نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 3,305 به 3,312 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    2

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

ممنونم باران عزيز.

پيشنهادهاي شماشدكشك بادنجان -سالادماكاروني والويه.( خودم خيلي باالويه موافق نيستم چون به نظرخيلي تكراريه والبته بازم فك ميكنم يكي ازاين دوتابهتره)

دسر:ژله تصويري وپان اسپانيا.(كه البته يه بارهمراه موزدرست كردم ولي متاسفانه موزخيلي زودتومايع سياه ميشه وطعم ترشي مي گيره.)

من اصولاهميشه دسرهاروكلي درست ميكنم چون حتي اكثراوقات بزرگترهاهم يه دسرتك نفره روكامل نمي خورن.اينجوري حيف وميل ميشه.وقتي كلي باشه بعدخودم ازخجالتشون درميام.:)))

اكثراينهاروتومهمانيهاي گذشته ام درست كردم يابعنوان هديه منزل ميهمانانم بردم.كلادوست دارم توتولدتنهادخترم هميشه چيزاي جديدداشته باشم .بازم منتظرنظرات خوبتون هستم.

baran_68_mn آواتار ها
    مرضیه
    میزان امتیاز
    37
    پسند شده
    3158
    پسند کرده
    391

نقل قول نوشته اصلی توسط golgoon
    ممنونم باران عزيز.

پيشنهادهاي شماشدكشك بادنجان -سالادماكاروني والويه.( خودم خيلي باالويه موافق نيستم چون به نظرخيلي تكراريه والبته بازم فك ميكنم يكي ازاين دوتابهتره)

دسر:ژله تصويري وپان اسپانيا.(كه البته يه بارهمراه موزدرست كردم ولي متاسفانه موزخيلي زودتومايع سياه ميشه وطعم ترشي مي گيره.)

من اصولاهميشه دسرهاروكلي درست ميكنم چون حتي اكثراوقات بزرگترهاهم يه دسرتك نفره روكامل نمي خورن.اينجوري حيف وميل ميشه.وقتي كلي باشه بعدخودم ازخجالتشون درميام.:)))

اكثراينهاروتومهمانيهاي گذشته ام درست كردم يابعنوان هديه منزل ميهمانانم بردم.كلادوست دارم توتولدتنهادخترم هميشه چيزاي جديدداشته باشم .بازم منتظرنظرات خوبتون هستم.
    خب عزیزم ما چون نمیدونیم شما چه دسرهایی و تا حالا درست کردی میتونی یه نگاهی به قسمت دسرها بندازی و با سلیقه ات خودت یکی و انتخاب کنی...برای غذا چیکن استراگانوف هم خوبه یا بادمجان شکم پر و ...ژله ی تصویری چون میتونه با تم تولد ست شه برای همین شیک میشه
    --------------------

دنیا بدون مادرم چه سرد و تاریکه

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4252
    پسند کرده
    5312

نقل قول نوشته اصلی توسط golgoon
    دوستان عزيزمن براي برگزاري تولددخترم احتياج به همفكري دارم.

تصميم دارم مهمونام روازعصردعوت كنم وبراي پذيرايي اوليه نوشيدني گرم باهمون كيك تولدسروكنم.چون معمولابچه هازودخسته ميشن .آخرشب ديگه براي عكس همكاري نمي كنن.ضمنامعمولاهمه دكوروآراستگي هم آخرشب خراب ميشه.ميخوام اينجوري همون اول مهماني تاكوچولوهاسرحالن فيلمبرداري وعكاسي روتموم كنم.

براي شام چون قبلش كيك تولدسروميشه تصميم به تهيه غذاهاي غيربرنجي دارم.ولي حسابي گيج شدم چه چيزايي ميتونم آماده كنم.كمك ندارم وچون فرتوكاردارم بيشترازيه ظرف داخلش جانميشه پس خيلي نمي تونم روغذاهاي فري مانوربدم .

خودم به لازانيافك كردم وفلافل وچيزاي ديگه كه دوست دارم باراهنمايي شماانتخابشون كنم.اگه غذاهايي باشه كه بتونم ازقبل تهيه كنم خيلي عاليه چون روزتولدميتونم بيشتردنبال جزئيات تزئينات باشم.

ضمنافلافل بادستورشف طيبه روامتحان كردم كه خيلي دستورخوبي بود.آيامي تونم ازقبل موادرواماده كنم وقالب بزنم توفريزرنگه دارم وروزتولدفقط سرخش كنم؟؟؟؟

ضمنامهموناي كوچولوهم دارم.

درمورددسرهم لطفاراهنماييم كنين.

پيشاپيش ممنونم

دوست عزیزم. نظر من هم اینه :

شما تمام کارهای تزئین وتمیز کاری خونه وظروف رو از روز قبل انجام بده .بقیه کارها رو بذار برای صبح تا ظهر .اینها رو من پیشنهاد میدم اگر خوشت اومد ازشون انتخاب کن.

اگر میخوای الویه نداشته باشی سالاد یونانی درست کن که گزینه ی خوبی برای جانشینی الویه هستش .اگر تم خاصی هم مد نظر داشته باشی میتونی به صورت تصویری روش بندازی .

سالاد ماکارونی خیلی طرفدار داره وخوش خوراک هم هست که از قبل میتونی درست کنی .حتی از روز قبل .

خود ماکارانی غذای خوبیه برای تولد ها .

اگر بتونی برگ شور مو پیدا کنی برای دلمه خیلی خوب میشه .هم راحته هم ساده از روز قبل هم میتونی بپیچیشون وفقط بذاری بپزه .

میتونی پیراشکی درست کنی ازقبل آماده کنی بذاری فریزر بعد نزدیک به شام بذاری تو فر تا گرم بشه .

برای دسر هم ژله نیمرو برای بچه ها خوبه وجالبه براشون.

ژله ی تصویری هم خوبه که تم تولد رو روش بندازی داخلشم اگر خواستی بروکن باشه اگر خواستی سورپرایز .

پان وتیرامیسو هم خوبن که از قبل هم میتونی آماده شون کنی پان هر چی بمونه خوش مزه تر میشه .
    سالادوسبزیجات

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

kiing آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    947

سلام هفته دیگه تولد پسرمه براش تم ماشین مک کوئین را در نظر گرفتم 15 نفرم مهمان دارم که اصلا بچه نیست
    برای پذیرایی جوجه و کوبیده ،سالاد یونانی ، سالاد بروکلی ، زیتون پرورده و برای دسر بعد شام هم سان شاین در نظر گرفتم میخواستم لطف کنید نظرتونو بگید و اگه تزئینات به شکل ماشین برای سالاد یا چیزای دیگه دارین لطفا فوری کمکم کنید
    ممنون

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4252
    پسند کرده
    5312

نقل قول نوشته اصلی توسط kiing
    سلام هفته دیگه تولد پسرمه براش تم ماشین مک کوئین را در نظر گرفتم 15 نفرم مهمان دارم که اصلا بچه نیست
    برای پذیرایی جوجه و کوبیده ،سالاد یونانی ، سالاد بروکلی ، زیتون پرورده و برای دسر بعد شام هم سان شاین در نظر گرفتم میخواستم لطف کنید نظرتونو بگید و اگه تزئینات به شکل ماشین برای سالاد یا چیزای دیگه دارین لطفا فوری کمکم کنید
    ممنون
    دوست گلم سالاد یونانی با این منو جور نیست .

به جاش یه سوپ درست کن .بقیه موارد خوبه .

این لینک مربوط به تزئینات مک کوئین هستش یه نگاه بنداز ایده زیاد داره توش

http://mamisite.com/forum/cartoon-themes/topic2394.html
    سالادوسبزیجات

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

leyli آواتار ها
    مریم
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    503
    پسند کرده
    25

دوستان لطفا همفکری برسونید
    10 بهمن ( روز میلاد حضرت رسول ) تولد برادرمه و 24 بهمن تولد برادر کوچکترم. ضمنا برادرم دانشگاه هم قبول شده
    حالا به مناسبت همه اینها میخوام یک جشن تولد بگیرم و 3 تا مهمونی رو با هم یکی کنم
    به نظرتون مهمونا رو چطوری دعوت کنم ؟
    خودش و هم سن و سالهاش باشن و بریز و بپاش کنن و دور هم باشن ؟
    یا
    جشن تولد معمولی ( خانوادگی ) باشه و خانمها و آقایون از همه گروه سنی دعوت باشن؟
    بعد بیزحمت بگید اگه فقط یه عده پسر جوون 18- 19 ساله باشن چی براشون درست کنم بهتره ؟؟
    نیازمند یاری سبزتان هستم

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    184
    پسند کرده
    0

سلام آیلار جون خوبی
    راستی از منویی که دادی به خوبی اسقبال شد ممنون

به نظرتون تو جشن تولد دختر 16 ساله که دوستاشم تو همین رنج سنین چه کارهای فانی میشه کرد که خوش بگذره
    [HIGHLIGHT=#ffffff]وبلاگم
    http://chefatousa.blogsky.com/
    [/HIGHLIGHT]

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    27
    پسند کرده
    0

سلام بچه ها من جمعه یکی از دوستان همسری با خانومش مهمونمون هستن که یه کم با کلاسن نمیخوام پیششون کم بیارم تو رو خدا چند تا نظر برام بزارین هیچی تو ذهنم نیست بچه هم ندارن .

• بانک بند ناف