گفته که چی درست کنه ؟ نظرش برای شام مرغ بریون یا فسنجون بود که به نظر من هیچ کدوم مناسب نیستند بهش گفتم به زودی راهنمایی ات می کنم تو رو خدا آبرومو بخرید پلیز
    تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی ! یکی دیروز و یکی فردا . ولی امروز بهترین روز واسه دوست داشتن هست

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

ممنون که وقت گذاشتین جوابم رو دادید. به نظر خودم هم نمیشه تا دیروقت نگهشون داشت. اما آخه آدم نمی تونه بعد از 16 ساعت گرسنگی یهو افطاری و شام با هم بخوره. معده اش هنگ می کنه خب!
    ولی به نظر خودم واسه افطاری چای و خرما و پنیر و کره مربا، سوپ جو با سس سفید و تارت حلوا
    واسه شام هم یه سالاد سبک با حلقه مرغ و آلبالو پلوی قالبی واسه دسر هم یه دسر سبک فکر کنم ژله ای خوب باشه. خودم پان اسپانیا دوست دارم ولی اگه قرار باشه افطار و شام با هم باشه دیگه زیادی سنگینه. پیشنهاد شما چیه؟
    البته اگه منو ام یه کم خلوته به خاطر اینه که دوست دارم محور مهمونی دید و بازدید باشه نه چیز دیگه. بعدم فکر می کنم شاید مهمونم در توانش نباشه بعدا بخواد اونجوری جبران کنه. نه که منظورم مالی باشه منظورم کاریه. نمی دونم نظر شما چیه.
    ما تا حالا توی مهمونی های رسمی و غیر رسمی مون افطار جدا و شام جدا نداشتیم. ولی خب شاید رسم شماها فرق می کنه. ولی خب برا ما رسم اینطوریه که با هم شروع میکنیم.
    ولی خب اگه بخواهم رو منوی شما نظر خودم رو بگیم :
    حتما زولبیا بزار. تارت حلوا هم خوبه البته. می تونی فرنی 2 رنگ هم بزاری. یا آش رسته خوشمزه ..
    آلبالو پلو خیلی خاصه. من خودم مثلا دوست ندارم. یه غذای کم ریسک انتخاب کن بهتره. مثل باقالی پلو یا لوبیا پلو یا هم مثلا قیمه همیشه تو اینجور جاها خوب جواب میده. البته من بیشتر موافقم همیشه غذای خورشتی برا افطار باشه تا زیاد خشک نباشه . دسر ژله ای خیلی خوبه. ولی پان اسپانیا هم خوبه. با چایی خیلی می چسبه

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط نیکو
    بچه ها به منم کمک کنید خواهر شوشو از من راهنمایی خواسته می خواد جاریمو دعوت کنه با خانواده اش از من نظر خواسته و گفته که چی درست کنه ؟ نظرش برای شام مرغ بریون یا فسنجون بود که به نظر من هیچ کدوم مناسب نیستند بهش گفتم به زودی راهنمایی ات می کنم تو رو خدا آبرومو بخرید پلیز
    خب سوالت خیلی کلیه عزیزم. فسنجون رو اگه خودشون مطمئن اند خوششون میاد خوبه ولی من اصلا دوست ندارم.
    مهمونی تا په حد رسمیه ؟ بجر اینها چی م یخواد بزاره؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    39
    پسند کرده
    0

راحیل جان
    1-منم با زولبیا و بامیه شدیدا موافقم حتما بذار شاید یکی از مهمونا مثل شوشوی من فقط با اونا افطار باز کنه. سوپ جو هم عالیه.
    2-واسه شام منم با آلبالو پلو مخالفم . یه غذای همه پسندتر بذاری خیلی بهتره گلم . مثل زرشک پلوبا مرغ یا باقالی پلو با گوشت . به به
    3- ژله با خورده شیشه موافقم تنوع داره. ولی جدیدا من هر مدل ژله ای درست میکنم زیاد خورده نمیشه و پان طرفداراش بیشتره .
    موفق باشی
    آمده ایم که با زندگی کردن قیمت پیدا کنیم ٬ نه اینکه به هر قیمتی زندگی کنیم

rahil-moshiri آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    354
    پسند کرده
    255

ما تا حالا توی مهمونی های رسمی و غیر رسمی مون افطار جدا و شام جدا نداشتیم. ولی خب شاید رسم شماها فرق می کنه. ولی خب برا ما رسم اینطوریه که با هم شروع میکنیم.
    ولی خب اگه بخواهم رو منوی شما نظر خودم رو بگیم :
    حتما زولبیا بزار. تارت حلوا هم خوبه البته. می تونی فرنی 2 رنگ هم بزاری. یا آش رسته خوشمزه ..
    آلبالو پلو خیلی خاصه. من خودم مثلا دوست ندارم. یه غذای کم ریسک انتخاب کن بهتره. مثل باقالی پلو یا لوبیا پلو یا هم مثلا قیمه همیشه تو اینجور جاها خوب جواب میده. البته من بیشتر موافقم همیشه غذای خورشتی برا افطار باشه تا زیاد خشک نباشه . دسر ژله ای خیلی خوبه. ولی پان اسپانیا هم خوبه. با چایی خیلی می چسبه
    خانمی به نظرت سوپ بهتره یا آش رشته؟ سوپ شیک تر نیست؟ لوبیا پلو غیر رسمی نیست؟ نظرت در مورد ته چین ماهی چیه؟ یا اصلا ماهی بریان شده در فر با سبزی پلو؟ ولی می ترسم یکی پیدا بشه ماهی دوست نداشته باشه. البته یکی از این زوج ها شمالی هستن پس حتما ماهی دوست دارن بقیه رو نمی دونم.
    خودم و همسری فرنی زیاد نمی دوستیم به نظرت مشکوفی یا مسقطی بهتر نیست؟ اونم میشه دو رنگش کرد. مثلا زعفرونی و کاکاوویی.

صفحه 46 از 686 نخستنخست ... 364344454647484956 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف