نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 353 به 360 از 5484
صفحه 45 از 686 نخستنخست ... 354243444546474855 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    151
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط مامای فریده
    هفته دیگه افطاری دارم .حدودا 25 نفر هستند6تا بچه هستند.بقیه هم بزرگ

میشششششششه یه نگاه به منوی من بندازین ببینین خوبه یا نه

کیک مرغ_کوکو سبزی _کشک و بادمجان_سوپ قارچ_حلقه مرغ_

شیرین پلو_پلو ساده با قورمه سبزی_جوجه کباب تو فر

ژله خورده شیشه_ژله در طالبی_کرم شکلاتی_کیک بستنی

گلدان پیازچه_قالب یخ_سالاد شیرازی_ماست و خیار_

میتونم حلقه مرغ و کیک مرغ رو صبح درست کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    مامان فریده جون کشک بادمجون و کاسه یخ و دسرهاتونو میتونین روز قبل و حتی دسرها رو دوروز قبل درست کنین واینکه ژله طالبی و خرده شیشه هر دو ژله داره و اینکه باید طالبی رو به تعداد بزارین که به همه برسه چون خاصه اصولاً همه میخوان ببینن چیه .
    در مورد غذاهایی که با نون و خمیره بهتره بعازظهر درست کنید چون خمیرشون بیات میشه مثل حلقه مرغ ولی من کیک مرغ رو برای تولد روناک صبح درست کردم و تزئین کردم و مشکلی نداشت.
    پلوهاتون رو میتونین صبح اول وقت آبکش کنین و توی قابلمه آماده بزارین تا نغروب که روشن کنید تا دم بکشه ولی سوپ و جوجه وکوکو رو باید وقتی درست کنید که کوکو از روغن نیفته و برق بزنه چون با گرم کردن مجدد این حالت رو نداره و جوجوتون هم داغ و تازه باشه و حالت لاستیکی نداشته باشه
    خطا از من است! از من که سالهاست گفته ام- ایاک نعبد - اما به دیگران دلسپرده ام، از من که سالها گفته ام - ایاک نستعین - اما به دیگران تکیه کرده ام.

2. بانک بند ناف

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط hannaneh85
    من دو بار باید افطاری بدم یکی برای خانواده همسر یک بار هم برای خانواده ی خودم اما منو ها یکی هست
    یک روز 12 نفر هستیم رده سنی جوان وبچمون هم که حنانه هست
    یک روز 8نفر اون هم جوان هستیم
    برای افطار چای البالو و چای عطری /خرما /ذولبیا وبامیه /کره قالبی وپنیر طعم دار/سبزی خوردن/ کیک الویه/ پیراشکی گوشت/وحلقه مرغ وریحان ونان شیرمال به شکل افتاب گردان وسوپ جو با شیروخامه کمی
    برای شام هم سالاد فصل /ژله اکواریوم / ماست وخیار/ خورشت فسنجون / وته چین /شاید هم شوید پلو وماهی هم بزارم ودسر با پتی بور که سفارش همسر هست
    میوه وهندوانه هم که برای پذیرایی به نظرتون چه طوره ممنون میشم نظراتون رو بگید
    فکر نمی کنی خیلی خیلی خیلی زیاده منوت . مخصوصا برا افطار و شام که از صبح همه روزه هستن. به نظرم کمش کن. با نصف یا یک سوم این منو هم میشه مهمونی رو خیلی کامل و خوب راه انداخت.
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    27
    پسند کرده
    0

من در نظر داشتم از سوپ به مقداری درست کنم که هرکدام نفری یک کاسه کوچک بخورند برای گرم کردن روده ومعده شون بعد از حلقه مرغ وکیک الویه ووپیراشکی گوشت هم خیلی کم در حد ته گیری چون شام رو خیلی دیر میخوریم شام هم به اندازه واگر چیزی دست نخورده موند برای سحرشون ببرند

دوستت دارم خیییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییلی بیشتر از اونی که میبینی

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    151
    پسند کرده
    0

من دو بار باید افطاری بدم یکی برای خانواده همسر یک بار هم برای خانواده ی خودم اما منو ها یکی هست
    یک روز 12 نفر هستیم رده سنی جوان وبچمون هم که حنانه هست
    یک روز 8نفر اون هم جوان هستیم
    برای افطار چای البالو و چای عطری /خرما /ذولبیا وبامیه /کره قالبی وپنیر طعم دار/سبزی خوردن/ کیک الویه/ پیراشکی گوشت/وحلقه مرغ وریحان ونان شیرمال به شکل افتاب گردان وسوپ جو با شیروخامه کمی
    برای شام هم سالاد فصل /ژله اکواریوم / ماست وخیار/ خورشت فسنجون / وته چین /شاید هم شوید پلو وماهی هم بزارم ودسر با پتی بور که سفارش همسر هست
    میوه وهندوانه هم که برای پذیرایی به نظرتون چه طوره ممنون میشم نظراتون رو بگید
    حنانه جون با این تفاصیل که افطار و شام جداست و قراره کارشون رو راحت کنی و سحری هم بدی ببرن خوبه فقط در مورد ژله آکواریومت یه تجدید نظر بکن همچین به نظر من فقط واسه نمایش خوبه نه خوردن نمیدونم شاید چون من از طعم پاستیل تو ژله خوشم نمیاد اینو میگم .
    بعد حنانه جون شامو دیر میخورید یعنی ساعت چند ؟ بعد کی سحری میخورید؟ معدتون جواب میده؟ باور میکنید من و همسری افطار به افطار روزه میگیریم اونم بدون برنج !!!
    خطا از من است! از من که سالهاست گفته ام- ایاک نعبد - اما به دیگران دلسپرده ام، از من که سالها گفته ام - ایاک نستعین - اما به دیگران تکیه کرده ام.

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

من در نظر داشتم از سوپ به مقداری درست کنم که هرکدام نفری یک کاسه کوچک بخورند برای گرم کردن روده ومعده شون بعد از حلقه مرغ وکیک الویه ووپیراشکی گوشت هم خیلی کم در حد ته گیری چون شام رو خیلی دیر میخوریم شام هم به اندازه واگر چیزی دست نخورده موند برای سحرشون ببرند
    باز هم من نظر خودمو میدم :
    چای و خرما و زولبیا
    پنیر و سبزی و نون
    سوپ جو شیر
    پیراشکی گوشت یا حلقه مرغ و ریحون

برا شام هم :
    ته چین
    فسنجون
    سالاد
    بجای ژله اکواریوم یه دسر دیگه بزار مثل خورده شیشه یا رنگین کمان و ...

اگه حتما دسر بیسکویت می خوای بعد شام با چایی بیار. من این کار رو کردم خیلی ممقبول واقع شد
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    27
    پسند کرده
    0

باز هم من نظر خودمو میدم :
    چای و خرما و زولبیا
    پنیر و سبزی و نون
    سوپ جو شیر
    پیراشکی گوشت یا حلقه مرغ و ریحون

برا شام هم :
    ته چین
    فسنجون
    سالاد
    بجای ژله اکواریوم یه دسر دیگه بزار مثل خورده شیشه یا رنگین کمان و ...

اگه حتما دسر بیسکویت می خوای بعد شام با چایی بیار. من این کار رو کردم خیلی ممقبول واقع شد[/quote]

ممنونم خانومی جون حتما پیشنهادشما رو انجام میدم ژله اکواریم رو هم به پیشنهاد خواهرام ودخترم درست میکنم اول خودم میخواستم ژله در طالبی درست کنم که میچسبه ولی دیدم فقط خواهرام ژله خورن وخودم ودخترم خانواده همسری اصلا اهل دسر ومخصوصا ژله نیستنداین رو به خاطر پیشنهاد اونها درست میکنم دسر بیسکویت رو هم خودم همین نظر رو داشتم

دوستت دارم خیییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییلی بیشتر از اونی که میبینی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    27
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط الهام مامان روناک
    حنانه جون با این تفاصیل که افطار و شام جداست و قراره کارشون رو راحت کنی و سحری هم بدی ببرن خوبه فقط در مورد ژله آکواریومت یه تجدید نظر بکن همچین به نظر من فقط واسه نمایش خوبه نه خوردن نمیدونم شاید چون من از طعم پاستیل تو ژله خوشم نمیاد اینو میگم .
    بعد حنانه جون شامو دیر میخورید یعنی ساعت چند ؟ بعد کی سحری میخورید؟ معدتون جواب میده؟ باور میکنید من و همسری افطار به افطار روزه میگیریم اونم بدون برنج !!!
    اره عزیزم چون مادر شوهرم کمر درد داره وزیاد نمیتونه روی پا به ایسته ومامانم هم پادرد داره وزانو درد گفتم یک شب راحت باشن
    ژله هم که گفتم خانواده همسرم اهل دسروژله نیستند این هم به انتخاب خواهرام ودخترم درست میکنم
    افطار هم خیلی مختصر هست وته دلشون رو میگیره شام هم کم میخورند برای خالی نبودن عریضه بقیه اش رو هم برای سحرشون ببرند تا تو زحمت نیوفتن

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    151
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط rahil-moshiri
    سلام به همه کدبانوها. می خوام انشالا هفته دیگه همکاران همسری رو دعوت کنم. سه تا زوج هستن. بدون بچه. جمعا 8 نفریم. یکی از این زوج ها مسن هستن. راستی یکی از این زوج ها هم تازه ازدواج کرده اند. جو هم تقریبا رسمی هستش و هیچکدوم هم تا حالا خونه ما نیومدند. من الان حدود یکسال و چند ماهه که ازدواج کردم. تا حالا هم مهمونی اینجوری نداشتم. چون اقوام ما اینجا نیستن. مهمونی هام تا حالا خیلی غیر رسمی بوده. به نظرتون واسه شام و افطاری چی درست کنم؟
    راحیل جان ما اصولاً تو اینجور مهمونیها افطاری و شام رو با هم برگزار میکنیم. قاعدتاً نمیتونی تا ساعت 11 نگهشون داری که شام بدی پس بهتره که با هم برگزار کنی

صفحه 45 از 686 نخستنخست ... 354243444546474855 ... آخرینآخرین