نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 3,121 به 3,128 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

سلامممم
    دوستان خوبم...من میخوام واسه شام دوستای همسرم با خانوماشونو دعوت کنم....باهاشون خیلی رسمی نیستیم...اما بعد عروسی اولین باره میخوان بیان خونمون ...2تا از دوستاش با خانوماشون که جوون هستن..از 24 تا 30 ساله رنج سنیشون... چی درست کنم که بار اول خوب باشه

2. بانک بند ناف
    بنیتا.ر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    198
    پسند کرده
    180

تصمیم دارم دوستای همسری رو با خانواده دعوت کنم.نمی دونم چی درست کنم چون یکی از دوستا و خانواده اش شام برنج نمی خورن و اگر بخورن هی غر می زنن.
    اون یکی خانواده برنج می خورن اما سه تا بچه دارن از سن 7 تا 20 سال که بسسسسسسسسسسسیار بد غذا هستن.فکر کید زرشک نمی خورن.مرغ با اکراه .لوبیای قرمه سبزی هرگز. برای همین همیشه از دعوت کردنشون گریزونم.
    با این اوصاف موندم چی بپزم؟یه سوپ شیر مد نطرمه.اما بقیه رو موندم.
    دفعه قبل که دعوت بودن خونمون تابستون بود و من سالد اندونزی+ کشک و بادمجون+ باقالی پلو با مرغ درست کرده بودم.
    لازانیا نمی تونم درست کنم چون فرم خرابه.اگر نه می دونم بچه هاش دوست دارن.لطفا کمکم منید.فکرم به هیچ جا قد نمیده.
    تناسخ است یا تکامل؟
    که در سی سالگی
    هزار سال زندگی کرده ایم...

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300

نقل قول نوشته اصلی توسط mina69
    سلامممم
    دوستان خوبم...من میخوام واسه شام دوستای همسرم با خانوماشونو دعوت کنم....باهاشون خیلی رسمی نیستیم...اما بعد عروسی اولین باره میخوان بیان خونمون ...2تا از دوستاش با خانوماشون که جوون هستن..از 24 تا 30 ساله رنج سنیشون... چی درست کنم که بار اول خوب باشه

سوپ مرغ

الان فصل سرما هست وانار میتونی خورشت فسنجون درست کنی که هم مجلسیه وهم آقایون خیلی میپسندند .در کنارش یه کمی هم کباب تابه ای درست کن که احیانا اگر کسی دوست نداشت از اون تناول کنه

برای دسر هم من فقط ترایفل میوه رو با خامه ی خیلی کم پیشنهاد میدم

اگر خواستی ژله ای درست کنی بروکن گلس درست کن .
    یه لفمه نون حلال

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300

نقل قول نوشته اصلی توسط بنیتا.ر
    تصمیم دارم دوستای همسری رو با خانواده دعوت کنم.نمی دونم چی درست کنم چون یکی از دوستا و خانواده اش شام برنج نمی خورن و اگر بخورن هی غر می زنن.
    اون یکی خانواده برنج می خورن اما سه تا بچه دارن از سن 7 تا 20 سال که بسسسسسسسسسسسیار بد غذا هستن.فکر کید زرشک نمی خورن.مرغ با اکراه .لوبیای قرمه سبزی هرگز. برای همین همیشه از دعوت کردنشون گریزونم.
    با این اوصاف موندم چی بپزم؟یه سوپ شیر مد نطرمه.اما بقیه رو موندم.
    دفعه قبل که دعوت بودن خونمون تابستون بود و من سالد اندونزی+ کشک و بادمجون+ باقالی پلو با مرغ درست کرده بودم.
    لازانیا نمی تونم درست کنم چون فرم خرابه.اگر نه می دونم بچه هاش دوست دارن.لطفا کمکم منید.فکرم به هیچ جا قد نمیده.

خب با این شرایط شما میتونی مخلوط درست کنی هم بدون برنج هم بابرنج .برای همین خاطر دیگه برای پیش غذا وغذای اصلی وتفاوت اونها زیاد خودت رو درگیر نکن.

بچه های بدقلق معمولا لازانیا رو دوست دارن که شما فعلا نمیتونی درست کنی سالاد ماکارانی جانشینش کن عزیز .اما هر چیزی توش نریز .

مرغ سوخاری یا بریون درست کن که مطمئنا همه پسنده .سیب زمینی درشت سرخ شده با سس قرمز .

کتلت گوشت هم میتونی درست کنی .با یه سس نسبتا تند وتیز میچسبه .کنارش سبزی خوردن وسالاد کاهو هم بذار .

برای غذای برنجی هم پلو سفید ساده درست کن با تزئین زعفرون. یه دیس زرشک بزن یه دیس زرشک نزن.

برای کنار پلو میتونی از همون مرغ های سرخ شده استفاده کنی هم میتونی جداگانه گوشت یا مرغ اضافه کنی اما از نظر من گوجه فرنگی سرخ کن بذار مغز پخت بشه وتو ظرف جداگانه بذار .هر کسی خواست با همون مرغ سرخ شده کنار برنجش مصرف کنه .

جعفری وفلفل سبز ولیموترش هم کنارش بذار عالی میشه .

زیتون هم سر میز بذار آب یادتون نره .تو مهمونی هایی که جدیدا میری از انواع واقسام نوشیدنی ها خبر هست الا آب که از همه مفیدتر وسالم تره .الانم که آب با اکسیژن مازاد به وفور تو بازار پیدا میشه .
    یه لفمه نون حلال

kiing آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    947

سلام ذوستان من تولد پسرم بهمن ماهه
    دارم از الان کارهامو برنامه ریزی میکنم حدودا 15 نفر مهمان دارم و بچه اصلا نیست تم تولدشم مک کوئینه
    به نظرتون چی درست کنم
    راستی لطفا اگه تزئینی با این تم دارین برام بزارین

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300

نقل قول نوشته اصلی توسط kiing
    سلام ذوستان من تولد پسرم بهمن ماهه
    دارم از الان کارهامو برنامه ریزی میکنم حدودا 15 نفر مهمان دارم و بچه اصلا نیست تم تولدشم مک کوئینه
    به نظرتون چی درست کنم
    راستی لطفا اگه تزئینی با این تم دارین برام بزارین

سلام عزیزم لطفا این لینک رو ببین پر از ایده هست برای تولد با تمی که شما میخوای .

درمورد منو غذا هم خودت بگو چی مد نظر داری تا ما با کمک دوستان دیگه کم وکسر وزیادی هاش رو بهت بکیم وبتونیم نتیجه بگیریم.

http://mamisite.com/forum/cartoon-themes/topic2394.html
    یه لفمه نون حلال

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام دوستان تولد یک سالگی پسرم 13 بهمن هست حدودا واسه شام 25 نفر مهمون دارم فامیل خودم و همسرم، تمی که واسش انتخاب کردم میکی موس که دارم براش کارت طراحی می کنم میخوام واسه شام کیک مرغ و سالاد کلم و سوپ قارچ درست کنم از اونجایی که خونواده ها کمی سنتی هستن تو غذای اصلی موندم میخوام مرصع پلو درست کنم نظر شما چیه ؟چی کم و کسری دارم ؟ راستی واسه بعد شام دسر(ژله ای ) و سالاد میوه در نظر گرفتم در مورد سالاد میوه هم ایده بدید ممنون میشم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

دوستاي عزيزم من واسه شب يلدا حدود 15 نفر مهمان دعوت کردم، ميخوام اينا رو بدم به نظرتون خوبه ؟
    پيش غذا : سوپ جو - کيک مرغ يا کيک الويه (به نظرتون کدومووو بدم؟ کيک مرغ خوشمزه تره يا الويه ؟)
    غذاي اصلي : قيمه لاپلو و برنج سفيد با جوجه کباب.
    دسر : ژله انار- تيراميسو.

واقعا موندم بين کيک مرغ و الويه کدوم رو انتخاب کنم ؟! من خودم که نميخورم ولي به نظر تون کدومش خوش مزه تر ميشه ؟

يه سوال ديگه هم که دارم اينه که يه نوشيدني شيک ميخوام براي وقتي که مهمان ها از راه ميرسن.(فقط 2-3 نفرشون چايي خور هستند وبقيه چاي نميخورن) به نظرتون چي درست کنم ؟
    I Am A Vegan
    Proud Of It