نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 273 به 280 از 5484
صفحه 35 از 686 نخستنخست ... 253233343536373845 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط sanamjoon
    سلام لطفا نظرتون رو در مورد این منو بگید.
    یه مهمونی عصرونه خانوادگی با حدود 17-18 نفر
    زله رنگین کمان و زله رولی و ژله ساده
    موساکا، کیک مرغ،پیراشکی یا اسنک( یا با گوشت چرخ کرده یا با سوسیس) و رولت ژامبون و پنیر
    نوشیدنی هم یا شربت البالو یا شربت خاکشیر
    شاید هم بستنی موزائییکی بدرستم.
    نظرتون چیه ؟
    خوبه ؟بده؟
    ممنون
    به نظر من خیلی خوبه ولی ژله ساده رو حذف کنی بهتره .البته خیلی زیاده غذا هات از هر کدوم چقدر درست می کنی مگه؟؟
    حالا برا اول پذیراییت یه کیک با چایی خوشمزه و یا من بعضی جاها دیدم مثلا برونی پنیر و یا کیک هایی که توش پنیر دارن هم تو پذیرایی با چای سرو میشه که به خاطر شور بودنش با چای خیلی می چسبه . البته اولش رو با کیک شیرین شروع می کنن و چای بعدی رو با این ...
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    164
    پسند کرده
    55

نقل قول نوشته اصلی توسط live
    سلام

من جمعه شب 16خانواده همسري رو كه 16 نفر هستن قراره دعوت كنم . بيشترشون جوون هستن و چندتا بچه و يكي دونفر هم مسن هستند

قراره شام بريم بيرون و انتخاب غذا برا بيرون بردن خيلي سخته ممنون ميشم كمكم كنيد تا اينجا برنامه من اينه

ميوه (* گيلاس - زردآلو - آلو - هندوانه )*

نوشابه _*ماست موسير _*سالاد فصل_* خيار شور _* زيتون - سبزي خوردن

كاكائو و گز براي اينكه با چاي ميل شود

غذا: پلو سفيد +* جوجه كباب و گوجه كباب +* ؟

نميدونم ديگه چه غذايي ببرم كه مناسبه بيرون با اين تعداد مهمون باشه در ضمن چون اكثرشون رژيمي غذا ميخورن سالاد الويه نميتونم ببرم
    حالا همسري ميگه همين يك نوع خوبه اما من دلم ميخواد يه چيزي اضافه كنم
    به نظر من 1:میوه هات همشون سرد هستن ، به جای آلو یا زردآلو موز ببر
    2 نوشابه و ماست موسیر و سالاد فصل کافیه ،حتی زیاد هم هست . همونطور که گفتی بیرون سرو کردن غذا خیلی سخته ،فکر کنم ریخت و پاش بیشتر دردسر بیشتری داره .
    غذا هم به نظر من خوبه ،چون رژیمی هستن مقدار جوجه را بیشتر بگیر و اگر دلت خواست یا تونستی چون چندتا بچه همراهتونه یه مقدار سوپ ببر (البته سرو سوپ هم در بیرون که خودش یه حکایت دیگه ایه ..
    بـیا بـبار و مرا خیس عطر بــاران کن
    بدون یــاد تــو قـلبم کویر خواهد شـد ....

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2854
    پسند کرده
    1065

به نظر من 1:میوه هات همشون سرد هستن ، به جای آلو یا زردآلو موز ببر
    2 نوشابه و ماست موسیر و سالاد فصل کافیه ،حتی زیاد هم هست . همونطور که گفتی بیرون سرو کردن غذا خیلی سخته ،فکر کنم ریخت و پاش بیشتر دردسر بیشتری داره .
    غذا هم به نظر من خوبه ،چون رژیمی هستن مقدار جوجه را بیشتر بگیر و اگر دلت خواست یا تونستی چون چندتا بچه همراهتونه یه مقدار سوپ ببر (البته سرو سوپ هم در بیرون که خودش یه حکایت دیگه ایه ..
    عزيزم

پس شما هم نظر شوهرم داديد مقدار جوجه رو زياد تر ميكنم اما خانمي سوپ كه خودم عاشقشم اما گرم كردنش سخته

اخه فاصله خونه تا جايي كه ميريم 45 دقيقس سرد ميشه و حتما نياز به گرم كردن داره

سبزي خوردن رو هم حذف ميكنم

گز هم بخاطر سردي ميوه ها ميبرم اما چشم چندتا موز اضافه ميكنم به ميوه ها و به جاش هندوانه رو حذف ميكنم اخه جاگيرم هست[/quote]

live جان اگه ساندويچ ميكر داري يا فليور ويو خيلي خوب ميشد كه اسنك درست كني.چون هم بچه ها دوست دارن هم بزرگا! هم سروش راحته.
    اگه بتوني جوجه را با سيخ هاي چوبي بدرستي بهتره.هر كي يكي برميداره و هي ديس ديس نميشه.
    اگه ظرف وارمر دار ببري و سوپ را گرم كني مشكلت حله!
    گيلاست را چند تا را با هم بردار.پوشالهاش را جمع كن تو دستت و با يه تيكه مستطيلي فويل كوچك به هم ببند و فويلت را لوله كن دور پوشالهات. كه هر كي بتونه با دست كثيف هم بخوره و مشتي برندارن و جمع و جور و خوشگل ميشه.من براي مهموني ها هم اينجوري ميكنم.
    خيار شور يا زيتون را حتما يكيش را ببر با جوجه ميچسبه و جاي زيادي نميگيره.كم ببر براي تزيين.
    از اين بسته هاي كافي ميكس اماده ببر و به همراه اب جوش چاي براشون بگذار هر كي ميلش كشيد برداره تو مهموني اونم بيرون ميچسبه.ليوان يكبار مصرف زياد ببر چون تابستونه!
    فكر كنم سالاد يوناني را با ماست چكيده موسير و بدون سس و خامه درست كني ديگه ميشي عروس هنرمند سال!!!! چون هم خوشمزه است هم رژيمي
    بهتون خوش بگذره خانومي!
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3305
    پسند کرده
    1346

سلام

من جمعه شب 16خانواده همسري رو كه 16 نفر هستن قراره دعوت كنم . بيشترشون جوون هستن و چندتا بچه و يكي دونفر هم مسن هستند

قراره شام بريم بيرون و انتخاب غذا برا بيرون بردن خيلي سخته ممنون ميشم كمكم كنيد تا اينجا برنامه من اينه

نميدونم ديگه چه غذايي ببرم كه مناسبه بيرون با اين تعداد مهمون باشه در ضمن چون اكثرشون رژيمي غذا ميخورن سالاد الويه نميتونم ببرم
    اینجا هم مورد مشابه بود.. امیدوارم کمکتون کنه

http://www.mamisite.com/forum/viewto...463629#p463629

ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

سلام

live جون شما خودت که استادی و برا همه راهنماییهای خیلی مفید میدی . ولی خب نظر من اینه که مثلا دلمه برگ یا کتلت هم خوب میشه . یا اون رولت غذایی که با نون باگت و ژامبون و ... تهیه میشن و بریده میشن یا حتی نون پنیر رو همونجوری درست کن . هیشکی نه نمی گه
    یا می تونی جگر یا بال مرغ هم ببری برا کباب کردن قبل غذای اصلی
    به نظر من یه غذای سبک قبل غذای اصلی ببری بهتر میشه
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10421
    پسند کرده
    11789

مرسي دوستاي گلم

بال مرغ رو كه حتما ميبرم چون خودم عاشقشم

ايده سالاد يك نفره جالب بود حتما اجرا ميشه
    گيلاسها رو هم ايده فافا جون رو بكار ميبرم
    دلمه هم كه فوق العادس و همه سردشم دوست دارند از امروز وسايلشو تهيه ميكنم حتماً
    نظرات سمي جونم كه عالي بود كلي استفاده كردم و تعداد زيادي ليوان يكبار مصرف از اين كاغذي ها با طرحهاي شيك خريدم

مرسي از همتون

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3305
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط غریب آشنا
    سلام دوستای عزیزم
    من جمعه همکارامو دعوت کردم واسه ناهار 6 نفر هستیم
    بنظرتون این منو خوبه؟
    سالاد کلم
    لازانیا
    مرغ سوخاری با سیب زمینی
    قورمه سبزی و چلو
    دسر هم کیک یخچالی با دستور مطبخ رویا
    دوستای هنرمندم منتظر نظراتون هستم
    انتخاب هاتون خوبه، منوی غذا در کل یک چیز کاملا سلیقه ای هست و هرکس با توجه به شناخت ذایقه خودش و میهمانهاش انتخابش میکنه..

اما نظر من اینه که اگر خودتون جوون هستید و همکاران هم همه هم سن و سال خودتون هستند، یا کل منو رو مدرن انتخاب کنید یا سنتی.. ترکیب این دوتا برای میهمانهایی که همه یکدست هستند جالب نمیشه... در ضمن برای این تعداد میهمان دورقم غذای اصلی و یک نوع پیش غذا و یکی دونوع دسر کافیه

پیش غذا سیب زمینی تنوری با کره و یا پنیر پیتزا هم خوشگله و هم خوشمزه.. کنارش میتونی سس سفید کمی رقیق شده هم سرو کنی

مثلا اگر لازانیا در نظر گرفتید، در کنارش بیف استراگانف یا چیکن استراگانف هم سرو کنید، یا حتی پاستا یا پنه.. مرغ سوخاری هم گزینه خوبیه، اما چون باید داغ و تازه سرو بشه مدت زیادی از وقتت رو میگیره و از مهمونهات دور میشی، سیب زمینی سرخ کرده هم همین حالت رو داره

اگر بیف یا چیکن درست کردی برای روش از چیپس خلال استفاده کن که هم زیباست و هم بی دردسر تر

دسر کیک یخچالی خیلی خوبه.. میتونی برای رنگی تر شدن سفره ات با توجه به گرمی هوا کمی ماست و خیار تزیین شده و همچنین زیتون استفاده کنی..

امیدوارم خوش بگذره
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    164
    پسند کرده
    55

نقل قول نوشته اصلی توسط fafa2
    lمادربزرگم يه مولودي در پيش داره.من ميخوام كيك چند طبقه درست كنم براش.يا كيكي با نوشتن يا مهدي( مثل كيك اعداد يا عروسكي).با خامه و... مثل بيرون و تا حالا هم تجربه چنداني نداشتم.ميشه راهنمايي كنيد چه نوع كيك و كاوري به كار ببرم؟ از كدوم دستور بهتره!فكر كنم براي 50-6- نفري بشه!!!!
    فافا جون برای بار اول و برای 50 -60 نفر کیک پختن رو خیلی توصیه نمی کنم.
    من خودم یه 10 باری اسفنجی با تزئین خامه درست کردم که توی این گرما اصلاً بهت توصیه نمی کنم سمت خامه بری! دردسرش زیاده و جای زیادی رو توی یخچال اشغال می کنه و تازشم کیک چند طبقه فکر می کنم سوار کردنش لم خاصی داره و الا مثل پیزا کج می شه..

حالا اگر خیلی مصر هستی توصیه می کنم کیک شیر درست کنی و تزئین رو هم با استفاده از گاناش که هم خوشمزه و هم سادست و می تونی اینجوری کیک و تزئین رو تا مدتی هم بیرون نگه داری!
    بـیا بـبار و مرا خیس عطر بــاران کن
    بدون یــاد تــو قـلبم کویر خواهد شـد ....

صفحه 35 از 686 نخستنخست ... 253233343536373845 ... آخرینآخرین