نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 2,905 به 2,912 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

یه منوی خوب میخوام برای تولد دخترم مهمانی به صورت عصرانه است روز جمعه تعداد مهمانها تقریبا 30 نفر سن مهمانها 6 سال البته با چند تا از دوستانم خیلی خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید؟

2. بانک بند ناف

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    8
    پسند شده
    740
    پسند کرده
    1639

نقل قول نوشته اصلی توسط الهه(مامان النا)
    یه تجربه :
    جمعه مامانم مهمون داشت و من بهش پیشنهاد دادم به جای سالاد فصل سالاد شیرازی درست کنه ....
    خیلی برام جالب بود که همه مهمونا کلی کیف کردن و کلی از سالاد استقبال کردن ... من به ظرف سالاد اصلا سس و نمک و فلفل اضافه نکردم و توی سس خوری های بزرگ آبلیمو و روغن زیتون و نمک و فلفل ریختم و یه قاشق توش گذاشتم که سس رو هم بزنن و روی سالاد بریزن ... خوبیش این بود که سالاد اصلا آب ننداخت و امروز که اضافه سالاد رو آوردم برا نهار انگار همین الان خورد و درست شده بود
    الهه جان منم هر وقت با غذای سنتی مخصوصن پلوی مخلوط هم سالاد فصل میزارم هم شیرازی،از سالاد شیرازی بیشتر استقبال میشه

tahmin آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    173
    پسند کرده
    54

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان روشا
    یه منوی خوب میخوام برای تولد دخترم مهمانی به صورت عصرانه است روز جمعه تعداد مهمانها تقریبا 30 نفر سن مهمانها 6 سال البته با چند تا از دوستانم خیلی خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید؟
    سالاد مرغ و گردو یا سالاد الویه
    پیتزا تک نفره یا به شکل پیراشکی
    انواع اسنک
    اگر میخوای غذای گرم بیشتر داشته باشی ماکارونی تو سوسیس ! اسمشو نمیدونم
    و ژله رنگین کمان و پان اسپانیا
    کیک تولد هم که داری
    البته یه نوشیدنی گرم کودک پسند هم فکر کنم خوب باشه
    شیر کاکاؤو شاید ولی خب نوشیدنی گرم دادن به بچه ها فکر کنم سخت باشه
    مجــــازی هستیم امــــا
    دلمــــــان مجازی نــــیست
    ××× میشکند ×××
    حواست به تایــــپ کردنت باشــــد!

الهه(مامان النا) آواتار ها
    الهه
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    1390
    پسند کرده
    147

احتمالا من جمعه نهار خانواده همسری رو دعوت میکنم .... این مهمونی قراره پاگشای دختر خاله همسری هم باشه ..پس باید حسابی کلاس بذارم.... خودم و همسری با هم همفکری کردیم و یه منو تهیه کردیم ...
    اینم بگم که تعدادمون 26 نفر هست...

غذا: مرصع پلو با مرغ
    خورش قورمه سبزی
    کشک و بادنجان

دسر: ژله موزاییک
    پان ( طایفه همسری عشق چیزای شیرینن)

سالاد: سالاد شیرازی و فصل مدل خودم (من کاهو و کلم سفید خیلی ریز خورد شده با کمی هویج رنده شده و کمی ذرت آب پز شده و کمی کلم قرمز خیلی باریک خورد شده رو با هم مخلوط میکنم وتوی یه ظرف سالاد پایه دار گود میریزم و روش رو با همه موادی که داخلش ریختم و خیار و گوجه فرنگی تزیین میکنم ...)
    ----- میخاستم الویه هم درست کنم که همسری گفت الویه بدرد تابستون میخوره نه الان ..منم برا حفظ بنیان خانواده قبول کردم-------

بورانی اسفناج و ماست و لبو هم درست میکنم و ترشی مخلوط هم دارم......

برا پذیرایی هم میخام کیک میوه ای (با آناناس و موز و سیب) درست کنم .... و البته وقتی مهمونام اومدن قبل از نهار شیر قهوه بدم ...بعد از نهار هم چایی...اینام چایی خورن اساسی.....

اگه ایرادی تو منوم می بینین خوشحال میشم بگین و اگه چیز شیکی که جواب طایفه رو بده هم معرفی کنین ممنون میشم
    هر چه دلم را خالی میکنم باز پر میشود از تو!!!
    عجب برکتی دارد دوست داشتنت!!!

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300

نقل قول نوشته اصلی توسط الهه(مامان النا)
    احتمالا من جمعه نهار خانواده همسری رو دعوت میکنم .... این مهمونی قراره پاگشای دختر خاله همسری هم باشه ..پس باید حسابی کلاس بذارم.... خودم و همسری با هم همفکری کردیم و یه منو تهیه کردیم ...
    اینم بگم که تعدادمون 26 نفر هست...

غذا: مرصع پلو با مرغ
    خورش قورمه سبزی
    کشک و بادنجان

دسر: ژله موزاییک
    پان ( طایفه همسری عشق چیزای شیرینن)

سالاد: سالاد شیرازی و فصل مدل خودم (من کاهو و کلم سفید خیلی ریز خورد شده با کمی هویج رنده شده و کمی ذرت آب پز شده و کمی کلم قرمز خیلی باریک خورد شده رو با هم مخلوط میکنم وتوی یه ظرف سالاد پایه دار گود میریزم و روش رو با همه موادی که داخلش ریختم و خیار و گوجه فرنگی تزیین میکنم ...)
    ----- میخاستم الویه هم درست کنم که همسری گفت الویه بدرد تابستون میخوره نه الان ..منم برا حفظ بنیان خانواده قبول کردم-------

بورانی اسفناج و ماست و لبو هم درست میکنم و ترشی مخلوط هم دارم......

برا پذیرایی هم میخام کیک میوه ای (با آناناس و موز و سیب) درست کنم .... و البته وقتی مهمونام اومدن قبل از نهار شیر قهوه بدم ...بعد از نهار هم چایی...اینام چایی خورن اساسی.....

اگه ایرادی تو منوم می بینین خوشحال میشم بگین و اگه چیز شیکی که جواب طایفه رو بده هم معرفی کنین ممنون میشم

الهه جون به جای کشک بادمجون یه سوپ خوش آب ورنگ وخوش مزه بذار .برای دو رقم عذایی که داری سالاد فصل وسالاد شیرازی خوبه .

از ماست وترشی یکیش رو بذار یا ماست وبورانی یا ترشی هردوش با هم اصلا خوب نیست میتونی به جای ترشی از زیتون استفاده کنی .

سبزی خوردن هم میتونه ضمن اینکه یه ماده ی غذایی مفید سر سفره هست زینت بخش سفره تون هم باشه .

به جای کیک میوه ای هم تارت میوه بذاری بهتره .شیر قهوه معمولا برای عصر بهتره تا قبل نهار برای سرو قبل از نهار چای یا یه نوع آب میوه کافیه وبرای بعد از ظهر ویکی دوساعت بعد از غذا سرو شیر قهوه خوبه.
    یه لفمه نون حلال

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

سلام دوستای گلم . یه سوال داشتم.لطفا منو راهنمایی کنین. من جمعه یه زوج رو به همراه خانوادشون واسه ناهار پاگشا میکنم. از اونجایی که از یه شهر دیگه میان صبح زود میرسن منزل ما. و بعد از ناهار هم برمیگردن. فرصت زیادی ندارم که بخوام همون روز غذا ها رو درست کنم و باید از روز قبل درست کنم . چون روز مهمونی میخوام پیششون بشینم و همش تو آشپزخونه نباشم. و در ضمن نمیخوام بوی غذا از صبح زود تو خونه بپیچه. چندین نوع غذا دارم که قابلیت پخت از روز قبل رو دارن. دیگه نهایت چیزی که همون روز جمعه درست کنم زرشک پلو و شوید پلو و سالاد و تزیینات هست پیش غذاها رو هم که از شب قبل آماده میکنم. حالا یه سوال میشه من مرغ رو شب قبل درست کنم و بزارم یخچال و فرداش برای ناهار با آبش گرمش کنم ؟ یا مزش بد میشه؟ لاستیکی نمیشه؟ تا حالا کسی این کار رو کرده؟ لطفا منو راهنمایی کنین.
    مراقب حرفهایت ،احساساتت، واکنشهایت باش ، آخر آدمها خوب بلدند یک روزی ، یک جایی ،یک جوری به رخت بکشند تمامت را ..!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    50

نقل قول نوشته اصلی توسط ستایش من
    یه راهنمایی فوری فوتی ممنون میشم زودتر جواب بدین

واسه یه مهمونی عصرونه که به مناسبت پایان خدمت برگزار میشه ومهمونی کاملا دوستانه است یعنی همه جوونن چه دسرهایی سرو بشه که بامهمونی تناسب داشته باشه درضمن کیک ومیوه به ذهن خودم رسیده البته خیلی فکر کردم وبه این نتیجه رسیدم البته اینوهم بگم کسی که ازسربازی اومده بسیار سرخوش وشوخ طبعه ومیخواد فضای مهمونیش شاد باشه کسی میتونه راهنماییم کنه که واسه این مهمونی چه دسری خوبه تعداد مهمونا 50 نفره وکیکو قراره خودم درست کنم خواهش میکنم زودتر جواب بدید تا بتونم وسایلشو تهیه کنم
    البته من با تیرامیسو موافق نیستم چون خیلی کلاسیکه.بنظرم باید از طعم های شیرین و رنگارنگ استفاده کنی البته بارنگهای تند

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    50

نقل قول نوشته اصلی توسط princess rozi
    سلام دوستای گلم . یه سوال داشتم.لطفا منو راهنمایی کنین. من جمعه یه زوج رو به همراه خانوادشون واسه ناهار پاگشا میکنم. از اونجایی که از یه شهر دیگه میان صبح زود میرسن منزل ما. و بعد از ناهار هم برمیگردن. فرصت زیادی ندارم که بخوام همون روز غذا ها رو درست کنم و باید از روز قبل درست کنم . چون روز مهمونی میخوام پیششون بشینم و همش تو آشپزخونه نباشم. و در ضمن نمیخوام بوی غذا از صبح زود تو خونه بپیچه. چندین نوع غذا دارم که قابلیت پخت از روز قبل رو دارن. دیگه نهایت چیزی که همون روز جمعه درست کنم زرشک پلو و شوید پلو و سالاد و تزیینات هست پیش غذاها رو هم که از شب قبل آماده میکنم. حالا یه سوال میشه من مرغ رو شب قبل درست کنم و بزارم یخچال و فرداش برای ناهار با آبش گرمش کنم ؟ یا مزش بد میشه؟ لاستیکی نمیشه؟ تا حالا کسی این کار رو کرده؟ لطفا منو راهنمایی کنین.
    عزیزم من فکرمیکنم مرغتو بدون رب بپز بعد بذارش تو یخچال و فرداش بهش زردی تخم مرغ و .. اضافه کن و تو سینی بچین و بذارش تو فر تا هم گرم شه هم سوخاری و طلایی و طعمشم عوض نمیشه