نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 3,009 به 3,016 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

ممنون از اسطوره جون من مهمونیمو دادم تمام شد .غذا هم سوپ شیر .هویج پلو با مرغ وقرمه سبزی درست کردم به همراه سبزی و بورانی اسفناج و سالاد فصل و زله.همه از غذاها تعریف میکردن .خییییییییییلیییی خوشمزه شده بود.ممنون از همه

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

نقل قول نوشته اصلی توسط یوتاب شجاع
    سلام دوس جونیا منم کمک میخواستم من چون خواهر شوهرام و یکی از برادر شوهرام وی شهرهای دیگه زندگی میکنن موقع تعطیلا ت میان اینجا به خاطر همین ما هم اونها رو معمولا نهار دعوت میکنیم میدونید تعدادمون زیاده به 30 نفر میرسه (ماشالله) منم دو ساله که یا بیرون غذا دادم و یا از بیرون نهار گرفتم اما امسال دیگه نمیشه میشه کمکم کنید بگید چی درست کنم ؟ چون تعدادمون زیاده روی زمین سفره میندازیم پس نمیونم هیج مانوری رو زیین سفره بدم چی کار کنم ؟کمکم کنید
    گلم من معمولا وقتی اینطوری مهمون دارم (تعداد زیاد که خودمونی هم هستن) جوجه کباب میدم که توسط همسرم و خونوادش توی حیاط پخته میشه.خودم هم سوپ و سالاد و دسر و ی کیک واسه عصرونه درس میکنم.
    سوپ جو جوجه کباب برنج سفید ژله خورده شیشه و کیک زبرا.
    حالا شما ی کم توضیح بده میخوای تنوع سفرت چطوری باشه چند نوع غذا میخوای؟
    حالا تا دوستان بیان من چند تا پیشنهاد میدم
    باقالی پلو با مرغ خورش بادمجون( روز قبل بادمجونا رو سرخ کن)ی برنج سفیدو ی سوپ رقیق هم درس کنی.ژله خورده شیشه وکیک عصرونه ژله خورده شیشه واسه زمانی که میخوای سفره ات رو شلوغ کنی خیلی خوبه.
    ته چین مرغ یا هویج پلو با مرغ و باز هم ی خورش مثلا کرفس ی سوپ رقیق مخلفات هم میتونی بورانی اسفناج و بادمجون و ترشی سالاد بزاری
    طپش بر این گرفتگی گذر مگر نمیکند؟!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

سلام
    ما برای از مکه امدند پدر و مادر شوهرم روز جمعه می خواهیم شام بدیدم انم تو خانه(حدود 120 نفر)
    غذای اصلی را ازبیرون می یاریم برای مخلفاتش چه پیشنهادی دارید؟ سفره پهن می کنیم
    زندگی حکایت یـــــخ فروشی است که وقتی به او گفتند ، فروختی؟

گفت نخریدن ، تمام شد.

saba713 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    276
    پسند کرده
    98

به نظر من تو کاسه های کوچولو یکبار مصرف ژله درست کن که تو یخچال هم راحت با کمک یک مقوای ضخیم یا سینی بتونی بچینی - سالاد ماکارانی هم خوبه که البته به همین روش سرو بشه . چون برای 120 نفر نمی تونی ظرف ظرف تزئین کنی . خیلی وقت می خواد سبزی خوردن هم خوبه . اگر کوکو بادمجان یا کوکو ماهی هم کوچولو کوچولو سرخ کنی (نصف اندازه معمولی) تو ظرف دردار یکبار مصرف تزئین و سرو می شه . خوبه ؟
    "ز بس که گریه نکردم غرور بغض شکست/برای غسل دل مرده آب لازم نیست"
    عمری بجز بیهوده بودن سر نکردیم/تقویمها گفتند و ما باور نکردیم*

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

مرسی آیدا جون از کمکت و ممنون از این ایده ولی من نمیتونم جوجه کباب بدم چون کسی بلد نیست برام درست کنه من چون توی بوشهر زندگی میکنم و غذاهای دریایی اینجا خیلی مرسوم تره برای مهمونی ها میخواستم که میگو با سس کارس درست کنم و با یه چیز دیگه که هنوز به ذهنم نرسیده اگه شد ته چین قالبی هم درست کنم و بذارم کنارش به نطر شما خوبه ؟ شما میگید که ژله هم درست کنم؟ برای عصر هم میخواستم تارت نارگیل رو درست کنم خوبه یا یه کیک درست کنم ؟ والله خیلی گیج شدم چون اولین بارمه خودم میخوام غذا درست کنم . منتظر نظرات خوبتون هستم

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

وااااااااااااای منم که تازه اومدم استان شما.خب از اول میگفتی گلم کلی ایده دریایی دارم واست.

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

خب قلیه ماهی و میگو.میگو پلو.دونوع داریم یکی که با گردو کشمشه یکی هم که با سبزی پلو.ماهی حلوای شکم پر که تو فر بزاری با برنج سفید.میتونی کنارش ی خوراک میگو که تو تایپیک بوشهری ها دیدم بزاری و ته چین قالبی هم که عالیه ...ی ژله خورده شیشه وکیک هم که نظرم رو زبرا کیکه چون تزیین نمیخواد.من کلا تارت رو خوب در نمیارم یکی دو بار درس کردم اگه واردی خب همون رو درس کن.سالاد شیرازی ماست و اسفناج .نظرت رو بگو اگه خواستی بازم فکر بکنم ی کم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

مرسی آیدای عزیزم قبل از هر چیز خیلی خوش اومدی به شهر عزیزم خوش گذشت یا نه ؟ میدونم جای تفریحی زیادی نداره ولی به جاش مردمونش صفا دارن (ای ول ببین چقدر نوشابه باز کردم برا خودمون)
    از نطر ی هم که دادی خیلی ممنون میدونی یه مشکل دیگه که دارم اینه که من چون عروس کوچولو هستم قبل از من جاری های دیگه ام مهمونی میدم کلا وقتی مهمونامون میان از شهرهای دیگه همینجوریه یه روز دعوت میکنی ولی به جاش چند روز فقط میخوری و میخوابی
    خلاصه میگفتم پس به طبع غذاهایی مثل ماهی و میگوی عادی رو اونها توی منوی غذایی خودشون دارن. میگو با سس کاری هم که گفتم چون خودم تازه یاد گرفتم و بقیه تا حالا درست نکردن به همین دلیل گفتم که میخوام درست کنم .در مورد تارت هم باید بگم که من تارت رو خوب درست میکنم ولی ژله خرده شیشه رو تا حالا درست نکردم بازم اگه نطری با دل و جان میپذیرم

• بانک بند ناف