نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 2,945 به 2,952 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5301

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlina_r
    سلام دوستام، من فردا می خوام یه دوستام که مامانش مکه است را با خواهرش واسه ناهار دعوت کنم، به نظرتون چی واسشون درست کنم، خیلی نمی خوام سخت بگیرم، ترجیحا پیش غذا و دسرم بشه امروز عصر درست کرد، ناهارم زرشک پلو با مرغ و چلو ماهیچه نباشه!! ممنون می شم کمکم کنید، فقط زود که مقدماتشا فراهم کنم

سلام عزیز

به نظر من بهترین پیش غذا یه بشقاب سوپ هستش حالا از هر نوعش که باشه (جو...شیر...ماهیچه...مجلسی و.....)

برای پیش غذا از انواع مافین های غذایی میتونی استفاده کنی .دلمه ی گوجه فرنگی وبرگ مو هم خوبه.

برای غذای اصلی رول لازانیا درست کن واز فلفل های رنگی هم استفاده کن هم خوشمزه است هم جوون پسند.

سالاد یونانی ....شنسل مرغ ویا استیک .......پیتزا تارت ....میگو پفکی ..پیراشکی های لقمه ای وکوچولو (سبزیجات ...گوشت ...حبوبات)

دسر هم پان تیرامیسو رو میتونی از قبل درست کنی .اما ژله ای ها هم خوبه مثل رنگین کمان وپودینگ های خوش مزه موز زعفرون توت فرنگی شاتوت ونارگیل ووانیل و............
    سالادوسبزیجات

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

2. بانک بند ناف
    ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5301

نقل قول نوشته اصلی توسط سابرینا
    من می خوام برای دخترام باهم جشن تولد بگیرم کمکم میکنید چی برای شام درست کنم وشیرینی هم چی خوبه

رولت مرغ بسیار خوشمزه...ناگت مرغ وگوشت ....ساندویچ صدفی .....سالاد ماکارانی ....ژله خرده شیشه ویا زاویه دار .....سالاد فصل... پاستا ....اسنک وپیراشکی .

برای تم تولدشون از پری دریایی ...تینکر بل میتونی استفاده کنی .

اولویه وکالباس رول شده

عکسها از ژورنال دنیای نفیس

برای شیرینی هم پاپاتیا گزینه ی خوبی برای بچه هاست اما برای بزرگترها بستگی داره بخوای خشک استفاده کنی یا تر .

انواع تارتلت (آجیلی ومیوه ای و......)

شیرینی اسکار ....فاج گردویی نارگیلی یا بادامی

شیرینی تر هم انواع رولت (شکلاتی ..نارگیلی ..توت فرنگی ...مغزدار....و....) تر ژله ای با میوه .....

http://img4up.com/
    سالادوسبزیجات

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    27
    پسند کرده
    0

سلام من اخر هفته یعنی جمعه سالگرد ازدواجمون با همسر گرامیه . به نظرتون واسه ناهار بریم بیرون یا خودم درست کنم همسری ژله خیلی دوست داره میخوام ژله نصویری درست کنم . دیگه به نظرتون چیکار کنم . راستی همسری سید هم هست و باید به عید غدیر هم مرتبط باشه جشنم .
    واسه هدیه میخوام بهش پول بدم ساعت مارک دار دیده بخره .خوبه

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    27
    پسند کرده
    0

سلام من اخر هفته یعنی جمعه سالگرد ازدواجمون با همسر گرامیه . به نظرتون واسه ناهار بریم بیرون یا خودم درست کنم همسری ژله خیلی دوست داره میخوام ژله نصویری درست کنم . دیگه به نظرتون چیکار کنم . راستی همسری سید هم هست و باید به عید غدیر هم مرتبط باشه جشنم .

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5301

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان عالمه

دوست عزیز نظر من اینه که برای نهار تشریف ببرین بیرون یه جای خوب که ازقبل رزرو کردین وسفارش دادین.بهشون بگین که میز برای سالگرد ازدواج براتون بچینن .شمع وگل مخصوص .(رویایی)

اگر تو همون رستوران دسر سرو میکردن که چه بهتر خودتون اونجا دسر رو سفارش بدین تا به دلخواه آماده کنند وهدیه رو هم اونجا به همسرتون بدین اما اگر تو رستوران دسر سرو نمیشد خودت یه عشقولانه تصویری تو خونه درست کن وبعد از برگشت از رستوران همراه دسر خوشمزه هدیه رو هم بهشون بدین .
    سالادوسبزیجات

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    93
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان عالمه
    عزیزم یکی از کارهایی که من همیشه میکنم اینکه حتما حتما یه دسته گل میخرم بعد با همسری توخونه عکس یادگاری میگیریم اگر برای شما مقدور هست برید آتلیه ، بعد از چند سال که میگذره به عکسها نگاه بکنی میبینی که درست مثل سال اول همچنان خندان ، سرحال ، خوشگل و آراسته درکنار همسرت هستی!
    من هر سال همین کار میکنم الان هم که بچه ها مون هم تو جشنمون شریکند!
    کاش دائم دل ما از تو بلرزد ای عشق!
    آن دل که از تو نلرزد به چه ارزد ای عشق؟

الهه(مامان النا) آواتار ها
    الهه
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    1390
    پسند کرده
    147

سلام....
    مهمونی پاگشای خواهر و دختر خاله همسری جمعه نهار به خوبی و خوشی برگزار شد و من خیلی خوشحالم ...اخه خیلی استرس این پاگشا رو داشتم ....

غذا مرصع پلو با مرغ و قورمه سبزی و کشک و بادمجون بود
    بورانی اسفناج و بورانی لبو هم درست کردم....
    ژله موزاییک و خورده شیشه بود
    سالاد شیرازی درست کردم ...البته میخواستم سالاد فصل هم درست کنم که همسری مخالفت کرد و گفته خسته شدی همین بسه .....
    گل کلم های رنگی ( سفید و زرد و قرمز) و سبزی خوردن و ترشی مخلوط و آلبالو و لیته و زیتون و.....

برا پذیرایی هم کیک میوه ای با موز و سیب و اناناس درست کردم که چون اونا عاشق این مدل کیکن خیلی استقبال شد ....
    هورا....
    برا کادو هم دوتا ساک کادو درست کردم که خوششون اومد....
    حیف نمی دونم با چه سایتی عکسام رو آپلود کنم ...مامی پیک راه بیفته همه رو میذارم
    هر چه دلم را خالی میکنم باز پر میشود از تو!!!
    عجب برکتی دارد دوست داشتنت!!!

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    70
    پسند کرده
    55

دوستان کمک شدید !!!خیر سرم زمانیکه سالم بودم مهمون نداشتم الان چون کسی نمی دونه باردارم دایی ایم اینا دارن میان !!!دیگه دلم نیومد حرفی بزنم و گفتم بیاین از بدبختی هم چون فکر می کردن پنجشنبه ها تعطیلم برنامه ناهار پنجشنبه گذاشتن بیان!!!!
    حالا بدبختی اینجاست من پنجشنبه تا 1 سرکارم و یه منوی راحت می خوام چون واقعا خیلی خوابم میاد وقتی از اداره میام بشدت خوابم می گیره!!!!!نمی خوام خیلی خودمو اذیت کنم

منوی پیشنهادی خودم
    سوپ
    خورشت مرغ و برنج ساده
    یه نوع سالاد
    یه نوع دسر (دوست دارم سرو تک نفره داشته باشم آخه یه سری گیلاسای خوشمل خریدم )
    یه میگو هم می خوام درست کنم فقط لینک دارین بدین بهم
    نوشابه و دوغ و مخلفات
    مشکل بقیه موارد رو ندارم فقط نمی دونم کی برنج رو درست کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟راهن مایی لطفاً
    یادگیری مداوم شرط لازم موفقیت در هر زمینه ای هست...