نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 3,657 به 3,664 از 5484
    مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8136
    پسند کرده
    7504

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

من فردا یک مهمون برای شام دارم. آقای حدود 65 ساله که برای اولین بار میاد خونه مون.

هم دیابت داره و نمی تونه غذاهای قندی و نشاسته ای بخوره و هم زخم معده داره و ادویه و سرخ کردنی و روغن زیاد هم نمی تونه بخوره.

لطفا در مورد منوم نظر بدین. منو رو جوری انتخاب کردم که هم خیلی خرید متفرقه نداشته باشه و برام اقتصادی در بیاد هم با پرهیز های ایشون سازگار باشه و هم خیلی مواد متنوعی نداشته باشه که شستن و خورد کردن و... غیره زیاد داشته باشه.

مرغ بریان داخل فر با دورچین سبزیجات پخته ، گراتن مرغ و سیب زمینی (با مقدار خیلی کمی پنیر پیتزا) ، سالاد سیب زمینی و جعفری و ژله خورده شیشه بدون قند دراژه برای دسر.

پیشنهادی اگر دارین لطفا بدین. ممنون.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    23
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahi site
    دوستان من یه مهمونی عصرونه رودربایستی دار دارم. می خوام در کنار پذیرایی چای و شیرینی ومیوه و آجیل بستنی هم سرو کنم. (با توجه به اینکه مهمونام ۲ تا بچه کوچیک هم دارن)
    به نظرتون واسه یه مهمونی رسمی متمایل به نیمه رسمی چجوری بستنی سرو بشه بهتره؟
    توی جام به صورت اسکوپ های رنگی تک نفره؟ یا به صورت بمب بستنی که جلو مهمونا برش بخوره؟ یا ترکیب ژله و بستنی ؟ یا ... ؟
    ممنون میشم پیشنهاداتتونو بدین.
    دوست عزیزم به نظر من به صورت سان شاین درست کن یعنی لایه به لایه بستنی کمپوت ومیوه وکیک ولای هر ردیف بستنی بذار توگیلاس یا لیوانای بلند

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    23
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط still alive
    سلام خانوما.پیشاپیش روز زن و مادرو بهمتون تبریک میگم
    من تو عقدم و اولین ساله که میخوایم روز مادر بریم خونه مادرشوهرم.
    میخوام واسش بجز کادو دسر یا کیک یا شیرینی درست کنم ببرم.
    اخه غذا بخوام ببرم هم اینکه تعداد نفرات زیاده هم به نظرم دسر یا کیک بهتره
    در ضمن بگم من کاملا بی تجربه ام میخوام تا هفته بعد یکی دوبار درست کنم که یه وقت خراب نشه آبرروم جلو همه بره
    از طرفی هم میخوام خودی نشون بدم
    پیشنهادی واسه من دارین؟
    به نظر من چیز کیک درست کن البته با پایه کیک نه پایه بیسکویت ریسک خراب شدنشم کمه وهمه هم دوست دارند

mami marmar آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    710
    پسند کرده
    37

خانمهای با سلیقه لطفا نظر بدید تیر ماه تولد شوهرمه این منو غذاهاییه که میخوام بزارم ببینید خوبه یا تغییرش بدم ۱. سوپ شیر ۲. ته چین مرغ دو طبقه {میخوام مثل کیک دو طبقه درست کنم }۳.لازانیا ۴. کیک مرغ ۵. رولت فیله ۶. ژله رنگین کمان ۷. سالاد فصل ۸. انواع ترشی ۹.بورانی لبو و اسفناج . همه با دور چین و مخلفات . میگم دلمه برگ مو هم بزارم ؟ غذای بادمجونی که ساده وخوشمزه باشه چی پیشنهاد میکنید اخه خانواده شو شو بادمجون خیلی دوست دارن . بستنی رو قبل از شام بدم یا بعدش ؟ کیک مرغ رو روز قبل درست کنم خمیر نمیشه ؟ ببخشید سولام زیاد شد دوستووووووون دارم

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

نقل قول نوشته اصلی توسط Negara
    من فردا یک مهمون برای شام دارم. آقای حدود 65 ساله که برای اولین بار میاد خونه مون.

هم دیابت داره و نمی تونه غذاهای قندی و نشاسته ای بخوره و هم زخم معده داره و ادویه و سرخ کردنی و روغن زیاد هم نمی تونه بخوره.

لطفا در مورد منوم نظر بدین. منو رو جوری انتخاب کردم که هم خیلی خرید متفرقه نداشته باشه و برام اقتصادی در بیاد هم با پرهیز های ایشون سازگار باشه و هم خیلی مواد متنوعی نداشته باشه که شستن و خورد کردن و... غیره زیاد داشته باشه.

مرغ بریان داخل فر با دورچین سبزیجات پخته ، گراتن مرغ و سیب زمینی (با مقدار خیلی کمی پنیر پیتزا) ، سالاد سیب زمینی و جعفری و ژله خورده شیشه بدون قند دراژه برای دسر.

پیشنهادی اگر دارین لطفا بدین. ممنون.
    نگار جون منوت خیلی خوبه فقط سیب زمینی هم جز مواد نشاسته ایی...میتونن بخورن؟بعدش هم به نظرم سالاد سیب زمینی دیگه خیلی ضروری نیست...چون گراتن سیب زمینی هم داری...هر چند که خودم عاشق سالاد سیب زمینی ام..میتونی سالاد کلم و کشمش بزاری..(کلم ریز شده ماستو سس و کمی کشمش و هویج رنده شده)ی مزه شیرین داره به خاطر کشمشاش...البته نمیدونم میتونن کشمش بخورن یا نه..راستی انتخاب مرغ بریان تو فر عالیهههههه
    طپش بر این گرفتگی گذر مگر نمیکند؟!

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

نقل قول نوشته اصلی توسط mami marmar
    خانمهای با سلیقه لطفا نظر بدید تیر ماه تولد شوهرمه این منو غذاهاییه که میخوام بزارم ببینید خوبه یا تغییرش بدم ۱. سوپ شیر ۲. ته چین مرغ دو طبقه {میخوام مثل کیک دو طبقه درست کنم }۳.لازانیا ۴. کیک مرغ ۵. رولت فیله ۶. ژله رنگین کمان ۷. سالاد فصل ۸. انواع ترشی ۹.بورانی لبو و اسفناج . همه با دور چین و مخلفات . میگم دلمه برگ مو هم بزارم ؟ غذای بادمجونی که ساده وخوشمزه باشه چی پیشنهاد میکنید اخه خانواده شو شو بادمجون خیلی دوست دارن . بستنی رو قبل از شام بدم یا بعدش ؟ کیک مرغ رو روز قبل درست کنم خمیر نمیشه ؟ ببخشید سولام زیاد شد دوستووووووون دارم
    گلم به جای لازانیا میتونی موساکا بزاری...اگر هم نه که میخوای لازانیا رو داشته باشی میتونی کشک بادمجون بزاری که سبکتره...در این صورت دیگه نیازی به دلمه برگ نداری دو تا پیش غذا داری دیگه...اما اگه لازانیا حذف شد و موساکا جایگزین کردی..میتونی دلمه هم بزاری
    البته این نظر منه ...منوت هم خوبه گلم...دوستایی که کیک مرغ رو روز قبل درس کردن راضی بودن...بستنی رو هم به نظرم بعد از شام بدین فقط نمیدونم کی بهتره...اخه حتما کیک دارین و کیک هم با نوشیدنی داغ سرو میشه معمولا نمیدونم زمان مناسب واسه بستنی کی میشه؟

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

[quote=mana_joon][quote="خانومی":3cbyomzq]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "mana_joon":3cbyomzq
    سلام من یه مهمونی عصرونه دارم برای تولد میشه دسر و غذا پیشنهاد بدین ممنون
    گلم خودت با توجه به تعداد مهمونهات و سبک مهمونیت منو تعیین کن ما کنترلش کنیم[/quote:3cbyomzq][/quote:3cbyomzq]

عزیزم حدودا 45 نفر میشم که 10 تا بچه هستن

دوستام هستن

راستش خیلی نمی خوام هزینه کنم انقدر که مجبورم تولد بگیرم

ماکارانی خوبه ساده یا فرم دار نمی دونم کدوم بهتره

کشک بادمجون ؟؟

دسر هم ژله و احتمالا چیز کیک

الویه ؟ یا کیک مرغ یا سالاد توپی
    رول کالباس که نمی دونم چه جور درست کنم

بازم اگر چیزی به نظرتون میاد که پر هزینه نباشه بگید تازه خونه خریدیم دیگه هیچی برام نمونده

نمی تونم راستش از بیرون غذا سفارش بدم
    گلم شما میتونین با ماکارونی فرمی رنگی سالاد ماکارونی درس کنین ...حتی میتونین دو سه نوع درس کنین..که متنوع هم هست...تو یکی میتونیین مرغ بریزین (ریش ریش ...از تکه های سوپی مرغ راحت میتونین استفاده کنین...)تو یکی هم تن ماهی بریزین و بقیه مخلفات ...به جای الویه سالاد یونانی درس کنین متنوعتره و هزینش هم به نظرم مناسبتر میشه...کشک بادمجون هم خیلی خوبه......به جای کیک مرغ هم من مرغ مکزیکی رو پیشنهاد میدم ..ژله رو ی اکواریوم واسه بچه ها درس کنین . چند تا ابر و بادی یا تک رنگ هم واسه رو میز..

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

نقل قول نوشته اصلی توسط still alive
    سلام خانوما.پیشاپیش روز زن و مادرو بهمتون تبریک میگم
    من تو عقدم و اولین ساله که میخوایم روز مادر بریم خونه مادرشوهرم.
    میخوام واسش بجز کادو دسر یا کیک یا شیرینی درست کنم ببرم.
    اخه غذا بخوام ببرم هم اینکه تعداد نفرات زیاده هم به نظرم دسر یا کیک بهتره
    در ضمن بگم من کاملا بی تجربه ام میخوام تا هفته بعد یکی دوبار درست کنم که یه وقت خراب نشه آبرروم جلو همه بره
    از طرفی هم میخوام خودی نشون بدم
    پیشنهادی واسه من دارین؟
    گلم من پیشنهاد میدم ی کیک خوشگل کوچولو از بیرون بگیرین..اما اگه حتما خودتون دوس دارین چیزی درس کنین به نظرم ژله خورده شیشه تصویری هم خوشگله هم اسون با ی بار تمرین دستت میاد...

• بانک بند ناف