نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 2,777 به 2,784 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2854
    پسند کرده
    1065

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

دوستان براي تولد دخترم تو اين هفته نميدونم چه كنم.
    مهموني زنونه هست و 20 نفريم.ميخوام فوق العاده كم خرج باشه!
    سالهاي پيش پان اسپانيا و سالاد ماكاروني و حلقه مرغ و كيك مرغ و گردو و ...گذاشتم.
    از پان و كيك مرغ اصلا خوششون نيومد!! پان رو ميگفتن به درد بچه ها ميخوره و خميريه!! و كيك مرغ را خيلي چرب و غير رژيمي ميدونستن.البته خوردند تا حد ... اما غرش را هم زدن!!
    حالا امسال ميخوام عصرونه اش رشته و سالاد الويه تو قيف (يا كيك الويه) و ميرزا قاسمي و تارت سبزيجات واگه و اگه بشه لازانيا درست كنم در حد خيلي كم!!!!!!
    دسر هم ژله سورپرايز رولتي با رويه تصويري
    نظرتون برام خيلي مهمه!
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

2. بانک بند ناف
    mamanemeshkat آواتار ها
    میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    419
    پسند کرده
    82

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهزاده خانم
    پیشاپیش ممنون از همه کسانی که لطف می کنند و راهنمایی می کنند :
    من می خوام یه جشن تولد کوچولو برای خواهر شوهرم بگیرم البته خونه خودمون نه ، چون کوچیکه خونمون می خوام غذا درست کنم ببرم تعداد مهمونها حدود 20 نفر هست . به نظرتون چی درست کنم بهتره ؟

چیزی که فعلا تصمیم دارم کیک سالاد الویه و یا سالاد الویه تنها که با نون باگت سرو بشه و سالاد ماکارونی یا کتلت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و یه جور سالاد و دسر که هنوز تصمیم نگرفتم .

نمی دونم یه جور سوپ بپزم چی ؟

پلیزززززززززززززززز راهنمایی . البتهیه هفته ای وقت دارم ولی چون شاغل هستم باید برنامه ریزی کنم
    شاهزاده خانم عزیز
    به نظر من کتلت برای 20 نفر کار زمان بریه مخصوصا که شما شاغل هستی.اما سالاد الویه خوبه خوب هم خورده می شه.برای سوپ هم هم می تونی سوپ سبزیجات درست کنی که رژیمی و فوق العاده راحته هم سوپ جو.
    تیرامیسو هم دسر راحت و هم خوشمزه ایه اگر دوست داشته باشی می تونی به منوت اضافه کنی.
    دلا معاش چنان کن که گر بلغزد ÷ای فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    53
    پسند کرده
    45

نقل قول نوشته اصلی توسط atorban2004
    هفته دیگه تولد شوهرم است.خانواده شوهرم رسم دارندبعد از شام برای تولد می آیند و خیلی اهل تشریفات نیستند ولی تو عالم جاری بازی یه وقتهایی مانور کلاس گذاشتن برای همدیگر هست.
    با این شرایط من هم می خوام براشون کلاس بذارم ولی خیلی ریخت و پاش نباشه.فقط یه چیزی به ذهنم رسیده یه دسر تو ظرفهای کترینگ درست کنم
    لطفاً راهنمایی کنید چی کار کنم پذیرایی اولش، کیک، بعد از کیک و...... چی جوری باشه .حتی اگه مدل شمع جدید و یا این داستانها چیزی تازه مد شده و با کلاسه بفرمایید لطفاً
    پست من توی مهمونی هاتون گم شد .نظر بدید لطفاً

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط fafa2
    دوستان براي تولد دخترم تو اين هفته نميدونم چه كنم.
    مهموني زنونه هست و 20 نفريم.ميخوام فوق العاده كم خرج باشه!
    سالهاي پيش پان اسپانيا و سالاد ماكاروني و حلقه مرغ و كيك مرغ و گردو و ...گذاشتم.
    از پان و كيك مرغ اصلا خوششون نيومد!! پان رو ميگفتن به درد بچه ها ميخوره و خميريه!! و كيك مرغ را خيلي چرب و غير رژيمي ميدونستن.البته خوردند تا حد ... اما غرش را هم زدن!!
    حالا امسال ميخوام عصرونه اش رشته و سالاد الويه تو قيف (يا كيك الويه) و ميرزا قاسمي و تارت سبزيجات واگه و اگه بشه لازانيا درست كنم در حد خيلي كم!!!!!!
    دسر هم ژله سورپرايز رولتي با رويه تصويري
    نظرتون برام خيلي مهمه!
    فافا گلی منوت عالیه . برو تو نخش . اگه لازانیا می زاری میرزاقاسمی رو حذف کن . منوت خیلی مدرن و خوب هست و میرزاقاسمی کمی سنتی می مونه. باز خودت بهتر می دونی. ولی خیلی خوبه
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300

هفته دیگه تولد شوهرم است.خانواده شوهرم رسم دارندبعد از شام برای تولد می آیند و خیلی اهل تشریفات نیستند ولی تو عالم جاری بازی یه وقتهایی مانور کلاس گذاشتن برای همدیگر هست.
    با این شرایط من هم می خوام براشون کلاس بذارم ولی خیلی ریخت و پاش نباشه.فقط یه چیزی به ذهنم رسیده یه دسر تو ظرفهای کترینگ درست کنم
    لطفاً راهنمایی کنید چی کار کنم پذیرایی اولش، کیک، بعد از کیک و...... چی جوری باشه .حتی اگه مدل شمع جدید و یا این داستانها چیزی تازه مد شده و با کلاسه بفرمایید لطفاً
    پست من توی مهمونی هاتون گم شد .نظر بدید لطفاً

دوست گلم برای شمع از این هایی که شعله های رنگی دارند بخر .با رنگ تم تولد ورنگ ظرفهات ست کن خیلی خوشگل میشن .گوشه وکنار خونه وروی میز رو با این شمع ها تزئین کن ونور سالن رو تا جایی که ممکن میشه کم کن .

برای پذیرایی هم چون بعد شام هست وکیک هم باید میل بشه هر چی سبک تر باشه بهتره .

مطمئنا باید میوه داشته باشی ..سعی کن سبد یا ظرف میوه ات را با گل های طبیعی ویا برگ های سبز تزئین کنی تا نمود بهتری داشته باشند.

ژله ی سورپرایز درست کن با قلبهای رنگی ....که قلبها توی هر برش یه رنگ متفاوت خودش رو نشون بده .

چند تا شاخه گل مریم بگیر وروی میز اصلی پذیرایی بذار تا عطر اون به فضا آرامش بهتری بده .

از فالوده با بستنی برای پذیرایی اولیه استفاده کن .یه بستنی رو میوه ای بذار فالوده ساده یا فالوده رو رنگی بذار بستنی رو سفید ساده .

کیک هم اگر خودت درست میکنی کیک شکلاتی وساده درست کن بعد به صورت شطرنجی تزئینش کن .موقع برش لایه های شطرنجی کیک خیلی زیباست وچشم وچال هر کسی رو اینجوری میکنه .

این ساده ترین روشی بود که من به ذهنم رسید .چون دیگه غذا نمیخواد .
    یه لفمه نون حلال

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fafa2
    نقل قول نوشته اصلی توسط سابرینا
    سلام برای تولد دخترم می خوام شام بدم یکی ار دوستان بیشنهاد کیک مرغ با گردو ودسربان اسبانیا وشیرینی باباتیاوزرشک بلو با مرغ دادن حالا نمیدونم سالاد الویه درست کنم یا کیک مرغ باگردو البته تا حالا کیک مرغ باگردو درست نکردم حیران ماندم واقعا چی درست کنم
    هم اکنون نیازمندیاری سبزتان هستم
    خانومي كيك مرغ و گردو فوق العاده خوشمزه هستش.ولي اگه مهموناي رژيمي يا خاص دارين درست نكنين يا مقدار سس و خامه اش را كمتر بريزين و با ماست چكيده جايگزين كنينشون.
    فافاجان هم زرشک بلو درست کنم هم کیک مرغ باگردوبعد طرز بخت کیک مرغ با گردو کجاست هرچی دنبالش گشتم بیداش نکردم بعد مهمونام همه سنی هست

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300

سابرینای عزیز تا فافا بیاد این لینک مرغ وگردو

viewtopic.php?f=24&t=182&hilit=%DA%A9%DB%8C%DA%A9+ %D9%85%D8%B1%D8%BA+%D9%88%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D9%88& start=10
    یه لفمه نون حلال

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    91
    پسند کرده
    0

سلام.خانومای هنرمند 2 هفته دیگه قراره اولین مهمونی رو تو خونه ی خودم بگیرم.مهمونام 10 نفرن.دوست دارم همه چیز عالی باشه
    میشه لطفا یه منوی خوب و با کلاس و خوشمزه برام بزارین؟
    خودم اینا رو در نظر گرفتم:
    باقالی پلو با ماهیچه
    سوپ اسفناج خیلی خوشمزه
    کباب نگینی
    دلمه قارچ
    ژله رنگین کمان
    پان اسپانیا
    سالاد فصل
    خلقه مرغ و ریحون
    کمکم کنید کدبانو هااااااااا