نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 2,809 به 2,816 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    20
    پسند کرده
    20

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

دوستای گلم......من ماه دیگه سالگرد ازدواجمه و میخوام ی 25-30نفری مهمون دعوت کنم.....بنظرتون کار سختیه ک ب همه کارام برسم؟بیخیال شم؟میشه ایده بدید ک برای میز شام چی درست کنم ....میخوام چش و چال درآر باشه هاااااااااااااااااا ههههههه (شوخی بود) راستش تا حالا اینقد زیاد درست نکردم ...نمیدونم کدوم دسر بهتره و شام هم ترجیح میدم سرد باشه

تورو خدا شما ک اینقد باهنر و با سلیقه و مهمون دارید نظر بدید ک اگه شدنی نیست ی فکر دیگه بکنم

تازه آرایشگاهم میخوام برممممم و عکاسی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    30
    پسند کرده
    0

خانمای باسلیقه و مهربون... برای پیک نیکی که زیاد شرایط گرم کردن غذا نداشته باشه... و بخاین یه غذای اسون و خاص و خیلیییییییی خوشمزه بپزین ، چی پیشنهاد میکنین؟ راستی کیک مرغ و قبلا درست کردم...

یادم رفت بگم حدودا 20-30 نفریم. اما لازم نیست که واسه همه غذا ببری چون همه غذا میارن... مرسیییییی....
    مراقب قلب ها باشیم، هیچ چیز آسان تر از قلب نمیشکند...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    20
    پسند کرده
    20

up

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    20
    پسند کرده
    20

up

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300

نقل قول نوشته اصلی توسط Melinaaaa
    دوستای گلم......من ماه دیگه سالگرد ازدواجمه و میخوام ی 25-30نفری مهمون دعوت کنم.....بنظرتون کار سختیه ک ب همه کارام برسم؟بیخیال شم؟میشه ایده بدید ک برای میز شام چی درست کنم ....میخوام چش و چال درآر باشه هاااااااااااااااااا ههههههه (شوخی بود) راستش تا حالا اینقد زیاد درست نکردم ...نمیدونم کدوم دسر بهتره و شام هم ترجیح میدم سرد باشه

تورو خدا شما ک اینقد باهنر و با سلیقه و مهمون دارید نظر بدید ک اگه شدنی نیست ی فکر دیگه بکنم

تازه آرایشگاهم میخوام برممممم و عکاسی

ملینا جون چرا بی خیال شی ؟ خونتون رو روز قبل از مراسم خوب تمیز کن وظرفهای پذیراییت رو آماده کن .سبزیت رو پاک کن ونمک دونهات رو نمک کن. ظرف هات رو لکه گیری کن .کنترل کن ببین همه چی تو خونه هست وکم وکسر نداشته باشی .

رولت مرغ درست کن ... از روز قبل رولت رو بپیچ وبذار تو یخچال ...صبح روز مهمونی به اندازه ی زمان پخت براش وقت بذار وقتی پخت خاموشش کن بذارکنار ....قبل از آماده کردن میز فر رو روشن کن تا خوب گرم بشه و موقع سرو برش بزن .

شیرین پلو ....با تزئین عالی ..........صبح اون رو هم آماده کن برنجت رو صاف کن اما دم نکن ....دوساعت مونده به سرو غذا بذارش روی گاززیرش رو روشن کن وکمی اب روغن بریز تا دم بکشه .

ماهی قزل سرخ کرده درسته یا توی فر با دور چین زیبا .......... از قبل دورچینهاش رو اماده کن وتو یخچال بذار خود ماهی رو طعم دار کن .چون باید تو فر یا سرخ کن بذاری فقط کافیه بهش زمان بدی .

برنج ساده .......این هم مثل اون یکی برنج .

اگر خورشت هم خواستی بذاری یا کرفس درست کن یا قیمه مجلسی .این رو هم از صبح میتونی بذاری بپزه وبعد زیرش رو خاموش کنی وموقع شام گرمش کنی .

سوپ مجلسی ....این رو هم ظهر با حرارت کم بذار تا بپزه .

کیک مراسم سالگرد ....اگر خودت درست میکنی باید از روز قبل به فکرش بشی واگر بازار ی میخوای باشه کافیه سفارش بدی ههههه

شیرینی وشکلات

دسر هم پاناکوتا درست کن ..........صبح مهمونی آماده اش کن .

تیرامیسو : یه روز قبل اماده اش کن.

میوه ی فصل .یا تو ظرف بچین یا سلف سرویس روی میز .ظهر روز مهمونی بشور وآماده اش کن .

مخلفات سر میز .....سبزی وسالاد فصل وسیر ترشی وزیتون وآب ودوغ ونوشابه یا دلستر ...یک ساعت به سرو غذا بچین .

معمولا از یه نفر کمک میگیرن شما هم سعی کن کسی رو کنار خودت داشته باشی .یا یکی از اعضای خانواده یا یه کارگر ..

اینجوری کارهات تا ظهر تموم میشه ومیتونی بعد از نهار بری ارایشگاه وبه خودت هم برسی .

فقط کافیه تا اومدن مهمونات فر وگازت رو روشن کنی وآماده پذیرایی باشی .
    یه لفمه نون حلال

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300

نقل قول نوشته اصلی توسط سحر بانو
    خانمای باسلیقه و مهربون... برای پیک نیکی که زیاد شرایط گرم کردن غذا نداشته باشه... و بخاین یه غذای اسون و خاص و خیلیییییییی خوشمزه بپزین ، چی پیشنهاد میکنین؟ راستی کیک مرغ و قبلا درست کردم...

یادم رفت بگم حدودا 20-30 نفریم. اما لازم نیست که واسه همه غذا ببری چون همه غذا میارن... مرسیییییی....

کتلت ...سیب زمینی سرخ کرده .

کوکو سبزی ...

سالاد ماکارانی ...

استامبولی که سردش هم خوش مزه است .
    یه لفمه نون حلال

somaye.k آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    192
    پسند کرده
    405

سلام من تا حالا به دلیل راه دوری به خانواده همسرم دسته جمعی مهمونی ندادم اما حالا به مناسبت جشن دندونی قراره دعوتشون کنم میخوام جمعه مهمونی بدم اما موندم چطوری هم واسشون اش بدم هم یک شام مفصل اخه به دلایلی نمیشه با سالاد الویه و این جور چیزها برگزارش کرد باید غذای پلویی بدم اما نمیدونم به چه ترتیبی با آش هماهنگش کنم در ضمن آش هم نباید بیرون بر باشه باید توی جشن سرو بشه لطفا راهنماییم کنین
    برای حل مشکلات همدیگه صلوات بفرستیم.

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300

نقل قول نوشته اصلی توسط somaye.k
    سلام من تا حالا به دلیل راه دوری به خانواده همسرم دسته جمعی مهمونی ندادم اما حالا به مناسبت جشن دندونی قراره دعوتشون کنم میخوام جمعه مهمونی بدم اما موندم چطوری هم واسشون اش بدم هم یک شام مفصل اخه به دلایلی نمیشه با سالاد الویه و این جور چیزها برگزارش کرد باید غذای پلویی بدم اما نمیدونم به چه ترتیبی با آش هماهنگش کنم در ضمن آش هم نباید بیرون بر باشه باید توی جشن سرو بشه لطفا راهنماییم کنین
    سمیه جون ته چین مرغ درست کن و بذار توی فر ...... معمولا آش دندونی برای عصرانه هستش .بعد از یکی دوساعت که از سرو آش گذشت وجشن تموم شد سفره پهن کن و ته چینت رو برگردون تو دیس وبرش بزن .هر کسی خواست به اندازه ی دلخواه از برشها برای خودش بر داره.

اگر خواستی که تنوع غذات بیشتر باشه کباب کوبیده هم از بازار بگیر .

با داشتن بچه ی کوچیک ومهمون راه دور خیلی سخته که بخوای به همه ی کارها برسی .
    یه لفمه نون حلال

• بانک بند ناف