نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 289 به 296 از 5484
صفحه 37 از 686 نخستنخست ... 273435363738394047 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10420
    پسند کرده
    11789

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam va hadi
    پیش غذا میخوام حلیم بادمجون یا سالاد اولویه یا سمبوسه یا لازانیا لقمه*ای بزارم
    سوپ و سالاد و ماست و اینجور مخلفات هم که هست
    واسه غذا اصلی یا قورمه سبزی یا لوبیا پلو یا زرشک پلو یا تهچین
    دسرم ژله در طالبی با پودینگ
    من چون زیاد مهمونی نمیدم و 1 ساله رفتم خونه خودم نمیدونم چه نوع غذایی باید سرو بشه

خوب خانمي با توجه به اينكه اولين بار هست كه ميان خونتون و مهموني برا شام هست

يه غذاي گوشتي لازمه

پس برا غذاي اصلي زرشك پلو با مرغ يا گوشت مناسبتره يا به جاي زرشك پلو باقالي پلو درست كن

براي پيش غذا بين مهارتت تو درست كردن كدومش بهتره من بودم لازانيا رو انتخاب ميكردم چون اكثراً دوست دارن

حليم بادمجون خيلي از اقايون دوست ندارن . سمبوسه وقتي زايادي ميگره برا سرخ شدن و سالاد الويه هم كه تكراريه
    دسرت خوبه

2. بانک بند ناف

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط a.akbarian
    براي روز 5 شنبه احتمالاَ شام مي خوام فاميلاي شوهرم و دعوت كنم.
    چون خاله شوهرم اومده و همه دارن دعوتش مي كنن ( اونا هميشه يا كباب درست مي كنن يا قورمه سبزي و خورشت باميه) منويي كه در نظر گرفتم اينه
    كشك بادمجان ، كيك مرغ و گردو ، سوفله بادمجان (يا همون گراتن بادمجان) ، ژله آكواريوم يا خرده شيشه
    شايد فسنجون هم درست كنم

لطفاَ كمكم كنيد . نظرتون چيه؟ اونا هميشه غذاهاي تكراري درست مي كنن. به خاطر همين مي خوام غذام چلو و خورشت و اين چيزا نباشه. شوشو خيلي سوفله دوست داره جلوي اونا هم خيلي از سوفله من تعريف كرده.
    گلم به نظر من منوت برای شام کمی خالیه. البته نمی دونم تعداد چند نفره ولی به نظر من غذای برنجی بزار . حالا مثلا لوبیا پلو بزار یا کلم پلو . به هر حال به ÷لو مخلوط بزار . ولی خب فسنجون هم خوبه . ولی اگه نمی خوای هم حتما نشاسته ای باشه . حالا اگه زیاد غریبه هم نیستین کوفته هم می تونی بزاری که هم سنتیه و هم نشاسته ای . دو تا غذای بادمجونی زیاد نیست ؟ همون سوفله درست کنی کافیه. کیک مرغ و گردو هم خیلی خوبه . دسر هم که خیلی خوبه . حالا یه سالاد یا سبزی خوردنی هم بزار
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    151
    پسند کرده
    0

fafa2 نوشته است:
    lمادربزرگم يه مولودي در پيش داره.من ميخوام كيك چند طبقه درست كنم براش.يا كيكي با نوشتن يا مهدي( مثل كيك اعداد يا عروسكي).با خامه و... مثل بيرون و تا حالا هم تجربه چنداني نداشتم.ميشه راهنمايي كنيد چه نوع كيك و كاوري به كار ببرم؟ از كدوم دستور بهتره!فكر كنم براي 50-6- نفري بشه!!!!

سلام فافا جون به نظر من از این پایه های کیک از قنادیها بگیر و کیکهای ساده با 2 یا 3 سایز درست کن تا جلوه کیکت خوب بشه و در واقع چند طبقه بشه یا حتی میتونی ازشون ویا از لوازم قنادیها کرایه کنی من یه مدلش رو دیدم که طبقه ها از کنار به هم وصلن و دیگه احتیاجی نیست پایه ها رو توی کیک فرو کنی و کیکت زشت بشه.
    2- زبرا کیک و اینجور کیکها واسه مراسمات بزرگ جالب نیست البته به نظر من! همون کیک اسفنجی رو با سه تا سایز درست کن و و ساده با خامه تزئین کن نهایتش روش گاتاش بریز که تو گرما وقتی توی فضای آزاد میذاری خیلی شل شدن خامه تو چشم نیاد
    خطا از من است! از من که سالهاست گفته ام- ایاک نعبد - اما به دیگران دلسپرده ام، از من که سالها گفته ام - ایاک نستعین - اما به دیگران تکیه کرده ام.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    151
    پسند کرده
    0

غریب آشنا جون کاسترول تک نفره خیلی جای کار و مانور نداره ! ولی اگه بزرگ درست کنی خیلی میتونی روشو تزئینش کنی و بعد توی دیس باتزئینات اضافه که بزاری، جلوه میزتو زیاد میکنه ولی وقتی تک نفره درست کنی نهایتش میچینی روی هم و دیگه منظره خاصی نداره . البته اینها نظر من بود.
    خطا از من است! از من که سالهاست گفته ام- ایاک نعبد - اما به دیگران دلسپرده ام، از من که سالها گفته ام - ایاک نستعین - اما به دیگران تکیه کرده ام.

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3305
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط ralia
    سلام به همه ی خانمهای باسلیقه و هنرمند یکبار دیگه هم به همفکریتون نیازمندم ما برای شب نیمه ی شعبان یه جشن نامزدی در پیش داریم مراسم از ساعت 8 شب به بعد در منزل برگزار میشه یعنی شام نیست حالا می خوام راهنمایی کنید که چه چیزهایی می تونه برای پذیرایی مناسب باشه البته لازم به ذکر که تعداد مهمونها در حدود 50 نفر هست ممنون میشم زودتر نظراتتون رو بخونم

برای این مراسم حتما یک میز کوچک تزیین میوه داشته باشید.. در یک گوشه ی سالن که نمای خوبی داشته باشه و البته رومیزی ساتن خوشگل، از همونهایی که پایینش کمی جمع میشه.. فکر کنم دستورش توی سایت هست

پذیرایی اول آبمیوه هست و شیرینی.. آبمیوه هاتون اگر چندرنگ باشه توی سینی و موقع پذیرایی نمای خوبی داره. شیرینی هم که دیگه به سلیقه ی خودتون انتخاب میشه
    بقیه موارد میشه شامل پذیرایی با میوه و شاید هم اون وسطها چای..

احتمالا نامزدی همراه با کیک خواهدد بود، بعد از کیک اگر به چای رسید که حتما چای دارچین یا هل دم کنید..

** راستی ظرف مناسبی برای آب خوردن در نظر بگیرید و کنارش لیوان به میزان لازم قرار بدید تا میهمانها دسترسی به آب خوردن رو در همه زمان داشته باشند

مبارک باشه
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10420
    پسند کرده
    11789

نقل قول نوشته اصلی توسط ralia
    سلام به همه ی خانمهای باسلیقه و هنرمند یکبار دیگه هم به همفکریتون نیازمندم ما برای شب نیمه ی شعبان یه جشن نامزدی در پیش داریم مراسم از ساعت 8 شب به بعد در منزل برگزار میشه یعنی شام نیست حالا می خوام راهنمایی کنید که چه چیزهایی می تونه برای پذیرایی مناسب باشه البته لازم به ذکر که تعداد مهمونها در حدود 50 نفر هست ممنون میشم زودتر نظراتتون رو بخونم

چون مهموني بعد از شام هست

حتما چاي بايد باشه كه ميتونيد با كاكائو يا شيريني سرو كنيد

شربت يا ابميوه در چند رنگ متنوع مثلا اب طالبي آب پرتقال و اب هويج كه بهتره به محض ورود با يه نوشيدني خنك پذيرايي بشن

دسر گلداني به نظرم يه چيز متفاوت و شيكي هست كه ميتونيد با ژله و بستني درستش كنيد

ميوه هاي فصل هم كه خيلي شيك و متنوع هستند وبراي گيلاس ها ميتونيد به صورت دسته اي جمعشون كنيد و با فويل تزيينش كنيد كه من اين ايده رو دوستاي مامي سايتي بهم دادن و خيلي خوشم اومد

حالا نميدونم ميخواييد اسنك داشته باشيد يا نه

ما چند وقت پيش يه مهموني نامزدي عصرانه دعوت بوديم
    كه خونواده عروس بشقابهايي رو اماده كردن كه سالاد الويه تك نفره تزيين شده + يك عدد نان ساندويچ كوچيك + خيار شور و گوجه و يك ورق ژامبون مرغ تزيين شده كنار هم بودن با يك دستمال سفره شيك و يك ليوان نوشابه
    البته عصرانه بود و خيلي چسبيد و تعداد مهمونا تقريبا 30 نفر بودن
    در ضمن تمام وسايل پذيرايي مثلا سيني ها رو با گل هاي طبيعي تزيين كرده بودن

و ميوه ها رو روي ميز گوشه پذيرايي چيده بودن و با گلهاي طبيعي تزيين كرده بودن

azy آواتار ها
    میزان امتیاز
    76
    پسند شده
    3388
    پسند کرده
    1700

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_f13
    ازی جونم من سلیقه مهمونهات رو نمی دونم ولی یه غذا مرغی (الویه حلقه مرغ و ریحون چیکن استروگانف) یه بادمجونی(بادمجان شکم پر گراتن بادمجان کشک بادمجان) یه پاستایی(لازانیا سالاد ماکارونی) پیشنهاد من ترجیحا غذاهای با ماهی و سوسیس کالباس و گوشتم حذف میکردم چون اولی با سلیقه همه سازگار نیست و دومی برای بچه ها سالم نیست و سومی هم تنوعش کمه
    ممنون رویا جون اتفاقا الویه و کشک بادمجون رو خودم بهش فکر کرده بودم. اما اصلا پاستا به فکرم نرسیده بود!
    بازم ممنون خانمی

شهلا ک آواتار ها
    شهلا ک
    میزان امتیاز
    317
    پسند شده
    4668
    پسند کرده
    770

نقل قول نوشته اصلی توسط fafa2

ايده اي براي البالو و گيلاس در مهماني ها.
    بنا به موقعيت از فويل هاي رنگي هم ميتوان استفاده كرد.
    می*شه سرش هم اینطوری هفت زد

شوید پلو

http://barehtodeli.niniweblog.com

صفحه 37 از 686 نخستنخست ... 273435363738394047 ... آخرینآخرین