نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 2,769 به 2,776 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    *فاطیماه* آواتار ها
    میزان امتیاز
    33
    پسند شده
    509
    پسند کرده
    2604

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

سلام دوستان گلم
    من می خوام همسربرادرم رو پاگشا کنم برای ناهار یا شام، خودم دو هفته بیشتر نیس که عروسی کردم،نمیدونم چی درست کنم،نمیخوام زیادسنگین باشه،خودم به اینا فکر کردم ولی اگه باهم همخونی ندارن لطفا راهنماییم کنین:کشک بادمجون+کیک مرغ وگردو--زرشک پلوبامرغ----پان اسپانیا
    پدر، بلندترین شعر عاشقانه برای یک دختر است...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    14
    پسند کرده
    21

یاسمین جون عالیه فقط به نظر من کیک مرغ و گردو رو عوض کن چون غذای اصلیت هم مرغ هست.
    میتونی ژله و سالاد فصل هم اضافه کنی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    92
    پسند کرده
    0

پیشاپیش ممنون از همه کسانی که لطف می کنند و راهنمایی می کنند :
    من می خوام یه جشن تولد کوچولو برای خواهر شوهرم بگیرم البته خونه خودمون نه ، چون کوچیکه خونمون می خوام غذا درست کنم ببرم تعداد مهمونها حدود 20 نفر هست . به نظرتون چی درست کنم بهتره ؟

چیزی که فعلا تصمیم دارم کیک سالاد الویه و یا سالاد الویه تنها که با نون باگت سرو بشه و سالاد ماکارونی یا کتلت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و یه جور سالاد و دسر که هنوز تصمیم نگرفتم .

نمی دونم یه جور سوپ بپزم چی ؟

پلیزززززززززززززززز راهنمایی . البتهیه هفته ای وقت دارم ولی چون شاغل هستم باید برنامه ریزی کنم
    ***خداوند بهترينهاي خود را به آنهايي مي بخشد كه حق انتخاب خود را به او مي سپارند ***

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

به نظر من بین سالاد الویه و ماکارونی یکی رو انتخاب کن. سالاد ماکارونی رو با باگت فکر کنم خوب نشه ولی الویه خوب میشه. بعد هم کتلت یا کوکو سبزی هم راحته. یا کوکو لوبیا سبز . که با باگت هم سرو میشه . اون یکی رو هم به نظرم سالاد نذار. مثلا کشک بادمجون بزار. هم موادشو از چند روز قبل می تونی اماده کنی و روز تولد فقط سرو کنی و نیاز هم نیست حتما داغ باشه. دیگه کافیه به نظرم. دسر هم چون کیک هست یه دسر با پایه شیر یا ژلاتین خیلی بهتره. حالا یا پودینگ بزار و روش ژله بریز یا پان بزار .
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط yaasamin
    سلام دوستان گلم
    من می خوام همسربرادرم رو پاگشا کنم برای ناهار یا شام، خودم دو هفته بیشتر نیس که عروسی کردم،نمیدونم چی درست کنم،نمیخوام زیادسنگین باشه،خودم به اینا فکر کردم ولی اگه باهم همخونی ندارن لطفا راهنماییم کنین:کشک بادمجون+کیک مرغ وگردو--زرشک پلوبامرغ----پان اسپانیا
    منوت خوبه . چرا سوپ دوست نداری بزاری ؟ هم راحته و هم سفره پر کردنیه . ولی خب به نظرم کیک مرغ رو حذف کن و یه پیش غذایی بزار که یا با گوشت قرمز و چرخ کرده باشه و یا با کالباس . مثلا سالادهای مختلفی هستن که توشون ژامبون هست. از اونها یکی رو انتخاب کن.
    بقیه خوبه. دستت درد نکنه

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh
    دوستان من هفته ديگه 11مهر تولد خواهرم است اما روز تولدش خانه خواهر زنداداشم دعوتيم(پاگشاي زنداداشم است) چون فاميلهاي همسري هم هستند ميخوام كيك درست كنم ببرم انجا براي خواهرم هم سورپرايز باشه حالا به نظرتون چي درست كنم خودم دسر هويج و نارگيل و چيز كيك مد نظرم است كدوم خوبه يا هردوتاش؟ يا كيك باشه با توپهاي تروفيلي؟ يا اصلا از بيرون كيك بخرم و دسر يك نفره درست كنم ببرم ؟
    گلی به نظرم توپ ترافیلی و دسر تک نفره زیاد مناسب نیست چون بالاخره خودتون مهمونین دیگه . نمیشه که دسر ببری .
    حالا یا کیک درست کن و اگه بتونی تزیینش کنی با خامه یا ژله خب خوبه وگرنه فکر می کنم یه چیزی بخر . چون مهمونی پا گشا خیلی رسمیه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

سلام برای تولد دخترم می خوام شام بدم یکی ار دوستان بیشنهاد کیک مرغ با گردو ودسربان اسبانیا وشیرینی باباتیاوزرشک بلو با مرغ دادن حالا نمیدونم سالاد الویه درست کنم یا کیک مرغ باگردو البته تا حالا کیک مرغ باگردو درست نکردم حیران ماندم واقعا چی درست کنم
    هم اکنون نیازمندیاری سبزتان هستم

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2854
    پسند کرده
    1065

نقل قول نوشته اصلی توسط سابرینا
    سلام برای تولد دخترم می خوام شام بدم یکی ار دوستان بیشنهاد کیک مرغ با گردو ودسربان اسبانیا وشیرینی باباتیاوزرشک بلو با مرغ دادن حالا نمیدونم سالاد الویه درست کنم یا کیک مرغ باگردو البته تا حالا کیک مرغ باگردو درست نکردم حیران ماندم واقعا چی درست کنم
    هم اکنون نیازمندیاری سبزتان هستم
    خانومي كيك مرغ و گردو فوق العاده خوشمزه هستش.ولي اگه مهموناي رژيمي يا خاص دارين درست نكنين يا مقدار سس و خامه اش را كمتر بريزين و با ماست چكيده جايگزين كنينشون.
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

• بانک بند ناف