نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 3,449 به 3,456 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    10

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

دوستای خوبم سلام
    28بهمن تولددخترمه مهمونام 23نفرن یک یکی دوتاشون بچه ان بقیه بین 30تا50سال
    منوی من
    سوپ سفید
    ته چین گوشت وبادمجون
    چیکن استرگانف
    سالادالویه
    سالادفصل
    زله خرده شیشه
    میشه لطفانظرتون روبگین
    ضمنامن شنبه سرکارم واسه همین این غداهاروانتخاب کردم که ازروزقبل بتونم اماده کنم
    حرفهای ماهنوزناتمام
    تانگاه می کنی
    وقت رفتن است...

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    27
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مامی ایدا
    سلام هفته اینده دوستانم برای خونه نویی می خوان بیان خونمون . می خواستم یه پذیرایی خوب داشته باشم . البته شام نیستند و مثل عصرونه است . نمی دونم بهم بگین چه کار کنم؟؟؟

سلام دوست . به نظرم چون هواسرده یه جور آش مثل رشته درست کن . سالاد الویه یا کیک مرغ - ماکارونی - و دسر سبک خیلی خوبه

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    27
    پسند کرده
    0

سلام دوستان حالا واسه من بگید دو روز مهمون از شهرستان دارم چه غذا و دسری میتونم درست کنم . دسری که بشه زودتر درست کرد و خراب نشه هم بگید .

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

نقل قول نوشته اصلی توسط مامی ایدا
    سلام هفته اینده دوستانم برای خونه نویی می خوان بیان خونمون . می خواستم یه پذیرایی خوب داشته باشم . البته شام نیستند و مثل عصرونه است . نمی دونم بهم بگین چه کار کنم؟؟؟
    بیشتر می خوام غذاهایی باشه که راحت سرو بشه
    کشک و بادمجون؟
    مرغ مکزیکی؟
    رول ژامبون ؟
    کیک مرغ؟
    الویه؟
    دسر: پان اسپانیا؟ تیرامیسو؟ ژله لیوانی(برای هر نفر توی یک ظرف)؟ کیک کدو حلوایی؟ شارلوت؟
    اگر علامت سوال گذاشتم چون خودم هم توشون شک دارم
    ممنون می شم کمکم کنین.
    عزیزم به نظر من هم میتونی انواع کاناپ و رول ژامبون رودرست کنی ..کنارشون هم با نظر دوستمون موافقم ی اش درست کنی...بقیه چیزا بیشتر به منوی شام میخوره تا عصرانه چون سنگینن ا اگه اش نخواستی کنار کاناپ ها کشک و بادمجون گزینه خوبیه...من موافق این هستم که منوت متشکل از ی چیز سنتی و مدرن باشه...پان اسپانیا دسر خیلی خوبیه..کیک هویج و گردو کیک سیب شهرزاد عزیز...فکر میکنم دیگه نیازی به ژله نیست اما اگه دوس داری باشه ژله لیوانی چند رنگ خوبه...راستی خونه نو مبارککککککککک
    طپش بر این گرفتگی گذر مگر نمیکند؟!

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان عالمه
    سلام دوستان حالا واسه من بگید دو روز مهمون از شهرستان دارم چه غذا و دسری میتونم درست کنم . دسری که بشه زودتر درست کرد و خراب نشه هم بگید .
    عزیزم ی کم بیشتر توضیح بده مهمونات چند نفرن غذای برنجی میخوای یا نه؟باهاشون میخوای بیرون بری منظورم اینه که کمبود وقت داری و باید از قبل غذا درس کنی یا مشکلی نداری و میتونی همون موقع که اونا هستن غذا درس کنی؟

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

نقل قول نوشته اصلی توسط باران89
    دوستای خوبم سلام
    28بهمن تولددخترمه مهمونام 23نفرن یک یکی دوتاشون بچه ان بقیه بین 30تا50سال
    منوی من
    سوپ سفید
    ته چین گوشت وبادمجون
    چیکن استرگانف
    سالادالویه
    سالادفصل
    زله خرده شیشه
    میشه لطفانظرتون روبگین
    ضمنامن شنبه سرکارم واسه همین این غداهاروانتخاب کردم که ازروزقبل بتونم اماده کنم
    تولد گل دخترت مبارک عزیزم
    من به جای سالاد الویه بهت سالاد ماکارونی با ماکارونی های رنگی رو پیشنهاد میدم..میتونی از روز قبل هم درستش کنی...واسه بچه ها جذابه و به نظرم ی ظرف کوچولو ژله اکواریوم واسه بچه ها هم قشنگه بقیه منوت هم خوبه گلم...

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    27
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط aydaa
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامان عالمه
    عزیزم ی کم بیشتر توضیح بده مهمونات چند نفرن غذای برنجی میخوای یا نه؟باهاشون میخوای بیرون بری منظورم اینه که کمبود وقت داری و باید از قبل غذا درس کنی یا مشکلی نداری و میتونی همون موقع که اونا هستن غذا درس کنی؟

مهمونام یه خانواده چهار نفرن . دایی اینا . احتمال زیاد بیرون هم باید بریم برای خرید عید . ترجیح میدم بیشتر غذا ها رو همون موقع درست کنم چون ما غذای یخچالی رو بد میدونیم و مونده .

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

خوب عزیزم واسه روزایی که بیرون میرین ناهار رو میتونی از صبح رو شعله کم بزاری (خورشت)و برنج رو هم خیس کنی وقتی اومدی زود برنج رو دم کنی و مخلفات سفره رو بچینی مواد سالاد رو میتوننی خورد کنی بزاری تو این کیسه های مخصوص میوه وسبزی اگه هم از اونا نداری تو ی ظرف دردار...که وقتت تلف نشه میتونی سبزی رو هم ازقبل پاک کنی اماده تو یخچال بزاری..یک جندتا نون پیتزا بخر بزار فریزر واسه ی شب میتونی پیتزا درس کنی...مرغ مکزیکی چیکن استروگانف وسالاد ماکارونی کوکوسبزی کتلت..واسه شام خوبه انواع پیراشکی رو هم میتونی از قبل درس کنی و فریزکنی موقع شام گرمشون کنی فقط.....واسه ناهار تهچین گوشت وبادمجان هم خوبه بادمجونا رو از قبل سرخ کن که وقتت رو نگیره...دسرهایی که از قبل میتونی درس کنی تعدادشون زیاده انواع کرمهای ژلاتینی مثل باواریا کرم اناناس...یا ساده تر ژله و کرم کارامل اماده...پان اسپانیا اکروپلیس..چیز کیک ...من خودم تو اینجور مواقع دوتا کیک درس میکنم از قبل که معمولا بدونه خامه هستن شیفون موکا موز و شکلات شهرزاد سیب شهرزاد هویج وگردو...اینا چیزایی بود که به ذهنم رسید

• بانک بند ناف