نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 3,585 به 3,592 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

سلام دوستان عزیز.هفته دیگه یه مهمونی داریم به تعداد 30 35اینطورا.دوستای مامی و بچه هاشون که می شن دوستای من.غذا ها شامل: ته چین یه خورشت مثلا فسنجان کاپ کیک پیتزا با مرغ اکلر گوشت نمی دونم کاسترول بادمجان یا سوفله یا...؟مهمونی خیلی مفصلی هست.سالی یه بار نوبتمون می شه.خوبه؟دسر چی؟من چیز کیک دوس دارم دیگه چی؟تک نفره باشه؟با چایی کیک بدرستم؟سالادو...؟همه رو بگین لطفا.مرسی

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    16
    پسند کرده
    47

سلام دوستان گلم
    یه راهنمایی می خواستم
    من پنج شنبه مهمون دارم،4 نفر که دو زوج هستند.خودمونی هستن ولی خوب هروقت رفتیم خونشون کم نذاشتن،بار اولم نیست دعوتشون می کنم و اینو هم بگم که واسه شام مهمونمون هستن
    حالا می خوام کمک کنید بگید شام چی بپزم، ترجیح می دم برنج نداشته باشه و یه غذای نونی باشه، دو نوع هم بشه مشکلی نیست اما وقت گیر نباشه چون از عصر میان و واسه شب می مونن من کارام به هم میریزه...
    یه چیزی رو هم در گوشی بگم....!!
    خیلی پرخرج نباشه آخه آخر ماهه:دی و خودتون می دونید همون میوه کلی خرج داره...
    پیشاپیش مرسیییی.....
    الهی!مرا آن ده که آن به...

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5301

نقل قول نوشته اصلی توسط elel
    سلام دوستان عزیز.هفته دیگه یه مهمونی داریم به تعداد 30 35اینطورا.دوستای مامی و بچه هاشون که می شن دوستای من.غذا ها شامل: ته چین یه خورشت مثلا فسنجان کاپ کیک پیتزا با مرغ اکلر گوشت نمی دونم کاسترول بادمجان یا سوفله یا...؟مهمونی خیلی مفصلی هست.سالی یه بار نوبتمون می شه.خوبه؟دسر چی؟من چیز کیک دوس دارم دیگه چی؟تک نفره باشه؟با چایی کیک بدرستم؟سالادو...؟همه رو بگین لطفا.مرسی
    دوست عزیز شما باید بدونی بین اینهایی که گفتی ذائقه خودتون ومهموناتون بیشتر کدوم ها رو میپسنده .

غذا خوب وخوشمزه باشه بهتره تا ده رقم باشه .سعی کن غذاهایی درست کنی که با هم جورباشن .مثلا ببین فسنجون با کاسترول بادمجون خوب میشه ؟

اگر عصرونه هست مهمونیتون میتونی یه آش خوشمزه درست کنی .اگر هم برای نهار یاشام هست سوپ گزینه ی خوبیه .

رولت گوشت هم میتونه گزینه ی خوبی باشه کنار غذاهای دیگه .

برای دسر هم میتونی ترایفل بذاری .چیز کیک توت فرنگی خوشمزه وعالی .فروماژ کاکائویی ونسکافه ای

دسر کارامل پودینگ توت فرنگی با بستنی اگر ژله ای خواستی ژله ی رولی گزینه ی خوبیه یا خرده شیشه.

برای سالاد میتونی سالاد فصل ویونانی درست کنی .کدو بلغاری هم اگر با منوی غذات جور بشه خیلی خوش مزه است
    سالادوسبزیجات

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5301

نقل قول نوشته اصلی توسط elel
    دوست عزیز شما باید بدونی بین اینهایی که گفتی ذائقه خودتون ومهموناتون بیشتر کدوم ها رو میپسنده .

غذا خوب وخوشمزه باشه بهتره تا ده رقم باشه .سعی کن غذاهایی درست کنی که با هم جورباشن .مثلا ببین فسنجون با کاسترول بادمجون خوب میشه ؟

اگر عصرونه هست مهمونیتون میتونی یه آش خوشمزه درست کنی .اگر هم برای نهار یاشام هست سوپ گزینه ی خوبیه .

رولت گوشت هم میتونه گزینه ی خوبی باشه کنار غذاهای دیگه .

برای دسر هم میتونی ترایفل بذاری .چیز کیک توت فرنگی خوشمزه وعالی .فروماژ کاکائویی ونسکافه ای

دسر کارامل پودینگ توت فرنگی با بستنی اگر ژله ای خواستی ژله ی رولی گزینه ی خوبیه یا خرده شیشه.

برای سالاد میتونی سالاد فصل ویونانی درست کنی .کدو بلغاری هم اگر با منوی غذات جور بشه خیلی خوش مزه است
    سالادوسبزیجات

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5301

نقل قول نوشته اصلی توسط سیب نقره ای
    سلام دوستان گلم
    یه راهنمایی می خواستم
    من پنج شنبه مهمون دارم،4 نفر که دو زوج هستند.خودمونی هستن ولی خوب هروقت رفتیم خونشون کم نذاشتن،بار اولم نیست دعوتشون می کنم و اینو هم بگم که واسه شام مهمونمون هستن
    حالا می خوام کمک کنید بگید شام چی بپزم، ترجیح می دم برنج نداشته باشه و یه غذای نونی باشه، دو نوع هم بشه مشکلی نیست اما وقت گیر نباشه چون از عصر میان و واسه شب می مونن من کارام به هم میریزه...
    یه چیزی رو هم در گوشی بگم....!!
    خیلی پرخرج نباشه آخه آخر ماهه:دی و خودتون می دونید همون میوه کلی خرج داره...
    پیشاپیش مرسیییی.....

دوست گلم لازانیا درست کن از قبل آماده کن بذار تو یخچال که فقط برای زمان پخت لازم باشه تو فر بذاریش .

سالاد یونانی درست کن .

حلقه ی مرغ وریحون .

میتونی کباب تابه ای هم درست کنی وبا سیب زمینی حلقه شده وگوجه فرنگی حلقه شده روی خود کباب بپزی .

نون سنگگ وسبزی تاره ودوغ ونوشابه وآب

برای دسر هم پان یا تیرامیسو درست کن عالیه
    سالادوسبزیجات

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

سلام دوست جونا...من جمعه شب ی نفر مهمون دارم دوست همسرم...شام باقالی پلو با مرغ دارم ...اما کنارش دلم میخواد ی چیز سبک داشته باشم...سوپ نمیتونم بپزم چون اینجا خیلی گرم شده سوپ نمیچسبه...میشه راهنماییم کنین چه پیش غذایی خوبه؟
    طپش بر این گرفتگی گذر مگر نمیکند؟!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    19
    پسند کرده
    162

حلیم بادمجون خوبه
    خداروشکررررر

(ziba) آواتار ها
    زيبا
    نوشته های وبلاگ
    25
    میزان امتیاز
    472
    پسند شده
    18103
    پسند کرده
    17204

نقل قول نوشته اصلی توسط aydaa
    سلام دوست جونا...من جمعه شب ی نفر مهمون دارم دوست همسرم...شام باقالی پلو با مرغ دارم ...اما کنارش دلم میخواد ی چیز سبک داشته باشم...سوپ نمیتونم بپزم چون اینجا خیلی گرم شده سوپ نمیچسبه...میشه راهنماییم کنین چه پیش غذایی خوبه؟
    يه غذاي سرد بزار
    مثلا كيك مرغ و گردو
    بر آنچه گذشت، آنچه شكست و آنچه نشد، حسرت نخور
    زندگي اگر آسان بود با گريه آغاز نمي شد . (دكتر شريعتي)