نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 313 به 320 از 5484
صفحه 40 از 686 نخستنخست ... 303738394041424350 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3305
    پسند کرده
    1346

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط 16ordibehesht
    خانومای گل لطفا راهنمایی کنید 4تا از دوستام ناهار میان پیشم دو جور غذای آسون پیشنهاد بدین
    از روز قبل یک مدل شیرینی خوشمزه درست کن و روشون رو سلفون بکش و بگذار کنار برای پذیرایی عصرانه

برای نهار دسرهای یک نفره مثل پان یا ژله بستنی و چیزهای خوشگل میتونی درست کنی که اونها هم از شب قبل میروند در یخچال

غذای اصلی اگر به ذائقه هاشون آشنایی داری، میتونی بیف استراگانف یا چیکن + لازانیا لقمه ای درست کنی.. یا اینکه چون چهارنفر بیشتر نیستند شنیسل مرغ رو با لازانیا عوض کنی

اگر فکر میکنی غذای سنتی میخوای هم، میتونی باقالی پلو با مرغ یا گوشت درست کنی

سالادت رو سیخی درست کن و از صبح هم یک کیک بستنی ساده و قشنگ درست کن و اواسط نهار روی میز بگذار

همه اینها چیزهای زمان بری نیست تقریبا، به جز لازانیا که اگر بخواهی درست کنی باید از صبح پیچیدنش رو شروع کنی
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10420
    پسند کرده
    11789

نقل قول نوشته اصلی توسط اوین
    سلام به همگی من به همفکری شدیداً نیاز دارم پنج شنبه شب مهمون دارم 5 نفر اونم خونواده شوهر هم جون داریم هم مسن منوی که در نظر گرفتم اینه می خوام نظر شما رو هم بدونم و اگه جایش مشکل داره لطفاً هر چه زودتر بهم بگید : دسر خورده شیشه ، کاسترد و پودینگ شکلاتی به صورت لایه ای ، کشک بادمجون ، خورشت کرفس یا قیمه بادمجون ، خوراک مرغ یا شاید مرغ سوخاری ، سالاد کاهو ، سالاد توپی ، و مخلفات ( سبزی خوردن ماست سه نوع ترشی و سه نوع مربا )
    من یه چند باری قرمه سبزی درست کردم همینطور لازانیا ، میشه نظرتونو در مورد غذای اصلی بگید خودم دوس داشتم یه غذای جدیدم باشه ولی چی ؟

سلام
    عزيزم به نظرم كشك بادمجون برا مهموني شب و تو اين هواي گرم نميچسبه

و نميدونم منظورتون از خوراك مرغ چيه اما مرغ سوخاري خوبه

وقتي سالاد توپي داري ديگه سالاد كاهو جلو ه اي نداره

دسرهات خوبن ولي برا 5 نفر سه نوع دسر زياده اگه من بودم كاسترد رو حذف ميكردم
    و من فكر ميكنم برا شام خورشت قيمه بادمجون بهتر باشه

كيك مرغ و گردو خوشمزه و راحته ازقبل هم ميشه درستش كردم من يه بارم به جاي مرغ و گردو سالاد يوناني درست كردم و به همون سبك تزيين كردم خودم راضي بودم

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

سلام به همگی من به همفکری شدیداً نیاز دارم پنج شنبه شب مهمون دارم 5 نفر اونم خونواده شوهر هم جون داریم هم مسن منوی که در نظر گرفتم اینه می خوام نظر شما رو هم بدونم و اگه جایش مشکل داره لطفاً هر چه زودتر بهم بگید : دسر خورده شیشه ، کاسترد و پودینگ شکلاتی به صورت لایه ای ، کشک بادمجون ، خورشت کرفس یا قیمه بادمجون ، خوراک مرغ یا شاید مرغ سوخاری ، سالاد کاهو ، سالاد توپی ، و مخلفات ( سبزی خوردن ماست سه نوع ترشی و سه نوع مربا )
    من یه چند باری قرمه سبزی درست کردم همینطور لازانیا ، میشه نظرتونو در مورد غذای اصلی بگید خودم دوس داشتم یه غذای جدیدم باشه ولی چی
    ؟
    من با کشک بادمجون موافقم چون خیلی خوب و خوشمزه هست. مرغ سوخاری بهتر و جوون پسند تره . هم سالاد کاهو و هم سبزی خوردنی زیاد نیست ؟ در مورد خورش فکر کنم چون پیش غذا بادمجون داری برا خورش کرفس بزار یا فسنجون .
    1 نوع سالاد + کشک بادمجون + مرغ سوخاری + خورش کرفس + ÷ودینگ شکلاتی به نظرم کافیه. حالا وسط ترشی و مربا هم میزاری
    اگه بخوای دیگه بیشتر درست کنی به نظرم برو تو خط شیرینی یا کیک برا قبل یا بعد شام. یا یه جور بستنی و اینها برا بعد شام
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10420
    پسند کرده
    11789

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_ali
    سلام دوستای گلم من برای این هفته جمعه داماد جدیدمون را با خواهرم پا گشا کردم یه منوی خوب میخواستم ... میتونید کمکم کنید
    نظر خودم اینه :
    سالاد+رولت کالباس+چیکن استراگانف+سوپ قرمز+چلوکباب+ژله خرده شیشه

اولا مباركشون باشه ايشالله كه خوشبخت بشن

چون مهموني پاگشا هست بايد بيشتر به تزيين غذاها توجه كني كه و ازرنگهاي متنوع استفاده كني كه خودت بهتر ميدوني خانمي

رولت كالباس به نظر من مناسب نيست به جاش يا دلمه برگ مو يا ته چين مرغ يا كيك مرغ و گردو درست كن اگه ميخواي يه نوع خورشتم داشته باشي بد نيست مثلا خورش قيمه بادمجون يا الو مسما يا خلال منظورم يه نوع خورشت قرمز رنگه
    چيگن استراگانف خوبه
    سوپ شير يا قارچ بهتراز سوپ قرمزه
    چلو كباب خوبه
    دسرتم كه شيك و خوشمزس
    سالادتو سيخي درست كن به تعدا د نفرات يه سيخ اينجوري شيك تره

خوش بگذره

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط samirafard
    سلام بچه ها خوبین
    یک راهنمایی میخوام زودزود همین جمعه سالگرد ازدواجمه میخوام حدود 10 تا15 نفر از فامیل شوهر را دعوت کنم نمیخوام گرون برام در بیاد و فست فودی و جدید باشه برنج و خورشت نباشه همه جوونن خیلی دسر دوس دارن میشه زود زود منو بهم بدین من خودم نظرم اینه
    سالاد کلم و سالاد ماکارانی
    کاسترول بادمجان و حلقه مرغ و ریحان و کیک مرغ
    موس شکلاتی و زله سورپرایز و پان اسپانیا
    سالگردتون مبارککککک
    خیلی خوبه. همینو درست کم
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10420
    پسند کرده
    11789

[quote="samirafard"]سلام بچه ها خوبین
    یک راهنمایی میخوام زودزود همین جمعه سالگرد ازدواجمه میخوام حدود 10 تا15 نفر از فامیل شوهر را دعوت کنم نمیخوام گرون برام در بیاد و فست فودی و جدید باشه برنج و خورشت نباشه همه جوونن خیلی دسر دوس دارن میشه زود زود منو بهم بدین من خودم نظرم اینه

سالاد کلم و سالاد ماکارانی
    کاسترول بادمجان و حلقه مرغ و ریحان و کیک مرغ
    موس شکلاتی و زله سورپرایز و پان اسپانیا[/quo

te]

عزيزم منوت جوون پسند و شيكه دسرها هم همه عالي اند

تنها چيزي كه هست اين منو سير كننده نيست چون جوون هستن و احتمالا بزن و بكوبي هم خواهيد داشت
    كاش به جاي سالاد ماكاروني يه چيز ديگه درست كني . اگه من بودم سالاد ماكاروني رو حذف ميكردم و يكي از غذاهاي زير رو درست ميكردم

لازانيا
    پيتزا تك نفره
    پيراشكي گوشت
    دلمه برگ مو
    سالاد الويه

مباركتون باشه

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3305
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط zmm
    سلام اگه ممکنه به من هم کمک کنین لطفاً، من 5شنبه شب پدر و مادر همسرم برای 5روز میان تهران منزل ما. منم هنوز یک ماه نشده عروسی کردم و آشپزی هم صفر...خدارو شکر هرشب شام یه جا مهمونیم ولی برای شام شب اول و 3 تا ناهار نمیدونم چی درست کنم خودم فکر کردم
    شام اول لازانیا و سالاد فصل باشه برای دسر هم بستنی بخرم
    برای نهار روز بعدش خورشت بادمجون و ماست و ژله طالبی باشه شام هم که مهمونیم
    برای نهار بعدی گراتن مرغ وقارچ خوبه؟
    برای نهار روز سوم چی؟
    ضمناً همه این غذا ها رو هم اولی بار هست که میخوام درست کنم
    اگه نظری دارید خوشحال میشم کمک کنین
    عروس خانم آشپزی برای خانواده شوهر اول از همه خونسردی و اعتماد به نفس میخواد، من اگر جای شما بودم هرشب دو مدل از چیزهایی که میخوام برای اونا درست کنم در اندازه کم و کوچیک درست میکردم.
    درست کردن خیلی چیزها مثل ژله طالبی در حرف آسون به نظر میاد اما وقتی به عمل میرسه کلی ریزه کاری داره

شام اول رو مرغ بپز.. مامان باباها چندان به غذاهای مدرن عادت ندارند و در ضمن مرغ غذای مطمین تری هست.
    برنجت رو زعفرونی کن و روش زرشک و کمی خلال پسته بریز.. حتما از روغن خوب استفاده کن، مثل روغن نباتی های معروف

خورشت بادمجون خوبه برای نهار فرداش، اما اونم سعی کن یکبار درست کنی از قبل

نهار روز بعد رو میتونی کباب تابه ای درست کنی، که خیلی کم ریسکه اونم، ضمن اینکه فکر نکنم بازم مسن ترها با گراتن و سوفله میونه خوبی داشته باشند

نهار روز سوم جوجه کباب با برنج درست کن

از قبل برو و یکی دومدل ترشی، ماست، زیتون، سبزی خوردن و خلاصه از اینجور مخلفات بگیر
    سفره ات رو هربار با توجه به نوع غذا با اینها رنگین کن
    سالاد فصل رو سعی کن در دوسه تا وعده غذایی حتما بگذاری چون بازم بزرگترها بیشتر از سایر موارد دوستش میدارند

یک بخش هم داریم که چگونه میهمانی برگزار کنیم، اگر اونم بخونی خیلی بهت کمک میکنه

موفق باشی عزیزم
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2854
    پسند کرده
    1065

نقل قول نوشته اصلی توسط zmm
    سلام اگه ممکنه به من هم کمک کنین لطفاً، من 5شنبه شب پدر و مادر همسرم برای 5روز میان تهران منزل ما. منم هنوز یک ماه نشده عروسی کردم و آشپزی هم صفر...خدارو شکر هرشب شام یه جا مهمونیم ولی برای شام شب اول و 3 تا ناهار نمیدونم چی درست کنم خودم فکر کردم
    شام اول لازانیا و سالاد فصل باشه برای دسر هم بستنی بخرم
    برای نهار روز بعدش خورشت بادمجون و ماست و ژله طالبی باشه شام هم که مهمونیم
    برای نهار بعدی گراتن مرغ وقارچ خوبه؟
    برای نهار روز سوم چی؟
    ضمناً همه این غذا ها رو هم اولی بار هست که میخوام درست کنم
    اگه نظری دارید خوشحال میشم کمک کنین
    mobarak bashe arus khanum!
    baraye nahare ruze dovom:khoroshte kadu bademjun dorost kon.ruye kadu ha ra ham hakaki kon,kheyli naz mishe,
    baraye nahar geraten va ghazaye nuni monaseb nist,tahchin dorost kon golam,ye sar ham be ghesmate tahdig haye hamin sayt bezan,
    albalu polo ham khube,albate aval bepors ke torsh mikhoran ya shirin.!!
    ziyad negaran nabash chon madar shoharet miyad ashpazkhune komaket,karhayi ke ghelegh daran ra be ishun bespor!
    avazesh deserhaye shik begzar!
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

صفحه 40 از 686 نخستنخست ... 303738394041424350 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف