نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 3,105 به 3,112 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

بهشتی جون خواهشا دوستتو که دعوت کردی عکساشو بیا بزار و تو مبحث چگونه یک مهمانی ترتیب دهیم بیا راجع بهش کامل توضیح بده.خوشبحال دوستت واقعا.چه حالی میکنه.فکر کنم شوهرش بفرستتش پیش شما آموزش ببینه.
    کادوشونم قلبیه؟
    راستی یه سوال این قندایی که میگی قلبه خودت درست میکنی؟ چجوری؟ یا آماده میخری؟ از کجا میخری؟ خوشمزه ان؟
    چرا اینقدر جدی !!!!!!!!!!!!!!!!
    یکم خنده و شوخ طبعیم چاشنیش کنیم .

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    242
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

آیلار جونبسیااار ممنونم از راهنماییهاتون مخصوصا از اون پیشنهاد رز سیب زمینی ، اصلا به فکرم نرسیده بود فکر کنم دورچین مرغ رو رز بذارم و ته دیگ برنج رو سیب زمینی قلبی خوب بشه
    بهارک جون از شما هم ممنونم
    بهارک جون برای قند آموزشش تو سایت هست
    decoration-sweet/topic4207-88.html#p1323174

یه مدل دیگه هم هست که با رویال آیستیک (سفیده تخم مرغ+پودر قند)درست میشه و روی قند رو باهاش تزئین می کنیم
    - چشم سعی می کنم حتما عکساشو بذارم
    والا کادو رو هنوز تصمیم قطعی در موردش نگرفتم،
    واااااای انقده ذوق دارم !!من کلا دو تا دوست صمیمی صمیمی دارم که عاشخشووووونم یکیشون که تازه عقدیده!!یکی دیگه شون هم تو مراحل خواستگاریییییه منتظرم اگه این یکی هم عرووووس شد که دیگه با هم دعوتشون کنم و حسابی زمان بذارم برای مهمونیشون
    اللهم عجل لولیک الفرج

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    57
    پسند کرده
    152

میخوام برا پسرم که 4 ساله میشه تولد بگیرم هر سال تولد خونوادگی (خونواده من و شوشو) گرفتم امسال میخوام تولد زنونه بگیرم با تاخیر چون تولد پسرم 7 دی تو ماه صفره نمیشه خیلی شاد باشه فاصله بین تولد وسالگرد ازدواجمون 3 روزه حالا فکر میکنین جشن را به نام 2 مناسبت برگذار کنم یا فقط تولد پسرم ودیگه اینکه حدود 40 نفر میشیم که 5تاشون بچه ن اصل مطلب منو غذا و دسر میخوام غذاهای خوشگل و شیک و صد البته توی این گرونی کم هزینه باشه خوب بهتره (جک گفتم نه؟ حالا کی گفته مهمونی بگیری؟) یه جورایی میخوام هنر نمایی کنم دیگه اینکه آیا باید از هر نوع غذا مخصوصا لقمه ایها به تعداد باشه یا بیشتر؟ یا کمتر؟ اگه دو مناسبت باشه باید 2تا کیک بپزم؟ نظر خودم فعلا ایناست:چون هوا سرده آش یا سوپ - از اون غذاهای قیفی که نمیدونم با الویه پر بشه یا پیتزا قیفی و یا؟- حلقه مرغ یا گوشت؟- پیراشکی - سالاد ماکارونی - کیک مرغ - کشک بادمجان ؟؟؟ - البته ( 3 مورد از اینا )یا پیشنهادات دیگه شما دوستان .برا دسر هم ژله گل دار - شارلوت -و یا؟ هر چی شیکتر بهتر

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300

نقل قول نوشته اصلی توسط خانم حنا 1
    میخوام برا پسرم که 4 ساله میشه تولد بگیرم هر سال تولد خونوادگی (خونواده من و شوشو) گرفتم امسال میخوام تولد زنونه بگیرم با تاخیر چون تولد پسرم 7 دی تو ماه صفره نمیشه خیلی شاد باشه فاصله بین تولد وسالگرد ازدواجمون 3 روزه حالا فکر میکنین جشن را به نام 2 مناسبت برگذار کنم یا فقط تولد پسرم ودیگه اینکه حدود 40 نفر میشیم که 5تاشون بچه ن اصل مطلب منو غذا و دسر میخوام غذاهای خوشگل و شیک و صد البته توی این گرونی کم هزینه باشه خوب بهتره (جک گفتم نه؟ حالا کی گفته مهمونی بگیری؟) یه جورایی میخوام هنر نمایی کنم دیگه اینکه آیا باید از هر نوع غذا مخصوصا لقمه ایها به تعداد باشه یا بیشتر؟ یا کمتر؟ اگه دو مناسبت باشه باید 2تا کیک بپزم؟ نظر خودم فعلا ایناست:چون هوا سرده آش یا سوپ - از اون غذاهای قیفی که نمیدونم با الویه پر بشه یا پیتزا قیفی و یا؟- حلقه مرغ یا گوشت؟- پیراشکی - سالاد ماکارونی - کیک مرغ - کشک بادمجان ؟؟؟ - البته ( 3 مورد از اینا )یا پیشنهادات دیگه شما دوستان .برا دسر هم ژله گل دار - شارلوت -و یا؟ هر چی شیکتر بهتر

خانوم حنا جون بگو میخوای چش وچال دربیاری ؟

به نظر من اصلا درست نیست که دو تا مناسبت مجزا رو تو یه روز با هم ادغام کنین .حتی تولد دوتا بچه رو هم تو یه روز گرفتن از
    نظر من اصلا درست نیست .

واین که تو تولد بچه ی چهارساله فقط 5 تابچه هست وبقیه 45 نفر بزرگسال ؟

به نظر من همون 5 تا بچه رو برای تولد دعوت کنین وهفته ی بعد مراسم سالگرد ازدواج بگیرین خیلی بهتره .

برای اینکه غذاهات شیک باشه شما باید خودت بدونی از چی وکجا وبه چه صورت استفاده کنی .میتونی از ترکیب رنگها توی غذات ودورچین اونها کارهای هنری بسیاری انجام بدی .نه تنها چش وچال درمیاد بلکه فک هم میندازی

(گوجه گیلاسی..کلم بروکلی ..جعفری ..هویج...لبو...حلقه های لیموترش ..فلفل دلمه ای رنگی )اینها همه کمک میکنند برای زیبا سازی میز وچیدمان غذا

برای تولد پسر کوچولوتون :

پیراشکی گوشت .ناگت مرغ .سیب زمینی سرخ کرده درشت .سالاد ماکارانی پیشنهاد میکنم.چون همه ی بچه ها اونها رو دوست دارند .اگر از اون غذاهای قیفی میخواین با الویه پر بشه بهتره فقط دقت کنین که الویه تون زیاد خیس نباشه که نونش رو خمیر نکنه .

از نظر تعداد من همیشه چند تا بیشتر میذارم .بیشتر باشه بهتره از این که کسی باز بخواد ونداشته باشیم.
    برای مراسم سالگرد ازدواج :

آش ... ..دلمه ...سالاد فصل ...کیک مرغ وگردو

ژله گلدار شیک تره ...ترایفل وپارفی میوه هم خوبه .یا پاناکوتا چند رونگ توی ظرف های کترینگ یه نفره .

این دورچین ساده اما قشنگ رو ببین

یه لفمه نون حلال

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    57
    پسند کرده
    152

آیلار جون از نظراتت خیلی ممنونم لطف کردی عزیزم (دکمه تشکر الان کار نمیکنه) خوب چکار کنم بچه دورو برمون همینا هستند دو بار مراسم گرفتن هم برا من سخته هم اینکه این که 3 تا بچه از این 5 تا پسرم دختر برادر و خواهر شوشو اند یکم یه جوریه که بچه ها تنها بیان پس باید فقط تولد بگیرم بنام بچه ولی به کام بزرگترها

titish khanoom آواتار ها
    فرشته
    نوشته های وبلاگ
    18
    کالاهای من
    2
    میزان امتیاز
    768
    پسند شده
    46930
    پسند کرده
    17064

ویترین مدال ها

دوست جونیا کمک پلیز
    من تولد آبجی رو چون محرم و صفره میخوام روز ولادت آقا امام کاظم بگیرم .صاحب تولد نی نی داره و همه چی نمیتونه بخوره
    تم رو میخوام چیتایی بزنم به نظرتون غذاها چی باشه ؟
    قیمه احتمالا :-x

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    242
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط titish khanoom
    دوست جونیا کمک پلیز
    من تولد آبجی رو چون محرم و صفره میخوام روز ولادت آقا امام کاظم بگیرم .صاحب تولد نی نی داره و همه چی نمیتونه بخوره
    تم رو میخوام چیتایی بزنم به نظرتون غذاها چی باشه ؟
    تولد آبجی جون مبارک تیتیش خانوم جون
    خوب موقعیه میلاد امام
    کشک بادمجون رو میشه با کشک زعفرونی و نعنا داغ چیتایی کرد
    برنج رو با برنج زعفرونی و کشمش !!
    ژله تصویری چیتایی!
    کیک هم که چیتا!
    نون هم چیتا میشه!(نون حجیم به سبک چیتا)
    سالاد الویه هم که میشه با ذرت و کشمش چیتایی کرد
    فعلا همین به ذهن مبارکم رسید دیده ببخشید
    اللهم عجل لولیک الفرج

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    242
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط خانم حنا 1
    آیلار جون از نظراتت خیلی ممنونم لطف کردی عزیزم (دکمه تشکر الان کار نمیکنه) خوب چکار کنم بچه دورو برمون همینا هستند دو بار مراسم گرفتن هم برا من سخته هم اینکه این که 3 تا بچه از این 5 تا پسرم دختر برادر و خواهر شوشو اند یکم یه جوریه که بچه ها تنها بیان پس باید فقط تولد بگیرم بنام بچه ولی به کام بزرگترها
    خانم حنا جون پیشاپیش هر دو مناسبت مبارک
    عزیزم به نظرم یکی رو سه نفره بگیر یکی رو همگانی
    غذاها برای اینکه مقرون به صرفه هم باشه وخرجت بالا نره کشک بادمجان - پیراشکی گوشت و قارچ و ذرت و...-ژله تصویری یا رنگین کمان - تارت میوه - هویج پلو با ریش ریش مرغ - پیتزا ماکارونی ( ماکارونی رو با مخلفاتش با یه تخم مرغ مخلوط کنید و بریزید تو ظرف بعد یکم پنیر پیتزا روش بدید بعد فر)-سالاد الویه
    از اینا می تونی انتخاب کنی- هیچ کدوم خرج خیلی بالایی ندارن ( مثلا در مقایسه با باقالی پلو با ماهیچه!! )
    امـــــــــا هر چیزی درست کنی با یه تزئین شیک چل و چال درآر میشه فقط کافیه یه کوچولو در مورد تزئینشون برنامه ریزی کنی
    موفق باشی
    اللهم عجل لولیک الفرج