نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 337 به 344 از 5484
صفحه 43 از 686 نخستنخست ... 334041424344454653 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    151
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط samira mamane aria
    منم 5شنبه خانواده شوشو میان مادربزرگش فقط مسن است بقیه جوونن 12 نفر میشیم ولی جوونهاشون یک کم داشین و غذای مکش مرگ ما نمیخورن و نمیخوامم زیاد خرج کنم دسری که خیلی شیک باشه ولی ژله مله نباشه اون تیپی نیستن
    میشه راهنماییم کنین
    سمیرا جون مخلفات سفره افطار که معلومه . آش و سوپ هم میتونی بزاری و خوب ظاهراً یه غذای برنجی باید باشه میتونی خورشت بادمجون و بزاری که شیکه و یا هرجور خورشتی که راه دستته و برای دسر با این تفاصیلی که فرمودین فکر میکنم اگه شارلوت بستنی درست کنی از همه بهتر باشه فقط اگه شارلوتت رو طوری درست کنی که احتیاجی به برگردوندن نداشته باشه قشنگتر میشه یعنی کیک یا رولتت رو کف ظرف و دیواره ها بچینی و بستنی های چند رنگ پر کنی و دیگه روش کیک نذاری و وقتی آماده شد موقع سرو به ظرف اصلیت منتقل کنی عکس کار خودمو ببین
    viewtopic.php?f=91&t=450&p=287563#p287563
    البته شما باید بزرگترش رو درست کنی
    خطا از من است! از من که سالهاست گفته ام- ایاک نعبد - اما به دیگران دلسپرده ام، از من که سالها گفته ام - ایاک نستعین - اما به دیگران تکیه کرده ام.

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    178
    پسند کرده
    62

نقل قول نوشته اصلی توسط سمانه جون
    سلام دوستای هنرمندم......
    من مامانم میخواد پسر عمه ام رو پاگشا کنه ولی افطار و همه عمه هام هستن....(یعنی کل فامیل شوهر)
    قرار شده تزئینات و دسر و سالاد و ژله با من باشه......منم همه امیدم به مامی سایته!!!
    خودم تو ذهنمه یه ژله رنگین کمان یا خرده شیشه درست کنم ..چون تا حالا ندیدن...ولی ازتون کمک میخوام.....میخوام چیزای شیک درست کنم تا کفشون ببره...ممنون
    ژله سورپرايز هم عاليه هم چش و چار در مياره

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    151
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مامی سپیناز
    الهام مامان روناک :سلام دست گلتون درد نکنه تصمیم گرفتم مسقطی و شله زرد و دسر پان اسپانیا ، فرنی ، سالاد یونانی، سوپ جو ، شامی لپه ،سیاسکی ، سالاد فصل قرمه سبزی و زبان و سبزی خوردن و سالاد فصل درست کنم بازم اگه نظر دیگه ای داری به من بگی ممنونم . منتظرم ................................
    عزیزم مسقطی و شله زردو فرنی تویه فاز و یه رنج مزه هستند اینطور نیست؟ حیف نیست بعد شبیه هم میشن و کلی هم زحمت کشیدی. ( دسر پان شکلاتی و تیره است با یکی از اینها درست کن که دو رنگ دسر داشته باشی و یاژله سورپرایز که چون پاگشا است خوبه و مناسبت داره میشه سه رنگ شکلاتی ، زرد و سفید )زبان منظورت خوراک ژیگو و در کل زبان گوسفنده دیگه آره؟
    بقیه منوت خوبه. موفق باشی ولی تزئینات و شلوغ کردن سفره یادت نره و صد البته دستمال سفره
    خطا از من است! از من که سالهاست گفته ام- ایاک نعبد - اما به دیگران دلسپرده ام، از من که سالها گفته ام - ایاک نستعین - اما به دیگران تکیه کرده ام.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    151
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم گلی .
    الهام جان هیچ فرقی ندااره اینایی که میان مهمونی از فامیل هستن و همه جور سنی هستن
    زیاد فرقی نداره دسرا چی باشه فقط خوشمزه باشه
    هر چی هم بگین من دستورشو ببینم درست میکنم و همون دفعه اول هم خیلی عالی میشه
    مریم جان من واسه یه عروسی دسر درست کردم برات میذارم یه نگاه بنداز ببین کدومش به دردت میخوره . در ضمن چون خود طرف میخواست کم هزینه بشه من از دسرهای تخم مرغ دار استفاده نکردم مثلاً باواریا که خیلی خوشمزه است
    http://mamisite.com/forum/viewtopic....462908#p462908

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    151
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mitra22
    سلام به خانمهاي هنرمند ...
    من تازه عضو سايت شدم و مي خوام راهنماييم كنيد .كمككككككك
    اين 5شنبه مهمون دارم و نمي دونم اين غذاهايي كه انتخاب كردم خوبن يا نه ؟؟؟
    شله زرد- رولت پنير- سوپ جو - سالاد الويه- باقالي پلو با ماهيچه- جوجه چيني و ميگو پفكي -ژله سورپرايز- سالاد فصل - سبزي خوردن
    دلم مي خواد يه دسر ديگه درست كنم تيراميسو يا بارواريا؟
    لطفا در مورد غذاها و دسر نظر بدين منتظرم............
    میترا جون تیرامیسو طعم پنیر داره و قهوه و شاید همه نپسندن ولی کرم باواریا عالیه و خنک میدونی که افطار اونم تو تابستون آدم همش دنبال چیزهای سرد و خنکه و اینکه جوجه چینی و میگو سوخاری منوت متنوع و رنگارنگه و به نظر من خوبه باز هم خودت صلاح میدونی کشک بادمجون بد نیست ولی سنگینه حالا در نظر بگیر با این همه تنوع غذا توی منی افطار جایی داره یا نه و ایشاله خدا قبول کنه

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    181
    پسند کرده
    616

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh
    من اين 5شنبه مهمان دارم و قبلا از تون كمك خواسته بودم حالا با كمك شماها و صد البته نظرات اقاي مريخي اين منو من است مهمانهام دوست همسرم هستند يك زوج جوان با يك كوچولو 2ساله حس ميكنم كم است اما نميدونم چي اضافه كنم
    يك نوع سوپ
    خورش فسنجان و چلو ساده
    سالاد سيب زميني كه از اينجا ياد گرفتم و ميخوام توش مرغ اضافه كنم
    ماست و خيار يوناني
    كيك حلوا بازم از همينجا ياد گرفتم
    و مخلفات افطار يعني پنير كره مربا گردو زولبيا باميه خرما و سبزي خوردن و
    درصورتي كه بتونم خوب از كار دربيارم ژله سورپرايز چون دفعه اول است ميخوام اين مدلو امتحان كنم
    حالا چي كمه؟
    فرشته جان به نظر من همه فسنجون رو دوست ندارن اگر مطمئنی دوست دارن درستش کن ولی اگر نمیدونی یه خوراک مرغ یا یه چیزی که همه پسند باشه هم درست کن . اگر فسنجون رو با مرغ درست میکنی یه غذای گوشتی بزار و اگر با گوشته هم کنارش مرغ بزار .
    بهترین چیزها زمانی رخ میدهد که انتظارش را نداری .

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    151
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا سادات
    الهام جون
    معلومه خیلی کدبانویی که انقدر خوب بچه های سایت رو راهنمایی می کنی
    ممنون میشم سوالای منم جواب بدی

مامانم 26 تا مهمون داره

غذا ها هم آلبالو پلو با بوقلمون _ باقالی پلو با ماهیچه _ چیکن استراگانوف و ...

پیراشکی هم بامنه
    برای 26 نفر که 4 تاشون هم بچه هستن چندتا پیراشکی درست کنم ؟؟؟

دسر هم
    می خوام خرده شیشه و تیرامیسو و دسر های آماده ی دراژه( یا پارافه) درست کنم

به نظرت چقدر از هرکدوم کافیه که کم نیاد و زشت نشه ؟؟؟
    زهرا جون عالی از اون طعمهای نگو و نپرس یه بار امتحان کن مشتری میشی
    من هفته پیش واسه پاگشای خواهر همکارم درستیدم البته چون خودش ماموریت بود نمیرسید من براش درست کردم و چون چند نوع دسر میخواست گفت تو ظرفهای کوچیک درست کنم باور کن این یکی رو خدا خدا میکردم موادم بیشتر از ظرف بشه تا یک کم خودم لفت و لیس کنم که مگه من شانس دارم افسوس از یک قطره . فقط با زبون ته کاسه رو صفا دادم
    بی زحمت لینک دستوری رو که شما باهاش درست می کنی رو میزاری ؟؟؟

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    151
    پسند کرده
    0

الهام جون
    معلومه خیلی کدبانویی که انقدر خوب بچه های سایت رو راهنمایی می کنی
    ممنون میشم سوالای منم جواب بدی

مامانم 26 تا مهمون داره

غذا ها هم آلبالو پلو با بوقلمون _ باقالی پلو با ماهیچه _ چیکن استراگانوف و ...

پیراشکی هم بامنه
    برای 26 نفر که 4 تاشون هم بچه هستن چندتا پیراشکی درست کنم ؟؟؟

دسر هم
    می خوام خرده شیشه و تیرامیسو و دسر های آماده ی دراژه( یا پارافه) درست کنم

به نظرت چقدر از هرکدوم کافیه که کم نیاد و زشت نشه ؟؟؟
    زهرا جون غذا ها رو مامانت میخواد درست کنه ؟ خیلی باسلیقه است از مرغ و گوشت استفاده کرده و برنجهای مخلوط سبز و قرمز خیلی قشنگ میشه با این همه برنج شما پیراشکیها رو به تعداد درست کن و فقط 5 تا 6 تا اضافه درست کن که وقتی هر کس یه دونه برمیداره ته دیست بالا نیاد و اگه احیاناً با این همه غذا بازم کسی خواست شرمنده دیس نشه دسرات خوبه ولی من نمیدونم قالبات چه اندازه ایه من کار خودمو میگم شما خودت با ظرفهات و چیزی که مد نظرته بسنج و انتخاب کن
    سه تا دسر داری با 26 مهمون به نظر من اگه از هر کدوم یه ظرف بزاری بهتره و چشم نوازتر تا اینکه چند تا ظرف کوچولو کوچولو باشه
    تیرامیسوتو تو قالب گرد یا کمربندی پرستیژ درست کن و دورش رو هم لیدی فینگر بذار که خیلی زیبا و شکیل و احتیاجی به برگردوندن نداشته باشه ( قرار نیست همه دسرها قالبی باشن) برای خورده شیشه من همیشه سه رنگ ژله استفاده میکنم هر کدوم با 5/1 لیوان یه خورده کمتراز 5/1 لیوان آب جوش میشه حدوداً 5/4 لیوان و بسته به اینکه قالبت چقدر ظرفیت داره کرم وانیلی من ضرفهایی رو انتخاب میکنم که با این تعداد ژله حداقل گنجایش 7 تا لیوان دسر وانیلی داشته باشه روی هم 10 تا لیوان حساب کن
    وبرای پارفه فکر کنم اون دستوری که بچه ها دادن مقدارش زیاد باشه با یک کیلو بستنی تو دستور مطمئناً برای مهمونی شما کفایت میکنه . موفق باشی عزیزم عزیزم دستور باواریا رو برات پیغام میدم توی سایت هم گذاشتم ولی نمیدونم کجا

صفحه 43 از 686 نخستنخست ... 334041424344454653 ... آخرینآخرین